94802
  • Player 360
    #7788
    Oda az Axeos ötletem :D
  • lolhunter
    #7787
    Tenne ki valaki egy olyan fejlécet mint nektek van?Nevem HUNOOB
  • Ryanxx18
    #7786
    ingyen 1 napos galardo még müködik???
  • Tunner22
    #7785
    My car
  • Szabi1991
    #7784
    getconnected
  • lolhunter
    #7783
    http://t-mobile.ea.com fent vagyok a honlapon a Mazdát szeretném...beirtam a címet meg a kódot de kér vallami kódot hogy megkapjam.Hogy tudom megkapni azt a kódot?na meg amit irtatok hogy kapok 3 napra 1 porsche cayman-t,Na én ezt nem kaptam meg.
  • lolhunter
    #7782
    Már nem megy a kód nekem nem adja a lambót.
  • barack1997
    #7781
    Igazad van Tutuhawer. Szerintem Demondriver 14 ötlete nem helyes mert igy szétszóródunk
  • lolhunter
    #7780
    Hello.Hogy lehet g25-tel játszani??Én nem találtam sehol.Előre is kösz
  • tutuhawer #7779
    Mi az értelme klánokat csinálni? elég egy, ahol minden magyar tiszteletét teheti, akár reg nélkül is. Miért jobb egy másik csapatban lenni, másik weboldalra átlépni, mi az előnye? Mitől lesz jobb? Abszolút feleslegesnek gondolom a kettőt, viszont az egyet nagyon frankónak. Ez a véleményem.
  • Davyd12
    #7778
    me tutu lehetnenk tesetver clan nem jobb lenne tobb magyar clan
  • lolhunter
    #7777
    na most keztem el letölteni..NFS wilág rettegj tőlem(a többi magyar után XD)
  • tutuhawer #7776
    Itt az a "húdenagydurranás", amit este kitaláltam, nekem nagyon tetszik, habár egyszerű kis darab. Amúgy első blikkre egész pontos is lett, úgyhogy benyomom ide az 1.0 verziót:
  • tutuhawer #7775
    Láttál már amcsi filmet, amiben meghal a nyugdíjas biztonsági őr, miközben meccset néz és újságot olvas? Az az egyetlen valós az amcsi filmekben. Én annyiban vagyok kivétel, hogy nem vagyok igazi biztonsági őr, csak kinevezett/szerű/féle/típusú és inkább kapunyitogató vagyok egy kis adminisztrációval, ami akkor van, ha érkezik vagy indul innen valaki. Addig meg egy-két fórumban benyomom a butaságaimat, mint most: óriási festést kap valamelyik autóm holnap, nagyon komoly lesz, már fejben meg is van
  • Lupous
    #7774
  • Lupous
    #7773
    Mi az istenfasza a te munkád??? ÉN is ilyen munkát akarok :P
  • SUNNY84HUN
    #7772
    nagyon f@sz@
  • tutuhawer #7771
    ja, csak most vettem észre ezt az üzenetet. LÉCCI NEEEE! Landa81 oldala, EZ nagyon frankó
  • tutuhawer #7770
    ezt te frissíted magad, ha nem automatikus egy nap után, vagy mi a franc a rendszer... a fejlécedeben az nfs world profilra kattintva láthatod magad is. Ezt már sokszor sokan leírták itt.
  • Davyd12
    #7769
    21-es vok es a gallardo mar lejart-.-
  • Davyd12
    #7768
    hey mit szolnatok ha csinalnak egy clant mint landa de az enyem sokal jobb oldal lenne csak kene par onkentes aki segitene megcsinalni vagy otleteke adni remelem beszaltok vagy ha kesz lesz csatlakoztok
  • tutuhawer #7767
    Mindeközben munkaidőmet hasznossá teszem: veszélyes vizekre evezek, és saját teamESC logót tervezek, habár soha a büdös életben nem voltam nagy rajzos vagy kreatív emberke a szerkesztés terén... Holnap reggel szerintem fel is építem a sykline-ra, ami már nem elég egyedi, vagy csak meguntam
  • tutuhawer #7766
    mondta két srác, hogy odaadják a belépési infót, de abból csak a vita van - mondtam én. És igazam is van, mert mi van ha valami spyware a gépemen ellopja az infót és megváltoztatja, akkor hiába mondom, hogy nem én loptam el, senki se hiszi el
  • Alien69
    #7765
    Bérmunkát nem vállalsz?
  • lolhunter
    #7764
    Nah holap nekiesek a töltésének mert ma a Portal 2-őt töltöttem le.
  • tutuhawer #7763

