94802
  • Alien69
    #8070
    Én fent vagyok.
    Most vettem csomagokat. Pl. arany T2-s, és ad EGYdarab szar fejlesztést. Ezüstre többet adott, vagy nem rosszabbat. T1-s ezüstre meg 4 fejlesztést.
    menjenek a fakkba.
  • Frigyes54
    #8069
    nem orulok de akkor masokat sem enged jatszani. pedig a honlapon elfogadja a bejelentkezest es azt mutatja mukszik a szerver. na majd meglatjuk
  • KaBuTo666
    #8068
    egyszerűen csak error az errorban és abban a fatalerror
  • SUNNY84HUN
    #8067
    na mi a csöcs van a serverrel ?? : servererror fatal errorcode 7
  • Frigyes54
    #8066
    koszi valami olyasmit ir hogy varjak turelemmel. a bannolas nem tudom mi de csalni sajnos nem tudok. akkor nem kerdeznek annyit ha profi lennek majd holnap meglatjuk
  • gamezkanizsa
    #8065
    FRIGYES54!!!beragadhatott az accountod,ilyenkor várat 24 órát,de erről nem figyelmeztet.Vagy ha nem ez,akkor bannoltak valami miatt,persze erről sem figyelmetztet,hacsak nem emailba,spam mappa egyebek...bár én bann-kor nem kaptam figyut.voltam már bannolva,mert megfagyott a kliensem és utánna passz miért,bann-t kaptam.ennyit tudok neked mondani.
  • Frigyes54
    #8064
    egyszeruen nem enged be a jatekba mi lehet a baj segitsetek kerlek
  • Alien69
    #8063
    Én speciel megent vettem autót. Megvettem a TeamMachine-s Mazda RX-7-t, és speciel MEGÉRTE. Óccsó és fínom! :-D Igaz, elvileg van már egy ilyen autóm, de ha össze adhatnám az össz T2-s fejlesztéseimet, talán lenne olyan, mint ez. De inkább NEM. Ugyanis, mindenhez adott tuning cuccot, és eddig pl alig-alig nyertem pl jó féket, és abroncsot. Van viszont olyan váltóm, amiből kb 6-t is adott. Nem full tuningos (sport) az autó, de elég erős. Tegnap már sokkal jobban mentem vele, mint eddig bármely T2-s auztómmal. Egyedül a Z4-em közelíti meg. Ergo, most ezt fogom vinni. Máris nyertem vele 1-2 futamot, és kaptam egy elég jó (szupi) T2-s felfüggesztést, 12-s vezethetőséggel. :-D A maradék boostot meg el fogom szórni fejlesztésekre, hátha ad valami jobbat is hozzá. A másik, hogy mint írták, autó helyet NEM szabad venni. Meg kell venni a VW-s 400 boostért kapható autót, amihez ad helyet is. :-) Így spúrolsz egy százast, meg el is adhatod a VW-t egyből. Most mindegy, mennyiért. Igaz, speciel én se adtam még el a legújabb Super BEE-m, pedig ebből már van egy, csak más a szinezése. De adna érte 15000-t. Annyira nem vagyok megszorúlva, egy kártya pakkot se kapok érte. Majd ha össze jön annyi eladás, akkor ezt is eladom, és veszek packot érte. :-)
  • gamezkanizsa
    #8062
    http://nfs-s.com/user/home-oldalon hogyan kell megadni a profilom nevét?beirom a driver nevemet select driver-nél,és ezt irja ki:Driver was not found.nem létezek,vagy mi?
    nem elgépelés,én nem mást keresek,ez az ép profilnevem.most regiztem,és meg akarom adni a profilnevem a "select driver" opciónál.nem gépeltem el,ez a saját nfs profilnevem.

    VALAKI esetleg???
  • Frigyes54
    #8061
    most meg nem enged belepni a jatekba vajon miert olyasmit ir hogy amig fut a jatek nincs inditas
  • janihunk
    #8060
    Lehet már tudni mikor jönnek az új autók és a városrészek?
  • Frigyes54
    #8059
    koszi majd probalkozom csatornazni. azert elmondhatod az 1-2-3-as auto tippjeid koszi
  • gamezkanizsa
    #8058
    de én nem mást keresek,ez az ép profilnevem.most regiztem,és meg akarom adni a profilnevem a "select driver" opciónál.nem gépeltem el,a saját nfs profilnevemet csak letudom írni helyesen.
