94802
  • Davyd12
    #8030
    tutu kesz az amd logo sztem faxa lett nezd meg aszem egy par ora mulva fel mek egy kicsit
  • tutuhawer #8029
    A gruppenben levő embert látni kéne, kivéve, ha a másik szerveren vagy, amit az indítóképernyőnél választasz ki eu vagy amerikai. Az alapértelmezett az amerikai, legalábbis nekem az volt az első indításnál. A "free roam" módban pedig a "main chat" szobák közt lehet váltogatni 1-től 50-ig a /join 1 vagy /join 2,3,4...50 parancsokkal. A magyar TCM-es összezörrenés a 3-asban volt, meg korábban felmerült a 3 a magyar igazság probléma is, ezért én a /join 3-ban vagyok az EU szerveren...
  • gamezkanizsa
    #8028
    ismét én.miután így megoldódott a problémám,megkérdezném,hogy van nekem egy haverom,akivel ha egyszerre belépünk,meginvitálom group-ba,utána van egy jobbklikkes menü a friendslist-en,hogy "teleport to friend",az a gáz,hogy nem látjuk egymás autóját,mintha más csatornán lennénk...valaki esetleg ötlet?
  • gamezkanizsa
    #8027
    Tessék,itt a legokosabb ember:RoboKutya78

    Vegyetek róla erős példát
    Előre is köszi RoboKutya78!
  • tutuhawer #8026
    én a munkahelyemen most kezdem el letölteni a minimumot, és megy rendesen, csak a szar gép miatt lassan. Ez az én tapasztalatom, remélem, indul is a játék, mert tényleg gyenge konfigról van szó, habár korábban is letöltöttem itt, akkor nem indult, most ez a standard méretű letöltés biztató, és egy próbát megér nekem.
  • gamezkanizsa
    #8025
    ujrainditottam,basszus kérnék valamit.aki ötletet akar adni,javaslom,olvassa el a régebbi bejegyzéseimet is itt!te de a legjobb,ha a legelsőtől olvassátok.köszönöm!
  • gamezkanizsa
    #8024
    igen,minden jó nálam!!!szerver-hiba,mert nem a gépem miatt nem tudja letölteni,hanem a szerverről nem jön több adat.megakad,és null-packett,-mint befolyó adat
  • Player 360
    #8023
    Probléma megoldva :D A játék újraindítása megoldja ezt a fajta problémát :D
  • Player 360
    #8022
    Sziasztok a problémám a következő mi a kábeltévétől lett a 240sxem tier 2es autó ?:D Nem erről a profilomról van szó hanem a PRODRIVERHUN accomról amiben még csak 10es szinten vagyok :D
  • tutuhawer #8021
    Hát ez már gond, én korábban is passzoltam. Hirtelen eszembe jutott ótletek: tuti jó e-maillel lépsz be? vagy nem is enged a nem EA accounthoz tartozó e-maillel belépni?
    Nyilván rendszergazda-hozzáférésed van, helyed van, más nem jut eszembe indulóra, de megígérem, filozók rajta egészen reggel 5-ig...
    közben önreklám: A world-garage.com profilom linkje, ahol a régebbi autóimat nem tudom, miért nem mutatja meg, csak az utsó 5-öt...
  • gamezkanizsa
    #8020
    CSIZIHUNGARY!! Törölj ki minden mappát aminek köze van a játékhoz, utána töröld le, és telepítsd fel a World oldaláról.


