94802
  • DeletexX
    #7104
    áhh lemegyünk mi kocsival :) nem kell itt kapkodni :) de várost is mondjatok :D
  • barack1997
    #7103
    Részemről elindult a prohardver.hu-n is egy nfs world topic
  • barack1997
    #7102
    Most rakom a motorvizsgát szoval csak esti game-re használom a gépet. AM a cimem Pápa Budai Nagy Antal 4 :)
  • chris1997
    #7101
    add meg te és akkor oké!!!
  • DeletexX
    #7100
    :D megyek is. én nem akartam subarut xD én akkor vettem meg a lancert xDD
    Veréb :D mind1
    Ha bátorvagy te billntyű pro :D akkor admár meg a címedet léééciiiiii !! :D
  • barack1997
    #7099
    Te akartál subarut venni versenyre -,- mondom szar t meg mondod h de gyökér vok h veszek starter-t meg mittomén. Kopj le rolunk aztán menjél a zsanikáddal ennyi
  • DeletexX
    #7098
    Szóval össze foglalva kocka szolt be nekem elsőnek !!
    Én csak védtem magam ! a másik srác is meg mondja nektek ha kell :D

    És nem vok egy élettelen szar, aki azt hiszi hogy vérre megy a játék és a legjobb akar lenni, hanem csak játszik mert elvan vele ha van kis ideje !
    Sohasem leszek ilyen elzűlött élettelen szar...

    Én inkább haverokkal vok, élek, barátnőmmel eljárogatunk moziba, meg nyaralni meg ilyenek és jól érzem magam, nem akadok ki egy gagyi játék miatt !! :D szóval utáljatok nyugodtan :D nem fog meg hatni xD :D
  • DeletexX
    #7097
    xDD De kamusak vagytok :D meg nyalisok :D
    Annyit mondtam hogy az SG-sek szidták a Lancert is és szerintem jó, csak megkell tanulni kezelni, és akkor mondta kocka hogy szerinte a subaru szar kérdeztem hogy lomha mondta hogy ja, utána mondtam hogy hülye mert pénzt öl ebbe a szarba és akkor mondta hogy varezes geci vagyok xDD (nem csak nem fogyatékkal élő! ) aztán szidott engem.. jó hogy vissza oltom :D
    De am nem fogok magyarászkodni ! Lefikázták a kocsimat, mert nem vok atom kocka és nem fullos mert én csak azért játszok hogyha van kis szabadidőm és unatkozom akkor haverokkal felmegyünk oszt toljuk ! :D ezért én vok a paraszt geci :D TCMCHRIS meg nem merte megadni a címét :/
  • chris1997
    #7096
    JÉÉ engem is!!! hülye kis suttyó
  • barack1997
    #7095
    öcsém van ez a HUNDANGER nevű gyerek.. Beinvite-l group chatbe és beszél egy másik gyerekkel,hogy uj kocsit akarnak venni...(subarut)Mondja,hogy az SG-sek hülyék mert a subaru jó. Mondom ne mond ezt rájuk,mert nagyon jó kis közösség meg összetartó csapat+ nem is ismered öket. Mondom neki a subaru egy szar.. Nem hitte el és ere szidta anyámat,hogy idióta vok mert van murcielago-m meg h vettem starter-t, és azér is gyökér vagyok mert nem warezolok hanem inkább megveszem eredetibe a játékokat,ha van rá pénzem..Most már odáig fajult a dolog hogy 3x reportoltam de blokkolni nem akarom mert elhallgatom addig ameddig tűröm + modt már személyesen is akar velem találkozni és meg akar ütni .... XD
  • chris1997
    #7094
    banyeg már magyar parasztok is vannak ebben a játékban sajna
    én eddig csak egyet találtam! HUNDANGER Kockának és az én anyámat is szidta!!!
  • barack1997
    #7093
    Multival meg zsaruzással lehet fejlődni
  • dragon11
    #7092
    Én meg már azt sem értem, hogy hogy lehet gyorsan fejlődni.

