94802
  • highdrift
    #8875
    Azt a Q.va Kibe.aszott szép lett az A1 es audid :O
    Nagyon Nagyon Tetszik !!!! :)
  • Frigyes54
    #8874
    en meg jo hogy a gepet betudom kapcsolni. ha nem ertitek felre irigyellek benneteket. tenyleg szep dolgok
  • SylarHun
    #8873
    Nagyon 1xűen. Fogtam egy autók fehérre festettem, utána úgy fordítottam, hogy felülnézetből lássam, majd ahol teljesen egyenes felületet kaptam (motorháztető, tető) rátettem a képet, ezután jött a print screen majd a kész fotót betettem Photoshop-ba és ott körülvágtam.
  • tutuhawer #8872
    a hrc-team anyagát pedig én köszönöm meg, mert benne van link formájában
  • tutuhawer #8871
    immár munkaidőben fórumozok, és jelentem, hogy a KÉZIKÖNYV 90%-ban kész, megnézhető/letölthető a www.needforspeedworld.qwqw.hu oldalról, regisztráció nem is kell hozzá, ahogy az oldal egyéb funkcióihoz se. Aki megnézi, egy nfsworld nevet és egy köszönömöt nyomjon be. Kösz. Továbbra is /join 3 a 3-as csatorna parancsa bármilyen színű betűvel.
  • brian1
    #8870
    csá lenne egy olyan kérdésem mikor volt a verseny és ugye 4 képet kértek össze rakni és te középre csináltál logót azt hogy veted ki a játékból?
    előre is kösy az választ
  • SylarHun
    #8869
    Grat. Nagyon jó lett!
  • tutuhawer #8868
    gyorsan beugrok, és benyomom én is, aztán melóba indulok.
  • SylarHun
    #8867
    Namége1szer.




  • SylarHun
    #8866
    Gépkocsi, gé gégégép gépkocsi!

    [L:http://www3.picturepush.com/photo/a/5956871/img/NFS-World/nfsw046.jpg][IMG:http://www3.picturepush.com/photo/a/5956871/oimg/NFS-World/nfsw046.jpg][/IMG][/L]

    [L:http://www1.picturepush.com/photo/a/5956874/img/NFS-World/nfsw045.jpg][IMG:http://www1.picturepush.com/photo/a/5956874/oimg/NFS-World/nfsw045.jpg][/IMG][/L]

    [L:http://www2.picturepush.com/photo/a/5956875/img/NFS-World/nfsw050.jpg]KÉP3[/L]

    [L:http://www4.picturepush.com/photo/a/5956877/img/NFS-World/nfsw040.jpg][IMG:http://www4.picturepush.com/photo/a/5956877/oimg/NFS-World/nfsw040.jpg][/IMG][/L]

    [L:http://www5.picturepush.com/photo/a/5956878/img/NFS-World/nfsw035.jpg][IMG:http://www5.picturepush.com/photo/a/5956878/oimg/NFS-World/nfsw035.jpg][/IMG][/L]
  • CptXecutor
    #8865
    Engem legjobban a tapadása és az úttartása nyűgözött le. Nem csúszik, nem farol, szedi a kormány magát, csak kissé nehezen gyorsul fel 150-ig, de utána megy mint a golyó. Próbáltam én is gyorsulásra tuningolni.
  • tutuhawer #8864
    Közben én is vettem lófasz elise-t, nehogy már nincsen 9 hónap után, beletettem pár cuccot is, biztató. csak kell még bele pár km, de megtartom. csak nehéz festegetni rajta, ezért olyat tettem rá, ami elfér. Majd publikálom hamarosan
  • Alien69
    #8863
    A Lotus is külön téma. Ott liheg a seggembe, de ha nem hibázok, ott is marad. Kivéve, ha jól van tuningolva, mert akkor meg én nem érem utol, de ez van. A Murcival meg azért nem kellene össze hasonlítani. NEM egy kategória, UGYEBÁR! Mint ahogyan a T1-s autók többsége se rúg labdába a jobb T2-sek ellen. Persze, nagyon ritkán van 1-2 Silvia, mely megcáfolja ezt, de nagyon ritka. Nem jellemző. Én is hagytam ott a rákba Murcit, mert láma volt a sofőrje. Természetesen volt nem 1x, hogy A1-l is az utcsó helyen kapaszkodtam, mert elbaltáztam, és mondjuk neki mentem valami út akadálynak, és onnan vége a versenynek, de legalábbis, első szinte kizárva. Bár, múltkor azért az utcsó helyről felmentem a 3. helyre (8. helyről), mert az elején botlottam, és már a minimapon láttam az első kettőt. Hosszú pályán van esély javítani.
  • Big Boss Hu
    #8862
    Hát azér az a1et is simán el lehet verni lotussal is, az igaz, hogy elhúz az elején, de amint jön pár kanyar a seggében vagyok :D A murci-m pedig lerajtolja, de persze gondolom, ha az a1-be gyorsulásra rakod a cuccosokat, lamboba pedig topspeedre, akkor nyerhet.
  • Alien69
    #8861
    Akkor meg már én is beraknám ide:



