94802
  • lolhunter
    #7868
    1 pill statisztikát nézek akk a 2-röl
  • chris1997
    #7867
    Várjál!!
    RX-7 az a jó
  • lolhunter
    #7866
    Köszi ez sokat segített nekem is.15-ös vagyok és arra gondoltam veszek 1 Z4-et.Sztetek megéri?vagy még várjak vele?
  • Alien69
    #7865
    Ja, rájöttem. Ezt már láttam, és felül kell "lapozni" IDE!
    Köszi!
  • Alien69
    #7864
    Ezt meg találtam. De, itt az a kérdés, mely versenyek adják statisztikailag a cuccokat jobban.
  • Alien69
    #7863
    És mi a helyzet a nagy tesóval, a 370-l? Az nem lenne jobb? Mivel a 40-s szint messze van (BMW), valszeg be fogok újítani én is egy verdát. Nem mintha nem lenne elég az a 15, de ugye jelentős részük használhatatlan, de szééép, és a dráassszágaim, mint pl porche 911 havas verzió.
  • tutuhawer #7862
    Ez volt a feladvány:
  • lolhunter
    #7861
    Nektek mennyi jön be 1 versenyböl?mert azért szeretném tudni hogy spóroljak vagy vegyek autót...Na szóval akk mennyi is jön be legjobb esetben???
  • barack1997
    #7860
    Nagyon jó kis autó ez a 350Z(Z33). Mindenkinek megvan a kedvenc és legjobb kocsija. (pl Szina 400- statos silvia)Nekem ugyan ez lesz ezzel a 350Z-vel is :)
  • chris1997
    #7859
    Na vettem egy 350Z-t!
    Ki szerint szar????
    Az nem normális aki szerint szar. Pakolni kell rá, gondozni és tőrödni vele és máris nem egy uccsó szar(bár alapból nem az).
  • Alien69
    #7858
    SORRY. Találtam egy táblázatot, ami az össz tuning cuccot mutatja, de útvonalakat nem nagyon.
    "Rosewood Park Loop: Tunning Parts

    North Road: Tunning Parts

    Veronna Tunnel: Tunning Parts"
    Ennyit találtam. EZ lenne az?
  • Davyd12
    #7857
    en is utana neztem nem talaltam a nfs world reszben nem volt ilyen lentebb vittem olyan is volt hogy need4speed world online oda meg csak bejelentkezve lehet be menni
  • tutuhawer #7856
    nem kell reg, ne csináld, mert rosszul érzem magam, ha nem találod...
  • Alien69
    #7855
    Lehet, hogy regisztrálni kell hozzá? Én se találom "egyből", bár, én nem is iszok sört, de alapban hülye vagyok. Ez nem kizáró ok, de akkor se látni "azonnal". Linkeld be, és így 1xübb lehet mindegy kinek, de nekem tuti, Tutu!
  • tutuhawer #7854
    Isten az atyám,hogy annak ellenére, hogy ismerem az oldalt, és próbálok ismeretlenül kattintani, nem tudom elbaszni a streckenübersicht megtalálását. Kérem még a fórumozókat(akik olvasni tudnak, csak azokat, a többieket nem), hogy próbálják megtalálni a hozzászólásaimban említett dolgot. Köszönöm
  • tutuhawer #7853
    bocsásd meg nekem, ha büdös paraszt vagyok, ami egyébként vagyok, de a 4. sör után megkérdezném, amit egy korábbi főnököm mondott sokszor: "Minek van a szemed, hogy a szappan csípje?" Ez alapján meg kell találnod, ha az általános iskolát kijártad. Szólj, ha nem, és segítek még, de azért legyél okosabb, mint egy ötödikes...
  • lolhunter
    #7852
    Fent vagyok a fórumon amit mondtál de akárhol nézem nincs ien fórumrész.
  • tutuhawer #7851
    A pálya ajánlásokat a 3.sör után is támogatom a www.team-ger.net német fórumon, ahol az nfsworld részben a streckenübersichtét nézzétek, ahol kiváló statisztikák vannak már teamEsc-re is. BORSODI RULEZ
  • Alien69
    #7850
    Én ma sokat nyomtam, de egy darab T1-st kaptam, ami lehet, hogy T2-s de mindegy, mert olyan, ami nem ér semmit se, megvehető bármikor. Asszem kormányzást 3-s szinten.
  • Davyd12
    #7849
    ma nyertem egy t3-mas pro felfugesztest:P az EAGLE DRIVE vagy mi a neve a palyanak valami EAGLE-s palya probalkozatok ti is rajta
  • Alien69
    #7848
    Hmmm, dereng valami, KÖSZI! Tutkó, hogy már láttam olyantat valahol. Ja, tudom! A WC-n. Bizti, mert emléxem, hogy volt rajta két darab 0.
    Jöhetne má az sms-s vásárlás.
  • tutuhawer #7847
    jaja, googel ott van, segít. Én meg neked segítek: minden másra ott van a... MASTERCARD.
  • Alien69
    #7846
    Mé, szerintem tuti, hogy vannak képek, ÉS videók is fenn a neten. De, ott a haverja a gógli, majd segít neki ebben. Mindenre másra ott a... ott a ...
    francba gurúlt a cavingtonom. remélem, gúgli megtalálja.
  • tutuhawer #7845
    Az előző 8736-os kérdésed? Versenyek a térképről, kártyák pedig a verseny és teamESC utáni kártyaosztogatásból jönnek. (de erre már volt válasz, ennél jobban nem kérheted a magyarázást, mert senki se fog képeket vagy videót csinálni róla
  • Davyd12
    #7844
    na es mien te szerinted??
  • csizihungary
    #7843
    Én tegnap vettem skyline-t.
  • Davyd12
    #7842








