94802
  • lolhunter
    #7748
    Tankkal verik a macskát!(Thank You Very Mutch)Neki is esek a töltésének!
  • tutuhawer #7747
    letölt, telepít, indít, automatikusan frissít, játszik... ez lesz a menet
  • tutuhawer #7746
    A játék teljesen ingyenesen letölthető a hivatlaos oldalról, én is ingyenes játékos vagyok. a játék 95%-át mondjuk el tudod érni valós pénz nélkül is
  • lolhunter
    #7745
    Én nem kocsira gondoltam hanem a játékra..Erre valami?
  • tutuhawer #7744
    Ingyen? autót? Nem igazán, és nehogy valami csalás jusson majd eszedbe, légy szíves, inkább tolj pár versenyt, jó móka úgy összeszedni a gépet
  • lolhunter
    #7743
    Belehetne szerezni valahonnan ingyen?MErt nagyon szeretném kiprobláni :D
  • tutuhawer #7742
    Én ezt a boost pontért autót problémát soha nem fogom megérteni. Hogy lehet nem látni? A nyilakat kell nyomogatni össze-vissza, és jön a többi színe is az autónak, játékpénzért.
  • illesgergely
    #7741
    A Corolla nem T1-es kocsi?



    Á fenéket, T3-as:



  • csizihungary
    #7740
    Mission Street
  • illesgergely
    #7739
    Pedig lehet, a játék először a boostos kocsikat ajánlja fel, lapozz tovább ott vannak a játékpénzes kocsik is.
  • Jason24
    #7738
    Sziasztok!

    Én még csak 3 napja játszom a World-ot, és így nem nagyon vagyok tisztában pár dologgal, légyszíves segítsetek.
    10-es szinten vagyok egy mazda 3-assal, van már pár jobb alkatrészem mint amit megtudok venni, de szeretnék venni másik autót és nem tudok. Mindenhol boost point-ért akar adni! Akkor a futamokért kapott $-ért cicomán kívül csak azt a pár alkatrészt tudom megvenni vagy a későbbi szinteken lesz rá lehetőségem hogy vásároljak?
  • Player 360
    #7737
    A Lexust felejtsétek már el szép de ennyi :D
  • Legpuska
    #7736
    köszi a fejlécet! :)
  • highdrift
    #7735
    Kérem írjátok át a fejlécemet !!!

    1130 -accomra !



    erreni :) Köszönöm !!!
  • Alien69
    #7734
    Mé, a valóságban is, a legdrágábbak NEM biztos, hogy gyorsabbak is, SŐT! Egy Lexus nem a sport kategóriába fog indulni. Nem lassú, de nem arra tervezik, hogy F1 autónál is gyorsabb legyen.
  • Legpuska
    #7733
    ja és kérnék szépen egy fejlécet :)

    név: Legpuska
    autó Mazdaspeed 3
    szint: 16(vagy 15?) tök mind1 :D
  • Legpuska
    #7732
    na valaki lexus-t vett? :D amúgy nem értem... egyrészről nagyon elcsezték ezt a játékot!... miért van az hogy 60K-ért jobb autót veszel mint 250k-ért?

  • highdrift
    #7731
    mikor lesz valami újítás a game-be ? :D
  • SUNNY84HUN
    #7730
    hali ,, először is köszönöm a fejlécet , 1 hetes elő nyaralásnak nevezett kirándulásból vissza is tértem ..
    még azt kérném hogy azt a fránya DODGE CHARGER R/T -t a nevem mellől el kéne tüntetni és a NISSAN SKYLINE GT-R V-SPEC (R34) -et a helyére írni ..
    mert már ki is dobtam a dodge-ot ...
  • Player 360
    #7729
    Háth én meg úgy tuningolom,hogy szépen arányosan minden menjen fel...bár nézem az adott autó tulajdonságait is...nehezebben irányítható verdánál ráfekszek jobban a kezelhetőség növelésére :D
  • Player 360
    #7728
    Nekem full grafikán megy a játék de azt vetem észre,hogy a sofőr nem mozog :D Olyan mint egy hulla vagy egy törés teszt bábu :D Kanyarba azért tekerhetné a kormányt meg néha válthatna,ha már így csinálták meg,hogy belátni a hátsó szélvédőn :D:D:D
  • tutuhawer #7727
    rettegtem attól, hogy van ilyen, mert így elővesz csiles engem meg sunnyt is, hogy csaltunk, röhej...
    Egyébként működött a headset az imént, eléggé összevissza, de a neterror connect peer timeout hibát se tudm, hogy oldottam meg
  • exact6
    #7726
    Lehet hogy cheatelt akkor. Van egy olyan, amivel verseny közben átmész minden tereptárgyon illetve autón, olyasmi mint free roam-ban. Valszeg azt használhatta.
  • RoboKutya78
    #7725
    a másik kérdés ti melyik csoportot szoktátok jobban felemelni
    a top spedet
    a gyorsulást
    vagy a kezelést?
    látom csiszi a gyorsulást myomja jobban a video alapján:)
  • RoboKutya78
    #7724
    Tudjátok mit láttam nemrég játék közben
    A srác úgy szarrá vert időben hogy azt se tudtam mi van
    Gyengébb járgánya volt mint nekem és az tűnt fel hogy ügy ment végig a mapon hogy egyetlen egy oszlopot vagy bármit el sodort volna.
    Utólag néztem meg a gyerkőc Orosz volt. Valamit tuti használt
    Még a legprofibb se tud ezeken a mapokon úgy végigmenni hogy ne sodorjon el semmit se. Még ha kormánnyal tolja akkor se.
  • exact6
    #7723
    1 "hogy" kimaradt a látták már páran elől
  • exact6
    #7722
    Hehe, nem is tudtam látták már páran :) Épp a VV ment a háttérben én meg unalmamban csak úgy összedobtam (ez meg is látszik az illesztéseken, nem annyira figyeltem rá). :P


