94802
  • tutuhawer #7024
    OK, hogy mindenki elmondta, mit gondol a festésről, de én félek, hogy átugorhatunk politikai nézetek, ideológiák vitájába, ha nem vigyázunk. Én inkább nem kommentálom se pro se kontra, nehogy valakivel rosszban legyek emiatt.
  • illesgergely
    #7023
    Régebben chaten olvastam, hogy egy Hitler nevűt szívattak, ő meg azzal védekezett, hogy neki ez a vezetékneve eredetileg.
  • Ryanxx18
    #7022
    ezt meg h csinálta?...(mondjuk náciknak semmi helyeitt)
    mondjuk én meg adolf hitlerrel találkoztam multkor
  • Dunna
    #7021
    Szerintem tök jól néz ki .Csak én Árpád sávost fogok csinálni.
  • Lupous
    #7020
    Ilyet én is csináltam annó...és kép is volt róla (és igen eltűnt mert formáztam a gépet pár hete :() kúrvajó volt. Nemtoom miért kéne ezért bannolni valakit. azon túl hogy ez egy ősi szimbólum az újkeletű jelentése is erősen elferdített és megmásított , köszönhetően a cionista propagandának...csak gratulálni tudok annak aki ilyet ragaszt a kocsijára!
  • illesgergely
    #7019
    Idióta:



    Az összes autója így néz ki, valószínűleg őt se fogják bannolni, mint a cheatereket.
  • barack1997
    #7018
    Valaki tudna segiteni a joytokey használatában ? be vannak állitva a gombok, de a játékban nem működik semmi a kontrollerel
  • modelcar
    #7017
    Vettem BMW M3-at :)
    Semmi lóvé nem maradt...
  • tutuhawer #7016
    Valami furmánnyal lehet kormánnyal meg gamepaddel is játszani, de ebbe ne menjünk bele...
    Én a magam részéről azért hoztam fel a kormányt, mert ha múkodne jól a hulye kocsog, akkor szimulátorral mennék, ahol nincs ennyi szarság, mint ebben a játékban. Szarság alatt a rosszindulatú leszorítást értem, amit szim bajnokságokban szabályzat tilt.
  • barack1997
    #7015
    Lehet ezt kormánnyal is játszani ?????xvegyek egy kormányt ?
  • tutuhawer #7014
    Na de most jön az igazi kíváncsiság: mi van, ha a kormányom beszart, mert a logitech alsókategóriás cucca volt? Mi van, ha nincs pénzem újra? Mi van, ha a Test Drive-ban levő autókat nem szeretem, XBOX-ra sose lesz pénzem, se PS3-a, akkor melyik autós játékkal játszam? Mert más játék nem érdekel... Hát ezért játszik ezzel a sok nép. Azért költ rá sokmindenki, mert a 4000 ungarische Forint nem sok ahhoz képest, amekkora plusz élményt ad, ha megvásárolja az ember. Én így látom, habár nem fizettem a játékért.
  • janihunk
    #7013
    Tv-men tolom és minden más játéknál áttudom tenni 1360x768 ba. Igazából az a baj hogy egy fekete sáv van a képernyő négy szélén mivel nem natív felbontásban tolom. Ha pásztázom akkor is marad egy kicsi csík és idegesít nagyon.
  • Angel309
    #7012
    4 hónap után feltettem kiváncsiságból, de le is töröltem annyira gagyi, igaz ingyen van ez az egyetlen egy mentsége... De akinek van pénze ne költsön erre a hülyeségre, mert soha nem lesz belölle semmi.
  • Angel309
    #7011
    nekem 1440x900, szal annyit bír a monitorod... 1280x720
  • janihunk
    #7010
    Szasztok. A felbontást felszeretném tenni 1360x768 ba de nem engedi. 1280x720 a max a játékban. Azóta vetem HDMI kábelt és más lett a felbontásom. Miért nem tudom feljebb tenni?
  • chris1997
    #7009
    még!
  • Angel309
    #7008
    Ennyi a nagy újítás a worldben kb. fél év után? (najó 4 hónap)





