94802
  • Alien69
    #8795
    Ha megveszed, meg veheted többször is. Elvileg a legolcsóbb SB-hez jutás a kód vásárlása. A legdrágább helyen is 3990 HUF, de van olcsóbban is, ha érte mész. A 3 kocsit, és az SB-t mindig megkapod, és ha eladod azt a 3kocsit, mert már van olyanod, akkor még 234.000 pénzt is kapsz. Ha viszont házhoz szállitással jön, úgy már lehet, hogy a netes SB vásárlása a nyerő, mert DOLLÁRBAN lehet fizetni, NEM euróban, azaz nem mindegy, hogy 20-40 euró, vagy dollár a cucc. Ráadásul a két nagyobb vásárlásnál már ajándék szartseérő kocsit is kapsz. Már jelenleg. Amikor bevezették, még Lambót "adtak" ajcsiba, ma meg egy ótvar GTO65-t, team escape-s matricával. Csakhogy nuku fejlesztés benne. El lehet adni 7500 pízért. LOL Igaz, elötte Viper volt az ajcsi, és az legalább szééép, jól elvan a garageban. :-D
  • RYO21
    #8794
    Úgyérted farmolni az all in-en? Ha 3 perc 20 másodpercen belül be tudsz érni a célba, akkor énis megyek!
  • CptXecutor
    #8793
    elvileg leszek majd ott körül.
  • brian1
    #8792
    medig leszel fent?(én lehet 9 után)
  • CptXecutor
    #8791
    Szeretne valaki group-ban team escape-elni "ALL IN"-en? Jó lenne találni pár értelmes sofőrt :)
  • tutuhawer #8790
    Alkatrészt kivenni nem lehet, csak eladni, mert akkor senki se venne boostért újra alkatrészeket. A starter packet jobban tudják itt a többiek, mint én, arról nem mondok semmit inkább, mert nem tuti
  • RoboKutya78
    #8789
    kicsit alkotta mások után szabadon:)
  • audi s8
    #8788
    Köszönöm a válaszokat.Valószínűleg a T1-s cuccokat belerakom az S15be,T2-s meg a hsz-kból itélve a Lotus lesz majd a nyerő.Bár,szándékomban áll megvenni a játékot.3kocsi+Bost nekem vonzó.
    Ismét lenne kérdésem.Ha beleraktam mondjuk 2000 egy motort az S15be,belerakom a nyert motort,ugye ami benne volt azért kapok,mittudomén 350 pénzt.Ez oké.De,ha majd később nyerek/veszek erősebb motort,akkor ezt a régit áttudom tenni másik autóba,vagy ezért is kapok x összeget,és annyi?
    Még annyit,hogyha meglesz a kódom,akkor már létező profilnál is megkapom a 60 rongyot+autókat?Bocsi a sok kérdésért,csak szeretnék tisztánlátni.
  • Frigyes54
    #8787
    jo meglatas
  • csizihungary
    #8786
    S15-be tedd a többi fejlesztést is.
  • RoboKutya78
    #8785
    szerintem a mazda 3 mal olyan 10-15 szintig érdemes foglalkozni addig a szintig érdemes lehet fejlesztgetni.de a nagyon jo cuccokat tedd a silvába
  • audi s8
    #8784
    Ismét ittlennék egy kérdéssel.2 profilom van.Az 1 egy T-mobilos mazda 3 a vezérgépem,a másikban egy S15.Az lenne a kérdésem,hogy hosszútávon,szerintetek érdemes felhasználnom a bostos-és vagy nyert cuccaim a Mazda 3-ba?Jelenleg,csak porosodnak az alkatrészek.Van kerék,futómű,kétféle motor.
    Az S15be beraktam a nyert futóművet,megdöbbentem,mennyivel stabilabb..
  • csizihungary
    #8783
    Légyszi Szabi tedd vissza a hátteret. Mást nem is kell csinálni, de egy háttér nagyon kéne ide.
  • Alien69
    #8782
    T2, akkor Lotus, vagy Z4. A többi vagy felejtős, vagy esetleg speckó hozzá értő tuningal még nyerő lehet. Pl eddig egy darab Porche Cayman-l találkoztam, amely leverte a Lotus-omat. Mazda MX7 is még játszik, még. A Lotus-t még level 50-sek is előszeretettel használják.
  • brian1
    #8781
    kösy az én infót sztem úgy csinálom hogy 12-ből a skylinet t3-ból bmw m3-ast
  • Alien69
    #8780
    T3 felejtős azon a szinten, vagy, komoly pénz (IGAZI) összegbe kerül, és még akkor se lesz sikerélményed. 29-s szinten vagyok, és mentem privát versenyen egy BMW Z4 ellen, ami elég komolyan volt tuningolva, ráadásul LVL50-s gazdival. ESÉLYEM SE VOLT! Még a Murcival tudtam csak valamit kezdeni ellene, meg az Audi A1-l, indulásnál, onnan kezdve vert. Az A1 gyorsulása fenomenális, amúgy. Ergo, T2-ben gondolkodj max, de akár a T1-n is maradhatsz. Csak jól kell megválasztani a pályát, és az ellenfeleket. Ha jön egy magasabb szinten lévő, akkor ki kell lépni abból a versenyből.