  • tutuhawer #8057
    természetesen elgépeled, nekem eddig mindenkit megtalált
  • gamezkanizsa
    #8056
    hellauuu

    http://nfs-s.com/user/home-oldalon hogyan kell megadni a profilom nevét?beirom a driver nevemet select driver-nél,és ezt irja ki:Driver was not found.nem létezek,vagy mi?
  • tutuhawer #8055
    a /join 1,2,3,4,...50 paranccsal válthatsz free roam csatornát. Én pedig ódzkodom a boostért való autóvásárlától... Olyan dolgot vennék belőle, ami marha ritka, amiért mindenki imádkozik, azaz alkatrészeket, vagy autó helyeket a graázsban. Igaz, nem tudom, melyik kártya pack éri meg, de én azt nyomatnám ezerrel. Egymást közt vagyunk, elmondom, hogy a 8000 boostot a régebbi kártya packos rendszerben is, meg most is minden héten elköltöm fejben, és nyerők lesznek az autóim.
  • gamezkanizsa
    #8054
    sziasztok!ROBOKUTYY,és a többi...este 21 óra után jövök játszani! 3-mas csatornán leszek,de hiába írtam be a közösbe,egy magyar sem írt.na mindegy.21 óra után legless a game-ben ;)!Ottani player-nevem:Jumyca csövi.
  • Frigyes54
    #8053
    van boostom es elorre is koszi a tanacsot probalok jatszva haladni de az ukran orosz csapatok leturnak a palyarol nyerni nem tudok. nem tudok ugy neki menni senkinek hogy 10 metereket repuljon de ok igen. es meg egy hogy lehet csatornat keresi a szoveges reszben valszt koszi
  • csizihungary
    #8052
    Még előbb juss el addig amíg elérhetővé válnak...(ha nem boostért veszed)
  • Frigyes54
    #8051
    valaki mondja meg hogy milyen tier3-ast vegyek. mert bizony nem minden auto az aminek latszik. kerek tanacsokat. koszonom
  • tutuhawer #8050
    válasz3: Tier 1, 2 és 3 az autók katgóriái. Egyes versenyek is így le vannak szűkítve, de a 90%-ra bármivel mehetsz. Az autókat észel vásárold, előtte kérdezz a fórumban, ha jó akarsz... Semmi sem az,aminek látszik
    válasz4: a piros izébizé a legújabb játékmód TEAM ESCAPE néven. Azaz, 4 sofőr csapatot alkot, és a szakaszon végigmegy a zsaruk elől menekülve. Az egyes pályákon van egy max szám, pl 2 vagy 3, ahányszor a csapatot elkaphatják a zsaruk. Ez mindenkinek ugyanannyi, azaz csapatszinten 3 a max. Miután elfogy, a limitet túllépő versenyző nem folytatja,csak a többiek. 5 kimenetele lehet a versenynek: 4,3,2,1,0 beérkező versenyző, és így csökken a jutalma is a csapatnak.
  • chester1986
    #8049
    kérdés3: A T1-el feltüntetett versenyeken miért nem tudok részt venni és
    miért van T1 ként feltüntetve.Mik ott a nyerések vagy ilyesmik.
    kérdés4: A pirosan feltüntetett rendőrös versenyeken 3 bilinccsel kezdtem.
    1x elkaptak, gondolom azért most már csak 2.Mi történik, ha
    elfogy a maradék 2?
  • tutuhawer #8048
    akkor rossz a hivatkozásom, de a cím helyes.
    válasz1: a matricákat éppen tudom :D customization/vynil shop. Olyn matricák nincsenek, mint amilyne nekem, meg még pár srácnak, ezek egyediek.
    válasz2: a chat ablakban nem csak say opció van, hanem whisper is, ami suttogás, azaz privát üzenet, kék szinü betükkel. Ha a nevén jobb klikkelsz a spílernek, akkor behozza a menüt, onnan el tudod érni a funkciót, meg az INVITE GROUP lehetőséget is, azaz behívhatod saját chatszobába, ahol a mikrofonnal (is) lehet csevegni, meg a rózsaszín betűkkel is. Ha a chat ablakban írod a privát üzenetet, és ki van jelölve a whisper opció, akkor az automatikus kiegészítés segíti a dolgot, felgyorsítja az üzenetküldést.
  • chester1986
    #8047
    kérdés1: hol tudok matricákat tenni az autómra?
    kérdés2: hogy tudok kommunikálni a felvett játékosokkal a socialon belül?
