94802
  • B0GE5z
    #6184
    ingyen se
  • illesgergely
    #6183
    Dobozos World 3590 Ft

    Na, kinek kell?
  • CptXecutor
    #6182
    Most egyébként nagyon a Ghost Recon Future soldiert várom, meg a Heroes 6-ot. Meglepett a dolog mikor mondták hogy tavasszal érkezik, mert a tavalyi E3-mon nem láttam őket. (mármint a Heroest)
  • CptXecutor
    #6181
    Igazából a hp szerintem egyedül csak multiban lenne élvezetes dehát én nem adok érte 9 ezret (jelenlegi ára)...Igen a botok csalása engem először az Undergroundban idegelt ki főleg az uccsó pályán mikor 1-1 ellen mentem a fickóval 345 el repesztek mint az őrült, alig látok valamit, minden mosódik szét, jön a célegyens ránitrózok, erre a faszikám huss elhasít mellettem...hát gondoltam magamban hogy a .... anyukádat :D Simán észre lehet venni és ez baromira lerontja a játékélméynt....Amúgy csalós botokat akkor szoktak alkalmazni mikor a programozók képtelenek emberszerű élethű MI-t írni....ennyit a HP-ról meg a készítőiről....engem nem izgat hogy milyen volt az NSF 95-ben 16 évvel ezelőtt, engem csak a játékélmény érdekel és ha az szar akkor a szememben a fejlesztők is elássák magukat meg a termékük is....ennyi...
  • illesgergely
    #6180
    Nekem csak az nem tetszett a HP-ban, hogy az ellenfelek meg a rendőrök pofátlanul csaltak. A leghosszabb sprintversenyen vezetek 7-8 másodperccel kb. a verseny felétől, erre 3 kanyarral a vége előtt HIRTELEN berakja a seggembe a másodikat, ezért az utolsó kilométeren full nitrózni kellett, nehogy beszopasson a játék. Rendőrök szintén. Akkor lökdöstek meg értek utol amikor csak akartak. Nekem ez nagyon lerontotta az egészet.
    Ja és nagyot néztem, amikor 11. és 14. szinten kiírta, hogy vége a rendőrös meg versenyzős karriernek, nincs több új verseny. Akkor minek van 20 szint?
  • Ryder62
    #6179
    A tájak mondjuk szépek meg az is elfogadható hogy nincs tuning mert régen sem volt de hogy tul. képpen egy verseny van a játékban az vicc. Csak sprint. Legalább egy alap körversenyt tehettek volna bele. Meg pl milyen jó kis gyorsulásos versenyt lehetett volna rendezni egy hosszú nyíl egyenes úton a sivatagon keresztül. Lehet játszok tovább vele hátha megváltozik a véleményem de eddig úgy érzem hogy ez egy sci-fi már csak a hatalmas gépágyúk hiányoznak a kocsikról.
  • gduck
    #6178
  • CptXecutor
    #6177
    Hát attól mert Alienware (ami elviekben a notebookok királya) még nem biztos hogy jó is :) A régebbi 1-2 évvel ezelőtti szériák már nem számítanak erősnek, és hallottam róluk aggasztó hardware-software kompatibilitás hibákat is...nem mennek rendesen az NF billek, nem világít rendesen a bill, pittyeg fél percig indulás előtt stb...De ha egyszer soksok pénzem lesz lehet veszek egyet :)
  • CptXecutor
    #6176
    Nekem az egyetlen ami tetszett hp-ban az a szép tájak, grafika (persze ezt motion blure mellett b..hatom, és ha fél szemmel az előttem lévő autót, fél szemmel meg a visszapillantót nézem, akkor megint nincs értelme) és a másik, hogy lehet érezni az autók súlyát vezetés közben. Sokkal jobb mint pl World-ben, érzem mikor csúszik meg, meddig engedhetem, kanyarokban is lehet érezni a tapadást, de ennyi....tuning ugye nincs, előre konfigolt kocsikból lehet válogatni, ami még el is megy, de a sztori jóformán nulla, változatosság magában a játékban nem sok, de az is tetszett, hogy rendőr bőrbe lehet bújni. Összességében kb 1 órát játszottam vele aztán egyszerűen meguntam...
  • RYO21
    #6175
    Amúgy azon gondolkozom, hogy mit csinált a Blackbox több mint 2 évig?
    Lehet, hogy van egy titkos projectjük? Underground 3?