    Minden single player verseny után odamehetsz a következő "versenyhez" megnyered, kipörgeted a kártyát de nem fejlődök.:S

    nem értem komolyan..:(
  • tutuhawer #7091
    Bocsánatot kérek azért, hogy ilyen aktívan tele töltöm az oldalt a sok szétdarabolt hozzászólásommal. A 002-es profilt könnyebb volt összeadni, kevesebb autót vettem:
    mazda3; scirocco 30; silvia 20, rx7 60; charger 30; supra 400; evoX 250; corvette 850; skyline 480 össz: 2 120 000 aztro dollár. Itt a beépített alkatrészek kerültek sokba, eszmei értékük van, pénzért nem megvehetőek. A másik profil így helyes: 2 590 000.
    A vicc az lenne, ha 2-2 BMW M3 állna a garázsban. Többet nem írok.
  • tutuhawer #7090
    A 2 db impreza kimaradt, 290 000 még, azaz 2 259 000 asztro dollár a vége. Ha valaki szerint a régebbi árak tévesek, szóljon.
  • tutuhawer #7089
    Ami állandó értékemet képviselte, az a Mazda3, azt nem adtam el, miután kifizettem a T-Mobile-nak a teljes vételárát. Az mindig az utolsó kocsim maradt, amit nem adtam el. :D
  • tutuhawer #7088
    Ne teljem már úgy el egy munkanapom, hogy nem írok be valami egészen nagy egetrengető ökörséget, butaságot ide, így hát a munkaidőmet hasznossá tettem, és visszaemlékeztem, majd kiszámoltam a TUTUHAWER profilomban történt autóvásárlások teljes összegét:
    Performance tuning patch előtt és utánra bontom:
    T1: papírtörlő silvia 2X 20; mitsu eclipse 20; dodge charger 30; nissan 240 SX 20; mazda3 20 össz: 130 000 asztro dollár
    T2: EVO9 130; Impreza 250; BMW Z4 400; össz 780 000 asztro dollár
    T3: Nissan GTR(R35) 650 000 asztro dollár
    Performance tuning patch után versenyre alkalmatlan autókkal rendelkeztem, abbahagytam, majd február közepén újrakezdtem. Amikor is mazda3-mal rendelkeztem.
    T2: IMPREZA 130; IMPREZA 160(ROYAL PURPLE); ezután ezt és belőle mindent eladtam, lett 60 000 asztro dollárom, és majd:
    T1: -
    T2: EVO 9 130; BMW Z4 130; Skyline(R34) 480 össz 740 000 astro dollár
    Ha minden igaz, akkor ez 2 300 000 lóvé. Ebben nincs benne a patch előtt pénzért megvásárolt body kittel egybekötött teljesítménytuningok tömkelege. Nincs benne a patch után az autókba egyesével megvásárolt alap alkatrészek tömkelege. Nincs benne a patch után csak a body kitek összértéke sem. Jó vicc volt a SELL gombra kattintás minden esetben. Több, mint 2 BMW M3 ára az egyéb költségekkel. Ezen is tudok vigyorogni, ez a Komoly :D
  • tutuhawer #7087
    Hát végülis ez a lényege a játéknak. A 002-es profilban én sem tudtam nyerni mindig az EVO X-zel, de legalább szerettem, persze ez a frankó v8supercars festés miatt is volt.
  • Dunna
    #7086
    Én minden esetre Mithubishi Eclipse GT az egyik kocsi amit használok,és teljesen meg vagyok vele elégedve.
  • csizihungary
    #7085
    Szabi új regem van, kérhetnék fejlécet?
  • csizihungary
    #7084
    Lancert inkább ne vegyél
  • DeletexX
    #7083
    nehogy elkezdjetek veszekedni :D
    Nissan Silvia, Mazda, Nissan 240Sx
    Szerintem kezdésnek ezek a megfelelők :)

