94802
  • Ztech
    #6224
    régi játékoknál előfordulhat hogy jobban mennek xp-n logódból ítélve van egy tippem miszerint bf2142 ről beszélsz az pedig egy régi játék az még xp re készült ha lehet így fogalmazni simán lehet hogy xp alatt jobban teljesít mint win7 alatt de ott van pl a bc2 úgytudom hogy az xp alatt már el sem indul
  • Alien69
    #6223
    Nem feltétlenül értek egyet. Két oprendszer van a gépemen (igaz, külön wincsin, de ez most mellékes). Az XP-nél van olyan játék, melynél sokkal gyorsabban tölti be a pályákat, és ez természetesen egy multiplayeres FPS-nél nagyon de nagyon nem mindegy. Főleg ahol fontos, hogy én ülhessek be először mondjuk a tankba, és nem a 10 éves okostojás vérpistike, aki nekimegy fejjel a falnak, csak azért, hogy másnak ne juthasson a tank. :-) Az, hogy a 4 giga ramomból kevesebbet lát (plusz VGA 1 gigája), van, amikor nem oszt, nem szoroz.
  • hutte
    #6222
    Hello!

    Valaki tud rá választ, hogy a garázsban, ahol az autón lévő cuccok vannak, ott a legalsó "misc" mit jelent?
    Illetve T3 autók közül megéri megvárni a bmw-t 40. szintig, vagy egy lambo is lehet olyan jó?
  • nikopeti
    #6221
    Eddig nem volt vele semmi bajom... Csak ez a játék szarakszik. Ha nemlehet megoldani a problémát max nemjátszom ezzel a játékkal. Aztán ha lesz másik oprendszerem akkor meg előszedem újra... :) Azért köszi mindenkinek a segítséget.
  • Ztech
    #6220
    lehet csak nem tudja vagy egész egyszerűen nem akarja
  • Lupous
    #6219
    Igazad van...+bevált, minek másik, (de nincs modern gépem...így az xp tökéletes :D)
  • Lupous
    #6218
    Akkor se értem miért kell a szart használni...ha kb ingyé lehetne egy professzionális oprendszered...de biztos van rá magyarázat csak én nem tudom mi az ...
  • Ztech
    #6217
    a tényen nem változtat hogy a vista egy hulladék ki sem kellett volna adni, win7 nagyságrendekkel jobb, xp-t meg bármennyire istenítik sokan ezzel leginkább hozzánemértésükről adnak tanúbizonyságot (kivéve régi gépek) egy mai modern gépre xp-t rakni hülyeség
  • nikopeti
    #6216
    Eredeti (nem tört). :) Géppel együtt lett.
  • illesgergely
    #6215
    "persze ha nem pajeszos"

  • Lupous
    #6214
    Ohh azt ne mondd h a kassza nem engedi...pár klikk és már ott is van Nemigazán van ember (persze ha nem pajeszos) aki eredeti oprendszert használ..és kicsenget érte egy fél vagyont....
  • illesgergely
    #6213
    2 éve volt Vistám kemény 1 hónapig, tovább nem bírtam ki vele, mindenért problémázott. Ment vissza a jó öreg Xp. 1 éve már Win7-em van, kicsit szokni kellett de már nem raknám vissza az Xp-t.

