94802
  • fodorpetii
    #7908
    ezek a matricák fizetősek?
  • tutuhawer #7907
    Namost! több hozzászólásra reaágálok:
    7900:kösz
    7901: Játékleírás magyarul ez a játék útmutaó itt fent, vagy esetleg a TCM oldalán találhatsz esetleg A speckó cuccokat pedig meg lehet nyerni vagy venni valódi pénzért, és a képen az store-ból a nyíllal az inventoryba kell átváltani
    7904:a fejlécre gondolsz? Azt a házigazda intézi
    7906: A garázsban már mutatja a számokat, legalábbis nekem mindig mutatta. Enngem már fel lehet venni, mert van egy-két helyem a barát listán
  • Harbonah
    #7906
    Én amit eddig futamokon nyertem fejlesztést az mind nullás volt a kártyaválasztó képernyőn, csak a garázsban kapják meg a százalékot, vagy ezeknél az eseteknél még ott se? :/

    Majd párotokat felvenném játékban friendlistre, mert kezd unalmas lenni a versengés a sok nyomi ellen, aki csak a falnak préselni tud, de vezetni nem.
  • Alien69
    #7905
    Megnéztem ez én Super BEE-met. Röhej.
    OLOBNEW1 - Allien
    .....358 - 363
    .....394 - 471
    .....340 - 354
    Mégis szar.
  • Frigyes54
    #7904
    hogyan lehet ilyen keretet kesziteni ahol ki ir mindent a statisztikat is
  • Alien69
    #7903
    Most teszteltem az összes kocsimat. Igaz, nem teljesen korrekt a dolog, de ez most mindegy. ROSEWOOD PARK LOOP pályán sinlge player módban. Ugyan azt az utat nyomtam az össz kocsimmal. Előzmény, hogy egy kocsog LVL46-os lenoobozott, mert a Lambómat megverte 0,02mp-vel. Mindegy, milyen kocsija van, mert ugye eleve minden cucca csak magasabb lehet, mint az enyim, de mindegy (ergo, egy kocsog 46-s ne noobozzon már). Tehát, leteszteltem a kocsikat, és a Murcilambó volt a leggyorsabb. A Dodge, és a GTO65 viszont szar volt. A Dodge úgy kanyarodott, hogy nekimentem a falnak, és az vezette. Ha normálisan mennék vele, tehát jól lefékezek, akkor meg megette a fene. Egy előnye van, elvileg, hogy minden autót félre söpört maga előtt. Csak ez sem elég pl a TEAM ESCAPE-ben is tapasztaltam, hogy a közepes autók, tehát nem a kicsi Lotus félék jobbak (pl Z4). Max el kell nyomni pár cuccost, mondjuk rendőrök arrébb pakolását, de ezt a Dodge-val is el kellett jó párszor követnem, akkor meg minek azzal menni? Szinte sose voltam vele első, még, ha nem is arra megy a dolog. A meglepi, hogy a második, az nem a kisebb Lambo volt, bár az is jól ment, hanem a gyári T3-s tuningos AUDI TT! Alig ment rosszabb időt a murci-nál.
    Sajnos, én elkövettem azt a hibát, hogy egyszerre több autóra is elherdáltam a tuning cuccokat. Azt hittem, hogy pl a Sylvia-mat majd jól utol érem a Mazda 3-ssal, de esélytelennek látom. A többi is hasonló, tehát a T2-nél az első autóm a Mazda volt, ami most se olyan rossz, de lassú. A Lotus-om már rosszabb. Jelenleg még a Z4-m az, ami úgy ahogy, de elfogadható lenne. Ergo, valszeg rá fexem a Z4-re, és csak akkor fejlesztek másik autót, ha abból a Z4-n jobb van. Igaz, van olyan alkatrészem, amiből legalább 6-t kaptam eddig. Most nem száolom a legújabb bugot, amikor végre az ember kapna fejlesztést, de mind nullás.
    Ezen kívül, találkoztam egy (szerintem tuti csalóval) Dodge-sal, aki ki is írta, hogy nem csal, de mindig győz. LOL.


  • tutika14
    #7902
    Szerintem meg az aranyos hogy az egyik kocsinak jobbak a statjai még is a kisebb le előzi meg hiába jóval nagyobb a handling az egyik szar a másik meg nem pl: Silvia kisebb a handling mint a dodge charger srt8-nak az srt8-at mégsem lehet irányítani. Ennyit a játékról :)
  • Frigyes54
    #7901
    tutuhawer nincs valahol magyar forditas a jatekleirasa hogy lehet meg szerezni uj teljesitmeny javitokat megint ujrakezdtem de mar annak is orulok ha 4 á5 vagyok. pedig oda figyeltem a tuningolasra. az a jo ha aranyos a sebesseg gyorsulas iranyitas
  • chris1997
    #7900
    Béta meg VIP matrica ennyi -.-
  • tutuhawer #7899
    Most veszem csak észre, hogy bekerült a német fórum linkje tuning lista néven, amit örömmel veszek. Kérdés a régi motorosokhoz: mi az előnye a béta tesztelőknek és a VIP rangot birtoklóknak?
