94802
  • CptXecutor
    #8835
    Így van, figyelni kell egymásra, az elsőnek le kell lassítani, ha a többiek lemaradnak. Elkerülni a rhinokat, törni az utat, a többieknek meg kb 10 méter lemaradásokkal, azaz igazi, mert így ha valaki beragad, a hátsó beleszáll, kilöki, és go tovább. De van pár noob, akik elkezdenek lökdösődni, mert azt hiszik számít a helyezés, pedig itt csak az a lényeg, ne kapjanak el senkit :)
  • Alien69
    #8834
    Nem mindig. Volt, hogy hárman kb a 2/3-nál tartottunk, az első meg már majdnem beért, mert csalt, vagy mittomén mé. Nem ütköztem nagyot, mentem jó tempóba, mégis alig értem be, és a másik kettő be se ért. Van, amikor ez első a looser, nem az utolsó.
  • CptXecutor
    #8833
    Hát akkor csak nagyon biztosra akarnak menni, vagy bolondok...esetleg szárnyra kaphatott egy hülye pletyka (mint az szokott lenni) hogy az utolsó többet kap, vagy nem tudom....meglepődtem azon is, mikor megláttam, hogy az "nfscheats.com" még mindig megy say-ben :D
  • RYO21
    #8832
    De épp ezaz, mindenki olyan közel van egymáshoz, hogy kb 15 másodperc külömbség van az első és az utolsó között. És akkor is megállnak!
  • CptXecutor
    #8831
    Néha vissza is kell fordulnom, hogy segítsek mondjuk egy kilyukadt kerekű emberkén
  • CptXecutor
    #8830
    Azért, mert ha valaki átmegy a célvonalon, akkor automatikusan elindul a visszaszámlálás 60 másodpercről, mint rendes versenyben. Ha a legutolsó lemarad, és kifut az időből amiatt, mert a legelső túlságosan sietős kedvében van, az szívás, mert ha lejár az idő, elkapásnak minősíti a játék. Én menet közben is a többiekkel maradok, sosem húzok nagyon előre, a mögöttem lévőknek ezerszer könnyebb menni, ha látják a "vonalvezetésemet" :)
  • Alien69
    #8829
    Azé me ha az első beér, és a többi messze van, és mondjuk nem érnek be, akkor BUKTA az aranyat, és csak ezüst-bronz lesz az eredmény, azaz kevesebb CP-XP. Az első beér, egy percen belül be kell futnia a többinek is. Néha hiába ügyes/gyors az ember, felkenődik párszor, és nagyon le tud maradni. A jobbak ilyenkor figyelik a többieket. Gondolom ezért TEAM escape a neve, és nem runfun, vagy mi.
  • RYO21
    #8828
    Azt nem értem, h team escapenél miért állnak meg a célvonal előtt és várják a többieket, h beérjenek?
  • highdrift
    #8827
    nem a játék a kaka :D hanem a video amit anno csináltam xD :D ériii ?
  • Alien69
    #8826
    A Team Escape azért jó, mert siker élményt ad (már nekem). Azaz megadja azt az illúziót, hogy van esélyem nyerni is. Multiba meg minél kevesebb a résztvevő, annál könnyebb a helyzetem, mert nagyjából meg tudom ítélni az esélyeimet. Mióta megvan az A1, azóta persze sokat javult a helyzetem. Ugyanis, indulásnál ennek az autónak a legjobbak az esélyei. Leelőzi a Murcit is az első pár másodpercre. Igaz, végsebességem 315 km/h, de van olyan pálya ahol 250-260 a max ami elérhető. Mostanában relative sok versenyt meg tudtam nyerni, ennek ellenére a kapott cuccokat kb ki is dobhatom. Ergo, ha igazi tuning cuccot akarok, akkor vagy egy pályán megyek sokat, és akkor se bizti, hogy meg kapom, amit akarok, vagy marad az SB. Az A1-m kifejezetten erős tuningal van megáldva már, és a Lotusom, meg a Z4-m is kezd alakulni. De versenyt nehezen nyerek ezekkel. Ergo, jelenleg az A1-l megyek kivéve TE-re.
