94802
  • Big Boss Hu
    #8915
    Napi 1x mehetsz amúgy is, nekem már több repet ad mint a team escape, és egy kis változatosság :D Gondolom minden nap másik "régióban" lesz gyémánt.
  • CptXecutor
    #8914
    Igen black boxék, meg EA-ék megint ugyan ott rontják el....jobban megéri szutykos T1-es team escape-en menni -.-" Pedig ha mondjuk kártyákat dobna, mindjárt más lenne.
  • Big Boss Hu
    #8913
    Kb 7500 repet kaptam a gyémántokért meg 3500 körüli pénzt, egész jó 3perc kb végigmenni, ártani nem árt :D

    A BMW meg télleg szép, de murcit nem verte akikkel eddig találkoztam. M3-at se hiszem, hogy lenyomja, nekem olyan corvette erejűnek tünik, de majd kiderül kb 1héten belül ugyis.
  • fodorpetii
    #8912
    [IMG][/IMG]
    Nekem jól jött pont :D gyűjtögetésbe vagyok :D
  • Szabi1991
    #8911
    hatalmas jutalom, legalább egy bónusz kártyát adhatott volna :D

    (15 gyémánt)
  • RoboKutya78
    #8910
    elvileg úgy látom jobb mint a régi bmws az 1,5 millás
  • RoboKutya78
    #8909
    és vajon megéri fáj a fogam rá:) már nyúltam a pííztárcámhoz:)
  • Frigyes54
    #8908
    valaki irja le mi ez a kincskereso? mi a lenyege stb...stb elorre is koszonom
  • Ryder159
    #8907
    szép bizony, de megint csak BOOST-os, ugyhogy
  • SylarHun
    #8906
    Ajj de nagyon szép az új Z4 GTR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • fodorpetii
    #8905
    Sziasztok, mi ez a kis jel középen alul? (gyémánt 0/15) hogy lehet és gyűjteni mire jó?
  • Ryder159
    #8904
    Na erre a Treasure Hunt-ra kíváncsi vagyok. Ha lól értem, kincset kell keresni, minden nap 1x kell megtalálni 15 valamit. Frissít a game, és megyek is. Remélem jól fizet
  • tutuhawer #8903
    ezek roppant gyenge idők, teljesen kómásan kellett volna menned, 2 másodpercet nyertél volna vele :D
    a 3-as csatornában nyomulnak a magyarok, amit a /join 3 paranccsal érhetsz el. ha beírsz, mi is reagálunk, mint a sósav. A hungarian team a www.needforspeedworld.qwqw.hu oldalon elérhető, nem kell más, csak beírsz a vendégkönyvbe akár reg. nélkül is. A kézikönyv elérhető magyarul, egyelőre 1.0 verzió, de nagyon hasznos, az is akár reg. nélkül megnézhető, egy köszönömöt is tud nyomni mindenki utána.
  • RoboKutya78
    #8902
    fél kómásan mentem egy pár kört de ennyi jött ki egyenlőre:)

    MASON STREET
    SPRINT AUDI A1 CLUBSPORT QUATTRO (MP) 02:08.428
    SUBARU IMPREZA WRX STI (MP) 02:31.489
    BMW Z4 M COUPE (MP) 02:28.254
    MAZDA RX-7 (MP) 02:18.566




  • RYO21
    #8901
    EZ MOST EGY DAILY QUEST SZERŰSÉG AKAR LENNI?
  • Paranoiac #8900
    Sziasztok! Lenne 2 kérdésem.
    1. Hol találok magyarokat játékon belül? Esetleg en PARACSKA vagyok, beszállnék ha van csapat (Láttam a team hungaryt is)
    2. A játékon belüli irányítást hol lehet átállítani? Sehol nem találtam erre vonatkozó menüpontot a játékon belül.
  • csizihungary
    #8899
  • illesgergely
    #8898
    http://world.needforspeed.com/news/article/27665

    Kapunk holnap Treasure Hunt-ot, meg BMW Z4 GT3-at.
    Kár, hogy pár napig még nem tudok játszani, épp most festjük a lakást. :(
  • Alien69
    #8897
    Szolgálati Közlemény!!!

