94802
  • tutuhawer #7989
    Ez meg miféle kérdés, persze, nagyon sok magyar van, több, mint gondolnád
  • ROLL30AbandonHo
    #7988
    Szevasztok:)
    Valaki játszik még amugy?:D
  • gamezkanizsa
    #7987
    megint én...nem jöt össze az iso-frissitése sem,kajli-image fájl,fel sem települ.ha valaki tud alternatív megoldást a lejjebb leírt problémámra,kérném segítsen!
  • gamezkanizsa
    #7986
    csövi!ja igazad lehet,nem is rossz ötlet!szedek valami 700 megás iso-t,csak az is beta,remélrem,azt már frissiteni fogja.
  • fodorpetii
    #7985
    na végülis vettem egy sciroccot meg egy kicsit előre gondolva egy t2 bronz packot jó lesz a z4-be :D
  • Davyd12
    #7984
    toltsd le torrentel ako en is ava; toltotem le es gyorsaban is lejon ha sokan seedelik
  • gamezkanizsa
    #7983
    üdv emberek!baj van,kérlek,segítsetek rajtam!letörölte az unokatestvérem a gépemről a world-öt,és most leszedtem a kliens-installert a hivatalos oldalról,és ezt írja ki:"DOWNLOADING (487,01KB/486,00MB) - TIME REMAINING : ESTIMATING"...ugyebár ilyenkor azt lehet csinálni,hogy a "C:\Documents and Settings\All Users.WINDOWS\Application Data\Electronic Arts\Need For Speed World" mappából a "HashFile.hsh"-t törlöm,ez a game letöltésének a cache fájl-ja.na de ezután is akárhányszor ezt megcsinálom,ugyanígy nem tölti le,megakad,bármennyit is várok.újra is indítottam már a gépet,sőt manuálisan a registry-ből is töröltem uninstall után a game bejegyzéseit,újratelepítettem,és ugyanaz - megakad a letöltés.pedig a netemmel,a gépemmel, a windowsommal semmi baj.a customer support meg sz...ik rám,és az oldaluk is egy kalap ratyi.help pls!
  • Ryanxx18
    #7982
    van valami ingyen car?:P
  • tutuhawer #7981
    Olvastam a world-garage-ban, hogy az 1000 ingyen boost kód egy ideig valóban inaktív volt, de ahogy mi is láttuk, újra elővették, és április hónap végéig érvényes továbbra is. A kód: egbz-lupc-6gxj-bkws
  • Ryanxx18
    #7980
    hali, van mostanában valami ingyenes kod?
    kössz
  • SUNNY84HUN
    #7979
    egész jó ez a kis z4 es .. sosem vettem még a gameba.. , poénból megvettem tegnap előtt tápóltam rajta.. és rohadtul fekszi az utat , kanyarban marha jó , kicsit szokatlan volt m3 gtr -em mellet hogy a z4 nem szedi úgy a tappancsait , de sebaj .. jó verda
  • Frigyes54
    #7978
    lehet hogy rosszul latom de vannak csodak a jatekban van olyan jatekos aki ugy nyer hogy nem is latni az autjat meg ezek az oroszok. nem tudom mit nyomnak de most is 100 metert repultem ugy jott nekem en meg leppattank szinte mindenkirol vajon mi a megoldas bocs a sok zavarasert
  • Frigyes54
    #7977
    koszi meg oldottam de biztosan nem a legjobban a szamitogephez meg nem ertek olyan jol amikor en 20 eves voltam talan meg video sem volt. vagy ha volt is akkor akora volt mint egy kisebb huto
  • tutuhawer #7976
    aki hosszú távra tervez, és ingyenes játékos, annak 2 vw sciroccot érdemes venni boosttal, majd eladni őket, és van 2 garázsbeálló(car slot) meg marad 200 boost, amiből lehet 1 napra bérelni valamit. szerintem
  • fodorpetii
    #7975
    mit érdemes venni belölle?(most kezdtem nem rég a játékot segítsz hogy ne legyek hülye hozzá)
  • SUNNY84HUN
    #7974
    hogy mi ? hát csak annyi hogy kapsz 1000 boostot ingyen
  • Davyd12
    #7973
    nezetek meg a profilomban a skyline-omat en is kezdek belejoni a logozasba sztem tutu ha raersz leci nezd meg mert vagy ebbe a profi:D
  • RoboKutya78
    #7972
    azért írtam csak saját felelősségre, de valószínű már nem működnek egyet szúrópróba szerűen meglestem, de semmi hatása nem votl:( direkt reggeltem egy másik karaktert nehogy a bétás kódomat szúrjam el:)
  • tutuhawer #7971
    nem kell újrakezdeni semmit, cask a hivatalos oldalon beírod a kódot a bejelentkezés után, majd kijelentkezel, és indítod a játékot.

    A kormányhoz nem értek, annyit tudok, hogy a logitech profilert kell használni,és a billentyűkhöz a kormányt hozzárendelni.
  • fodorpetii
    #7970
    ezzel mi változik?
  • illesgergely
    #7969
    Ha ez az aminek látszik, akkor irgum-burgum!
    Így is sok a cheater, legalább mi ne legyünk azok...
  • Szabó Péter
    #7968
    Hogyan kell a logitech formula force ex kormányt beállítani a játékhoz? Nem tudná valaki megmondani? Köszi
  • SUNNY84HUN
    #7967
    tessék EGBZ-LUPC-6GXJ-BKWS április végéig felhasználható
  • Frigyes54
    #7965
    meg vettem a kod -ot ha jol ertem akkor teljesen ujra kell kezdeni a jatekot vagy is a letoltessel. tudja valaki a megoldast koszi
  • Gergo731114
    #7964
    Hol van az 1000 free boost kód?
  • Player 360
    #7963
    Műkszik az 1000 free boost Tudom mert most kezdek újjat :D
  • Szabó Péter
    #7962
    Kormányt hogyan lehet beállítani a játékra?

