94802
  • illesgergely
    #6264
    Komoly? Hurrá! Mondjuk nekem csak a gumijavító hiányzott meg a rendőr reptető. Magnetet meg a halál f@szára kívánom.
    Most töltöm a patchet, azt hittem ha várok egy napot gyorsabban jön. Hát nem.
  • Lupous
    #6263
    Ahogy látom mostmár a kártyák verseny után ismét dobnak sajna powerupokat :S...ez mekkora egy szar :S
  • chris1997
    #6262
    Valakinek van olyan Silvlája aminek 6-sebességes váltója van?
  • Lupous
    #6261
    Asszem kezd kicsit elvonási tünetem lenni...tegnap nem sikerült elindítani a játékot ( a frissítés bekavart...nem jött le...újratettem...belassult a net...szal fasz kivan)
    Hazaérek kockulok egy jó órát :D
  • Lupous
    #6260
    De ez miért jó neked?...szerintem ez úgy gáz ahogy van. Tök értelmetlen dolog...
  • High end PC #6259
    Nah léptem, jó játékot
  • High end PC #6258
    De gondolom neked tetszik annyira a játék, hogy magad told. Én max a rendőrös fogócskához kapok néha kedvet, de egyébként ez nem egy fav NFS rész...
  • High end PC #6257
    Megkéred Csizit, lehet szintezik neked is, ha fizetsz neki :DDD
  • Lupous
    #6256
    Magyarázd el h ez hogy működik nálad :D...mih az h valaki más tolja (helyetted)
  • High end PC #6255
    Most is szintezik a srác, egyszerre ketten nem tudunk belépni.
  • Lupous
    #6254
    A tuningokat is PLZ :D (Garázsból :D)
  • Lupous
    #6253
    Oké...akkor világosíts már fel h mih a fasz van :D...(nemigazán értem a szituációt :D)+ jó lenne az a screen
  • High end PC #6252
  • High end PC #6251
    Evvel a játékkal max csak bohockodás szinten játszom, hosszú távon ezt a játékot el nem tudnám viselni, ez még mindig egy bugtenger, nem tartozik a favorit NFS részeim közé, más szintezik helyettem, én csak a keretet biztosítom :DDD
  • Lupous
    #6250
    Jahm egy screent tegyél má' nekünk ide h milyen is az a Viper :D (Upgrédeket is lássuk ám! :P)
  • Lupous
    #6249
    Nah majd hiszem ha látom :D
    Amúgy...ha már ennyi "fasza" járgányod van kicsit a renomédra is figyelhetnél...ugyanis a "balfasz fizetős" benyomását kelted (nem csak bennem) a 2900. hely közelében kullogsz ami ennyi kocsival meg zsével elég gáz szerintem is :S
  • High end PC #6248
    Bár, a fasz se tudja
  • High end PC #6247
    De, jelenleg a tuningolt Viper a legjobb, legalábbis szerintem, most lett rátéve pár cucc. :D
  • Lupous
    #6246
    Am...nyugtass meg h a "szar" viper nem jobb egy BMW m3asnál :D
  • Ryder62
    #6245
    És az milyen hogy kb 45 másodperccel a start után kiírja hogy az eventnek mindjárt vége. Ugyanis valaki szépen beteleportálta magát a célba. A pálya olyan másfél perces, de lemerem fogadni hogy 1 perc alá nem lehet menni. Jah azt meg féltem megemlíteni hogy nem is húzott el senki melettem, egy fénysebességgel száguldozó játékost csak észre vennék. A célban meg megnéztem a statját egy lvl 30-as volt.
  • Lupous
    #6244
    Van pajeszod?
  • High end PC #6243
    Nem egyszer vettem horribilis speedboostot igazi pénzért, eddig 28 kocsi van a garázsomban, NFS fan vagyok, minden NFS részben kell az összes verda, szép lassan itt is meglesz majd mind
  • modelcar
    #6242
    Nekem azonnal leszedte :P
  • modelcar
    #6241
  • Lupous
    #6240
    Te beteg f*** képes voltál kb 10 ezer Ft-t elbaszni rá? Megáll az eszem :P
    Am nekem is kb mióta írtam azóta szedte...letöröltem a gecibe az egészet... mert próbálom simán leszedni..de nemigazán akarja :S (7kb/sec el jön :S)

