94802
  • tutuhawer #6984
    A boostból csak ezüst kártyát, meg esetleg egy autó helyet a garázsban. Én ezt venném, mert ez + dolog, bármi más elérhető versenyekből, üldözésből. Egyébként meglepően sok TT-vel találkoztam 18-as pályán. Le is toltam őket az anyjukba a Vodafone Mazdával váltó nélkül...
  • barack1997
    #6983
    A linked nem jó de szerintem tudom melyiket akarod belinkelni.. Amugy melyik kocsit vegyem a lentiek közül ?
  • tutuhawer #6982
    Igen, én ezt IS szoktam nézegetni.
  • barack1997
    #6981
    szerintetek mit vegyek a boostból ? gallardo,elise,viper,corvette,r8,skyline,tt rs10 ?
  • Alien69
    #6980
    Ööö, asszem jelenleg csak én lógok ki a sorból (meg a sörből is, antialkesz vagyok). Kaphatnék én is egy szééép fejlécet? Allien69 lennék a gammában (is).
  • Szabi1991
    #6979
    benézek mindig ha van új hsz csak nem írogatok :D
  • illesgergely
    #6978
    Tegnap játék közben mutattál egy oldalt, ahol meg lehet nézni milyen tuning cuccot melyik pályán lehet nyerni.
    EZvolt az?
  • tutuhawer #6977
    Szevasz, jó rég láttunk itt, úgyhogy én is kérném, hogy a fejlécemen a TUTUHAWER profilom szerepeljen, mert leszámoltam a 002-vel, elvégre nem 002 a nevem... Köszönöm
  • Szabi1991
    #6976
    jobbra itt a world profilod, majd katt a frissítésre
  • Lupous
    #6975
    Versennyel többre mész...és biztosabb is...+több témát kapsz :D
  • barack1997
    #6974
    A fejlécet hogy kell frissiteni ?
  • barack1997
    #6973
    Hát igen.. 2 nap alatt 15.Ma 20 ra talán zsaruzással
  • chris1997
    #6972
    LOL? Az szép.
  • barack1997
    #6971
    Szabi KOCKAHUN nevű profilomnak légyszi egy fejlécet. köszii :)
  • Szabi1991
    #6970
    ehh, jópár hónap kihagyás után felpecseltem mindent, kijövök a garázsból, rádteleportálok és 1perc után exe hibával kifagy..
  • chris1997
    #6969
    ez a leültetés hülyeség. most vettem meg mégegyszer ugyanazt a kasznit a charger R/T-hez 3000$ ért és katam egy 400SB értékű 2es szintű leültetést
  • tutuhawer #6968
    Én ugyebár szegénylegény vagyok, sose vettem packot, de én is ezüstöt vennék..
  • barack1997
    #6967
    Mit vegyek belőle ? (milyen kocsit,milyen packot,tuning illetve látványelemet,egyebet)
  • Alien69
    #6966
    Hozzá, de nem kapsz meg mindent. SB+ 3 kocsi, ennyi. Persze, ez is sokkal több, és olcsóbb, mint bármi más módja a SB vételének.
  • barack1997
    #6965
    Én vok a kocka nem a karakterem.. PFF..
  • chris1997
    #6964
    hozzá lehet írni a startert a kockádra. És sztem Silvert
  • barack1997
    #6963
    Ja és a lotuson kívül mit vegye? Gold vagy silver packot ?
  • barack1997
    #6962
    lvl 15 ahogy ígértem. Am a starter packot lehet aktiválni meglévő driver-re (erre) vagy lvl 1től kell újra kezdenem ?
  • modelcar
    #6961
    topikdízájnt*
  • modelcar
    #6960
    Jó lenne megkérni Pixxelt hogy valami fasza hátteret varázsoljon nekünk mint ahogy a Hot Pursuit topikban !
  • modelcar
    #6959
    mai találkáról képek
    2
    3.
    4.
    5.
  • Lupous
    #6958
    Nem mondom hogy megmondtam de...
    Szerintem ez még akkor is egy vicc lenne ha ingyen lenne minden új téma...ugyanis ez kb 0 kasztnituning semmi (Itt a légbeömlőkre, motorháztetőkre spoilerekre stbre gondolok ami az autó testén dobna valamit) ehelyett van pár felni (szerintem egyáltalán nem nagy választék..max annak tűnik a több méret miatt) pár neon...de minek...színezett üveg...hmm nemrossz...de ez is minek? +ezeknél ha már van rá lehetőség akkor miért fix színű a cucc...megvásárlásnál lehetne egy csúszka amivel belehet lőni a színt nem itt bohóckodni a pár "jósággal"...a rendszám téma egész jó ötlet de ez is kevés. Az ültetés telljesen jó ...csak hát az egész összességében igencsak szopás.

