94802
  • Frigyes54
    #8230
    persze ez engem nem vigasztal jo lenne tudni a megoldast most a voic chat-be mozog a csik de jo lenne e ki probalni
  • chester1986
    #8229
    frigyes, ez engem is érdekel, mert nálam is előjött ez a hiba, pedig eddig jó volt.
  • Frigyes54
    #8228
    ha tud valaki segitsen a fejhalgatomon hallom mit mond a masik de o nem hall engem mia megoldas koszi elorre is a skypon tokeletesen mukszik sos
  • tutuhawer #8227
    Skyline csak saját felelősségre! Nem egyszerű vele jól menni, ezért nem a legjobb, csak nekem speciel a legjobb, és fel is építem szépen, hogy fasza legyen. Az angol mondja erre, hogy for advanced users only, azaz csak tapasztalt felhasználóknak. Így ajánlom a skyline-t, meg ha tetszik, szereted, akkor vedd meg
  • Ryanxx18
    #8226
    ez már biztos?skyline alegjobb?vagy egy T3 as audi?
    ez nagyon gáz;venni akarok corvettet, elég kivárni mire összegyülik a pénz, azt utána nézem ,jah bocsesz csak 35 ös szintöl lehet megvenni
    mellesleg minek teszi be escapbe a corvett police t a gép, még jo h elkapnak, én ezt nem értem:(
  • tutuhawer #8225
    teszteltem már korábban, de nyilván minden patch és/vagy alkatrész után újabb tesztek kellenek. Én max egyet bohóckodok el single-ben, utána multiban nyomom, mert akkor gyorsulok, ha van előttem valaki gyorsabb. A stat nem érdekel (pedig de, egy kicsit), úgyhogy azért tudok tesztelni a multiban. Meg ráadásul azzal a leggyorsabb az ember, amit szívesen vezet, és én a skyline-ra szavazok, főleg úgy, hogy egyre jobban megy a wasd-nyíl kétkezes vezetés, és bizony, képes vagyok nyerni vele. Úgy megy, oda, ahova akarom. Már csak pár motorfejlesztés kéne a gépembe...
  • Alien69
    #8224
    Nyerni kell multiban? Azt könnyű mondani. Először is, ki kell választani egy pályát, és tesztelni single playerben, merre menjen az ember, és melyik autóval. Pl meglepő módon (már nekem meglepő), az Audi TT-m gyorsulásban, és végsebességben a legjobb T2-s autóm. Viszont, kanyarodni azt nehezen tud.
  • tutuhawer #8223
    van, hogy a play gomb nem villanik be, várni kell egy kicsit. Nyilván vártál egy kicsit, akkor nyomkodd a play gombot csak úgy, ha az se jó, akkor altF4 és újra. Ez esetben lehet, hogy újra letölti az egészet, vagy végigellenőrzi, de legalább el fog indulni. Remélem, nem késői a válasz
  • Apocalipto
    #8222
    Egyébként ilyen szép userbart hol lehet kérvényezni a nevemre?
  • Apocalipto
    #8221
    Én sose kóborlok, csak versenyzek.
  • RoboKutya78
    #8220
    arra kellene de többen elhibázzák:)
    elvileg arról voltszó anno ha jól emlékszem hogy mindenki európai szerver illetve chanel 3 on játszik
  • chester1986
    #8219
    Azt mondjátok meg merre kóboroltok?Szinte senkivel sem találkozok azok közül akik fel vannak nekem véve partnerbe.Az Europaira léptek be egyáltalán?