    ezek kozul az egyik lesz csak meg nem tom meik
  • Davyd12
    #7841
    na vegre 25 vok tegnap lettem anyyi es mar a penz is megvan a skyline-ra mar csak 2 lup es meglesz a skyline mar megvannak a tervek is hozza
  • lolhunter
    #7840
    Az előzö kérdésem még él(#7836-os).Ahogy nézegettem a T2-es kocsikat láttam az evo 9-et.Nagyon hizelgő az áre meg a teljesitménye is elég jónak tünik.De van valami buktató is ha csak annyiba kerül(Már megtabasztaltam hogy Dodge-t ne vegyek mert ultrafos(bocs a kifejezésért.)
  • SUNNY84HUN
    #7839
    jó az a lotus , de ha ugyan pro cuccokkal megrakod mint a sky r34 et , akkor utóbbi jobb, a lotus al az a baj olyan mint 1 targoncát vezetnél mintha a hátsó kereke fordulna..
  • tutuhawer #7838
    na jó, nem fos... Tólozni persze lehet, de anélkül, hogy vezetted volna, bármit is kijelenteni legalábbis merész dolog. Még én is félve foglalok állást, mert én is csak pár rundét mentem a brit kutyafaszával. (ja, itt ezt nem szabad? úgy értettem, brit csodagép.
  • Lupous
    #7837
    öreg...milyen oké "LY" :D
  • lolhunter
    #7836
    De mine versenyeket?Mert én főleg Team Escape-t nyomok de még egyszer sem jött fel olyan card amiben olyan lenne.Régebben(a hét alatt)egyszer feljött 1 jó most használom.De mien versenyeket vigyek?
  • csizihungary
    #7835
    #7816


    Nyersz multis versenyeken, vagy veszel boostért packet.
  • lolhunter
    #7834
    Hogyan lehet beszerezni spec cuccokat?(amik nem a shopbol vannak)Mert nagyon gyatra a kocsim.Egy kisseb szintü ugyanolyan autóval volt mint a z enyém(Silvia és 9-es volt)és mégis erősebb volt az autója?Na akkor honnan lehet beszerezni spec cuccokat?Mert nagyon dobna a kocsimon :D
  • Davyd12
    #7833
    24 vok de mindjart 25:P
  • Davyd12
    #7832
    na jo nem fos tulozni is lehet na de nekem nem teccik es szerintem nem is olyan jo es nem azert vettem evo9-et mert jobb mint a mazda csak azert mert nekem jobban teccik az evo egyebkent mindenki aval megy amivel akar es amit szeret vezetni
  • tutuhawer #7831
    Én sem értem, miért mondod, hogy fos. Én sosem mondtam, hogy fos, mert pontosan tudom, hogy jó, csak nekem ez a caterham-stílusú kezelhetőség nem tetszik, meg az autó maga nem tetszik. A skyline-t meg szeretem, azért megyek azzal. az audi tt-vel csak pár kört mentem, de nagyon biztató volt, frankó volt a handling, könnyed, fürge gép benyomását keltette 3-as szintű profilban is. remélem, még időben írtam le a véleményt én is. A lexus is-f-et is most vettem, az is elfordul azért, biztató nagyon, de kicsit gyengének gondolom, igaz csak boltban vásárolt termékek vannak benne, de legalább jól néz ki, főleg festéssel...
  • fodorpetii
    #7830
    Köszi szépen :)(Y)
  • Alien69
    #7829
    Ja, hát túlozni mindig is tudtam. Bár, ettől még a lotus tud jobb lenni, ha ugyan azok a tuning cuccok kerülnek rájuk. Szerintem.