94802
  • tutuhawer #8955
    az emebereim tesztelik a 350 és 370 Z-t is, vélemény arról később várható. Állítólag a 370 erősebb, és el is fordul a kanyarban a változatosság kedvéért.
  • janihunk
    #8954
    Sziasztok most ezeket a gyémántokat milyen időközönként lehet összeszedni?
  • highdrift
    #8953
    az nem jó :S a 350z
  • fodorpetii
    #8952
    köszi, és a 350z-ről vélemény? :)
  • RoboKutya78
    #8951
    z4 vagy rx7 :)
  • RoboKutya78
    #8950
    szerintem is beleste a kolléga a dolgot de felvilágosult azóta.:)
  • fodorpetii
    #8949
    na lassan, meg van a 15ös szint, vegyem a z4-et vagy sem? esetleg más tipp? :)
  • highdrift
    #8948
    Háhh én benne vok :P
  • Alien69
    #8947
    Biztos, hogy bug? Mivel az amit leszed tuned cucc, amit felrak meg alap improved, és egy kulcs tuned- két kulcs improved. Ki kellene számolni.
  • RoboKutya78
    #8946
    csak káprázaz majdnem az enyém:)
  • RoboKutya78
    #8945
    lool ott megy a mazdám a videon:))
  • RoboKutya78
    #8944
    Az orosz gyerkőc megdicsérte az rx 7 emet:)
  • csizihungary
    #8943
    Akit érdekel a múltkori krúzról készült két videó:

  • RoboKutya78
    #8942
    speeddemon talált egy érdekes programhibát fordítva működik a tunink a játékban
    Berak egy 4.3.0 ás motort a kocsiba és a sebességet ahelyett hogy felemelné 4 el lebutítja érdemes rá odafigyelni.


  • RoboKutya78
    #8941
    Visszatérve a statisztika oldalra ráadásul még nem is frissítették az adatbázisát:)
    Mentem az új bmwsel pár kört olyan pályán amin még nem játszottam és nem írja ki a járgány nevét, csak a köridőt:)
    Azt hittem ez a statisztika szerves része a játéknak de ezek szerint nem.
  • Frigyes54
    #8940
    van egy rovid film az uj bmw-rol. a hirstart jatek reszeben
  • Alien69
    #8939
    Az nem stat, hanem köridők. A multikat se írja ki mind. Sajnos. Jó lenne pedig, mert néha érdekes, hogy melyik kocsival megyek az adott pályán a leggyorsabban.
  • tutuhawer #8938
    fura, akkor multit kell tolni, de én mondjuk leszarom ,az csak stat, nem érdekes nekem. Közben igen, fasza most a dolog, úgy néz ki rendben a privát verseny, nem laggolt a kolléga se kis internettel, szóval OK volt eddig
  • Alien69
    #8937
    Akkor se jelzi megfelelően. Direkte mentem köröket single-ben több autóval, de csak hármat ír ki az adott pályán.
  • RoboKutya78
    #8936
    elvileg mükszik a games:)
  • Szabi1991
    #8935
    naja, én se értem hogy miért :-/
  • tutuhawer #8934
    némmá' meg, nem mutatja az autómat se az oldal se a fejléc :D Ennek örömére belépek...
  • tutuhawer #8933
    vagy egy multipalyer vagy akár egy single kell az időhöz szerintem. De a multi biztosan jó.
  • RoboKutya78
    #8932
    csekély angolomnak tudva én úgy értelmezem hogy a kép felső részén mutatja azokat a mapokat ahol nem mentem multit és nem értem be elsőként.
  • RoboKutya78
    #8931
    lenne egy kérdésem a stat oldalal kapcsolatban
    mutatja ez a lista azokat a pályákat amiken nem mentem még egy értemes mért kört?
    Mert azt látom hogy rendesen listázza azokat amiken már mentem.

  • RoboKutya78
    #8930
    Igen a festése tényleg tetszik főleg a pókhálós vylnil:)
    Mondjuk az nem tetszett hogy csak pár matricát lehet átfesteni.
    Remélem nem nyúltunk mellé a megvételével:)
  • Alien69
    #8929
    Az új BMW amúgy egy valamiben qrva jó. Ez pedig a vynilek. 31 darabból áll, és eszméletlen. Ugyanis az elkészítése (szvsz) remek munka, merem mondani, hogy eddigi legjobb. Nem igazi vynilek, hanem lefotózták az eredeti autót, majd kb 31 kockákra vágták a festését. Az össze illesztések is remekek. Megpróbáltam egy Dunlop feliratot elmozdítani, de jött vele egy másik felirat fele is.
  • Alien69
    #8928
    Nagy nehezen össze jött ez a gyémántozás. +25%-osom van, így 8625 TP, és 3675 píz jött. Ráadásul vagy 3 részletben csináltam meg. Az első kettőnél rendőrös móka volt, majd mentem fürdetni, etetni, altatni a gyerkőcöt.
  • csizihungary
    #8927
    Én összeszedtem mindet, de pont amikor adta volna a jutalmat nekimentem egy zsarunak, utána meg nem adta meg -.-
  • audi s8
    #8926
    Szerintem simán level szint alapján van a rep és a lóvé.De,szerintem kellemes kis 5 perc..Ennyit (én 1700at kaptam) ,jelenleg még nem kapok,semmi más versenyért (rep)
  • Ryder159
    #8925
    hát ez nem hiszem el, én meg alig kaptam 2000 REP-et
  • SylarHun
    #8924
    Egész kellemesen fizet a 15db gem.

  • RYO21
    #8923
    Mikor bannolnak?
  • SUNNY84HUN
    #8922
    én is már hagytam a rákba. nem is érdekel ez a gané.. inkább fórumozok és battlefield 2 -t nyomom online
  • brian1
    #8921
    jo nektek engem már be se enged

    ui.lesz még verseny?
  • SUNNY84HUN
    #8920
    grat ea .. köszönjük Emese
    1 nagy bug halmaz lett estére , csak a singli mecs működik.
    - állítólag hogy hatalmas bugot csináltak ezt sokan kihasználva sumákóltak és ellenőrzik a felhasználókat , kb 30 ezer ember bannolnak ki..
  • Alien69
    #8919
    Murcit nem is verhette, mert alap egy kulcsos "Americon speedsystems, street series" Tuned verzió van benne. A Lambó Murciba meg két kulcsos Tuned cucc van. Ki kellene próbálni olyan cuccal.
  • fodorpetii
    #8918
    nekem se.
  • chris1997
    #8917
    csak nekem nem megy a multi meg a privát???
  • Ryder159
    #8916
    Nekem is kb. 2000 REP-et adot, de beszéltem valakivel, akinek több, mint 6000-et adot, pedig én 5 perc alatt megtaláltam a gyémántokat