    Beszarok hogy még mennyien játszanak ezzel a szarral....
  • illesgergely
    #7007
    Jó kérdés. A fejlécben levő profilommal piszok ritkán szoktam ilyeneket nyerni. Ha mégis akkor is vmi gagyi szart ad legtöbbször. Valamelyik nap nyertem ugyan egy T3-as 3 csavarkulcsos váltót, de előtte meg hetekig semmi említésre méltó nem volt.
    Bezzeg a másik profilommal, ahol a Corolla is van, azzal elég gyakran kapok elég jó dolgokat.
    Ki érti ezt?
  • barack1997
    #7006
    Mért van az hogy soha az életbe mióta játszok ezzel fossal nem dobott egy normális part-ot ?
  • illesgergely
    #7005
    Enyémben van néhány jó cucc, csak egy jobb váltó kéne:

  • barack1997
    #7004
    szarabb mint a silvia
  • chris1997
    #7003
    Kinek van olyan Corollája amiben Pro alkatrészek vannak?
  • Gergo731114
    #7002
    kösz már megvan. 37.szint, kocsik megvannak, de a 60000 pénzt nem látom plusz a többi extrát
  • barack1997
    #7001
    Big Cube :)
  • modelcar
    #7000

  • barack1997
    #6999
    3 nap alatt 18,5 szint: lotus versenyre , subaru zsaruzni (royal) + silvia t1 nek
  • modelcar
    #6998
    Azt nem lehet ingyen kapni, nem tudunk adni. Úgy kell venni speedboostot az oldalon és ahhoz adnak egy kódot, azt kell odaírni.
  • Gergo731114
    #6997
    ????
  • modelcar
    #6996
    lol
  • Gergo731114
    #6995
    Sziasztok!
    Valaki tudna nekem segíteni egy használható redeem kóddal?
    köszi
  • Alien69
    #6994
    Ne izgulj, teszel rá még pár jobb cuccost, és nem lesz ilyen gondod.
    :-) Tegnap már én is elővettem. Meguntam, hogy a BMW Z4-l nem tudtam egy kört se nyerni, pedig a rajtom mindig jól sikerül vele. Vissza mentem a Lotus-ra, és máris nyertem vele. Bár valszeg inkább az van (szerintem), hogy más ellenfelek közé rak, nem tudom. Level szintben nem látok különbséget, mindegy, melyikkel megyek.
  • barack1997
    #6993
    Megvan a lotus 1-2 jóféle tuningcuccal de utolsó vagyok vele silvia ellen is
  • bboyatty
    #6992
    Ok köszi, meg is nézem.
    Nem teszem rá, tudom, hogy fos egy verda.
  • barack1997
    #6991
    de az evo-ba ne rakd bele mert az szart sem ér...
  • barack1997
    #6990
    performance shop-ra rámész ott van egy ilyen kis gombocska ahol veszed a gyári cucokat és ha megnyomod azt a kis kör alakú gombot kihozza az inventory-t,100 hely van benne
  • Lupous
    #6989
    :D Hát bogyesz...ott ahol lehet venni az alkatrészeket...csak át kell váltani egy kis ikonnal a"inventory" ra :Pa shopot :D asszem (Suliból hirtelen elég nehéz memorizálni a dolgokat :D)
  • bboyatty
    #6988
    Hy. Nyertem egy ilyet:

    Mondjátok már meg, hogy hol találom, mert nem ez az első ilyen cucc amit nyertem és nem tudom hol vannak.
    Köszi.
  • barack1997
    #6987
    KÖsz a fejlécet
  • Alien69
    #6986
    KÖSZÖNÖM!
  • tutuhawer #6985
    Közben: a link,amit BMEGNFS írt, és én is használok, kiváló, és újdonság még, hogy lehet, hogy Audi TT-t is vennék, mert nem rossz, ha jó a sofőr is(az orszok nem jók, csak tele vannak, mint a déli busz).