  • Szabi1991
    #8825
    az utoljára vett vagy kölcsönzött autót mutatja
  • tutuhawer #8824
    tudom, hogy valakinek fontos a stat, de attól nem leszek se rosszabb, se jobb sofőr, én nem foglalkoztam vele, level 36-on is üres ingyen mazdával mentem multiba, igaz kisebb pályákra, de akkor is , leszartam, ha romlik is véletlenül. Szerintem akkor is a multi a tuti, a nagy élvezet, én leketyegek privátban meg TE közben is, álmosító néha a sebessége.
  • CptXecutor
    #8823
    A "romlik a statom" dologhoz inkább nem mondok semmit. Nekem azért az is fontos. Sajnos a korábbi synch hibáknak köszönhetően csak 40% os a win rátám, és 2.28 körül van az avg finish place, de valahol büszke vagyok rá, főleg azért mert nem úgy értem el, hogy lvl 4-es sprintre mentem Lotussal :) Megnéztem a kis tuning programot, nagyon komoly, profi munka.
  • tutuhawer #8822
    a pursuit megéri, ebben nem lehet vita, a repet az adja a legtöbbet. A verseny ok, hogy kockázatos, abban igazad van, de a hosszúságukban nem, level 19-20-21 university way, skyline avenue, verona tunnel, ott lehet menni. A verona pl. elég népszerű is, oda bmw és lambo nem megy be, amennyire tapasztalom. level 25 lyons and hwy 201 elég nehéz, ha valaki nem pro a murciélagoval szerintem, könnyű hibázni pár kanyarban, és az is nyerhető tud lenni akár. Max 2 perc akármelyik verseny. A "romlik a statom" dologhoz inkább nem mondok semmit.
  • CptXecutor
    #8821
    Én is osztottam szoroztam a napokban, és lehet igazad van magasabb szinteken, de itt 25-ön tudod hol szoktam nyomulni? T1-es team escape-en "all in" :) Miért? 2100 rep-et ad az én szintemen ha mind a 4 ember beér, és mindössze 3.5 perc alatt teljesíthető egy jó csapattal. Aztán megnéztem egy 25-ös sima versenyt, a rep ott is kb ugyan ennyi volt, viszont ott fenn áll a veszélye, hogy egyrészt nem lesz meg a 8 fős csapat, másrészt bejön mellém mondjuk 3 m3-as bmw, meg 2 murci (mivel 25-ös szinten nincsenek T2-es pályák csak sima pályák ahová akár T3-mal is lehet nevezni) és ebben az esetben romlik a statom is, plusz alig kapok repet, mert hátul végzek. Nem beszélve arról, hogy végignéztem mindet (körversenyeket is, sprinteket is) és rohadt hosszúak, 10-15 kilométer, és olyan mint az ökörhugyozás, legalább 5-8 perc végigmenni rajta, tehát, megint csak nem éri meg szerintem. Próbáltam a sima zsaru üldözést is, az is valóban jól adja a rep-et de 5 perc alatt csak 2500-at sikerült csinálnom, akkor már 5-ös szinten voltam, tehát nem éri meg a plusz 2 perc azt a plusz 500 rep-et ráadásul erősen fenn áll a veszélye annak, hogy elkapnak főleg 5-ös szinten, ott már szinte csak instant cooldown-nal lehet elpucolni. Szóval....sajnos hiába vettem meg a Lotust, és toltam fel minden értékét 450 fölé, még nem nagyon tudom/akarom/merem használni, és nem is érné meg. Az a kis szutyok T1-es escape szerintem sokkal gyorsabb, kifizetődőbb, biztonságosabb, persze csak akkor ha van egy jó csapat, de azt mindig összeszervezem :) A másik vicc a dologban, az a pálya T1-es, lvl 4-es, 2100-at ad ugye full csapattal. Mentem egy T2-esen, full csapattal, 7 perces volt a pálya, sokkal nehezebb, és az csak 2000-et adott legjobb esetben is.....elég vicces szerintem....
    u.i.: kösz az infókat meg a linket, megkukkolom :)
  • tutuhawer #8820
    Mindenki láthatja, micsoda ökör vagyok munkaidőben is, a lényeget hagytam ki: nem látom, hogy terjedne a fórumban a tuning calculator, amibe be lehet tenni az autóba az alkatrészeket, és megtudhatjuk, milyen statisztikájú gépet tudunk vele meccselni. Íme a link:
    http://www.team-ger.net/gxrdrago/NFSW/tuner/page/main.html
    A legfrissebb verziót letöltitek a download gombbal, és utána telepítés.