  • illesgergely
    #7898
    Hopsz, akkor félreértettelek.
    Ráadásul 3 idióta egy versenyben... nem semmi.
  • Davyd12
    #7897
    jaj ne hogy tonkre menjen az uj kepernyom ako halgatok
  • fodorpetii
    #7896
    Okés, köszi szépen na de akkor még 6 szint :/:DD
    Srácok, kérhetek én is ilyen fejlécet?
  • tutuhawer #7895
    Több ilyet ne írj be, mert lesz, aki átnyúl a képernyőn, letépi a szádat, és megcsókolja vele a seggét, ugyanis:
    -te frissíted ezt / automatikus
    az utolsó slotban levő autót mutatja
  • Davyd12
    #7894
    pls szabi javitsd ki mert 27-es vok es azt a szar audit javitsd ki a skylinomra
  • Alien69
    #7893
    Nem, bocsi. Már a rajtnál elhúzott. De, a turpisság ott (IS) van, hogy volt 2 idióta játékos, akik nem tudom, mit csináltak, mert nem versenyeztek. Beálltak az egyik levágásba, és én pl 2x beléjük ütköztem, KIKERÜLHETETLENÜL voltak ott. Ennek ellenére, lazán ránk vert a csíter kb 40 másodpercet.
  • illesgergely
    #7892
    Akkor visszatért egy bug a játékba, ami nem volt már egy ideje. Ha jól értem akkor befejezted a 2. kört, ő gondolom jött mögötted, ő is befejezte a másodikat, csak neki ennyi volt. Ez tényleg bug lehetett. Régebben gyakran előfordult a plusz kört benyomása után, hogy vkit leintett a játék a második kör végén, közben a többiek mentek a harmadikra. Szívás...
  • Alien69
    #7891
    Bakker, ilyenkor tök felesleges játszani. Megint egy csíter. Ráadásul, még megmagyarázza a leírásába, hogy szar a nete->LAG. Anyád! ROSEWOOD PARK LOOP, Murcival megyek, én a második. Benyomta valaki a plusz egy kört, és még így is, éppen lenyomtam a 2. kört, Ő már beért. A sebessége szerintem hang sebesség, mert ha az autóm megy 300 felett, akkor az övé legalább 1/3-l többet, de a kiírásába asszem max 270, bár gondolom ez nála a MINIMUM sebesség, hátra fele.
  • tutuhawer #7890
    Én ballantines-t iszogatok, de egyet kell, hogy értsek veled, nyelvében él a nemzet, és ha nem szépen használjuk, akkor mehetünk a picsába, a zászlók lengetése kutya faszát sem ér.
    frigyes54, neked azt mondom, hogy bármi kérdéses helyzet merül fel, nyomd be ide a problémát, és elintézzük. Vannak itt srácok, akik sok versenyt nyomtak már, és pár órán belül biztos, reagál valaki. A subaru sajnos tényleg lomha, pedig a kezelhetőség OK, most már a hangja is rendben, de a motorleistung...
  • Frigyes54
    #7889
    tutuhawer en vagyok a frigyes54 hat nekem nem sok baber terem pedig mar tobbszor ujrakezdtem eljutottam egy subaruig de lomha es eleg nehezen iranyithato tehat minel tobszor kezdem ujra annal rosszabb koszi a valaszt
  • Lupous
    #7888
    Gyerekek, (Meg a nagyok is :P) lehet kérni hogy mielőtt rákattintatok a mehet gombra nézzétek már meg hogy mit húz alá pirossal a postotokban a böngésző, és javítsátok ki ha lehet. Nem túl jó hogy egy rakat dolgot hibásan írtok, majd ez sajna könnyen rögzülhet másokban is :S
    Persze ha humorizáltok vagy tudjaafaszom hogy mit akkor oké de pl a "mien"...az azé messze van a humorizálástól.
    (2 hubi után engedtem meg magamnak ezt a HSzt :P pííísz)
  • lolhunter
    #7887
    Sztem is nagy **** az EVO IX mert nagyon gyenge sztem menj fel 15 -re(mint én)és vegyél 1 Z4-et a megspórolt pénzedböl.Hidd el sokkal jobban jösz ki belőle(mint én xD)
  • tutuhawer #7886
    Ez tényleg hihetetlen. Én nem kapok annyit, persze matricázás közben nem is sokan kapnak, de azért megyek versenyt én is,de a napi 7 az szép szám. Az EVO IX sajnos tényleg nem túl jó gép a játékban, maradhatsz a silvia papírtörlőnél, ha szereted, ha pedig nem, akkor kérdezz újra itt!