    World nekem is kifagy időnként, de nem izgat. Ha kijön Win7-re az Sp1 akkor újrarakom a gépet, addig nem zavar a napi 1-2 fagyás.
  • Alien69
    #6212
    Én speciel nem is akartam soha felrakni a vistát (most win7 van). Mellesleg a win7-t is lehet ingyen használni asszem vagy 3, vagy 6 hónapig.
  • modelcar
    #6211
    Nekem pl folyamatosan 10 percenként kifagy, ha szerencsém van akkor 15 perc...-.-
  • nikopeti
    #6210
    Szóval senki nemtud megoldást? Nemhinném,hogy csak én és Csizi használ vistát... Majd ha a családi kassza engedi cserélni fogom az oprendszert de addig kénytelen leszek ezzel beérni.
  • Alien69
    #6209
    Bocsi, egy láma kérdés (bizti volt róla szó, de változhatott a helyzet akár). Tehát adott pl két T2-s kocsi, tuning cuccokkal. A kettőből egyet szeretnék, a fejlesztéseket le tudom húzni az invertory-ba anélkül, hogy "elvesznének/eladnám őket?
    Ugyan ez adott mondjuk boosterért vásárolt kocsiról leszedném a cuccot, eladnám a kocsit, és vennék másikat. Ez így megoldható?
    Sorry, i am
  • Lupous
    #6208
    nemlépked ki óránként?...xp a legjobb legstabilabb oprendszer...szal remélem csinálnak valamit a kövi ragtapaszszal vele (asszem holnap jön egy új patch)
  • modelcar
    #6207
    Nekem dettó ugyanez..én majd a közeljövőben cserélem win 7-re...
  • CptXecutor
    #6206
    Igen van megoldás, töröld a Vistát, mert egy rakás szar, és tegyél fel XP-t vagy Windows 7-et. Én ezt javasolnám. Nekem 64 bites Win 7 alatt semmi baja...
  • nikopeti
    #6205
    Sziasztok. Vistám van és folyton kidobál a játék adatvégrehajtásmegakadályozás hibával... Ha a játékot kivétellé akarom tenni akkor meg azt irja,hogy kötelezö igy futnia... Van erre valami megoldás???
  • COD Black Ops
    #6204
    ezmiafosh ???
  • CptXecutor
    #6203
    Ja de igazad van, lentebb a listában ott van, hogy Americonból elvileg csak Street csomag van, az meg 1 kulcsos....
  • CptXecutor
    #6202
    És abban honnan vagy olyan biztos, hogy pl Americonból nincs 3 kulcsos? Mert én csak EZT a régebbi oldalt ismerem, ezen nem írják. Van más olyan oldal is ahol esetleg írnak erről, hogy miből mekkora a max, és melyik alkatrésze mennyi plusz %-ot ad? Ha van akkor érdekelne.
  • tutuhawer #6201
    egész jó copy lett szerintem.
  • tutuhawer #6200
    értem. legalább neked van sikerélményed a cuccok terén...
    kösz az infót.
    ma már nem lépek be a játékba, nem fogok menni, mert éjszakás műszakban dolgozom ma, itt meg csak meccseket lehet nézni, meg fórumozni tudok.
  • Lupous
    #6199
    Jahm egész jó (Miután meglestem az eredetit értelmet nyert minden :D)
  • Lupous
    #6198
    Egészen pontosan Park Boundary mapon nyertem (lvl 17 kőrverseny). Asszem ezen a mapon nyertem a legtöbb cuccot eddig (14 szer dobott valami cucot a kártya mióta játszok, ezután a map után :D)
    De igazából ez nem ért szinte így semmit eddig, mivel az elisem sokkal jobb még most is :D és hát még egy darabig jobb is lesz...igazából csak a t3as cuccoknak van komolyabb értelme mivel ha veszel egy bmw m3at és azt tuningolod ...nah szal azt úgy ki lehet tolni h senki ne tudjon legyűrni :D
  • tutuhawer #6197
    OFF: Nem tudok betelni magammal, micsoda kiváló festést csináltam az EVO X-hez, úgyhogy a world-garage.com-on meg tudjátok nézni, ha ugyan érdekel valakit.
    ON
  • tutuhawer #6196
    szevasz. Hol nyerted? Mert én ma délután nyertem pár versenyt, pursuitot is, de ahogy a korábbi napokon az 5.06-os patch óta, semmit se kaptam, csak egy-két bolti cuccot.
  • Lupous
    #6195
    Hát amerikon ból 3 kulcsos nincs!, viszont abból a fajtából (ugye az amerikon sárga) van a medion ami a 3 kulcsos vagyis a legjobb sárga.
    Nahmost az nem jobb véleményem szerint a kék(Velocicon) nál :D
    (A sárga sorozat főleg a kiegyenlítést szolgálja...a kék sorozat pedig a gyorsulást növeli kicsit jobban mint a többi)
  • CptXecutor
    #6194
    Szép, de tudtommal van Americon-ban is 3 kulcsos (ha azóta nem változtattak ezeken) vagy ha a kulcsok nem azt jelentik, hogy melyik márkából mekkora a max akkor nem szóltam :)
  • Lupous
    #6193
    Kék mint a Velocicon...a zárójeleket értelmezni is tudni kell...:P
    (Bár asszem egy képpel minden egyszerűbb lett volna :D)
  • Slipknot14
    #6192
    Kék 3 csavarkulcsos tunning(bronz)?:D
  • Lupous
    #6191
    Am..az előbb nyertem egy T1es Velocicom (Kék 3 csavarkulcsos :P) Tuning(Bronz) váltót. (Asszem ez már a leg leg leg :P)
  • Lupous
    #6190
    Ohh köszi :D (Véletlenül a gyártók ikonjait nem találtad meg? -lájkolnám :P-:P)
  • RYO21
    #6189
    LINK
  • Lupous
    #6188
    Linkeld újra plz :D érdekelne :)
    (Am ha valaki tudna valami linket vagy valamit arról ahol ezek a manufactura logók megvannak normális méretben...szal az szóljon vagy valami :P akkor lehet egy sokkal sokkal faszább ilyen bigyót csiálni :P)
    Am ez nekem kb negyed órámba telt szal lófasz :P
    (Annyira jó lenne ha legalább ezeket lehetne sponsormatrica gyanánt alkalmazni...:D)
  • RYO21
    #6187


    Annó régen énis csináltam hasonlót az eventek iconjaiból. Asszem ide is belinkeltem.
  • Szabi1991
    #6186
  • Lupous
    #6185
    Csináltam egy ilyen jóságot :P sajna sehol se találok normális logókat így a játékból kellett kivágni:S...de azé a lényeg érthető :D.