  • RoboKutya78
    #8218
    tegnap nyomtam egy kör team ecapet a nagyok között hát érdekes csapatjáték volt ketten voltunk elöl váltogattuk egymást.. persze két murci volt:)a többit meg hagytuk had majomkodjon a végén:)
  • Frigyes54
    #8217
    veletlen megnyomtam baloldali rep csillagot -400 boots es csak repet ad vagy kp-t 1 hetig
  • szabensz
    #8216
    segítsetek már nem indtítja el a játékot mert valamit tölt le.Végig megy a csík és nem villan be a play gomb. segítsetek már!!! lécci
  • tutuhawer #8215
    Látom, mindenki megosztja, a "versenyek mi a tuti?" részben, hogy mi a helyzet. Azzal vitatkozom, hogy a team escape éri meg az XP miat, mert az egyszemélyes üldözés jobb szerintem. És akkor máris nem unalmas a játék. Nyerni kell a multiban, és máris nem unalmas a játék. Alacsonyabb pályákra kell menni, vagy másik autóval, hátha másik ellenfelekkel jobban megy, és máris nem unalmas, sőt. Én ma reggel nagyon penge voltam, a skyline-nal a lion's challenge-en győzelmi sorozatokat csináltam, és sorolom, mit kaptam: semmit. Utána viszont privátban kaptam egy 0-0-9 féket, és ez még egy izgalmas szegmens a játékban. a haverokkal tolni a versenyt. A skyline-nal pl egész könnyen megy a falba döngölés.(nem próbáltam, csak hallottam, hogy valaki olvasott róla, hogy elvileg talán)
  • Alien69
    #8214
    Nem, nem nitrót, mert azzal is felken. "Juggernaut (Faltörő Kos):
    Növeli az autód sebességét és súlyát, az irányíthatóságot viszont negatívan érinti." Na, ha ezt benyomod, akkor ugye lepattan. Csak előre kell gondolkodni. 4 dolgot rakhat az ember be a listába, és eleinte pl sok Traffic Magnet-et kaptam, és adtam. De ennek kevés értelme van, ellene a Shield (Pajzs) inkább. Ready! (KÉSZ!) ezt is érdemes berakni, és a nitrót, természetesen.
  • Frigyes54
    #8213
    A Rihes orosz meg uran nem tudom hogy csinalja de nem halad csak ugral mint egy hologram. utolerem meg elozom egyszer csak megint jocskan elottem. meg azt sem ertem miert kell a falba dongolni verseny helyett milyen kiegeszitot kell nyomni niro vagy mit
  • Alien69
    #8212
    Tegnap ráadásul elővettem a Murcit, WEST PARK & LYONS pályán volt pár sikeres futamom. Csak, 40-50 körüliekkel dob össze, és van, aki ellen esélytelen vagyok, pedig pl Mitsubishi Lancer Evolution X-l ment (46-os szintű), ilyen értékekkel: 468, 423, 453. Murcimat ott hagyta a francba, mindegy mit csináltam (többször is össze futottam vele).
  • Alien69
    #8211
    Igen, ráadásul kevesebbszer löknek a falra. Ráadásul néha-néha találkozni IGAZI TEAm játékossal, aki lelassít, hogy bevárja a többieket. Nehogy pl az utcsó ne érjen be, mert akkor már csak ezüst az eredmény. Igaz, a nyeremények pl a Home run T2-sen elég gyengék, alig-alig kaptam fejlesztést, az is felejtős. De, ha tutira akarok menni, ezt nyomom, itt a legkönnyebb végig menni. Pár trükk van benne, és a siker garantált. Az egyik a végén van egy menekülő leágazás, egy vízcsatornába. Ott pl tüskével SOHA se találkoztam, max Rinóval.
  • RoboKutya78
    #8210
    ha jól vettem észre a játékban szinte a team escapet érdemes multiban játszani mert a többinél még ha szerintem nyernék is akkor is csak olyan 5-600 xpt ad vagy kevesebbet ad a játék így igen nehéz és unalmas a játék .
  • chris1997
    #8209
    csak én látok olyan kevés autót az utakon vagy mindenkinek így van ez?
