94802
  • RoboKutya78
    #8190
    Sőt kilátásba helyeztem a Revell makettcég logóját is:) nem lenyúlni:) az ötletet:)
  • RoboKutya78
    #8189
    megkísérlem a TnT szállítmányozási logót is majd
  • RoboKutya78
    #8188
  • RoboKutya78
    #8187
    Szerintetek milyen?
  • Alien69
    #8186
    Módosítom, a Ford Gt még se olyan jó. Találkoztam egy másikkal is, és értékeiben sokkal rosszabb volt annál, amely legyőzött. A másik GT-t relative lazán legyőzten Lotus-al.
    Az első versenyző 29-s szintű volt, GT értékei:
    700, 652, 643, és ki is írta, "PRO parts". A második 13-s szintű volt, és Gt értékei: 663, 624, 599. Tehát valszeg nem rossz a GT, annyira nagyon, de szerintem a lambót meg se közelíti. Kivéve PRO cuccokkal.
  • Alien69
    #8185
    Ma találkoztam egy kocsog bandával. Beültem a Murciba kicsit, ROSEWOOD PARK LOOP pályán. Berakott több 50-s szintühöz. Már az furcsa volt, hogy 3-4 tök egyforma színezésű Mazda 3-s volt. Elindultunk, volt egy kb 30-s szintű az a bérelt lambóval. A teamből 2 autó beállt a levágásba egymás mellé. A harmadik szembe jött a forgalomba. Nem tudom, mire játszottak, gondolom már csak kocsogoskodni akartak, mert megtehetik.
    Amúgy, volt egy versenyem egy Ford GT ellen, igaz, Lotus-ommal voltam. Második lettem.
  • RoboKutya78
    #8184
    Srácok nem tudom hogy csak én vagyok ennyire szerencsétlen a játékban agy tényleg van valami különbség a béta kulcsos illetve a normál játékosok között.
    Indítottam egy másik karaktert és team escape módban lvl 5-6 os szinten sokkal szemetebbek a zsaruk mint a 24 es szintű bétás kulcsom játékosa ellen.
    vagy rosszul látom a dolgokat?
  • illesgergely
    #8183
    Ocean View, bizony.
  • tutuhawer #8182
    egy pályanevet mondanál, habár én ocean view-ra tipelek, de mondd meg te, légy szíves. köszönöm
  • illesgergely
    #8181
    Nem feltétlenül, nyertem már kék kártyából 2 kulcsos jó kis váltót. De az tuti, hogy arany kártyákban nagyobb az esély ilyenekre bukkanni.
    De ez például tegnap ezüstből pottyant:



  • Alien69
    #8180
    Kb. Köszi. Kár, hogy ahhoz, hogy kapjak valamit, nyernem kellene.
  • tutuhawer #8179
    ahol több cuccot látsz, ott több cuccot ad. Nyilván nem ugyanannyi versenyből dobott több cuccot, hanem ott többet ment a sok spíler, és úgy adott többet. Gondolom, hiba van benne annyi, hogy ahol kevesebb versenyt mentek, ott kevesebb adat áll rendelkezésre, viszont az biztos, hogy ahol sok, az megbízható "alkatrészforrás". Rendben így?
  • Alien69
    #8178
    Azért esetleg írhatnál, hogy SZERINTED mely pályákon érdemes menni. Nekem nem világos, hogy mondjuk ahol több cuccot látok, azon érdemesebb, vagy mi a rák?
  • tutuhawer #8177
    tuning lista fenn, amely oldalon össze-vissza van mindenféle statisztika alkatrészekről és pályákról, meg az alkatrészek pályákon való nyerésének gyakoriságáról.Szóval ha rákattintasz ott a "tuning lista" oldalon minenre, megtudhatsz mindent. Ajánlom az oldalt, mert naponta frissítik. A corvette-ekkel való ütközést ellenben nem ajánlom az üldözésekben :(
  • Frigyes54
    #8176
    hallo - biztos hulye kerdes de hol lehet alkatreszeket szerezni a tier2-es kocsikhoz ahol ki van irvat ier2 required. nehol ad dolgokat de 90%-ban a tier1-es kocsikhoz a mazda rx-7 melle milyen tier2-es vagy esetleg 3-as kocsit vegyek ha van valaki aki vel lehet skyp-on beszelni kerem jelezze mert eloszoban talan en is megertek majd tobb mindet. pl festes csatorna valtas stb koszi a valaszokat
  • Alien69
    #8175
    Enyim Murcim:
    max speed:......652
    gyorsulás:......641
    kezelhetőség:...610

    Gallardo-m:
    max speed:......420
    gyorsulás:......401
    kezelhetőség:...377

    A Gallardo inkább futottak még kategória, bár, azért tud meglepit is okozni, mert azért NEM olyan rossz az. Volt, hogy meglátta valaki, és már ki is lépett, de beírta, hogy "Lambo noooo". Pedig, nincs is agyon tuningolva, akkor meg éppenhogy volt rajta valami.

    Porche 911 TURBO-m:
    max speed:......599
    gyorsulás:......575
    kezelhetőség:...553

    Sajna ez meg inkább csak szééép.