  • Alien69
    #8860
    Pedig írtam, hogy az A1 csak elindulni tud, onnan a Murci hanyatt löki. Ha véletlenül mégis az A1 győz, ott a sofőr a béna, vagy csak nem volt szerencséje, és mondjuk a civilek többször befordultak elé. Néha van, amikor 3-4 alkalommal is ütközök civillel. Ja, és az alap tuning bár nem rossz, de azért NE várjunk már csodákat tőle. Úgy vettem észre, hogy a lvl 12-15 kanyargós pályára van TÖKÉLETESEN belőve az A1. Turbó nélkül szinte full sebességgel lehet vele menni ezeken a pályákon.
    Amúgy az A1-m:
    555-545-487 értékkel megy, 2 tuned, 3 sport, és egy improved cuccal, ebből kettő Ursa, négy pedig Velocicom (mind 3 kulcsos).
  • SylarHun
    #8859
    Annyira vicces!

    Megvettem az A1-et ClubSports verziót a 3300 boost-ost. Mert ugye van belőle egy 3800 boost-ért kapható is.
    Minden cucc sport tuned benne.

    No de mi is a vicc?

    Eddig, ha egy vegyes szobában bent volt minimum 1 A1-es akkor még az LP640-esem is sokszor elkalapálták. Na most gondoltam 1et, kölcsön kenyér visszajár alapon, de csak pofára estem, mert én meg sem tudom közelíteni sem az LP640-t, sem az E3 M46-ot.

    Persze nem 100%-os a tendencia, de akkor is pofára eséses a dolog.

    Eddig nem tetszett külsőre az A1! Na de egy pici beavatkozással, nem hogy tetszik, de most már gyönyörűnek látom. Majd este teszek fel róla képet.

    Porsche 911 Turbo a TCM szépségverseny győztese, kapott egy kis optikai tuningot (neon), némi vinyl módosítást. Este ezt is megmutatom. :U
  • Frigyes54
    #8858
    jo a forditas tutuhawer. biztosan segitseg lesz fo kepen kezdoknek
  • Alien69
    #8857
    Nincs pontos válasz. Volt kölcsön BMW M3-som, de az az alap kiszerelésű. Nem volt már úgy se rossz. A Murci is aranyos kis dög, de szintén nem mindegy, hogy milyen fejlesztések vannak rajta, mint ahogyan a többinél se mindegy. Pl A BMW Z4-et kanyarodásra fejlesztettem, és ezért végsebességben elmarad egy kicsit. De, van aki a végsebességre fejleszti. Ergo igaz ez a BMW-Murci felállásra is, meg, hogy melyik pályára kerülnek össze ebben a felállásban. Ha tele van kanyarral, a végsebesség lehet, hogy sose lesz elérve.
  • CptXecutor
    #8856
    Vettem észre....az a murci nem kocsi, az egy rakéta :) Egyébként T3-ban most az számít a legjobbnak? Korábban sokan az M3-mas BMW-t ajánlották.
  • Alien69
    #8855
    LAMBORGHINI MURCIÉLAGO LP 640, ha ilyet látsz, menekülj, NE menj ellene, mert esélyed sincsen. Még ha esetleg láma is a sofőrje, a kocsi sokat kompenzál ezen. Amúgy, a Lotus-odat nem nehéz állva hagyni.:-P Audi TT, és Audi A1 alap felszereléssel is ott hagyja. Az más, hogy azért a Lotus valahogyan azért utol érheti ezeket is, csak ez már külön téma. :-D
  • CptXecutor
    #8854
    Köszi :)
  • RYO21
    #8853
    Frissítettem!
  • CptXecutor
    #8852
    Úúúúúristen a Murcielago ez mi?! Állva hagyta a Lotusomat O.o
  • CptXecutor
    #8851
    Nem tudom miért nem frissít az itteni bannerem, mert már 25-ös vagyok régen....csak ez a driverem van, és már régen nem a mazdával nyomulok, hanem Lotussal.
  • tutuhawer #8850
    a single player szart be párszor nekem tegnap, a multi OK volt, csak jó nagy a lagg. Mindenki ide-oda cikázik, ha meg versenybalesetet szenved, én vagyok a gyökér amatőr. Tehát a joinnak működnie kell 2-es szint után multiplayerben.
    hyecutor: Milyen néven mentél hxecutor? Azért kérdezem, mert a pálya 25-ös, te ezen a néven 21, sehogy sem áll össze, hogyan mentél multiplayert ott ezen a néven. nyilván másik e-maillel, magasabb karakterrel, de 50-es szinten nem is várom el a nagy lóvét a 25-ös pályán, egy eagle drive arany viszont biztosan jól fizet, habár én ott még nem nyertem sose, mert ügyetlen vagyok. Spade street is tuti, meg népszerű pálya is, habár kevés oda a kocsim sajnos, de az is jól fizet, ez meggyőződésem.
  • CptXecutor
    #8849
    Hát srácok, most mentem egyet LYONS & HWY 201-on, igaz csak 5-en voltunk velem együtt, és adott kemény 1100 rep-et....volt kb 3 perc a pálya, szóval inkább maradok TE-n egyelőre. Ugyan ennyi idő alatt dupla rep....
  • Gery Sniper
    #8848
    Hi! Most kezdtem a játékot, és mikor versenyezni szeretnék, hiába megyek a térképen a "join"-ra, nem csinál semmit, csak a "teleport" működik! WTF??
  • RYO21
    #8847
    Legújabb kocsim:





    Nálam egy picit világosabb az autó és a kép, mert a brightness fel van nyomva 80%-ra.
  • tutuhawer #8846
    én is 33 vagyok
  • RYO21
    #8845
    4100$ még csak 33-as szinten.
  • tutuhawer #8844
    Ezt mondom én is.
    -all-in 3perc: 4100;
    -multi 3 perc: 5200
    -győzelmek a beachfronton is r8-as audival: felbecsülhetetlen
  • csizihungary
    #8843
    Nekem már 3500 repet ad.
  • RYO21
    #8842
    3 perc All in = 2700 rep + 4100 cash
  • tutuhawer #8841
    másfél perc dover and lepus 2650 dollár. azt megkétszerezve 30 perc 5200 dollár, melyik TE ad ennyit? én így szerzem a lóvét
  • Frigyes54
    #8840
    vidd ra a nyilat es ki irja. ha egyre gondolunk
  • tutuhawer #8839
    egy 2 perces futamért csak 2 sofőrrel 1600 lóvét kapok nem sok képességgel, tehát egy all-in típusú 4 perc alatt én 3200-at kapok, és még nem is mentem csak egy ellenféllel. Tehát továbbra is mondom, hogy ez fizet a legjobban. Ezen jó, ha rágódunk kicsit, ki mit gondol, mert ha meggyőztök, nem tolok annyi multit, és megyek team escape-be
  • Alien69
    #8838
    Meg néztem ezt az A1-t. Bárki megveheti, ugyebár. De, az alap A1 3000SB, ez meg 3300 (SPEED verzió), és értékeiben ugyan az (azaz nuku tuning cucc rajta)! Ezek hülyék? Egy festés, és egy 3-s leültetés a plussz. A full verzió 3800 SB, amihez egy hét prémium is jár, meg TE-s cuccok. Annyit TALÁN megérne, de mivel nekem már van A1-m, 3800 SB-ért inkább tuning cuccot vennék. :-P
  • Alien69
    #8837
    Hétvégén én is mentem TE-zni. Erre beszólnak, ne rammoljak (egyszer volt ilyen). Nem tudtam válaszolni, de ugye nem is értem. Én mentem az illető elött. Én NEM láthatom, hogy Ő mit csinál, de Ő látja, hogy én merre megyek. Úgy gondolom, hogy akinek van infója a dolgokról, az tud alkalmazkodni, nem pedig az, akinek nincs infója. Én csak azt látom, hogy mondjuk jön szembe rendőr óttó, azt nem, hogy a mögöttem lévő mit akar. :-D
  • CptXecutor
    #8836
    Srácok a tuning listán belül mit jelentenek ezekben a kifejezésekben a felső indexbe írt kis számok? (1 2) van ahol csak 1 van, van ahol csak 2....ez amolyan szorzó féle lenne, vagy az hogy csak első vagy második helyezésnél adja? "WEST PARK & LYONS ¹² (L23)"