    Ahogy kérted,kitöröltem minden mappát,és plusz minden registry kulcsot,értéket,ami a need for speed world-re vonatkozott.uj windowsom van fenn,alap,sp3 xp hun,semmi virusirto,semmi tüzfal,(windowsé sem),mégis megakad a letöltés.a netem 25/10 megabyte-s,aktiv,és online.segitség!!!!
  • tutuhawer #8019
    Szevasztok, nekem most nem sok célom van a játékban, szívesen segítek majd, vagy akár most is, mert melóban vagyok, és ráérek fórumozni. A játékban meg majd kitaláljuk, mert mindig tele van a barát listám, csak magyarokkal.
  • gamezkanizsa
    #8018
    engem is vegyen fel pár magyar.köszönöm.
  • attila49
    #8017
    Oks köszi!!
    Igaz hnap délután nem bizt hogy tok gépnél lenni de megprobálom!
    Köszi a segítséged és az alapoktól kell majd el induljak :P
  • Davyd12
    #8016
    ok atesz segitek holnap delutan 2-kor csak ird ide mi a neved es fel veszelke mert ma mar nem leszek
  • attila49
    #8015
    Sziasztok!!
    Valaki segítene nekem elkezdeni a játékot?
    Nagyon hálás lennék... Tetszik a game.Légyszi segítsetek!!
  • csizihungary
    #8014
    Törölj ki minden mappát aminek köze van a játékhoz, utána töröld le, és telepítsd fel a World oldaláról.
  • Davyd12
    #8013
    ja es nezetek meg az uj skyline tuningomatr kezdek belejoni a logozasba amd meg adidas logo van most rajta sztem jok lettek
  • Davyd12
    #8011
    hunoob sajna azt nem lehet kiveni sajna
  • lolhunter
    #8010
    még1-szer megkérdem.Hogyan lehet leszedni a kocsirol a feltett cuccokat?amiket szereztem versenyben?(ami Iveritory-ban szokot lenni)
  • Apocalipto
    #8009
    Na, szerver tele, nem enged be.
  • Frigyes54
    #8008
    az en statom sem jo. de jatszom a jatek kedveert. de az nem jatek ha csak csalassal tudok nyerni. es mi az a 3 terulet. neha a kartyan ad alkatreszeket. de nem ertem a felhasznalast csak latom hogy masok milyen erogepeket raktak ossze kosz a valaszt
  • RoboKutya78
    #8007
    ha meglesed a statomat nekem is lassan elszáll a játékkedvem a sok vereséget nézve.:)
  • RoboKutya78
    #8006
    szintlépésenként kapsz egy fejlesztési pontot amit a 3 fő területen tudsz hasznosítani
  • Frigyes54
    #8005
    hat neha elmegy a kedvem. nem is mennek csusznak cikaznak az autok. ha nekem jon elrepulok. ha en megyek neki akkor is en pattanok le. meg egy kerdes milyen idokozonkent enged fejleszteni koszi a valaszt
  • Apocalipto
    #8004
    Igen, sokat fejlődött azt aláírom, én is követem az elejétől. Azért még akad javítani való. Egyébként látom hogy remekül kihasználja a gép erőforrásait, aminek örülök. Mind a 4 mag 90% felett van játék közben, meg a vidkari is. Ez egy nagy pirospont :)
  • lolhunter
    #8003
    Hogyan lehet leszedni a kocsirol a feltett cuccokat?amiket szereztem versenyben?(ami Iveritory-ban szokot lenni)
  • gamezkanizsa
    #8002
    egy súlyos kérdés...valaki megosztaná velem valahol a telepitett játékját?örök hálám lenne...
  • tutuhawer #8001
    gamekanizsa:ezt passzolom, én csak játékos vagyok, ehhez nem tudok hozzászólni.
    Apocalipto: Sajnos a traffic ilyen, a lagg meg a multi része, egyébként sokat javult a játék, én a kezdetek óta figyelem, és ezt gondolom. A Cheaterek meg foylamatosan jelentve vannak, fogynak, de mindig lesznek, sajnos. A kormányt meg vagy külön progival vagy a logitech profilerrel kell valahogy konfigurálni, és a billentyűket hozzárendelni. Ennél többet kormányról nem akarok beszélni, mert akinek van, és ezt akarja kormányozni, az adja inkább nekem a kormányt :D
  • gamezkanizsa
    #8000
    ismételten kérlek,segítsetek rajtam!letörölte az unokatestvérem a gépemről a world-öt,és most leszedtem a kliens-installert a hivatalos oldalról,és ezt írja ki:"DOWNLOADING (487,01KB/486,00MB) - TIME REMAINING : ESTIMATING"...ugyebár ilyenkor azt lehet csinálni,hogy a "C:\Documents and Settings\All Users.WINDOWS\Application Data\Electronic Arts\Need For Speed World" mappából a "HashFile.hsh"-t törlöm,ez a game letöltésének a cache fájl-ja.na de ezután is akárhányszor ezt megcsinálom,ugyanígy nem tölti le,megakad,bármennyit is várok.újra is indítottam már a gépet,sőt manuálisan a registry-ből is töröltem uninstall után a game bejegyzéseit,újratelepítettem,és ugyanaz - megakad a letöltés.pedig a netemmel,a gépemmel, a windowsommal semmi baj.a customer support meg sz...ik rám,és az oldaluk is egy kalap ratyi.help pls!
  • Apocalipto
    #7999
    Ja, azt kihagytam hogy a pályán random eltűnnek/megjelennek az A.I. kocsik.
  • gamezkanizsa
    #7998
    igen,ilyen van,sőt nézegettem,valami régeltűnt,de újra felbukkant "cheat engine" szoftverrel kiolvastatják a registry-t,és a memóriát,úgy törik a game-t,ami épp a memóriában fut.ugyanis hogy mennyi a cahs-ed azt a játék-kliens tárolja,nem az accountod.meg még egyebeket is a játék-kliens tárol.az accountod csak a szinted tárolja,és,hogy milyen verdáid vannak.bár én is tudnék játszani újra
  • Apocalipto
    #7997
    Nem sok minden változott mióta legutoljára fenntvolt a játék....alapjába véve jó lenne, de pár bug teljesen tönkreteszi a játékélményt.

    A játékban lévő A.I. kocsik egyszerűen szarok. Simán megyek az úton ezek meg szándékosan nekem jönnek, pedig traffic magnet nincs rajtam.

    A laggos játékosok elb*sszák a játékot. Nagyban megyek 240et, hirtelen meg neki megyek egy éppen elém belaggolt versenyzőnek, így sebességem 0 lesz.

    Szintén a lagg miatt a játék nem tudja eldönteni hogy ki hanyadik helyen végzett. Na meg olyan is van amikor alig indult el a verseny és valaki máris győzött, bár ez cheat gyanús.
  • RoboKutya78
    #7996
    nézz priv üzit adtam egy ötletet.
  • gamezkanizsa
    #7995
    sziasztok.a lejjebb említett problémámon tudna végre segíteni valaki???? mert az online customer supportra várhatok életem végéig,vagy minek jött létre ez a fórum??
  • Apocalipto
    #7994
    A kormány támogatást már berakták? Logitech Force Formula EX-em van.
  • ROLL30AbandonHo
    #7993
    Ja érteem:))
  • RoboKutya78
    #7992
    sajna a játékosnevek amiket választotok kivétel a kivételnek nem utalnak a nemzetiségre:). írogatni játék közbe meg nem igen írogat senki.Néha néha felrepül a közös chatben egy egy magyar bekiabálás.(héé van itt valaki rajtam kívül magyar?--Síri csend utánna:) )Ha kedvem van rá szoktam böki néha az ilyen bekiabálásra:)a freind lista meg sajna véges még mindíg.:(
  • ROLL30AbandonHo
    #7991
    Jólvan csak azért kérdeztem mert még eggyel se találkoztam..
  • Apocalipto
    #7990
    Visszarakom már Én is, win reinstall után elfelejtődött.