  • barack1997
    #7885
    Az egy szar meg ne vedd! Maradj még a silvia-nál vagy vegyél rx7-et
  • fodorpetii
    #7884
    EVO IX-ről vélemény? 9es vagyok 10től lehet vinni, érdemes megvenni vagy maradjak még Silvinél?
  • barack1997
    #7883
    El nem hiszem valakinek napi 7 cuccot is ledob (norbert77hun) Nekem soha semmit nem droppol
  • SUNNY84HUN
    #7882
    world-garage.com on nézzétek a t 1 es mazda 3 am , nagyon betyár lett a car statistics -ja
  • SUNNY84HUN
    #7881
    halihó ,, jó lenne a baráti listát kibővítenék min 200 ra , mert már tele van 100 magyarral és még van jó pár honfitárs akiket szeretnék felvenni
  • tutuhawer #7880
    Majd megpróbálok helyet szorítani neked is. Amúgy nem tudom, mennyi jön be egy jól fizető versenyből, mert egyrészt nem emlékszem, mikor menetem 8-ast, másrészt főleg nem emlékszem, mikor nyertem meg, pedig volt ilyen is...
  • lolhunter
    #7879
    ak engem is felvehetsz HUNOOB (ez a név volt szabad.A lolhunter nem volt...)Ráadásul már szoltam hogy valaki kitehetne nekem 1 fejlécet(NFS-est)
  • tutuhawer #7878
    Amúgy meg írd be ide, hogy a játékban milyen néven tolod, oszt felveszlek ismerősnek, mert minden magyart felveszek
  • tutuhawer #7877
    szerencséd, hogy fagytam, így gyorsan válaszolok: a melyik autót érdemes megvennire itt van pár válasz, jó még a lotus és a skyline is. Vitás, hogy melyik a jobb. Festeni pedig a customization menüben lehet, paint meg vynil shop van. A paint a festőműhely, a vynil a matricázó, azt hiszem...
  • Frigyes54
    #7876
    hogyan lehet festeni az autokat melyik autot erdemes megvenni 2 nak es 3 nak. kerek valaszt egy kezdo. hol lehet magyar nyelvu jatek leirast talalni koszi
  • Alien69
    #7875
    Mondjuk úgy, hogy a két autó közel azonos. Kicsi a különbség. De. A mazdámat elő se veszem egy ideje. Bár, jövő hónapba megveszem a teammachine-s mazdát, ennek ellenére én is a Z4 mellé voksolok. Azt viszont szívesen viszem, még team escape-ezni is, mert qrva jó. Jobb, mint a lotus-om. Gyorsul, jó a végsebessége, és nagyon jól kanyarodik. Ami viszont fontos, hogy szééép. Legalább is, az enyim.
  • lolhunter
    #7874
    én is a Z4 mellet voksolok.Kedvenc autóm a valóságban is.Am tutu nem válaszoltál a 2. kérdésemre xD
  • tutuhawer #7873
    A z4 szebben szól, kicsit jobban néz ki, arra szavazok. Volt mazdám is 400-410-390 körüli értékekkel, de a röfögő hang és a spoiler hiánya miatt eladtam. Ezek személyes meglátások csak. Azt vedd, amelyiket szereted, különben a fene megette.
  • lolhunter
    #7872
    tutuhawer te már tapasztalt vagy.Meiket javaslod?Meg 1 másik kérdés.Neked mennyi jön be 1 versenyböl?1 jol fizető versenyböl.
  • tutuhawer #7871
    Erre meg most reagálok: a Z4 is komoly, meg az rx7 is. Olcsók, és versenyképesek is. A statisztikákat a számadatokkal meg dobd ki a kukába, mert becsapós.
  • tutuhawer #7870
    Tegnap nem voltam képben, ezért most reagálok a 350Z-re, hátha valakinek még hasznos. Most leszögezem, hogy nem vagyok reklámember, de a prohardvert is ajánlom olvasásra, ahol is a személyes tapasztalataimat leírtam a tesztautókról, köztük a béka 350 Z-ről is.
  • lolhunter
    #7869
    fentröl lefelé mondom a kocsik statjait.RX-7:310,285,260
    Z4 :320,290,340
    Sztem a Z4 az jobb.Ráadásul olyan tuningjaim vannak T2-höz hogy:Fék:4% handling
    Suspension:2%top speed 3%acceleration 4% handling
    Turbó:2% top speed 3% acceleration
    Sztem ezek mellet jó lesz a kocsi :D