94802
  • Frigyes54
    #8110
    uj bejelentkezes
  • chester1986
    #8109
    ööö, bocsi,mi is az az account?Nem vagyok nagy internet játékos, ha épp ahhoz van köze.
  • Frigyes54
    #8108
    chester az undencovert azt vegig jatszottam eleg jo, uraim csoda tortent vissza engedett a jatek de egy kicsit lassubb lett pl clikkelesnel na hajra mindenki
  • barack1997
    #8107
    gyerekek csináltam egy uj ea accountot hamarosan uj infokat osztok meg veletek
  • tutuhawer #8106
    beírod a world nicked és házigazda elintézi majd neked
  • chester1986
    #8105
    hogy csinálhatom meg,hogy nekem is mutassa a level számom meg az autóm ahogy az itt látszik mindenkinek?
  • Alien69
    #8104
    GT40-t akartam írni, csak valahogy nem úgy sikerült. ;-)
  • chester1986
    #8103
    én ezért játszom közbe a ProSreet-tel.Egyszer elvittem a végéig, de nem tudtam legyőzni a drift királyt.De még nem játszottam az Undercover-rel és a Shift 1-2 sem.A Hot Pursuit-ot meg tegnap untam meg a végén.
  • Frigyes54
    #8102
    meg mindig nem enged jatszani . tele van a tokom . mit csinaljak
  • chester1986
    #8101
    akkor hogy lehet csökkenteni a körözöttségi szintet?
  • RoboKutya78
    #8100
    AZ AUTO KINÉZETE NEM BEFOLYÁSOLJA A KÖRÖZÉSI SZINTET HA JÓL TUDOM
    bocs a nagybetű
  • chester1986
    #8099
    A körözési szintet itt is ugyan úgy csökkenthetem, ha átfestem és alakítom a kocsimat?Csak mert nem mutatja a körözöttségi szintet az autó customba és fölöslegesen nem akarok rajta alakítgatni.
  • fodorpetii
    #8098
    fizetés ellenében kapsz boostot :)
  • RoboKutya78
    #8097
    azt pénzért lehet venni..
    ez a frissítés amit most hozzánk vágtak ez kb a 0 val egyenlő kicsit többre számítottam ezért nem rohanok boostot vásárolni:( 2 kocsi amit a legtöbben még meg se vehetnek ha anyuci apuci nem enged a 48 ból:)
  • Frigyes54
    #8096
    a cd galaxison is nagyon olcsok az autos jatekok
  • chester1986
    #8095
    Bost-ot mire kap az ember?Versenyen még nem kaptam olyant.
  • Ryanxx18
    #8094
    Ford GTén erre vártamrégota, remélem crasch ért is meglehet venni nem csak bost ért
  • RoboKutya78
    #8093
    illetve a Need For Speed: Hot Pursuit 25 euro
  • RoboKutya78
    #8092
    a STEAM-en most akció van használjátok ki
    a shift és az undegrund játékokat kb mindössze 3000 ft körüli árért meg lehet szerezni. 12 euro a két játék ezen a héten csak.
  • Frigyes54
    #8091
    engem ma sem enged jatszani a honlapon azt irja hogy jelenleg technikai gond van . vajon mi es meddig volt mar valakivel ilyen gond valaszt koszi
  • Alien69
    #8090
    Mit tudhat az új Ford (asszem GT0?) 6000 SB-ért???
  • tutuhawer #8089
    ma este ugyebár kigondoltam, hogy tesztelem az Nissan R34-et és az R35-öt, majd megosztom, hátha valakit érdekel, de legalábbis minden R35 tulajdonos figyelemmel olvassa majd: Ha csak fele olyan jó cuccok lennének a nagytesóban, lehet, hogy szájba vágnám magamat a kistesóval versenyezve. A sebessége megvan az r35-nek, csak mivel nincs felépítve t3 alkatrészekkel, nehezebben éri el azt. a hajógyári teszten az r34-em 203, az r35öm 193-as sebességet produkált A kanyarokban jön a trükk, hogy miként fordulok el a naggyal, mert nem egyszerű ívet találni vele, és nincs második esély. A kicsivel jóval könnyebb, abszolút meccseltem az 500 körüli vagy fölötti Lotust is trükkös pályán, azonos szintű sofőrrel. A nagytesó igazi ereje inkább a 20 tonnás tömeg, amivel burogatni faszán lehet, ahogy épp most teszteltem is a patchben tapasztalt korrekciót, azaz számolja szépen a fölborított zsarukat. Mindegyik gép biztató számomra, megtartom továbbra is. A nagytesóba is alkatrészeket építve, nekem megfelelő gépet tudok varázsolni belőle. FIGYELEM! nissan gtr r35 vásárlása mindenkinek saját felelősségre, ahogy a skyline R34 is
  • chester1986
    #8088
    van hír valami kódról ami volt múlt hónapban is?valami cuccokat lehetett kapni tőle.És hogy lehet Boost-ot kapni?
