94802
  • illesgergely
    #7828
    RX-7, Z4, meg Skyline R34 is nagyon jól megy, ha meg van pakolva. Illetve titkos favoritként a 370Z-t tudom még mondani. Múltkor mentem egy magyar srác ellen, nagyon-nagyon jól ment vele. Kár, hogy nem kérdeztem meg mennyire volt megtuningolva.
  • SUNNY84HUN
    #7827
    azért kicsit erős duma volt ez , össze szaladhatnál az enyémmel
  • fodorpetii
    #7826
    Lotus?:O Vmi más ajánlat esetleg?! :/
  • SUNNY84HUN
    #7825
    sky r34 et vegyél megpakolva pusztító szörnyeteg , én már csak tudom , és tutu is ...
  • Alien69
    #7824
    Sky-m nem volt még. Audi TT nem rossz. Még kanyarodik is! Bár a BMW-met jobban csípem, szoktam menni vele is.
  • barack1997
    #7823
    TT RS vagy Skyline R34-et vegyek ? Vagy netán mindkettőt ?
  • barack1997
    #7822
    Meg ugye az rx7 szarabb mint az evo 9 szerinted -,-
  • barack1997
    #7821
    Ennél nagyobb hülyeséget már nem is lehetett volna mondani,hogy a lotus fos xD
  • Alien69
    #7820
    FoOoOos? Neba. 3 kört verek a sky-re tolatva, wazze.
  • Davyd12
    #7819
    ja sztem is maradhat meg a sylvia de utana ne lotust vegyel sztem fos inkab skylinet vegyel de tutuhawertol kerdezd o meg mondja a tutit
    de sztem a skyline a kiraly t2-bol
  • lolhunter
    #7818
    És azokat a cuccokat hogy lehet beszerezni?
  • Alien69
    #7817
    Sore=Store
  • Alien69
    #7816
    Persze, hogy NEM! Ami a store-ba kapható, arra szinte felesleges is költeni, csak, ha nincs más (azaz, az első autónál még ok.). Nézd meg a videjódat, ott a jobb oldalon van a "Sore" felirat, mellette egy nyíl, ott tudsz átváltani az "Invertory"-ba. Ott vannak/lesznek azok a cuccok, melyeket versenyekért, vagy speedboost-rt vásárolhatsz.
  • Alien69
    #7815
    Egyenlőre Silvia, jó az. Van, aki még 30-s szinten is tolja vele. Majd ha lesz pííízed, akkor meg Lotus (T2-s).
  • fodorpetii
    #7814
    helló all, egy kérdésem lenne mégpedig hogy milyen autót érdemes venni a Silvia után?! most kezdtem nem rég a játékot 6lvl-on vagyok éppen, ha nem is most de később milyen kocsit vegyek? most van olyan 30 000-rem köszi előre is!! :)
  • lolhunter
    #7813

    Tessék itt egy videó amiröl beszéltem...Nézzétek meg az autónak a statját meg a performance shopban bal oldalt lévő sávot.ekem nem olyan cuccok vannak a kocsiba...
  • barack1997
    #7812
    Vegyek TT RS-t vagy inkább U1-es skyline-t ?
  • lolhunter
    #7811
    most nézegettem youtube-on hogy a nissan silvia-ba a tuningmühelyben spécibb tuningok vannak.Tehát a statok nem ien 100-200 körüliek hanem ugy 320 körül van mind.Ezeket a cuccokat hogy lehet beszerezni?
  • Alien69
    #7810
    Eladott pár alkat részt. Változtattál jelsztó? Remélem NEM 8 karakter lett, mind kis betű, és ugyan az az egy betű.
  • chris1997
    #7809
    980000$
  • lolhunter
    #7808
    eddig menyi volt?
  • chris1997
    #7807
    nem de az a különös hogy most van 1000000$-om
  • csizihungary
    #7806
    Nem ment el az áram, vagy valami ilyesmi? Mert akkor nem szokta lementeni a játék.
  • chris1997
    #7805
    MI A F**Z??? Tegnap vettem egy startert beletettem az összes király cuccot és valaki BEMENT AZ ACCOUNTOMBA ÉS A ROHADÉK LEVITTE A TEJESÍTMÉNYÉT A MURCIMNAK!!!!!!!!!!!!!!!