  • Alien69
    #8174
    Ilyet csináltunk a Nagy Összeröffenés-ben is. Rendszerint második voltam, de mondjuk lemaradásom a másik Murcival szemben kb fél-egy autónyi volt.
  • RoboKutya78
    #8173
    murci-m adatai
    top speed 646
    acceleration 625
    handling 588
  • RoboKutya78
    #8172
    a gyorsulási versenyt meg úgy gondoltam hogy a nagy hídnál a híd hosszában lehetne lezavarni egy fénykép elkészítése mellett és azt itt közzé tenni.
    a híd alapjába véve még forgalommentes mert a pálya végén van.
  • RoboKutya78
    #8171
    a boostos murcheem van anno elszórtam rendesen a pontokat ami maradt a vásárlás után.
  • Alien69
    #8170
    A gyorsulási verseny egy dolog. Eleve ilyen NINCS is a játékban. De pl az ajándékba egy napra kapott lambót lazán ott hagytuk. Kérdés, melyik murcid van, mert ha SB-s, amit ajándékba adtak 17500 Sb mellé, az tényleg frankó. De az nem kompenzálja a szint lépéseknél adott tulajdonságokat.
  • RoboKutya78
    #8169
    murcii?:)
    gyorsulási versenyem eredménye a hídon végig.
  • tutuhawer #8168
    szerintem is helytálló a megfigyelés az erősebb autós ellenfelekről, nem az erősebb ellenfelekről, mert nem erősebbek nálam, én jobb vagyok náluk.
  • Alien69
    #8167
    Tuningold a BMW-t! Hiába veszed a Murcit, erősebb kocsihoz erősebb ellenfeleket keres (szerintem, így éreztem). Tehát pl 26-s vagyok, de ha a Murcit viszem, nálamnál "nagyobbakkal" rak össze, tehát akár 40 felettiekkel. Márpedig, logikus, hogy Nekik pl a nitró (IS) tovább hat, meg ilyenek. Illetve, mondjuk fejleszti a kanyarodás-, gyorsulás tényezőit, ad a kocsijához mondjuk +10%-ot, és ha nem ütközik falnak, esélyed se lesz.
  • Alien69
    #8166
    Ha megveszed valamelyik Ford-ot, kérlek, írd le, milyen tuning cuccal adják.
  • RoboKutya78
    #8165
    de teszteld le hogy bírja e a géped mert előfordul hogy játék közben jócskán visszahúzza a játszhatóságot.
  • RoboKutya78
    #8164
    küldtem privit
  • tutuhawer #8163
    ok, eddig rendben voltam. A kövi kérdés, ami másokat is érdekelhet, hogy a méret mekkora lesz. A fraps ugyebár több gigásat csinál nekem 2 perc alatt, és a konvertálás hosszú idő, zabálja a processzort, de elsősorban nem értek a videókhoz, és csak tönkrevágom a minőséget. Erről is mondj valamit, légy szíves, de egy hsz-ben. :D
  • RoboKutya78
    #8162
    felvehetsz rajta barátnak is ha gondolod
  • RoboKutya78
    #8161
    bár a videóval játszani kell mert előfordul hang csuszás
  • RoboKutya78
    #8160
    meglesed az xfire által felismert játékok között hogy megvan e és utánna csak megadod a billentyűparancsot a fotó videohoz és megy a dolog
  • tutuhawer #8159
    feltettem az xfire-t otthon, és kérdés, hogy lehet-e azzal videózni, vagy továbbra is fraps kell? Mert készítenék szívesen, de a bonyolultsága miatt egyelőre várok vele. A youtube-on már tettem fel 2-t is.
  • RoboKutya78
    #8158
    Kicsi a rakás nagyobbat kíván van itt minden ebből mássz ki cheater:)
  • RoboKutya78
    #8157
    skacok ki mit szólna egy esetleges sg gyorsulási versenyhez a hétvégén a nagy hídnál vonaltól vonalig? típus autók közöttire persze.?
  • RoboKutya78
    #8156
    lool ez a dodokacsa szupi lett:)
    grat.
  • illesgergely
    #8155
    Á már megint nem figyeltem, hogy jött már válasz a kérdésre.
  • illesgergely
    #8154
    Szerintem nem lehet mindent megtanulni, jól meg kell nézni mire akarod elhasználni a tanulópontokat. Versenyzéshez meg lehet mindent tanulni, arra érdemes elkölteni szerintem, pár meg marad rendőrözésre meg a harmadik részre aminek a neve nem ugrik most be.
    Igaz nem vagyok még 50-es, nem tudom akkor van-e valami plusz még, de remélem attól még nem mondok hülyeséget.
  • tutuhawer #8153
    Nem lehet mindent, és nem lehet újra, ha rosszat tanulsz meg.
    ezt viszont lehet tanulni:
  • RoboKutya78
    #8152
    és jobban járok ha az oldalon megveszem meg a két Ford-ot mint ha a játékban
    a játékban a két kocsi 8200bp (ha jól számolom) itt a hirdetés szerint meg 7000pb mind a két járgány. Miivaan?
    http://world.needforspeed.com/store/product/EB407F07
  • RoboKutya78
    #8151
    hupsz vagy elírták vagy nem stimmel valami

    és elvileg ugyanez a kocsi a játékban 5500bp