    Benyomom így is, hátha valaki nem klikkel a linkre. (milyen magamutogató lettem egyszerre...)
  • tutuhawer #7762
    Ja, hát érdekes egy kicsit, de tudok még érdekesebbet is:
    A legújabb VW Golfom a 003-as profilban
  • barack1997
    #7761
    Ez akkora hülyeség ahogy van. Haverom saitek kormányával is megy a chris logitech momo force-ot használ és neki is megy + nekem volt szerencsém tesztelni vele logitech dfgt-t és az is ment szóval ez akkora hülyeség, hogy már fáj
  • Davyd12
    #7760
    sztem az a baj hogy nem lehet minden controllerel jatszani most leirom meikekel lehet


    The following controllers and racing wheels are officially supported:

    Microsoft
    Xbox 360 Controller for Windows

    Logitech
    Logitech® ChillStream™
    Logitech® Rumble Gamepad F510
    Logitech® RumblePad™
    Logitech® Rumblepad™ 2
    Logitech® WingMan® Cordless Gamepad
    Logitech® Cordless Rumblepad™ 2
    Logitech® Dual Action™ Gamepad
    Logitech® G25 Racing Wheel
    Logitech® G27 Racing Wheel

    Thrustmaster
    Thrustmaster® Universal Challenge Racing Wheel



    remelem valtozni fog es minden controlerel vagy gamepadal lehet jatszani majd rajta de egyebkent nincs sok ertelme controlerel jatszani ugysem olyan nagyon szimulacios jo az bilentyuvel is
  • tutuhawer #7759
    a játékot hogyan nyomod vele, az a kérdésem, én nem olvastam utána, azért kérdezem, mert elvileg nem egyszerű a config...
  • lolhunter
    #7758
    Figy ha Felismeri az Xfire és lehet Broadcastolni akkor vegyél fel(ha van neked)és élőben nyomatom neked :D
  • tutuhawer #7757
    megnézem, hogy nyomod a g25-tel, majd írd meg, légy szíves, mert nekem csak egy olcsó logitech van, de kipróbálnám azt is
  • barack1997
    #7756
    Ha már felvágásról van szó akkor i5 2500k megjött+ radeon hd 5870+ 8 gb hyperx blu
  • lolhunter
    #7755
    Amugy csak hogy egy kicsit genyó legyek!Logitech G25-ös kormányom van tehát azon fogom nyomni
  • tutuhawer #7754
    utána majd kérdezz a fórumban a továbbiakról, úgyse segít senki...
  • tutuhawer #7753
    nissan silvia az abszolút tuti, de a mazda3 ingyenes t-mobile autó, DE! Minden kezdőnek van 3 napos gift(ajándék) Porsche cayman. azzal menj egy darabig szerintem, meg itt fent az ingyen lambo is olvasható
  • lolhunter
    #7752
    na annyi kéne még hogy hogy kezdjem el?Segitsetek már ugy addig irjátok már le amig már nem kell komolyabb tudás a játékhoz.
  • tutuhawer #7751
    komoly
  • tutuhawer #7750
    autóvásárlás előtt majd kérdezz, meg bármikor kérdezz előbb, az a tuti, mert könnyű elszarni az egészet. t-mobile.ea.com-on ingyen ajándékok, óvatosan döntsd el, melyiket kéred először...
  • illesgergely
    #7749
    Boostos kocsikról jutott eszembe, akár az EA jelszava is lehetne: