94802
  • kisyoe97
    #9075
    mindjárt rak fel feri pár képet a trainerről..
  • illesgergely
    #9074
    Speedhackerrel nem találkoztam már hetek óta. Szerencsére. Viszont már kezd elegem lenni abból, hogy mások úgy látják, hogy lökök meg blokkolok, az én nézetemben meg semmit se veszek ebből észre. Főleg szegény Cacival sikerül mindig kitolnom, nem győzök magyarázkodni miatta, el tudom képzelni mit gondolnak rólam a külföldiek, akik ritkán szólnak csak be.
  • tutuhawer #9073
    autókat lehet kicserélni, de mi az eredetit látjuk, csak a tulajdonságokat átveszi... erről mit tudunk?
  • tutuhawer #9072
    kaptam egy fülest, miiszerint van trainer, ami működik, ti mit tudtok?
  • tutuhawer #9071
    semminek semmi, de a speedhackerek kicsit eltűnnek, lehetséges. volt panasz rájuk az elmúlt napokban
  • illesgergely
    #9070
    http://world.needforspeed.com/news/article/27851
    Reménykedtem hátha kapunk holnap valamit, de be kell érnünk a nagy semmivel egyelőre.
  • RoboKutya78
    #9069
    Tutu megettelek lesd a statokat 373 murcival:)
  • RoboKutya78
    #9068
    ügyes a gyerek majdnem lehekereztem :)

  • Dunna
    #9067
    Csak nekem írja ki azt a NFS Wolrd hogy:"There has been an error starting the application.Please contact Customer Suppot if the problme persists"
  • RoboKutya78
    #9066
    Tényleg nem rendezünk old timer show-t a régi típusú járgányokkal lófrálhatnánk egy kicsit csoportban:)(pl dodge)
  • tutuhawer #9065
    ez az, amihez nem tudok, mit mondani, nem értek a géphez igazán. Robokutya, nekem mindegy, mivel jössz, ha gyorsulsz :D
    Frigyes: ha ott sincs ellenfél, az baj, én nem túl régen jártam azon a szinten, akkor azért akadt. Egyik ph-s játékos panaszkodott egy speedhackerre tegnap, figyeljünk oda, habár nekem hetek óta nem volt gondom.
  • RoboKutya78
    #9064
    annyi csavar van a leírásban hogy az enyém 4 gb ddr3 at tartalmaz
  • RoboKutya78
    #9063
    akkor ezek után csak a lapitoival fogok wordot játszani ha nagyon bekattanok:)
    (SAM Notebook R528, 15.6 LED HD (1366 x 768) 16:9 kijelző, Intel Pentium Dual Core T4400 (2.20GHz, 800MHz, 1MB), 2GB memória (1x2GB DDR3), 320GB merevlemez, nVIDIA GF310M 512MB, DOS, 10/100 Lan, WLAN, VGA, HDMI, webkamera)
  • SUNNY84HUN
    #9062
    én meg zöld , van egy asus gtx460 directcu top 1gb karim gyári tuningos duál ventis és slotos kari , brutálisan lehet rángatni , odaveri a 6850 et battlefieldben és stalkerben is.. mértük is és tesztelgettem is volt a kezemben havernak 6850es atija . hogy az nv csal , a pirosakért se raknám a kezem a tűzbe , de tény fejlődött utóbbi időben a piroska sokat ... és nv karikon a vissza jelzések szerint jobb a world
  • Alien69
    #9061
    Én ATI-s maradok, mert a Battlefield jellemzően jobban fut AMD-s kártyákon. Nekem nem nagyon rángat, de nem is frissitgetem a drivert. A régebbiek, mondjuk fél évvel ezelőttiek jobbak ehhez a játékhoz.
    Tény, az Nvidia driverei jobbak, csak képesek többet csalni pl élsimítás területén, nem egyszer csinálták.
  • highdrift
    #9060
    xDDDDDDDDDDD
    Nekem mi a tökömtől orosz a honlapja a játéknak ? xDDDD
  • SylarHun
    #9059
    Nekem is addig ez volt amíg Radeonom volt, de ahogy zöld lettem azonnal megszűnt minden probléma.
  • RoboKutya78
    #9058
    kezdek egy kicsit csalódni a dologban..
    Van aki ATI kártyát használ a játékhoz?
    Nekem az tűnt fel hogy többszörösen a legrosszabb helyzetekben akkorát ránt valami a játékmeneten hogy az már fáj
    Viszont a Szamszung notimom (r528)ami nvidia kártyás nem tapasztalok ekkora rángást.
  • Frigyes54
    #9057
    hat ami nagyon nepszeru az alobb utobb igy jar. meg sok az orosz. mar szinte lehetetlen ellenfelet talalni az en szintemen es tudasommal. vagy 40-ven koruli a szintje vagy mar a 6-os szintu is 600-700-as kocsival jonnek.alkatreszt meg nagyon lehet szerezni. bar biztosan nem vagyok eleg ugyes.
  • tutuhawer #9056
    nem mondtak nekem semmit semmilyen feltörésről a world-garage-ban, és a facebookon se terjedt el semmi ilyen pletyka
  • tutuhawer #9055
    pont nincs senki nagyágyú a wg chatjében, egyelőre nem tudtam meg, mit tudnak ők
  • tutuhawer #9054
    kösz az infót, remélem, fasza, most pedig betekintek a world-garage chatszobájába, hátha van info
  • csiles
    #9053
    Megy a szerver...
  • csiles
    #9052
    a Boostos dolgok meg a kártyák tartalma elszálltak. Sztem feltörték a játékot, s ezt javítják most...
  • tutuhawer #9051
    valami szar, lehet ,hogy a gamelaunchert javíják nekünk. ezentúl majd simán megy a belépés
  • SUNNY84HUN
    #9050
    We are currently experiencing technical difficulties. Thank you for your patience.