    Amúgy haver vett olyan alienware gépet, mint amilyet lehetett augusztusban nyerni. Low-med grafikán bírja csak játszani.
  • kpadi1
    #6174
    Köszi,én is így gondoltam csak valahogy rosszul értettem és azt hittem van valami amit külön kell letölteni.
  • Szabi1991
    #6173
    News
    2010-11-27: All leaderboard times have been resetted.
  • gduck
    #6172
    ERRŐL a listáról beszétek? Mert amikor picit megpihentem 300. ~voltam, most meg 6653 És úgy látom minden eredményem eltűnt (a pályán elért időket nem mutatja, stb.) ...
  • Lupous
    #6171
    Mer én igen...nem?! :p
  • modelcar
    #6170
  • RYO21
    #6169
    Jó de ő nem megy minden nap 400 versenyt!
  • Lupous
    #6168
    Hát...jahm így értem...max ahhoz a csoporthoz (Elithez :P) tartozol így akik elérték a lvl 50-t.
    Bár nemtudom nekem nem lenne semmi kedvem/sikerélményem a játékban ha szinte csak 3-4 versenyenként tudnék nyerni :P
  • lorci
    #6167
    Télleg egy kicsit rossz szó volt az az elite de viszont a ranglistán nem érdekel hányadik vagyok mert ugyis sok a cheater és azok mind elől vannak...én csak versenyezek amikor kedvem van hozzá!
  • Lupous
    #6166
    JAhh annyira nem vagy az "elit" tagja hogy csak a 3424. vagy a ranglistán. (Csak viszonyítás képp én már a 374. :P)
  • Lupous
    #6165
    Nem rossz tuning :)...a statod elég szar viszont.
    És nem kell kockának lenni ahhoz hogy valaki elérje az 50 es szintet. szép eredmény szóseróla...
    Kíváncsi lennék rá hogy én most hol tartanék ha nem kezdem újra 3 szor :S (14ről 24ről és 33ról..:S)
    Sajna amíg nem kapok egy jó váltót szar az elisem :S még mindig egy sima tuning váltóm van :S (Kúrvagáz XD)
  • KaBuTo666
    #6164
    no life.kozka.kozka.no life. ^^
  • lorci
    #6163
    KB 3 hónap alatt kisebb nagyobb kihagyásokkal sikerült feltornászni magam a NFS World elite társaságába és elértem az 5O. szintet.
    Jelenlegi autóm, pár pro alkatrésszem de még vannak jobb alkatrészek is hozzá:

    egy kis statisztika a world pályafutásomról
  • Ryder62
    #6162
    Hát én is csak pár órát játszottam a hp-val. Irdatlan nagy hülyeségek vannak benne az emp-től kezdve a kidobható abroncs lyukasztóig. Azt hittem hogy végre egy olyan nfs jön ami a szép, változatos tályakon való száguldást biztosítja. Csalódtam. A havas hegyvidék meg a sivatag egy vicc -.-
  • bency
    #6161
    Énis csalódtam a Shift be is,ebbe is és még a Hot Pursuit ba is:( Hihetetlenül Arcade a Hp,jobban mint kéne,arról beszélve hogy izgalom nem sok,küzdelem se,csak puszta utakon száguldani.Ez nem elég...
  • angel308
    #6160
    Az EA elég nagy cég úgy gondolom a legjobbnak tartottam egésszen eddig a pontig, szeretem az nfs sorozatot de már beleuntam hogy sosem kaptuk azt amire mindig is vágytunk. Fogok még nfs-ezni biztosan de már nem ezt tartom "autós" játéknak csak ennyit akartam ezzel mondani =) szevasztok.
  • illesgergely
    #6159
    Szóval csak annyit akartam mondani, hogy nem szabad egy hosszú ideig fejlesztett minőségi és drága (pénzbe kerülő) játékot összehasonlítani egy lecsúszott fejlesztők által nemigen fejlesztett lényegében ingyenes játékkal.
  • Lupous
    #6158
    Pontosan :)
  • illesgergely
    #6157
    Abban biztos vagyok hogy jobb, viszont se xboxom, se forza 3-am, ez meg itt van pc-re ingyééé.
  • gduck
    #6156
    Egész sokat fejlődött a játék mióta nem játszottam vele. Pár apró grafikai változtatás is nagyon fel tudja dobni a gémet
  • angel308
    #6155
    hát srácok, vettem egy xbox360-at meg egy forza 3 ultimate edition-t évszázadokkal le van maradva az nfs... csak pár dolog, van online bolt el tudod adni a kocsikat más embereknek a világ másik felére is, matricákat adhatsz el tuning beállításokat meg egy csomó ilyen dolog van benne. 500 autó szinte mindegyikre van ugyan úgy optikai tuning a motorrol nem is beszélve. Pár napja megnéztem mi a helyzet a World-el hát semmi kedvem vele játszani most kijön majd ugye dvd-n ott mi lesz ott is kifog lépni fél óránként? nevetséges.. multiban egy kib*szott lagg nincs rendesen lehet versenyezni van egy rakat pálya. na mind1 ha szeretitek az autókat és a tuningot ugyan ezt ajánlom nektek x360 meg forza3 és lesz 4 is...
  • Lupous
    #6154
    Hát jahm kissé buta kérdés...de kb annyi erre a válasz hogy ha indítod a játékot kb magától leszedi a cuccot és updételi az előző verziódat.
  • kpadi
    #6153
    sziasztok,lehet buta a kérdés de az5.06-ot hogy és honnan kell letölteni,kösz
  • illesgergely
    #6152
    Szerintem ez egy figyelmeztetés a játék részéről, hogy óránként 10 perc pihenőt kell tartani gépezés közben.
  • Lupous
    #6151
    Jahm hát engem is...kicsit zavar :S
  • lorci
    #6150
    Ez szép és jó de engem még mindig kidob kb 1 óra játék után...
  • Ryder62
    #6149
    :D
  • Ztech
    #6148
    a jó az hogy.....ja várj jó nincs
    a rossz na az az egész játék úgy ahogy van
  • chris1997
    #6147
    a jó az hogy lement a Silver pack ára
    a rossz az hogy a biztosításnak az árát felvitték
  • janihunk
    #6146
    Ezt nekem nem csinálja. Viszont legalább visszatárt a hibaüzenet mert volt 3-4 olyan eset hogy nekem kellet feladatkezelőből leállítani mert máshogy nem volt hajlandó.
  • Slipknot14
    #6145
    ahol a játékos statisztikák vannak a profilos oldalon, ott a kocsik mellett az Upgrades oszlop mitjelent? Ritkán látok olyat, hogy nem 0, de az micsoda?