    Persze az egész itt arra megy hogy bevételt termeljen az EA...értemén...de szerintem ezzel nem fog :S Igaza van annak aki kiröhögi azt aki az NFSekkel játszik egy ideje...a Forza hogy mást ne említsek fényévekkel előrébb jár (csak a tuning részt érdekes számomra), az EA minden egyes játékában sajna marad a "jól bevált" sablonjainál...van kb 2-3 olyan karcit pl amik kb 4 játék óta mindegyikben bennevannak...ez nem probléma ...dehogy is, de könyörgök nincs mellette még másik 20. A matricarendszerről meg ne is beszéljünk...mert mi az hogy meg van határozva hogy mennyit lehet felpakolni...+nem is akárhogyan lehet felrakni (pl üvegre nem lehet...) vagy pl ha szeretnéd a matricát a kasztni elemek közötti illesztések mentén /rá rakni nem lehet mert becsúszik (WTF) a cucc alá és eltűnik(WTH)

    Szóval itt több probléma van az EA-NFS háza táján. Vagy a fejlesztők elcseszett ötlettelenek...vagy direkt csinálják ilyen szegényesre a mostani nfseket. (A játékmenet hibáiról nem is ejtek szót :S)
    Nem kell hogy egy autós játék forradalmian új legyen (Pl ezek a powerupok mik már könyörgök...röhej) csak legyen benne minden ami a való életben van lehetőleg minél több minél szebb jobb.
  • modelcar
    #6957
    Erre lehetett számítani...
  • illesgergely
    #6956
    Sajnos erre számítani lehetett, hogy boostos lesz a legtöbb cucc.
    De írják, hogy lesznek még újabb cuccok, csak később.
    Azt észrevettem, ha megveszem a body kit-et újra a kocsira, akkor jár hozzá ingyen 2-es szintű ültetés, ami boostos eredetileg.
  • lorci
    #6955
    Hát ez a Visual customos történet egy nagy fos alig lehet valamit venni játék pénzel.Úgy kellet volna megcsinálják mint az alkatrészeket, hogy verseny után újakat lehessen nyerni és felrakni.
  • chris1997
    #6954
    na ez nem megy most a feltöltés majd máskor!
  • chris1997
    #6953
    az is jó!
    ma már 5 partot is nyertem!!!!
  • barack1997
    #6952
    t1 1 kulcsos motor 4-4-0 stattal (tuned)
  • barack1997
    #6951
    Megérné újra megvenni ? ls mi lesz a régivel ?Azzal,hogy kárpoól az ea ? Dugjam fel a seggembe ?
  • chris1997
    #6950
    a cuccokat ilyen 27-es szintnél kezdi el nagyon dobálni.
    ha még1szer megveszed akkor lotust vegyél mindenképp. Packot sztem ne vegyél. én egy csomó pontot ki dobtam az ablakon csak 5 pack után dobott egy gyenge t2-es partot.1szer volt mázlim egy silver packal.Íme:
  • barack1997
    #6949
    Elegem van ebből a fos játékból -,-. 10 perc el nem telik és törlöm le.Chris neked dobálja cuccokat nekem meg hh egy darabot sem dobott ? És én még erre kurtam el 4k-t ? Ha megveszem még1x Akkor lotus vagy tt és gold pack
  • barack1997
    #6948
    Dejó neked.. Nekem még soha egy normális cuccot nem dobott...
  • chris1997
    #6947
    Na a vígasz nekem ma csak ez!!!! JEEEEE

    nem a legerősebb de még mindig jobb mint a régi utcai rugó
  • barack1997
    #6946
    Nincs valakinek egy felseleges ea accountja amin van legalább egy 20 as karakter? ezzel valaki kárpotólni tudna a starer packomér :(
  • chris1997
    #6945
    és most néztem Szopnorok SINCSENEK!!!!!!!!