  • tutuhawer #8819
    hát, a team escape nem jó, bár sokan hiszik, amin mindig nevetek. :D Itt fenn van a tuning lista gomb a bannerben, annak idején én erőltettem, hogy kerüljön fel oda, ott van sok infó pályákról, alkatrészekről diagramokkal stb. ÉS! Nem mindig multiban nyomulok én se, meg privát alkatrészes futamokban, hanem néha beugrok gruppenbe beszélgetni, ökörködni, és majd' mindenki team escape-et akar, mert gyorsan akar fejlődni és/vagy lóvé kell. Erre mondom, hogy a 8 sofőrös multiplayer verseny jobban fizet szerintem, és aki gyorsan akar fejlődni, az alacsonyabb szinten van, tehát kap ellenfelet is, lehet próbálkozni, aki meri. Sokan félnek az oroszoktól ugyanis, pedig odabasz a perui is meg az indonéz, majonéz is, plusz ott a lagg, a latency, a aping a franc tudja, melyik mi pontosan, tehát ütközés mindig lesz oroszok ide vagy oda. A reputációhoz meg még mindig az egyéni üldözés a tuti, több Xp-t ad, mint a team escape. A team powerupok asszem mistery kártyákból is eshetnek, ha jól figyeltem. A kérdés egyébként ehhez kapcsolódóan, hogy mire kell a team powerup? Én benyomkodtam, hogy elfogyjon, de sose vetettem be éles helyzetben, mert én magam nem hagytam, hogy éles helyzet legyen a haverral.
    RYO: én itt is bemondom, én audi r8-at vennék, nem a gallardot.
    BIGEE: egy ideje már nehezebbek a zsaruk, sokan ettől is félnek, mert a corvette-ek agresszívak, rhinók is jönnek mindig stb...
  • CptXecutor
    #8818
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy tuning cuccokat hol érdemes farmolni, mondjuk 25-ös szinten? Úgy vettem észre, mintha team escape-ben nem nagyon dobálna semmit, inkább sima versenyeken, ott volt hogy egymás után 3 versenyen kaptam 3db T2-es cuccost...és még azt, hogy a kártyák szoktak dobni team evade-et meg team slingshot-ot? Nekem még egy sem esett mióta bejött a team escape....ezeket csak boost ért lehet újratölteni?
  • CptXecutor
    #8817
    Lotus-nál gyorsulásra érdemes igen, mert 100-150-ig elég lassan pörög fel, utána már megy mint a golyó. Útzáraknál manapság a legjobb taktika ha elmész a szélén, vagy ha már nem tudsz kihúzódni, akkor a "gyenge pont"-ba belebummolsz (megjegyezném néha a gyenge pontot se mindegy, hogyan és hol találja el az ember) vagy ha minden kötél szakad, jöhet a jaggernaut ;)
  • Lupous
    #8816
    Kaka??? Ember te beteg vagy...az egyik kedvenc részem, ütős sountrackekkel, zsír verdáskkal, sunákkal, storyval...imádom :D....
    Vagy egy tucatszor végigvittem ha nem többször :D
  • Big Boss Hu
    #8815
    Köszi a "fejlécet" vagy miez :D Égetem magam a GTO-mmal :P
    Azt mutatja amit utoljára használtam? Egyébként tök jó gyakorlás ha hajókapitánynak készülsz, pont úgy kormányozható.

    Egyébként anno játszottam még a bétatesztnél, most visszanéztem kicsit, ez a tuningrendszer elég jó lett. Erről akartam kérdezni, láttam pár szilvát amit 400+ speed és kb 275 acc-al tolnak, ez most jobb mint a kb egyenlő elosztás, vagy nitróval megy csak fel max sebességre :D
    Az elizánál meg gyorsulásra érdemes rakni ugye? :)

    Egyébként mikor rontották el ezt a "ram" dolgot, régen simán eltoltam a zsarukat most meg belemegyek és kb leáll az autó :(
  • Alien69
    #8814
    Húúú de kafa az az A1! De jó lenne egy belőle. Pontosabban még egy. Ha mondjuk az limitált, és CSAK az a 20 lenne belőle, na az kafa lenne. Már, ha egy az én garázsomban állna.
  • tutuhawer #8813
    Hát, ez tényleg fura, hogy kapunk most még egy boostos autót, kicsit sajnálom. Ezután jobban kell imádkozni az audi tt-ért.
