94802
  • illesgergely
    #6304
    Na ja. Érdekelne hogyan csinálta a spoilereket rájuk. A képen látható GT-R body kit-et se lehet alapból megvenni.
  • High end PC #6303
    fákkje, megvan a dobozos verzió is már, aktiváltam is
  • Szabi1991
    #6302
    meg az összes többi is
  • RYO21
    #6301
    Mit kell nézni? Spojleres S15?
  • illesgergely
    #6300
    Az alábbi képeken elrejtettem egy-egy kakukktojást:









    Itt a tulaj adatlapja.
  • Netgear
    #6299
    Van egy USB-s gamepadom. A játék támogatásnál ott van hogy támogat gamepadot, mégse működik vele. Van rá megoldás?
  • tutuhawer #6298
    Nekem is volt ilyen. Én körbeértem elsőként a számláló alatt, és az utolsó helyre sorolta a büdös gyökeret, ahogy kell. Sprintben is történt már, hogy indult a final countdown, és végül utolsó lett az emberből.
  • Dj Tommy
    #6297
    Kösz a választ.
  • illesgergely
    #6296
    Lehet, persze. Úgy, mint a többi kocsit.
  • Dj Tommy
    #6295
    Szerintem inkább csaló, nálam is volt olyan hogy egy gyerek beért, a többi 7 ember velem együtt DNF-t kapott.

    Más:
    royal purple edition Subaru-t is lehet tuningolni?
  • Slipknot14
    #6294
    te anyaúristen.... ez a játék egyre szarabb
    megyek park loop-on oszt első vagyok, épp, hogy átmek a célvonalon és jönne a 2. kör, kiírja hogy Event Ends in 56 seconds :D:D:D és látom jobb felül, hogy az egyik már beért :D vagy lecsalta a srác vagy ennyir bugos ez a fos... :D
  • tutika14
    #6293
    Én meg szoktam kapni 2 csavarkulcsosat de az is T1-es mindig :((((
  • tutuhawer #6292
    én meg azt hittem, csak én vagyok szerencsétlen
  • SH4D0W87
    #6291
    az tök jó, köszi! :)
  • Lupous
    #6290
    persze semmi akadálya.
  • SH4D0W87
    #6289
    hali!
    az érdekelne, hogy ha megvenném a nemrég kiadott dobozos verziót, akkor az abban található kóddal fel tudnám használni a SpeedBoostot és a többi dolgot a StarterPackes accountomon, vagy csak egy új profilra tudnám rádobni?
  • Lupous
    #6288
    Én is azt vettem észre hogy kb nem ad tuningot soha. (egy bolti szart kaptam tegnap...azóta meg semmit...kibaszott szar)
  • tutuhawer #6287
    sok időbe telik a konvertálás, az idő meg pénz... :D A viccet félretéve, nem vagyok én egy húdenagy videokészítő, csak unalmamban csináltam kettőt, mert nem volt kedvem versenyezni a semmiért, ahogy ma délután tettem. Nem kaptam egy darab cuccot se, még egy bolti szart se. Mára nekem ennyi volt a játék, este megyek dolgozni, majd talán akkor benézek ide.
  • Lupous
    #6286
    Még jó hogy....
  • Cris99
    #6285
    ingyenes a játék?
  • chris1997
    #6284
    De royal puerple edition-t vegyél már ha telik rá
  • Dj Tommy
    #6283
    Én is erre gondoltam, kösz a helpet.
  • modelcar
    #6282
    Subaru szerintem is
  • chris1997
    #6281
    Subaru
  • Dj Tommy
    #6280
    Lassan kéne vennem egy Tier2-es kocsit, ez a 2 autó jöhet szóba:
    Nissan 350Z és a Subaru Impreza, ki melyiket ajánlja?
  • Lupous
    #6279
    Sokba? hogyérted? Mibe?
  • tutuhawer #6278
    ja, én is megálmodtam úgy, de a szervezés tényleg jó nagy feladat. A zenét meg nem akartam kiválasztani, hátha elrontja az egészet(én nem industrialt vagy metált tettem volna alá). kezdetnek szerintem nem rossz, de lehet, hogy többet nem csinálok, mert sokba kerül.
  • Lupous
    #6277
    Jahm faszányos :D

    Ezt amúgy szerintem lehetne úgy is megcsinálni hogy többen állunk a pályán (Meghatározott pontokon) és mi vesszük fel a produkciódat. (Ctrl+Z)
    És azt összevágni jól (Bár kicsit nehéz megszervezni, meg összegyűjteni az anyagokat egymástól.

    +ha ez alá egy ütős kis Industrial vagy bármilyen metált bekevernél...nem lenne semmi :D (A motorhang is jó...de nekem kicsit kevés) pl.: Drowning pool - Bodies.

    De amúgy Fun :D
  • lorci
    #6276
    Jól sikerült csak igy tovább!
  • tutuhawer #6275
    youtube.com/tutuhawer Elvileg ott kell lennie a videónak. Lesz még jobb menet is, csak most elkapkodtam(a sok bénázást ráfogom erre)
  • tutuhawer #6274
    Hamarosan talán kész lesz a most felvett videóm a játékból. Kíváncsi vagyok, mert ilyet még nem gyártottam sose.
  • tutuhawer #6273
    megköszönném a segítséget, mert fogalmam sincs, hogy sikerült a mutatvány
  • tutuhawer #6272
    Lehetne inkább a TUTUHAWER002 profilhoz? Elvégre az a tuti, a TUTUHAWER-t 36-os szinten eldobtam
  • tutuhawer #6271
    hoppá, ez tetszik! köszönöm a nincs mit!
  • Szabi1991
    #6270
    ;-)
  • tutuhawer #6269
    Előre is köszönöm.
  • tutuhawer #6268
    Szasztok. Keresgéltem, de nem találtam, úgyhogy megkérdezem: a nicknév helyén látható statisztika kép honnan tölthető, mert szeretnék én is egy ilyet vagy hasonlót, és a nfs-s.com oldaon nem szúrtam ki a sok közül.
    ???
  • lorci
    #6267
    Nem jobb nyugodj meg idáig egy Viper sem győzött le
  • Ryder62
    #6266
    Nekem csak a juggernaut hiányzik. De akkor ezek szerint megint visszatérnek a jó kis mágneses versenyek.
  • Dj Tommy
    #6265
    Nekem eddig 2 dolog nem jön be a gamebe, a Traffic Magnet és a lökdösődő plyaerek.