94802
  • RoboKutya78
    #9035
  • Szabi1991
    #9034
  • highdrift
    #9033

    Itt van a végleges :)
  • RoboKutya78
    #9032
    kezdetnek nem rossz:) de mondjuk azt a piros színt kijjebb vinném :)
  • highdrift
    #9031


    Nagyon kaka lett ? :S
    Mondjuk még csak 19es vok :$$
  • RYO21
    #9030
    Van benne kb 40-50 autó. Csak a szar balance miatt hajt mindenki s15-t, eliset, rx7-t és bmw-t.
  • Ryder159
    #9029
    Én pl azzal kezdeném, hogy teleraknám autókkal, hogy legyen választék. Pl azért, hogy ne minden 2 autó, amivel találkozok, Nissan Silvia legyen.
  • RoboKutya78
    #9028
    Valakinek nincs infója mitöl lett ennyire teeetűű a login rendszere a játéknak?
  • RoboKutya78
    #9027
    higgyétek el szerintem le van szabályozva az Ea keze hogy miket rakhat bele egy egy fejlesztésbe. Akármennyire is jól nézne ki a játék tőle.
  • highdrift
    #9026
    De ez online :D teljesen más mint a többi... ebbe mindent bele tuszkolhatna mert ha kidob egy új részt annak story-ja van és azzal azért játszik mindenki...
  • RoboKutya78
    #9025
    Skacok senki ne várja el az EA-tól hogy egy játékba belezsúfol mindent amit itt felsoroltok.
    Mert ha ezt tenné a következő játékba amibe minden hasonlót belerak becsukhatja a boltot mert minden ötletet nem lőhet el egyszerre.
  • Ryder159
    #9024
    De megy mind a 2. Menj a honlapra, majd nyomj F5-üt addig, míg be nem jön. Maradj bejelentkezve, és jndítsd a játékot. Akkor megtalálja a szevert is. Nekem is ezt csinálja szombat este óta...
  • highdrift
    #9023
    pedig mi szép lenne...
    Egy fórumot megkérnének hogy írják le mit szeretnének a játékba.. és onnantól óckúúúú lenne :D

    Am pont szeretnék játszani erre se honlap se gameserver
    Úgy hogy nem tom szépen meg csinni a silviámat :(
  • Lupous
    #9022
    Én is valahogy így gondolom :D...autós játékoknál elég széleskörű a paletta amit bele lehet tömködni (és olyan itt nincs h túl sok :D) sajna az EA nem egy karitatív szervezet szóval én már lemondtam az álmokról :D
  • highdrift
    #9021
    ezt a játékot olyan jóra megtudnám csinállni, ha szabad kezet adnának egy tervező csoportal...
    Lennének szponzorok.. ugye kapnál matricákat amiket hordasz akkor több pénzt kapsz 1versenyért meg ilyenek...
    Kurvajó játékot lehetne csinállni... de ezek...
  • tutuhawer #9020
    előre is köszi
  • tutuhawer #9019
    a momot megcsinálod magad is akár, én most a KW suspensiont tervezem, meg DEKRA köré épített versenyautó van a fejemben, csak nincs autóm, úgyhogy befizethetnél egy körre engem is :D
  • RoboKutya78
    #9018
    Mondjuk én is örülnék némi extra matricnak
    Ha már partot ritkán osztanak.
    Tényleg berakhatnának matrica nyereményeket is pl.
    Ilyen apróbb motor gumi illetve egyéb gyártók kisebb matricáit kidobhatnák pl mom stb
  • RoboKutya78
    #9017
    Az a baj hogy nem vagyok tisztában milyen matricákat lehet boostos kocsikkal illetve a játék során kiosztogatott extra matricák mivoltával... ki hogy jutott hozzá:)Ha elhamarkodott kijelentéseket teszek akkor csak azért van mert nem tudok így különbséget tenni lopott illetve kiérdemelt kollekciók láttán.
  • tutuhawer #9016
    A qwqw-n megteheted, őstag az oldalon, akár reg nélkól is használható az oldal, a kézikönyv is
  • RoboKutya78
    #9015
    akkor legközelebb ha talizok vele bocsit kérek tőle a megjegyzésemért:)
  • tutuhawer #9014
    nem lehet, szerencsére. Meg is mutatom, miket lehet összedobni:
    mindig szeretem mutogatni, kár, hogy 20 éve nem vezettem:
  • csizihungary
    #9013
    Ő magyar játékos, és lány.
  • audi s8
    #9012
    Rendben,köszi az infót.Akkor,nem én bénáztam el..Én is megakarom venni,bár én cd verzióval,de,akkor a pénzre nem számítok :D

    Más:Ezen a festés dolgon,már én is sokat gondolkodtam..Nekem nem megy a játékban a motívum készítés,de photoshop megyeget..nem lehet valahogy a texturákat megnyitni,szerkeszteni?
  • RoboKutya78
    #9011

    matrica hekker a gyerek vagy csak jól kezeli az ecsetet?
  • RoboKutya78
    #9010
    na jó ez ma nem megy:)
  • RoboKutya78
    #9009
  • RoboKutya78
    #9008


  • Frigyes54
    #9007
    most siman bejott. hogyan kell frissiteni? koszi a valaszt
  • csizihungary
    #9006
    Nincs az zárva csak frissíteni kell az oldalt.
  • Frigyes54
    #9005
    a hivatalos oldallal mi van? mar napok ota zarva
  • Frigyes54
    #9004
    az mar reg volt. most a jatek csak a felet adja. de hamar novelheto az osszeg. az alkatresz jonne olyan konnyen mint a penz. sok sikert
  • Lupous
    #9003
    Jajdeédi vagy ^^ emlékszel a megjegyzésemre :D (L)
  • tutuhawer #9002
    ingyen is el lehet lenni, én se fizettem be szeptember óta semmit se, a piros hó leesését várom, akkor tudok befizetni. a magyar csatorna a 3-as, a többség már ott nyomul, és el is mondom, hogy én miért pont ott: Annak idején volt itt egy hsz, nem keresem meg, melyik, de ha minden igaz, Lupous írta, miszerint 3 a magyar igazság, több nem is kellett nekem. Ezenkívöl a TCM is a 3-asban szervezkedik már jó régóta, ezért /join 3 a parancs és átvált a 3-as free roam csatornára.
  • kisyoe97
    #9001
    értem.
    valami magyar chanel van a játékban?
    és amugy ha 1x megveszem azért azzal is el lehet lenni nem?
  • tutuhawer #9000
    Hát van egy oldal, ami témákra is bontja a kérdéseket, meg van ott magyar kézikönyv is, de itt is kapsz választ: egyszer megéri biztosan, csak van, aki vesz 2-t, az már nem tud leállni 2-nél.
  • audi s8
    #8999
    Sziasztok!
    Szomszédom megvette a World kódot 576ban.Aktiváltam neki a kódot.Bost megvan,3 kocsi megvan.A pénzt viszont nem kapta meg.Tudnátok segíteni,hogy azt,hogy lehet "aktiválni" ?
  • kisyoe97
    #8998
    valami magyar team a játékon bellül?
    lenne pár alapvető kérdésem.
    de addigis felteszem itt.
    szóval akkor megéri megvenni a dobozos játékot? nem akarok nagyon többször pénzt költeni rá, ha nem muszály.
    kivéve ha nagyon megfog a játék. (:
  • tutuhawer #8997
    lehet lehülyézni, de én 2420 boosttal az audi r8-ast külsőleg tuningolnám, azzal nyitnék. ezenkívül a 3 autó 3 profilba, meg még 3 garázs, az eddig 3900-4000 boost, ezután marad 4000, amiből kártyáznék talán.
  • Alien69
    #8996
    Aztatat se értem, minek 3 profil.