  • brian1
    #8779
    szerintetek a t2-t3 ban lévő kocsik közül meik a nyerő vas?(ami nem rendes pénzé van)
  • tutuhawer #8778
  • Szabi1991
    #8777
  • RYO21
    #8776
    Egyébként szerintem a topikon belül lehetne nyeremény nélküli world szépségversenyt szervezni. Lehet, hogy Szabi is bennelenne egy szavazórendszer készítésében (gondolok itt arra, hogy a bannerba betennénk a versenyzők nevét).
  • audi s8
    #8775
    Örömmel teljesítem ezt a nehéz feladatot :) Nagyon szép munkáid vannak.Én kb fél éve figyelem a topikot,és tudom,h segítőkész vagy.Persze,mások is,másoknak is vannak remekl munkái..nem benyalni akarok..
    De az audi,amúgy is a gyengém!Szóval
  • tutuhawer #8774
    Igen frankó, ennek örömére hamarosan be is lépek... Vacsora után...
  • balinttb
    #8773
    Sziasztok újraszineztem a szilviám, kiváncsi vagyok nektek hogy tetszik. (?)


  • tutuhawer #8772
    Nincs mit, de nagy ára van, ám! Meg kell dícsérned az r8-as audi festésemet.
  • audi s8
    #8771
    Tutuhawer!
    Köszönöm szépen a segítséged!Voltak itt 30-40 Lvl-el emberkék,aki,már biztos nyertek,de semmi..Nembaj,ilyen kort élünk.Mégegyszer köszönöm :)
  • tutuhawer #8770
    ennyiből áll válaszolni a kérdésre, én meg is teszem, a store felirat mellett van egy kis nyíl, azzal válthatsz át inventory(raktár) és ott vannak a megnyert alkatrészek
  • highdrift
    #8769
    Hát igényesebb lenne mint a mostani :)
  • RoboKutya78
    #8768
    http://megaswf.com/serve/1134432
    na még egyszer
  • RoboKutya78
    #8766

    ez hogy tetszik új fejlécnek ?
  • csizihungary
    #8765
    A háttér jó volt, az maradhatna.
  • Lupous
    #8764
    Szerintem sikerült elbasznia topik designt :S Nagyon ratyi a csillivilli háttér ha a főhasáb meg ilyen fekete. régen pont jó volt. Azon max annyit lehetett volna változtatni hogy a hátteret egy magábamintás valamire lecserélni, + a színeket összehozni...ez a csillivilliség nem jó.
  • Szabi1991
    #8763
    azzal volt elcsúszva :D
  • RoboKutya78
    #8762
    http://cdn.world.needforspeed.com/static/999/theme/nfswo-homepage-aug-theme/images/bg/nfswo-home-bg.jpg vagy tedd be ezt a képlinket
  • RoboKutya78
    #8761
    ha a feltöltött kép méretén változtattok akkor jobb lesz:)
    akkor dolgozom az animált fejlécen:)
  • RYO21
    #8760
    most jó!
  • RYO21
    #8759
    nálam egy kicsit el van csúszva a topikhoz képest. Amúgy tökéletes!
  • Szabi1991
    #8758
    ezt biztos így akartátok ? :D
    (bazinagy kép a beíró részbe, háttérbe meg a fejléckép :D)
  • audi s8
    #8757
    Sziasztok!Egy igen egyszerű kérdésem lenne,csak én vagyok ilyen sügér..
    Nyertem egy sport felfüggesztést.A kérdésem,hogy ezt hol találom meg,mert néztem az alkatrészvásárlásoknál,ott nem találtam,csak a sima megvevős dolgokat.Köszi a választ előre is.Sziasztok
  • Alien69
    #8756
    Végül is, egy "csúcs" fejlesztésem van, a váltó (Ursa tuning), ezt rá is dobtam, meg volt még 2 kisebb fejlesztés, ezt megkapta, és a maradékot meg rá raktam a Gallardo-ra. Csak, el kell majd döntenem, milyen irányba fejlesszem a murci-t. Jelenleg ugye a váltó Ursa, a rugózás meg Ventura (4,6,12), a többi meg majd cserére szorul. Bár a kerék velocicom 4,7,7, lehet, az nem lesz cserélve. Mivel gyárilag aránylag jól kanyarodik, gondolom főleg a gyorsulás-végsebesség felé kellene tolnom, azaz ventura ebből amúgy is kilőve az első három helyre.
  • csizihungary
    #8755
    Corvette csak normális tuning mellett versenyképes. De BMW-k ellen hiába raksz rá bármilyen tuningot, kevés. Ugyanígy a többi is. (kiv. Murci)