  • Davyd12
    #7804
    de jo nalunk mar elerheto az sms dolog
  • tutuhawer #7803
    Még egy dolog, és befejezem az éjszakai műszakban a spammelést:
    azon filóztam, hogy leveszem a caterpillart a nissanról, és inkább a leendő lexusra teszem fel, majd egy CAT racing team stílust csinálok fekete-fehér-sárga kombinációval rá. Erről is írjatok már egymondatos véleményeket, mire felébredek kb délben, legyetek szívesek, előre is kösz
  • tutuhawer #7802
    Ma este a melóban egy Lexus megvételét álmodtam meg, és abba a profilba veszem meg, ahol több cuccom van bele: tökmindegy, mert semelyikben sincs cuccom bele, és nem is lesz egy jó darabig, gondolom.
  • illesgergely
    #7801
  • tutuhawer #7800
    Hú de komoly lenne a magyar sms dolog, ha minél előbb bejönne. Van céges telefonom, az hétszentség, hogy benyomkodnék pár üzenetet. Hát nem is a gyökér valóvilágokba, meg egyéb küldj sms-t most! műsorokba tolnám a lóvét, mint sok szerencsétlen, hanem inkább ide.
  • Lupous
    #7799
    Jahhm tényleg bár nem a coming soon ban :P...bezzek a ***** ***** ****** ********* zsidók ott vannak ...szép
  • csizihungary
    #7798
    Pedig ott van az.
  • Lupous
    #7797
    Countries Paymo is currently available in : Australia, Austria, Bahrain, Belgium, Canada, Chile, Colombia, Cyprus, Czech Republic, Denmar,k Dominican Republic, Ecuador, Egypt, France, Germany, Greece, Guatemala, Honduras, Hong Kong, India, Ireland, Jordan, Lebanon, Malaysia, Mexico, Morocco, Netherlands, Nicaragua, Norway, Oman, Palestine, Panama, Peru, Poland, Portugal, Qatar, Romania, Russia, Saudi Arabia, Singapore, South-Africa, Spain, Sweden, Switzerland, Syria, Thailand, Turkey, UAE, UK, USA, Vietnam and Yemen

    Coming Soon™ : Algeria, Argentina, Bangladesh, Bolivia, Botswana, Brazil, Bulgaria, China, Costa Rica, El Salvador, Estonia, Finland, Hungary, Indonesia, Israel, Italy, Kenya, Kuwait, Latvia, Lithuania, New-Zealand, Pakistan, Philippines, Slovakia, Slovenia, S. Korea, Taiwan, Tunisia, Ukraine and Macedonia
    Én nem találtam romániát.
  • Davyd12
    #7796
    lupos romania a listan van?mert en romaniaban elek
  • lolhunter
    #7795
    Valaki játsza kormányon?mert nekem be van üzemelve a G25 de amikor belépek a játékba még mindig bill-el kell nyomjam...Hol lehet beállitani a kormányt?
  • RoboKutya78
    #7794
    a klánok kialakítása szerintem esélytelen ebbe a formájában ahogy most a játék kinéz(pl nincs lehetőség egységbe tömörülni)
    szerintem egy a magyar játékosnév által aláírt txtbe kellene összegyűjteni
    s mindenkinek mindenkit az alapján barátnak felvenni és egy alap chanel szobát kinevezni ahol tudunk találkozni.
  • Lupous
    #7793
    Magyarról volt szó nem? :P
  • csizihungary
    #7792
    World Garage klán is van szval...
  • Lupous
    #7791
    Jaa hogy az egy klán O.o...hát nemtoom annak nehezen lehet szerintem nevezni. Mint magyar NFS oldal egészen korrekt, szeretem is...de ettől még nem klán...
    (Am az előbb egy lentebb linkelt témát fikáztam ...nem a tcm et :D)
  • csizihungary
    #7790
    TCM
  • Lupous
    #7789
    A több magyra klán szerintem is marhaság, 1 bőven elegendő. Viszont, az legyen normális nem így összegányolva valami kis szar (Már bocsi de szerintem ez egy raklap k**it nem ér :S) bár pont én mondom aki semmit nem ért a weblapszerkesztéshez(photoshophoz an(n)ál inkább :D)
    Amúgy valószínűleg hamarosan hazánkban is lehet majd venni speed boostot smsel. (A BFH ban elméletileg rajtvan hazánk is a listán ahol elérhető lesz a mobilhálózatos fizetés)