    : Jelenleg műszaki problémákat tapasztalunk. Köszönet a türelmedért.

    köszönjük Emese , EA , szerencsétlen barmok gyülekezete az egész ..
  • illesgergely
    #9049
    K*rva jó volt az a havas rész, nagy kár hogy nem hagyták meg legalább az ugratókat utána, piszok jó volt akkor a rendőröket szívatni.
  • RoboKutya78
    #9048
    Na most már a szerver os offolva lett..
  • RoboKutya78
    #9047
    Srácok kérdés
    A téli időszak nálam sajna kimaradt de ezzel itt az évszakokat akarták valahogy beültetni?

  • RoboKutya78
    #9046
    LOOOL:))
  • tutuhawer #9045
    de jó, hogy dolgozom, nincs ez a szarakodás - mondtam én, miközben nincs világítás a munkahelyemen...
  • RoboKutya78
    #9044
    vigyázz tutu jön a tuningolt bmw z4 em ha nem baszák el a javítással:) mentem vele 345 km/ht :))
  • RoboKutya78
    #9043
    Ja már megint akarnak valamit remélem nem szált el a 20 kocsis garázsom Mert amikor beléptem csak a korvett ácsorgott a helyén......
  • illesgergely
    #9042
    Wow mit nyertem előbb, hihetetlen:



    Ráadásul mindenkinek meghülyült, nem csak nekem. Következő meccsen is ugyanezt dobta, most meg nem enged vissza.
  • tutuhawer #9041
    ezekkel akarsz legyorsulni? Holnap tovább szeretnék gyorsulni robokutya, powerupot nem kímélve nyomom az audinak, talán mission streeten sikerül ,de lehet, hogy az r8-nak a nevadai sivatagi terep is kevés
  • Alien69
    #9040
    Hol itt a gond? A GARANTÁLT cuccot tuti megkapod, azaz ha jól tudom, aranynál EGY PRO cucc.
  • RoboKutya78
    #9039
    Azé ez túlzás fizetek és ilyet kapok.


    Srácok ez aztán a LIMITED Seriás part pack LOOL


  • Ryder159
    #9038
    Szép munka, gratulálok.
  • highdrift
    #9037
    Eleinte Tükrözve volt :D De most már megcsintem mindkét oldalt :)
  • tutuhawer #9036
    szép a hks, főleg a 19. szinten, amikor nincs shape matrica. De hol a jobb oldala a kocsinak?