94802
  • RoboKutya78
    #8754
    skacok engedelmetekkel írtam a moderátoroknak valszínű meglesz a háttér ha szabi is beleegyezik:)
  • RoboKutya78
    #8753
    Az sr10 et felejtsd el olyan mintha a dodgeban csücsülnél.Kirakat járgány.
    A corvetre én is kíváncsi lennék.
    Ha meglesz a bmws valszínü beszerzem a corvettet is.
    És lupusnak igaza van szerintem a leghasználhatóbb t3 as járgány a murci bármelyikről is beszélünk, bár a corvettet nem tudom mire képes.
  • Alien69
    #8752
    Ugyeugye? De, ha használom, még nem biztos, hogy nyerek is. Ráadásul, sokan kitérnek a csata elől. De, ha mondjuk egy Viper-t, vagy Corvette-t látnak, azt hiszik, hogy laza meccs lesz. A kicsi lambóról nem is beszélve.
  • Lupous
    #8751
    HA van murcid akkor használd te igenhü*** Azé megáll az eszem néha :S
  • Alien69
    #8750
    Szükségem lenne jó pár véleményre. T3-s autók közül ugye a BMW az, mely nem szerezhető be igaziból SB-ért se. A bérlést felejtsük el. Tehát, adott a helyzet, van jó pár T3-s autóm, és az a kérdés, melyiket tuningoljam, hogy reális ellenfele lehessen majd a BMW-nek, addig, amíg nekem nem lehet olyanom. Illetve, fel tudja venni a versenyt a T2-s csúcs járgányokkal is (Lotus, Mazda, stb...). Van pár komolyabb T3-s fejlesztésem. Melyikbe áldozzam bele? Amit tapasztalok, porche 911 lomha, és nem kanyarodik kellőképpen. Van ugyan Murcim, de a többség azzal nyomul, és ha ellenem jön be ilyen, inkább ki szoktam lépni. Nem akarom a többséget elrettenteni. Ezért hátha van más alternatíva. Pl:
    Corvette Z06, Viper SRT10, és Lambo Gallardo?
  • RYO21
    #8749
    És melyik Team escape eventen? Melyik a legrövidebb?
  • Frigyes54
    #8748
    az escape mod. jo penz es gyors is
  • RYO21
    #8747
    Pénzt milyen játékmóddal a legegyszerűbb szerezni?
  • Frigyes54
    #8746
    szep mindegyik. ugyesek es turelmesek vagytok. csak igy tovabb. tutu mi van a forditassal?
  • tutuhawer #8745
    Közben visszaolvasva nézem, majd küldöm mindenkinek, aki szereti, hogy aki felteszi az audi 4 karikáját oldalra, megnyalom mind a 10 ujját.
  • tutuhawer #8744
    Itt is gratulálok werewolf barátomnak a kiváló autójához, nagy győzelem ez, őszinte a gratulációm is.
  • brian1
    #8743
  • SylarHun
    #8739
    Indulhat a következő verseny.

    Ezzel neveznék.



  • SylarHun
    #8738
    Igen neked! Nincs mit!
  • brian1
    #8737
    ez a hsz nekem ment ha igen akk kösy az infót
  • csizihungary
    #8736
    Grat

    Én meg vagyok elégedve a 2. hellyel
  • SylarHun
    #8735
    Nekem Win7-en és persze sima administrator nevű fiókban ide.
  • SylarHun
    #8734
    Nyertem! A TCM Nfs: World szépségversenyén!

    Köszönöm mindenkinek a ki szavazott.

    Nagyon örülök, mert még életemben (pedig megéltem már 38-at) még csak 1 x nyertem ilyen megmérettetésben.

    http://tcm.mconline.hu/index.php?drawfc=58594
  • brian1
    #8733
    szeretnék kérni fejlécet
  • brian1
    #8732
    látam lehet fényképezni az kocsit hova teszi a játék a képet?
  • csizihungary
    #8731
    Jó lenne betenni háttérnek valamelyiket:



  • brian1
    #8730
    SNIPERS1
  • CptXecutor
    #8729
    Írd le ide az NFS-W nevedet, és megváltoztatják neked. :)
  • brian1
    #8728
    kösy és még anyit léci hogy mivel nekem logós a nevem helyet hogy lehet megváltoztatni NFSW-re?
  • CptXecutor
    #8727
    Costumize-on belül aftermarket.
  • brian1
    #8726
    vki segétsen már hol lehet külsőt tuningolni?
  • CptXecutor
    #8725
    Értem, és kösz a help-et :)
  • tutuhawer #8724
    A lotus a tuti, így van. A RAM képességről beszélsz, ami jó mindegyik módban, igen, de nekem az a meggyőződésem, hogy a fontos race képességek hasznosabbak. Itt fenn a játék útmutatóban olvashatsz többet, mit érdemes megtanulni, mert nem tudsz megtanuln mindent.
  • CptXecutor
    #8723
    Hello srácok! Lenne két kérdésem. Először is, ha T2-ről van sző, akkor Lotus vagy Skyline? Esetleg mást ajánlanátok? Elég régen játszottam, kb 3 napja tértem vissza, és korábban pl még skyline se volt ha jól emlékszem. Van pár új autó, és most a "legjobb" T2-est szeretném megvenni, amelyik jól irányítható (mivel ez a legfontosabb) és menni is tud. Ha jól tudom a Lotus az egyik legjobb, ha nem a legjobb T2-es járgány. Másik kérdésem az lenne, hogy amikor az ember szintet lép, eldöntheti, mit "tanul meg" egy skillpont erejéig, és ugyebár azon a panelen 3 fő ágat látunk. race, pursuit, és free roam. Pursuitban vannak olyan skillek amik bizonyos powerupokat erősítenek, de érdekelne, hogy mi van azokkal a skillekkel amik pl nehezítik a kocsit, stb. Az érdekelne, hogy ha megtanulok egy ilyen "passzív" skillt, az csak és kizárólag sima pursuitban lesz érvényes, vagy team escape-ben is, esetleg sima versenyeken is? Mert ha igen akkor tanulgatom, viszont ha nem akkor hagyom a fenébe, mert sima rendőrüldözést nem szoktam csinálni.
  • Frigyes54
    #8722
    szep
  • tutuhawer #8721
    Mindenki felírogatna mindenféle üzeneteket hátra, meg oldalra, stb. Én hamarosan átugrok a betűk okozta problémán, majd hamarosan megláthatjátok azt is...
  • tutuhawer #8720
    Mindenk
  • Lupous
    #8719
    Húúú, rohadt jó :D Talán az elején a nfs felirat annyira nem kéne de zsírfeka :D
    "...mert akkor mindenki leköcsögözné az oroszokat az autóján, meg Hitler lenne az Isten a kisgyerekeknél." ---ezt a mondatot meg nem értem :S
  • tutuhawer #8718
    Egyetértek Allien69-cel, mert én tudom, mennyiből állhat feltenni azt a Milkát, én tudom, hogy az brutálisan szép munka. Robokutyával nem értek egyet, nem kell betű, mert akkor mindenki leköcsögözné az oroszokat az autóján, meg Hitler lenne az Isten a kisgyerekeknél. Szerintem.
    Közben azt terveztem, hogy majd csak a szépségverseny után közlöm, de nem tudom visszafogni magam:
  • RoboKutya78
    #8717
    Berakhatnának végre legalább egy arial típusú ABC-t hogy ne keljen szenvedni a betűk kifaragásával:)vagy még abba is benne lennék ha boostért lehetne bővíteni a matrica számot.még fizetnék is ha exra vilnylként adagolnának betűkész
  • RoboKutya78
    #8716
    remélem mindenki ismeri ezt a logot:)
  • csizihungary
    #8715
    Estefele lesz eredmény.
  • Alien69
    #8714
    Mi a helyzet a szépség verseny végeredményével? Nem lett kihirdetve?
    Amúgy szerintem legközelebb külön kellene választani a logós autókat a sima winilesektől, mert van, aki olyan kamu indokot mond, hogy neki nem tetszenek a logós autók. Ez számomra elfogadhatatlan, mert én kűzdök vele több órát, egy winilest meg össze rakok akár 10 perc alatt olyat, ami elfogadható, és ott van a közép mezőnyben. Ennek következtébe be se adtam a nagy versenyre az audimat, mert minek. Ha szavazós a buli, és csak az dönt, ott biza benne van a sumákolás lehetősége, hiszen mondjuk ha pl fészbukos a szavazás, akár mondjuk beírok a Milka táborba, hogy né má, láttátok EZT az autót? És voilá, lesz pár ezer szavazatom.
  • Frigyes54
    #8713
    na sikerult?
  • RoboKutya78
    #8712
    nem már megoldottam valószínű hogy a kábel amit vettem nem úgy hangolta az adókat mint a régebbi.