94802
  • RoboKutya78
    #8150
    srácok kérdés az 50 eseknek szól:)
    mindent meg lehet tanulni az 50 es szint elérésével vagy valamiről le kel mondani?lusta vagyok kiszámolni a dolgot
  • RoboKutya78
    #8149
    huh tényleg szörnyű kihagy a g510 es klavim:(:)máris javítom:)
  • RoboKutya78
    #8148
    Legalább felfigyeltek rá:)
  • Ryanxx18
    #8147
    még nem tudtál dönteni?mit gondoltok a chevrolett corvett c6 rol?
  • barack1997
    #8146
    szerintetek murcit vegyek vagy tuningoljam a bmw-met ?
  • Vlado
    #8145
    Jó a helyesírásod Robokutyus ...
  • chester1986
    #8144
    Azért vannak érdekességek.Első helyen végez egy 270-es ,ax sebességű autó, második egy 430-as harmadik ként én a 350-el és utolsó ként egy 520-as sebességű autó.Úgy hogy az első helyezettnek nem is láttam az autóját.
  • Frigyes54
    #8143
    tutu mi van a jelmondattal
  • Frigyes54
    #8142
    v alaki tarthatna egy festo tanfolyamot koszi
  • tutuhawer #8141
    az a body kittel ment rá, és ha ráklikkelsz , hogy leveszed, nincs visszaút. A z4-ből sokat lehet kihozni nagyon, de én még nem értem el a LIDL bmw-vel a maxot. A zászlót meg most már én is megpróbálom feltenni valahova, ha maradt hely az autókon
  • chester1986
    #8140
    Észrevettem hogy fel van szerelve a kocsimra az Aftermarket Shop-ból egy STAGE 2 (leültetés) 400 Boost ért.Nem emlékszem mikor raktam fel.A kérdés hogy ha leveszem, akkor visszakapom azt a 400 Boost-ot?
  • RoboKutya78
    #8139
    erre jó lenne ha megcsinálnák azt a nyavajás magyar rendszámot az legalább feltűnik mert a festést nem mindig látod jól
  • RoboKutya78
    #8138
    bocs rossz link:)
  • RoboKutya78
    #8137
  • RoboKutya78
    #8136
    ott a szöveg fejléc vagy hogy a rákba hívják oda is ki lehet írni lásd nálam
  • RoboKutya78
    #8135
  • RoboKutya78
    #8134
    http://www.xfire.com/profile/ronto/screenshots/nfsw/?view#113284996
    nekem ott a zászló:)de rám lehet ismerni hogy magyar vagyok
  • chester1986
    #8133
    Egy biztos HUN társak.Minden autómra rászerkesztem a magyar zászlót hogy lássák én honnan játszom.Szerintem tök jó lenne ha mindenki legalább egy helyre rátenné és mikor ilyen gyülekezet van jól látnák,hogy mi honnan játszunk.
  • RoboKutya78
    #8132
    skacok a bmv z4 ből mit lehet kihozni mi a max sebessége?
    kezdem megkedvelni:)
  • Apocalipto
    #8131
    Egyébként Moonline néven vagyok megtalálható a játékban.
  • Apocalipto
    #8130
    Engem most elsőre beengedett.
  • tutuhawer #8129
    nehezítettek rajta, de ki is fizeti redesen, szerintem erről van csak szó. Én magam is mentem párat, persze a nissan gtr-rel, de annak is nehéz volt pár chevy, ez tény.
    A mikrofonos dolog a group chatben működik, de te ezt tudod, a többi az helyi probléma, innen nehéz negoldani a fórumozóknak...
  • csizihungary
    #8128
    Új videó
  • chester1986
    #8127
    Az miért van, hogy nem lát engem a bratyóm az úton,mikor Europa-n van ő is.Még oda is teleportál a gép.És mire menjek,hogy haljon engem a mikrofonba?
  • Ryanxx18
    #8126
    lenne egy problémám.
    Sima zsaruzásban(ami nem team escape mod) a corvett ek mikor nekem jönnek, olyan mintha falnak mennék neki, akkorát ütközök hogy lepattanok róluk, és ha ez még nem lenne elég, 1 db corvett el is kap.
    Ha blokádnak megyek neki és dzsipp+corvett álja az utamat, inkább a dzsippnek megyek neki mert a corvett mintha megse érezné;természetesen a pajzs se ér semmit, és perzse 10 perces zsaruzás közben nem használhatok minden percben folyamatosan pajzsokat:S:S
    ez egyedi probléma vagy más is tapasztalt ilyet?,
    léygszi segitsetek ha tudtok, köszi
  • Ryanxx18
    #8125
    ez igy van, én is játszottam ugyanabban a szobába, és 1ket beengedi lépni másikat nem:s
  • Pongyi
    #8124
    Jó neki:)
  • csizihungary
    #8123
    Érdekes, engem mindig be enged lépni.
  • chester1986
    #8122
    bratyóm most lép fel 5x,mert kidobja csak akkor ha beakar menni a garázsba.igaz most rakta fel a játékot, de akkor is már 5x betudott lépni.
  • chris1997
    #8121
    na jah szép is volt(hogy beidegeltem:D). Csak 1Hónappal késöbb küldték meg azt hogy :Congratulations your starter pack is ACTIVATED. -.-
  • tutuhawer #8120
    Most 0/10 belépés nekem is , kár érte, pedig most jó passzban vagyok, a javított skyline-nal
  • illesgergely
    #8119
    Hehe, engem se enged vissza. Előbb fagytam le verseny után a kártyaválasztó résznél. Percekig nem reagált, meguntam, kiléptem. Majd játszok később.
    Egyébként TCMCHRIS starter pack-os, mégis múltkor őt se engedte fel a játék. Szóval az se garancia rá hogy mindig játszhat az ember.
  • Pongyi
    #8118
    De nem értem a logikájukat. Ugy akarnak rávenni h vegyem meg a starter pack-ot h szopatnak?:)
  • tutuhawer #8117
    ezért mondtam, hogy a starter packos prioritás csak mese habbal, akinek sikerül a login, az bejut, ennyi szerintem. Én is emiatt változtattam jelszót egyszerűbbre :D
  • chester1986
    #8116
    Te ezen idegeskedsz.És az milyen már, hogy engem nem enged fel, nappaliba meg a bátyám most lépett fel. :)
  • Pongyi
    #8115
    Hát nem hiszem el ezt a szemét EA-t!!!!!! Eddig is nehezen engedett fel mert arra akarnak rávenni ugye h vegyem meg azt a kibebaszott starter pack-ot de h már 15 perce nem enged fel!!!!!! Hát b@szódjanak meg....
  • tutuhawer #8114
    hát új bejelentkezés? Mondjuk. Account=számla, azaz új e-maillel regisztrált az ea.comon és az az új ea számlája, azzal nyomja, ennyi a lényeg
  • Apocalipto
    #8113
    Én regionnál az európát kell kiválasztani.
  • Apocalipto
    #8112
    A launcher letölti magának.
  • Ryanxx18
    #8111
    aki tudja mondja meg h kell valami patch?és ha igen akk milyen?köszi