94802
  • tutuhawer #7064
    Én is azt mondom, hogy kezd alakulni, de hibák ide, speedboostos tartalmak oda, még mindig csak 3 db autóm lehet a garázsban, ami nagyon fájó, tekintve hogy mindegyikbe beledobáltam a vért okádva megszerzett alkatrészeket. Erre nem tudok mást, mint hogy kibaszott zavaró.
  • barack1997
    #7063
    Hát igen a 350z igencsak kukás.Az az ifazöld u2 edition egyenesen röhej.Lambót a népnek:)
  • DeletexX
    #7062
    Zsíír :D Csak kéne már új kocsit venni :/
    Mert ugye mondta itt 1srác hogy szar a 350Z sajnos :(
  • High end PC #7061
    Kezd alakulni a játék. Van már Murciélago LP640, jön a Team Escape csoportos menekülési mód a hetekben, jó lesz ez.
  • tutuhawer #7060
    Hát van pár... Hirtelen, ami eszembe jut:
    -verseny/üldözés után néha nem adott pénzt és reputációt (ez mondjuk rég volt már)
    -a skyline (R34) kb 2 sec hátrányból nem látszik, csak a lámpái (több üldözőm is panaszkodott)
    Nekem indulóra ezek jutottak eszembe. Majd gondolkozom még, mert úgysincs sok melóm ma este.
  • DeletexX
    #7059
    mik a bugok ?
    Tudom mi az a bug de léci adjatok nekem példákat mert én nem tapasztaltam vagy csak full vak vagyok
  • dragon11
    #7058
    köszi szépen..:)

    áhh nálam ez a játék elvágta magát a sok bugjával, ilyen igénytelenül megírt játékot még nem láttam.. pedig nem 5éve játszok..:)

    ez a játék nevetségesen bugos.. hát az EA ismét alkotott.:)
  • chris1997
    #7057
    LOL?
  • barack1997
    #7056
    Marha jó a lambó,majd ha hazaérek dokitól linkelek képet. (alapból kapsz hozzá street tuned cuccokat)
  • illesgergely
    #7055
    Na erre kíváncsi leszek. Valamelyik nap egyik World-ös ismerősöm nyert TEAM emergency evade-et. Nem a simát, hanem team-est.
    Juggert verseny közben egyenesekben el lehet nyomni. Gyorsít is, ha rád küldik a mágnest akkor is jó. Meg vannak olyan versenyek ahol szintén jól jön, példásul útlevágásnál: buszmegálló, fás-bokros helyek, stb...
  • tutuhawer #7054
    Közben fél órával ezelőtti a facebook bejegyzés, miszerint napokra vagyunk csak a várva-várt új játékmódtól... Angolul team escape néven fut, ahogy már beharangozták, magyarul nem tudom, mi illik rá. Remélem, jó lesz, mert nem tudom hova tenni a sok juggernautot, remélem, itt majd eldurrogathatom.
  • tutuhawer #7053
    Bocsánat, kimaradt: egy kódot tartalmaz a doboz, ami magában foglalja következőket:
    7 napos cash és reputation bónusz (dupla)
    8000 BOOST
    60000 asztro dollár
    saját autó: toyota supra, bmw z4, porsche cayman
  • tutuhawer #7052
    Szasz. Hát indulóra a Nissan Silvia papírtörlő a leges legjobb. Van, aki a Toyota Corollára, esetleg 240 SX-re vagy Mazda3-ra esküszik. Én, mivel mindenki a tényleg szuper Silvia papírtörlővel megy, én a Mazda3-mal hasítok, aminek az ára is előnyös, tekintve, hogy ingyen van, nekem meg 0 asztro dollárom volt, amikor februárban megint újrakezdtem. Indulóra ezek a tutik, de ha megint autót akarsz majd venni, előbb kérdezz, mert könnyű rosszul vásárolni. Én csak tudom...
    Egyébként egész este dolgozom, úgyhogy reggel 6-ig tudok válaszolgatni sok kérdésre, na nem mintha profi játékos lennék.
  • dragon11
    #7051
    én is elkezdeném a játékot, de persze lvl 1től..:D:D:D

    akk szerinted melyikek a jó autók?:D:D :)

    köszi..