    Am a fejléc akkor frissül ha te frissíted a statodat. (Ez pedig akkor történik ha a kék nyilacskás gomra gattintasz.) A statisztikád eléréséhez csak a "NFS World Profile" -ra kell kattolni.
  • High end PC #6239
    Megvan a Viper, kérlek frissítsétek a fejlécem, köszi :D
  • illesgergely
    #6238
    Én várok vele holnapig, a legutóbbi patchekkel mindig megszívtam mert órákon át szedte őket.
  • Lupous
    #6237
    Miféle javításra célzol? ...úgyértem milyen irányba toljam a tónusát? (Ha linkelsz nekem valamit amin van olyan akkor úgy egyszerűen megértem :P)
    mert bezony kipróbálnám a változtatást is :D (Az már kb lófasz...csak az elrendezgetés tart sokáig mivel elég szarul van megoldva a matricázás (A forza 3as videóktól befostam...milyen fasza a painting rendszere már...kibaszott jó)
    Am a frissítés nálatok is lassan jön? (kb 10 perce semmi)
  • lorci
    #6236
    Nagyon tetszik nekem ez a szin összeálitás a zöldön még egy kicsit javithatsz máskép gyönyörü
  • Alien69
    #6235
    OFF
    Most újra kezdem/kezdtem a BF2-t, mert más emailhez volt reggelve az eredeti példányom. Újra megvettem, most steamen 5 euróért az összes részével, annyit megért, szerintem. Csak ugye, mindent elölről kell csinálni. EZ van.
    ON
  • illesgergely
    #6234
    Jah, régen BF2-ztem, a cheaterek miatt hagytam abba. Amiket leírtál az kb. mind megtörtént velem is. Ha ott nem volt admin a szerveren, ki se lehetett tenni az ilyen csalókat. Hiába szavazott rá mindenki az ellenfél csapatából, ha a sajátjából senki se akkor maradt bent. Persze hülye is lett volna a saját csapattársa ellene szavazni, amikor így simán nyertek vele.
  • Alien69
    #6233
    Olyan nekem is többször volt, hogy első voltam szinte rajt-cél, senki sem előzött meg, elsőnek értem be, majd kiírásba már nem első voltam. De, a kártyák színe arany volt. Bár volt olyan is, hogy nem előzött meg seni, első voltam, majd hírtelen elém került valaki, ráadásul azzal a "mezei" kis szutyok "T"-s reklám talicskával.
    Vannak óvatos csíterek is ám! FPS-nél, pl battlefield, vannak, akik 1000m-ről lelőnek fapálcikával is, és van, aki sokkal óvatosabb, és "csak" észre vesz olyan helyen is, ahol nem is láthat senkise. Volt, hogy jól elbújtam a pályán, mert volt egy pár perces dolgom, de nem akartam lelépni a szarverről. Olyan helyre mentem, ahol a madár se jár. Mire vissza értem, már egy spawn ponton ácsorogtam.
  • illesgergely
    #6232
    Ja igen a célba én értem be előbb, ő jött mögöttem, de mégis őt tette be a játék fél másodperccel elém.
  • illesgergely
    #6231
    Aha. Jóóóvicc. Még jó, hogy nem kötelező, csak egy lehetőség. Így is lesznek páran akik ilyennel fognak szaladgálni. Mindig mikor új autók jöttek a játékba (Skyline, Supra, Evo X, stb...) utána tuti találkoztam párral a városban.

    Tegnap találkoztam egy érdekes játékossal, aki nem nyerni akart, hanem engem nyerni hagyni:



    Már a rajtnál fura volt, hogy hamarabb rajtolhatott volna, mint én. Elindult, de leállt és megvárt a rajtnál. Majd időnként megelőzött, de mindig visszalassított és mögöttem ment. Ez ment másfél körön keresztül, utána elhúzott. Na mondom jól kiszórakozta magát, most megmutatja mit tud. De nem. Rajt előtt pár méterrel ismét bevárt. WTF??? Én is lassítottam, ő meg leállt. Majd felgyorsítottam, ő is elindult. Végül ő nyert. Verseny után megkérdeztem mit akart ezzel, de oroszul nem tudok, így ez már titok marad.
  • Alien69
    #6230
    Bakker, azt akarják, hogy vásároljak 40€-rt speedbostot, hogy megkapjam a Vipert, ami lehet, hogy jobb, mint a BMW???
    Pedig nekünk sokkal olcsóbb lenne, ha pl a cdgalaxisba meg vennénk a "játékot 3600 pénzért. :-)
  • Darkspell
    #6229
    Fasza lett! Már csak vezetned kell megtanulni :D
  • Szabi1991
    #6228


    New Features:
    - The 1965 Pontiac GTO has been added to the game and is available for purchase with SpeedBoost through the Car Dealer
    - The all new Dodge Viper SRT-10 Limited Edition is available exclusively as a free bonus with the purchase of 17,500 SpeedBoost
    - The ‘Gold Pack’ Card Pack has been introduced as an additional option for purchase with SpeedBoost

    Bug Fixes/Changes:
    - Made improvements to the game client’s stability
    - Fixed an issue that prevented players from purchasing a car with SpeedBoost if their available cash was below the car’s SpeedBoost cost
    - When applying a body kit to the “Snowflake” Edition Porsche 911 Turbo, the snowflake visual effect will no longer disappear
    - Fixed an issue that caused some players to experience an infinite loading screen when attempting to unlock vinyl categories with SpeedBoost
    - Fixed an issue that was causing vinyls to flip incorrectly while using the Flip Mode in the Customization shop
    - Players will no longer be able to drive during the post race screen after holding down ‘ESC’ and ‘H’ at the beginning of a tutorial race
    - Fixed an issue that caused the license plate to disappear on the Mazda Mazdaspeed3 when installing the Phasis Visual Package
    - A few minor localization fixes were made
  • Lupous
    #6227
    Nah kb kész az új festésem ...nekem tetszik (kicsit talán corvettes lett :D) max a színeken variálok a későbbiekben...nah meg persze ha lesz végre sponsormatrica akkor jól telehányom vele :D




  • Ztech
    #6226
    nekem is lassan töltött régen bár nekem laptopom van szóval eleve lassabb a hdd de egy vga driver frissitéstől jelentősen felgyorsult:D
  • Alien69
    #6225
    Vicces, de PONT a BF BC2-vel volt így. :-) Bár az újabb peccsekkel javítottak ezen, így inkább maradok a win7 64 mellett. Azzal kompenzálom, hogy a második zászlónál is megjelenik egy tank, és arra startolok rá, mivel azt rendszerint ott hagyják. Gondolom, NEKEM: :-)))