  • chris1997
    #8812
    Speed edition audi A1!!!
    Úristen!!
    Mostmár az EA is NOOB, nem csak a csíterek????
  • Alien69
    #8811
    Ha azért vennéd meg, mert szééép, akkor igen. Amúgy felejtős, de annyira nem rossz. Ha "ingyen" kapod, akkor megéri. :-DDD Tehát, anno a 17500 SB vásárlásához lehetett kapni, "Limited" rendszámmal, meg spec festéssel. Hobby szinten lehet vele görcsölni, de a nagy tesója a Murci sokkal jobb, és árban nem drágább (már SB-re értve). Ha normál játék pénzért vennéd, inkább várj, maradj T2-n, és vagy Murci, vagy BMW. Szerintem. :-)
  • Alien69
    #8810
    Ja bocsi, nem aztatat, tehát a HP-t, hanem a world-re értettem, de megnéztem, az Ipon-ban jelenleg a HP 4.112 Ft, ergo nem olcsóbb. :-)
  • Alien69
    #8809
    Tudom, mivel ÉN mondtam. :-D
    De azért köszi! :-P
  • audi s8
    #8808
    Köszi ismét az infót..Jövőhónapban ünnepelek,majd Shif2-t kérek a bannert,meg már végignyálaztam,legalábbis úgy érzem.Hogy mi mire való,azt már úgy nagyjából tudom.
    Srácok,nagyon szép munkáitok van.Én is fogok azt hiszem csinálni egy HKS S15-t.De,gondolom marha sok türelem kell hozzá,nameg ügyesség :D jelenleg nem rendelkezem velük
  • RYO21
    #8807
    Gallardot érdemes venni?
  • Big Boss Hu
    #8806
    Ok, Bigeee név alatt tötymörgök az autókáimmal, majd csak összefutok valakivel :D
  • tutuhawer #8805
    Igen, jópáran vannak a 3-asban, amibe a /join 3 paranccsal át lehet lépni, bármilyen színű betűvel beírva.
  • RoboKutya78
    #8804
    tényleg ezta chanel szobát nem lehet beállítani hogy mindíg ide tegyen loggolásnál valakit meg tudja nézni a config filet?
  • RoboKutya78
    #8803
    Igazából nincs de az itt fórumozó játékosok többnyire a chanel 3 on szoktak játszani ha nem felejtenek szobát váltani loggolásnál:)
    gyűjtsd ki a neveket és ha tudnak a srácok valszínüleg felvesznek barátnak is
  • Big Boss Hu
    #8802
    Üdv,
    Van olyan, hogy magyar channel chaten? :)
  • highdrift
    #8801


    Nosztalgia XDDD tudom hogy Kaka de régi már :)
  • Frigyes54
    #8800
    az iponon meg olcsobb allitolag
  • Alien69
    #8799
    Hmmm... A cd galaxisban most már 3990-rt meg lehet venni a HP-t.
  • tutuhawer #8798
    Itt fenn a bannerben(ez a neve?) a játék útmutatóban van sok hasznos infó még, meg ha az autóvásárlásokat nem szúrod el kérdezés nélkül, akkor nagyot nem hibázhatsz, ahogy a csak olvasgató fórumozók sem, ők is olvasgassanak figyelmesen.
  • tutuhawer #8797
    Shift2-ért pedig egy tuningolt toyota supra jár fasza matricákkal, és egy elvileg már jobban működő toyotáról beszélünk, én magam most tesztelem, mit bír a vas, a 002-es profilomban most épp ez a kedvenc, ezt építem a sklyine rovására, mert abból már van egy.
  • audi s8
    #8796
    Köszönöm szépen srácok ismét a segítséget!Nem garantálom,hogy nem lesz több ilyen buta kérdésem :D Ez a többször veszek cd kulcsot,nem is rossz ötlet.Garázsdíszem már van egy TE matricás GTO személyében :D..Versenyezni nem szoktam velem,csak úgy kocsikázni,"pénzért"vehető max dolgokat megkapta,de ugye,azok csak ilyen minimális tuningok.
    Eszembejutott ismét egy kérés :D Ha jól tudom a HP 2010 kódért cserébe jár a Cop R8.Shift2-ért jár valami?Mert,előbb-utóbb megveszem,csak ha adnak érte valamit,akkor valószínű előbb :D