    És én szerintem megveszem a Lancer-t kipróbálom :) nem veszítek semmitse ha nem is jó akkor is eladom oszt gyüjtök majd egy 3. szériás nissan ra aminek nemtom a nevét :D
  • barack1997
    #7082
    Széppel nagyon nem fogsz versenyezni ha nem megy...Drift-tel mire mész ha nincs rá verseny.Apropó én az előző driverembe állandóan utolsó voltam vele így hát üldöztem vele olyan 15 ös szintig mig meg nem untam,de üldözni nem volt annyira rossz de nem is volt olyan jo mint egy super bee. Szoval szerintem nincs igazad,mert a mazda a silvia után a legjobb ha normálisan meg van pakolva cuccokal
  • DeletexX
    #7081
    nekem nem kell eclipse XD:D
  • Dunna
    #7080
    Meg még a mitsubishi eclipse GT is nagy jó kocsi:Bugó hangja van,errősebb a mazdánál,jó drifttelni,szép,silviánál nem erösebb,versenyekre ideális,rendörözésre rossz.
  • DeletexX
    #7079
    azt tudom :)
  • tutuhawer #7078
    4 féle van mindenből, ami megvásárolható, a többi a másik kategóriájú autókba megy. A NYILACSKÁVAL átváltasz az inventoryra, és ott lesznek a cuccok, amiket megnyertél már, ha nyertél már cuccot...
  • DeletexX
    #7077
    jó de van vagy 10 féle motor abból 5felvan nyitva a többit hogy lehet felnyitni hogy valós pénzt ne öljek bele ?
  • tutuhawer #7076
    Ha nyersz a versenyeken, azt látni fogod, és ahol megvetted, ott van egy kis nyíl, amivel a bolti cuccokról át tudsz váltani az inventory(készlet) részbe, és ott látod a megszerzett alkatrészeket. Ezenkívül boostért is lehet venni kártya csomagokat, amikben vannak alkatrészek.
  • DeletexX
    #7075
    oks :)
    A Silviába hogy tudok ugy motort venni ? Szóval eggyes pack benne van mindenből.. csak szeretném már azokat is lecserélni :)
  • tutuhawer #7074
    Volt silviám, tudtam hogy Isten gép, de basztam rá, és eladtam.
    Ezenkívül 3X volt subarum is ebbem a profilban, nekem lomhának tűnt, de egész jól fordult és fékezett. Nagynak éreztem a váltások között a időt, ez a tapasztalat még.
    A supra nekem nagyon szarul fordult, volt az is, még SUV-k elől se mindig tudtam kitérni vele, de legalább gyors volt, csak ne kellett volna kanyarodni. azóta lehet, hogy jobb lett, nem tudom.
    Ha szereted a silviát, akkor erőltesd azt szerintem, akár alacsonyabb pályákon is. Majd jó lesz az is... Ráérsz elverni a lóvédat egy új T2 autóra, én így látom
  • DeletexX
    #7073
    Silviam van :) tekerj lejebb tettem be képet is :)
    Nekem Valami 2. kategóriás kéne a 350Z helyére ami olcsó és jó :)
  • tutuhawer #7072
    Figyelj, én ajánlok, de várd meg a többieket is:
    -mazda rx7 jól tapadó, lassabban gyorsuló, de tényleg jól tapadó, nem szép hangú, nem szép külsejű
    -bmw z4 szintén jól tapadó, jobban gyorsuló, előző generációs külső, kicsit csúnyácska, szép hangú
    -nissan silvia T1 és majdnem a T2 királya, nekem nem tetszik, de sokan ezzel mennek sokáig. 4 fogorvosból 3 ezt ajánlja
    -mazda3 nem túl drága, azaz ingyenes jól tapadó, hangja mély, gyorsulása, mint egy T1 autó, a silviánál gyengébb
    Indulóra ennyi, ha kell, akkor javaslok mást is. A lényeg, hogy szeresd,amit vezetsz(én skyline-t vezetek 480000-ért).
  • DeletexX
    #7071
    akkor mit ajánlanátok ami nem túl drága de jó ?
  • tutuhawer #7070
    Az evo IX sajnos nagyon nem jó, az evo X pedig sziintén kicsit nehezen fordul, de erősebb talán a motor benne. Nekem a novemberi 4.17-es patch előtt és után se jött be az evo IX, megvettem 2X is, az evo X pedig nekem csak rendőrök ellen vált be, versenyen kevés volt. Habár a legutóbbi patch változtathatott rajta, azóta azzal a profillal nem mentem... A lényeg, hogy én személyesen nem ajánlom egyiket sem
  • DeletexX
    #7069
    mármint bocsi :$ Rosszat írtam be véletlen

    Mitsubishi Lancer Evolution IX
  • DeletexX
    #7068
    a Lancer Evo VII az jó ?
  • barack1997
    #7067
    Sapphire 5970 ? meg gtx 580 ... Én meg bújjak el az innovatek blokkos hd 5870-el ...
  • tutuhawer #7066
    Ez OK. Nekem a hitelezőim nem teszik lehetővé, hogy befektessek 4000 ungarische Forintot a játékba, szóval a hsz lényege, hogy az ingyen kapott hibák ellenére is ezt 3 db-os garázst tartom a legnagyobb szarnak.
  • High end PC #7065
    " még mindig csak 3 db autóm lehet a garázsban "

    Nekem 35 van összesen eddig a Murciélago-val együtt, vagyis az összes kocsi a garázsban van.