    és lenne még 1 kérdés.=) Media Marktban gyakran megfordulok így láttam ezt a játékot kirakva valami h csak kód van benne 1000 FT körüli értéknél.. most akkor ez hogy is van? én úgy tudom ez ingyenes.:) akkor az micsoda volt?:D
  • DeletexX
    #7050
    jó de én nem akarok kockulni xD ink gyüjtök uj kocsira oszt cső :D
  • barack1997
    #7049
    Hányas szintű vagy mert akkor kezdd ujra.. Én 1 nap alatt vittem fel 16 osra
  • DeletexX
    #7048



    Ez az én kocsim a Babakék :D a másik haveré :D
    Szerintetek milyen lett ?
  • DeletexX
    #7047
    fasza xD én meg megvettem
    Akkor mit tegyek ? :D
  • barack1997
    #7046
    Nemjó. A subaru zsaruzni jó a charger srt8 is z4 meg versenyre de a 350z az itt nagyon szar sajna
  • DeletexX
    #7045
    Szerintetek a Nissan 350Z az jó ?
  • illesgergely
    #7044
    Akkor bocs, nem szóltam...
  • chris1997
    #7043
    C:/Programdata/Electronic arts/world/data ennyi
    csak ez a mappa el van rejtve így elő kell hozni
  • illesgergely
    #7042
    Szerintem letörölted már, azért nincs meg.
    Szerintem a C:\Program Files\Electronic Arts-ba akarja tenni, de nekem nem ott van, így nem biztos.
  • Ryder62
    #7041
    Srácok, hova telepíti magát a játék? Próbáltam már keresővel de nem találtam
  • tutuhawer #7040
    Hát ha már így kiemeled, én is gyanítottam a forgalmas dolgot, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Ma free roam módban az egyik traffic pick-up az én sávomba átjött, és frontálisan ütköztünk, anyagi kár nem keletkezett, személyi sérülés nem történt, de rögtön indítottam egy rendőri intézkedést, amit megoldottam utána. :D
  • illesgergely
    #7039
    Valóban jobb lett a Skyline. Szerintem a rajtnál is jobban megindul nitróra, mint előtte.
    Az új Lambó is jónak tűnik, remélem meg lehet majd venni játékpénzért is.
    Viszont a forgalom szemetebb lett szerintem. Nem is tudom hányszor borítottak ma fel, hogy utána elrepültem. Ilyen előtte kb. 100-ból ha egyszer sikerült nekik.
  • tutuhawer #7038
    Mindeközben szerintem a Skyline kezelhetőségén módosítottak a havercsávók. Eddig alulkormányzott volt - most is az - de már rá lehet tenni valamilyen ívre, és elfordul a kanyarban, lehet vele manőverezni is esetleg. Én ezt vettem észre a patch óta.
  • barack1997
    #7037
    Igen ,de jobb mint a BMW M3 GTR. Kb 370-et megy a Murcielago és nagyon jól kezeljető a gyorsulásról nem is beszélve.Jön a starter és meg is veszem(youtube-os videó alapján nagyon jól ment,és úgyis van egy csomó jó T3-as cuccom)
  • tutuhawer #7036
    A részletes tuning még várat magára, 3-6 body kit van, felnik, ablak festés meg neon boostért, a leültetés szintén.
    A Lamborghini Murciélago pedig boostért megvehető, ahogy az új Audi TT is.
  • RYO21
    #7035
    Ezt az új lambót speedboostal lehet csak megvenni?
  • angyal2232
    #7034
    sziasztok! lehet már részletesen optikai tuningolni az autókat vagy még mindig csak 3-4 body kit van és annyi?
  • lacica
    #7033
    Köszi.
  • barack1997
    #7032
    skype-ra gyere chris
  • chris1997
    #7031
    Sztem mindkettő :D. Márha a Murci nem lesz 5500SB(de biztos hogy annyi lesz)
  • barack1997
    #7030
    Kövi patch murcielago (5.15). Am a kövi starterből vagy tt rs vagy murcielago
  • tutuhawer #7029
    Én csak sejtettem, hogy jó, mert rossz sofőrök ellen mentem, de még ők is be tudtak vele fordulni kanyarokban, meg fel tudtak gyorsulni mellém könnyen.
  • illesgergely
    #7028
    Elvileg nem, de gyakorlatilag sajnos igen.
  • lacica
    #7027
    Sziasztok!!Csak billel lehet játszani???
  • barack1997
    #7026
    Basszus a TT RS sokkal jobb mint az elise
  • tutika14
    #7025
    Heló! Engem nagyon megbántottál ezzel a H.Sz.-el úgy hogy mától nem beszélek veled!!!