  • Frigyes54
    #8208
    nem tudtam aludni probaltam jatszani de alig van ember. ezeken az uj palyakon csak esek kelek 2 szint ugras alatt kaptam egy sport gumit hurra
  • Lupous
    #8207
    Még mindig nagyon ritkán ad a cucc cuccot? :P...esetleg van valami új mióta nem voltam erre?
  • RoboKutya78
    #8206
    kicsit javítottam rossz megfigyelő vagyok :)
  • RoboKutya78
    #8205
    Nem hiszem el hogy egy alapvető játék bugról nem értesültek a programozók.
    Felcserélték a rajzolásnál az irány billentyűk tengelyeit, ellenkező irányba mozog a grafika az autón baromira zavaró.
  • RoboKutya78
    #8204
    te ezen az autód úgy néz ki mintha a segge el lenne törve, de tetszik Neked egy kicsit nagyobb hely jutott a TNT szövegnek
  • RoboKutya78
    #8203
    :)
  • tutuhawer #8202
    Örülök, hogy feltetted, és én is, mert ez mindkettőnket jobb munkára sarkall. Én személy szerint kihívásként tekintettem a feldatra. Zsír.
    Ha kéred, leveszem,az enyémet, és felteszek mást, kár, hogy ötletem nincs, pedig dodó után lehetne akármi...
  • tutuhawer #8201
    25 perc alatt 18:00-18:25-ig. Van benne hiba, már láttam is többet, de így rohad meg:
  • csizihungary
    #8200
    Én nem vagyok ennyire az ilyen logóknak a híve, nem jönnek be.(saját vélemény)
  • RoboKutya78
    #8199
    durván eg óra alatt dobtam össze mint kezdő logozó mester:)
  • RoboKutya78
    #8198
    Húú de szigorú pontozás volt:)
    Ha lesz kedvem még alakítgatok rajta.
    Na meglátom milyen lesz a tied:)
  • tutuhawer #8197
    az nem jó üzlet, ha rámondom, hogy jó, pedig szerintem nem jó. Ez pontatlan másolat, szerintem. Közel sem olyan, mint a félpóton látható,amilyen a logójuk ténylegesen. 2/10.
  • RoboKutya78
    #8196
  • RoboKutya78
    #8195
    voálá én kész vagyok vele lehet csodálni:)
    <object width="425" height="299"><embed src="http://media.xfire.com/swf/embedplayer.swf" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="299" flashvars="videoid=464aca"></embed></object>
  • RoboKutya78
    #8194
    :)) nekem ár 90% ban kész van nemsokára közzé teszem:)
    annyit elárulok hogy egy subaru ad helyet az elképzelésemnek:)
  • tutuhawer #8193
    este 10-től reggel 6-ig tnt logót nézek, lehet felnyomom fejből :D De felmerül a kevés autó problémája... Melyikre tegyem fel? Mit töröljek le? Csak egy 4000 ft-os csomag kéne, és nem lenne ilyen gondom, hőn szeretett készítők, adjanak még 1000 boostot.
  • RoboKutya78
    #8192
    csináld meg te is azt összehasonlítjuk
    és igazad van a Dhl betűkombináció a másik oldalán a kocsinak eléggé gagyin néz ki:( lehet ha kedvem lesz és belefér a matrica mennyiség azon az oldalon is megkreálom:)ez a kép nagyon inspirál a TnT logóhoz:)
  • tutuhawer #8191
    A tnt-t pedig szívesen lenyúlnám... Velük áll kapcsolatban a cég, ahol dolgozom. A dhl-t magam is nézegettem, de nem tükrözhető, meg nem tartottam nagy kihívásnak, ezért jegeltem az ötletet. A tnt-t komolyan mondom. Sok sikert a tnt-hez is, akár oldalra is, mert a 80%-a tükrözhető. A revellt nem ismertem, de most néztem, hát, ha marad helyed, vagy üres autód, akkor tedd fel, de macerás, meg sok betű van benne, kevésbé alakzat. nem tartom olyan látványosnak azt. Jók a matricáid, na.