  • tutuhawer #8087
    A sárga betűkkel you joined channel 3. /join 3 Ha fehér betűvel ezt beírod, jó kell, hogy legyen mindenkinek, és ez nem jelenik meg a main chatben sem.
  • chester1986
    #8086
    áh, nálam tényleg nem történik semmi.van amikor hiába nyomok entert nem megy el a szöveg.mit kéne látnom?
  • tutuhawer #8085
    /join 3 a chatbe és Enter, igen. és sárga színnel you joined channel 3
  • chester1986
    #8084
    ezt írjam a chatbe és enter?mert nálam semmi sem történik.
  • tutuhawer #8083
    na meg a csalók kiszűrése, főleg!!!
    /join 3 bármilyen színű szöveggel is írva jó.
  • chester1986
    #8082
    TUTU!Hogy is volt az a csatorna váltás 3-ba?Ezt az egyet valahogy nem jegyeztem meg a játék alatt.Mit írok hova meg micsoda?
  • gamezkanizsa
    #8081
    okés,vettem TUTUHAWER,igazad is van.nem is a te üzid miatt írtam,amit írtam.hanem all-in mindenkiére.amúgy ha már itt tartunk,az ütem,okés,de a legelső szempont a lagg kiszűrése,és a minőségjavítás,meg a bugtisztítás lenne a legelső szempont...na meg az AI-fejlesztése.
  • tutuhawer #8080
    én nem nyavalygok, ellenben leszarom, de ha beledobnak valamit, akkor annak örülök. Teljessé teszem én magam a játékot. Az időmet most csak a magyar fórumokra fordítom most, mert plusz feladatokat is kaptam a főnökömtől, úgyhogy nem időznék el az ea forumban még külön... meggyőződésem, hogy marketingszempontok miatt kapjuk a játékot úgy, ahogy, azt, amit. Az ütemezés ilyen, nem kaphatunk meg mindent egyszerre, előbb a canyon jön, aztán a drift a world-garage nagyokosai szerint is...
    a nyár elején talán...
  • gamezkanizsa
    #8079
    joh.akkor fogjunk össze,vagyunk itt a fórumon elegen,írjunk egy emilt az ea-fejlesztői ötletek-nek,mindannyian ugyanazokkal a témákkal,csak más-más szöveggel..ne csak nyavalyogjunk.ez a magyarral a baj,ezért tart itt ez az ország,mert a magyar csak kibeszéli nyavalyogja a sorsot,de nem áll fel ellene.meg is érdemeltük,hogy a tvben más nem is megy csak kibeszélőshow.

    .MOTD
    .SABM=
    .MOTD
    ...
  • tutuhawer #8078
    Én ilyet nem olvasok most a hivatalos oldalon, pedig jó lenne. A gyorsulásnak meg örülnék, ahol csak manuális váltó lenne, de én a több autónak vagy bármi egyéb plusznak is tudnék örülni
  • RoboKutya78
    #8077
    jöhetne már valami gyorsulási játék.
    elvileg ha jól olvastam holnap 2-5 között szerverállás lesz ha igaz
  • RoboKutya78
    #8076
    SÜN TALÁLKOZÓ A HOSSZÚ Egyenes autópályán:)
  • RoboKutya78
    #8075
    /join szám a csatorna váltó a játékban
  • RoboKutya78
    #8074
    van a játékban egy lehetőség saját üzenetet írni a profilodba tessék használni.Magyar vagyok ect ect...
    Lám amióta kiírtam már többször ki kellett ürítenem a freind listám mert a srácok nem férnek bele
    Ja a másik a nevek amiket egyesek kitalálnak maguknak abból sajna nem lehet következtetni honnan jött:(kivétel a kivétel
    Kíváncsi vagyok mikor kerül fel valami magyarosított rendszám a QQ helyett:)akár még boostot is fizetnék érte.persze orosz az már van vajon ki nyalt az ea-nak akkorát hogy megkapták?
  • chester1986
    #8073
    Sok ember felvett már World-on de nem tudhatom hogy ki valóban magyar.Kérem aki felvesz az dobjon egy privit nekem a nevéről addig nem fogadom el a felkérést.A jelenlegieket is törlöm bocsi.
  • chester1986
    #8072
    mit jelent az,hogy 3-mas csatornán?Azt hol állítom be?
  • tutuhawer #8071
    ledobott üzi nélkül most 2X is. remélem, ellopták a jelszavam, azért