    Logitech force ex

    Hálás köszönet a válaszért!!!
  • illesgergely
    #7961
    Találtam egy értelmes hozzászólást itt: http://www.needforspeed.com/post/nfsw-maintenance-window-%E2%80%93-april-26th A mai újításra reagált vki. És milyen igaza van.

    License plates??? Wow, it's awesome. Talk between developer and gamer:

    (Gamer) Have game many bugs and cheaters.
    (Developer) Bugs? Cheaters? What you mean? Well, we can give licence plates. No? What you want from me I don't understand you? What kind a bugs? This game is perfect. You must pay for it.
    (Gamer) Are you OK? Or are you sick? Maybe you need some drugs? You hear me dude?
    (Developer) I'm absolutely sure, need add in game licence plates. Great idea!
    (Gamer) Hello, anybody home?
    (Developer) What! Who's there?!
    (Gamer) I say what about bugs and cheaters in game?
    (Developer) What? Wait! I have new great idea. I can add more new licence plates.
    (Gamer)
    ………………..,-~*’`¯lllllll`*~,
    …………..,-~*`lllllllllllllllllllllllllll¯`*-,
    ………,-~*llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll*-,
    ……,-*llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll.\
    ….;*`lllllllllllllllllllllllllll,-~*~-,llllllllllllllllllll\
    …..\lllllllllllllllllllllllllll/………\;;;;llllllllllll,-`~-,
    ……\lllllllllllllllllllll,-*………..`~-~-,…(.(¯`*,`,
    …….\llllllllllll,-~*…………………)_-\..*`*;..)
    ……..\,-*`¯,*`)…………,-~*`~.……………/
    ………|/…/…/~,……-~*,-~*`;……………./.\
    ……../…/…/…/..,-,..*~,.`*~*…………….*…\
    …….|…/…/…/.*`…\………………………)….)¯`~,
    …….|./…/…./…….)……,.)`*~-,…………/….|..)…`~-,
    ……/./…/…,*`-,…..`-,…*`….,---……\…./…../..|………¯```*~-
    ……(……….)`*~-,….`*`.,-~*.,-*……|…/.…/…/…………\
    …….*-,…….`*-,…`~,..``.,,,-*……….|.,*…,*…|……\
    ……….*,………`-,…)-,…………..,-*`…,-*….(`-,…


  • Frigyes54
    #7960
    1000 boostot adott de 8000-et nem vagy nem talalom az 1000 et el is koltottem teljesitmeny javitokra
  • tutuhawer #7959
    A kódos lemez nagyon sokat lök rajtad előre, igen. Van, aki már többet is vett. Ha jól veszem ki, az a kérdés, hogy a kódot hogy használod fel? A hivatalos oldalon írod be a megfelelő helyre, és amikor belépsz, már jóvá is írja neked a 8000 boostot, a többit meg a boost store-ban a GIFTS pontban találod, mint ajándék. Az ingyen 1000 ugyanígy
  • Frigyes54
    #7958
    biztos sok ez az 56 ev de nemertem a normal bejelentkezesre miert nem adja aboostot. ha csinalok uj belepest akkor adja es hogy hasznalom fel a jatekban a kod lemmezt erdemes meg venni bocs a sok zavarasert de gondolom nem sok nyugdijjas jatszik
  • SUNNY84HUN
    #7957
    a kód helyes , másik email-el regizetem 1 profilt és már adta is a free boostot , plusz ír egy gift-et ami 7 napos szorzó lenne.. de az még nem aktiválom mert az új prof még csak lvl 5 ös..
  • tutuhawer #7956
    A kód így helyes, az rendben, de a többi fórum nem említ lejárati időt, ez itt merült fel egyedül ebben a fórumban, nem tudom, miért...
  • tutuhawer #7955
    Így van, frigyes, már 2 hete is ilyen probléma volt, aztán letesztelte az egyik srác, neki is ugyanez a hiba volt, úgyhogy lehetséges, hogy már nem aktív a kód, de utánanézek még pár nemzetközi fórumban is...
  • Frigyes54
    #7954
    a free boost codja mi csoda en beirtam egbz-lupc-6gxj-bkws aztan aztmondta invalid van valami megfejtes
  • tutuhawer #7953
    Hát a Hondák és a régebbi Eclipse tényleg idekívánkozik. A Fordokat olvasva ismét nem olvasom az ausztrál Falcont és ellenfelét a Holden Commodore-t, amit sajnálok, pedig én ezekért fizetnék be, de rögtön.
    Robokutya:
  • RoboKutya78
    #7952
    már meg is válaszoltad a lényeget:)
  • SUNNY84HUN
    #7951
    apropó a másik profilomban hogy tudom aktiválni a free boostot ?
    mert nem engedi . de lehet az a nyűgje hogy ugyan azon az email címen van megadva . mint mostani
  • RoboKutya78
    #7950
    primitíven jól néz ki:)
  • RoboKutya78
    #7949
    Kezdek rákapni a dologra:)