    A Lamborghini viszont tényleg fail, bár ahonnan lestem a kódot, oda is ez volt írva :D
  • Lupous
    #7721
    Zsír :D...szépen fut nálad a gamma :D...nálam épp hogy eldöcög normalon :P
    Am a zenéért +pont jár \m/
  • csizihungary
    #7720
    új videó



  • Player 360
    #7719
    EXACT6 a való világos BMW-t meglátva majdnem sírtam nagyon isten király :D Loups van egy 5letem két napig még ott a BMW az ingyenes 1 napra a Lambó és 7napra az R8 szal még 10 napig van t3as kocsim is szal gyűjtöm ink tovább a pénzt :D Nem akarom elbaszni mondjuk a tmobileos gallardot nagyon szerettem :D
  • Lupous
    #7718
    Most beírod...és majd később aktiválhatod a giftet.
    Szerintem ha versenyezni akarsz akkor várj a BMW ig...máskérdés hogy mire 40 leszel bőven szerzel +600kilót, az meg megint más tészta hogy ha most veszel bármilyen t3 kocsit akkor gondolom beleteszed a tuningcuccokat amiket nyersz esetleg...vagyis egy gyengébb autót tápolsz ami nem éri meg...viszont csinálhatod úgy is hogy amiket nyersz azokat elrakod...ha nyersz valaminél jobbat azt raktározod el és a szarabb mehet az aktuális kocsiba.
  • Szabi1991
    #7717
    ja igen, facepalm :D
  • Player 360
    #7716
    30 as szinten vagyok van 900.000 Cashem szerintetek megvegyem a Gallardot vagy a Nissan GT-Rt vagy várjak a BMWre még 10 szintet ? :D Azon kívül...kérdés ez a Lamborghini kód meddig használható fel ?:D
  • Davyd12
    #7715
    ocsem ma reggel lekertem az audi r8-at.FUUUUUUUUUUUUUUU DE SZAR nem kanyarodik de meg gyorsan se megy senki ne vegyen olyat
  • tutuhawer #7714
    A 2003. 11. 18-án dátumozott drivert majd este 7 után frissítem, ha az se segít, akkor a hangkártya szar, mióta megmozdítottam vele a gépet, nem kicsit. Ekkor át fogom majd dugni az egészet az alaplapba, mert korábban Mass effect 2 és a TDU esetében jó régen működött
  • tutuhawer #7713
    Van, hogy addig állítgatko, amíg engem se hallanak egy idő után :( Nem is érdekel, ha nem tudok pofázni, de én legalább halljak már valamit...
  • tutuhawer #7712
    van olyan headset, amivel nem lehet hallani a másikat? Van olyan, ami ezt a Voice over IP rendszert nem érti? Elmondom, mit tettem én:
    -a headsetet a sb audigy 2 zs A800 hangkátyába frankón a zöldbe és rózsába benyomtam. 5.1-ről átkapcsoltam headphone-ra.
    - a játékhangot hallom, beszélni is tudok,de az ellenfeelem hangját 1 perc után nem hallom. A beállításokban MIC input device a hangkártya, és nem pedig PnP device, alant pedig a voice output device PnP, és hiába állítom át a hangkártyára, nem jó, elllenben szar. Ötletek?
  • Alien69
    #7711
    Attól még a murcim sokkal jobb. Egy előnye, hogy ingyé van, és nyúzhatom.
  • csizihungary
    #7710
    Már nem azért, de ez LP560-4.
  • tutuhawer #7709
    Köszi a gyors infót. Jövök eggyel...