    (itt pontos leírás kéne, hogy hova kattintsak meg minden)
  • chester1986
    #8046
    kösz kösz, de a link Not Found!
  • tutuhawer #8045
    Szevasz! Ha nem találkoztál magyarokkal, akkor , vagy a prohardveres fórum vagy itt a játékosok felvételével máris 50 aktív spílert megismersz. A qwqw oldalra regisztráció nem szükséges, ellenben a vendégkönyvbe ajánlott beírni, és azzal jelzed ott is, hogy itt vagy. Vagy mi... Ma meg holnap este is melózom, úgyhogy offline vagyok, de válaszolok a fórumokban. Meg reklámozom a sg profilom galériáját...
  • chester1986
    #8044
    Üdv néktek!
    Pár napja kezdtem el a játékot és a fórumot is olvasgattam.Gondoltam most már én is beszállok (legalább mi magyarok tartsunk össze) hisz a játék során eggyel sem találkoztam.Játékos nevem pedig CHESTER1986
    Úgy is volna pár kérdésem de ez majd a játék során fog felmerülni.Mindenkinek jó játékot!
  • tutuhawer #8043
    Most mondom itt, és elmondom majd még több helyen is, hogy: NE használjátok majd a fő chat ablakban a say opciót, ha hackerek és spammerek nagybetűs, trágár, szivárványszínű krikszkrakszjait olvassátok! Én nem értek hozzá, de a world-garage-ban azt mondják, hogy állítólag mások nevében tudnak ilyenkor beírogatni, akár a ti nevetekben is, aztán majd kapjátok a feljelentéseket. Volt ilyen WG-játékos, akit 3X is jelentettek, majd elkapták a hackert, és így nem lett kizárva a profilja. Több odafigyelés kell, szóljunk a magyar havernak, ha másoknak nem is!!! (most olvastam csak, de ez múlt heti hír, viszont mindig aktuális)
  • fodorpetii
    #8042
    én a t2 bronzot vettem meg az ajándék boostból de véleményem szerint jól jártam vele, mert benne volt egy felfüggesztés, motor, 4000cash, és még asszem 1 fejlesztés..most igaz még nem tudom használni de a z4be jó lesz :P :)
  • Alien69
    #8041
    Amúgy, most milyen kártyákat érdemes venni? Tehát, a tier megfelelőjének arany-, ezüst-, vagy bronz kártya csomagját érdemesebb?
  • Player 360
    #8040
    Én t1ből hozzátenném a 240sx-et :D
  • SUNNY84HUN
    #8039
    neked annyit ajánlok tier1 ből : sivia, corolla , mazda 3,, - tier 2 skyline r34 , lotus , z4 , rx7 ami jó , tier 3 : bmw m3 gtr , lambo murci , gallardo ( de csak jól tápolva állja a helyét)..
  • SUNNY84HUN
    #8038
    hali, tehát sora tesztelem végig a verdákat amit eddig nem vettem meg ..
    ilyen volt a z4 és a supra is.. z4 et ajánlom mindenkinek aki még ott jár irányítani marha jó és 450 fölötti stattal jól megy ( bár m3 gtr után furi volt. ) , suprát felejtse el mindenki 1 rakás sz@r irányítani alig lehet , kanyar fekvése nagyon rossz , gyorsulásban is gyengusz. race 0 , team escapre úgy ahogy megfelel ... még tápólva is elégtelen az értékelése .. Az nfsw egyik legjobban elcseszett autója.. és még mindig nem javítottak rajta..
  • vajo
    #8037
    Üdv. Most szedtem le a gémet, kell tudnom valami fontos dolgot, mielőtt elkezdek játszani? :)
  • Player 360
    #8036
    Látom neked senki sem válaszolt de lehet azért mert már lerágott csont a téma...szal az Invertoryból amit egyszer beraksz a verdádba az benne marad nem lehet kivenni sajna ;)
  • RoboKutya78
    #8035
    van is csak nem olyan amit könnyen meg lehetne buherálni sajna
  • RoboKutya78
    #8034
    na majd én megtalizom kell leni itt valahol egy settings filenak
  • RYO21
    #8033
    nemlehet
  • RoboKutya78
    #8032
    hol lehet az irányítást átenni más klavi kiosztásra?
  • RoboKutya78
    #8031
    Skaco írjátok ki a fórum fejlécbe az általános join csatornát hogy mindenki tudja hol tanyázunk:)