    Akinek van AUDI kocsija (mindegy melyik), minél hamarabb menjen egy kört a Mason Street (Event ID 81) circuit pályán, lehetőleg 2 1/2 percen belül érjen célba.
    NEYERMÉNY JÁTÉK LINKJE
  • Alien69
    #8896
    Nem szar az, ha a legdrágább verzióban veszedm akkor kapsz hozzá egy hét prémiumot, slotot, és TE-s power upokat. Elvileg ez 800 SB-vel több, mint az alap verziós A1.
  • Ryder159
    #8895
    Hello!
    Senki sem tudja, hogy lehet használni a kormányt?
    Ő is kormánnyal játszik.
  • RoboKutya78
    #8894
    akkor ezek szerint megint kaptunk egy kakit:)
    de végre be tudok jelkezni:)
  • Alien69
    #8893
    Más a színe, és van egy leültetés benne. ENNYI! A benne lévő alkatrészek ugyan azok.
  • RoboKutya78
    #8892
    skacok kérdés mennyivel jobb ez a most felbukkanó A1 es masina mint a régebbi?
  • RoboKutya78
    #8891
    mi a szent rakás van mért nem tudok bejelentkezni se a játékba se a honlapon a jelszavammal?
  • RoboKutya78
    #8890
    Látom már megint sok mindenről maradtam le a múlt hét óta....
    nem unatkoztatok:)na de most már vagyok én is.
  • Frigyes54
    #8889
    szep volt jo volt
  • brian1
    #8888
    na mostanság ezzel nyomom
  • Ryder159
    #8887
    Sziasztok!
    elég régen játszottam a játékkal. Az lenne a kérdésem, hogy a kormány-t lehet már használni? Mert anno nem működött a Controls menü.
  • audi s8
    #8886
    Ott az amcsi csoda a sajátom
    Köszi szépen a tegnapot,én nagyon jól éreztem magam Remélem,lesz még sok ilyen tali.
  • Alien69
    #8885
    mingwm10.dll
    Nekem ez hiányzik, és googleban eddig csak kamu letöltéseket találtam.
  • SylarHun
    #8884
    Fotók a Krúz-ról!

    !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!


    Minta:
  • audi s8
    #8883
    Azt hiszem,én is felnézek.Nem voltam még úgysem ilyen összejövetelen
    A Porsche az nagyon szép,gratula!
  • highdrift
    #8882
    én lehet elnézek :)
  • tutuhawer #8881
    A TCM-találkozót benyomom itt is: http://tcm.mconline.hu/index.php?drawfc=58693 Ma este lesz az összejövetel.
  • tutuhawer #8880
    igen,látom a T hibáit, de épp bevettem egy laszarom tablettát, amikor csináltam. Egyébként marha nehéz festeni a gépet, mert ha jobban megnézed, a jobb oldali T átlátszik a bal ajtóra is: röhej.
  • RYO21
    #8879
    Van 1-2 új autó is közte:

    hidden cars
  • SylarHun
    #8878
    Valóban a gyárit módosítottam némi átszínezéssel, és kapott emitt amott plusz vinyl-t. Ahol piros a kocsi azaz új.
  • Alien69
    #8877
    Tetszik, bár ilyen céges autót nem igen látni. Gondolom, azért a Mazda 3-st vette meg a "T", és nem a Lambót. Egy kis kiigazítás lehet szükséges lenne. a "T" alsó illesztése nem egyenes, hanem enyhén ívelt.
    (csak mert dolgozom, és egy kicsit kötekedek, SORRY)
  • Alien69
    #8876
    Nem akarom érdemeit jelentősen csökkenteni, de a gyári winyl maradt rajta, ha jól látom, csak az orr részt színezte át, és rakott rá új felnit, ha jól tippelem, a 280 SB-t.
    Mondjuk sokat nem lehet variálni amúgy se az A1-n, mert a tetejét SEHOGYAN se lehet át színezni, azaz az marad csillogó fekete.