94802
  • chris1997
    #8711
    LOL a kódolatlan csatornát szarul fogja??? XD
  • RoboKutya78
    #8710
    Srácok valaki tudna segíteni?
    Van egy 2333hd típusú monitorom ami egyben ugye tv is
    Most vettem hozzá valami hd minősítésű antennakábelt aminek mindegyik végén van egy kis szűrő
    Minden tuti csak azt nem fogom mért nem látok semmit az M1 M2 TV2 és RTL kub adásából semmit minden más csatorna szuperül fogható
  • highdrift
    #8709
    Most hozzászólnék énis
    Nekem ami hiányzik a játékból...

    Adok Kapok Cserebere meg az Eladás..
    Hogy nincs se Guild, se Clan, se egy Croo semmise..
    Hogy nincs DRIFT<3, Drag, meg a többi verseny Street-X meg ezek..

    Nem ilyenszar Polizia kocsit kéne csinálni, tesztelgetni hogy ők mit tudnak összerakni ilyen téren, mert itt vagytok ti a példa.. a Szarból várat építetek(Darabokból komplett logo-kat ) Oda figyelhetnének.. mert oké hogy majdnem csődbe mentek ezzel a game-el, de hogy ott fognak kijutni ha nemalkotnak valamit az tuti... mert már csak azok fognak lassan játszani akik fizettek érte.. és azok is már csak mert sajnálják a pénzt ott hagyni..
    ez amit csinállnak tipikus megtömöm a zsebem és csak igérgetek..
  • Alien69
    #8708
    Ráadásul csúnya is a festése. "Polizia" festés, és a benne lévő fejlesztések se valami szuperek, szerintem. Legalábbis, a Murcim alig marad el tőle.
  • barack1997
    #8707
    sajnálom ember,ez van :(
  • CptXecutor
    #8706
    Iszonyat hülyék sajnos, látszik hogy semmit nem értenek a marketinghez, és ahhoz, hogy hogyan kell egy játékot népszerűvé tenni. Egyszerűen csak létre kellene hozniuk egy "klán" rendszert, mondjuk banda címszó alatt, ez már rögtön szerintem 100%-ot dobna a játékélményen, plusz playerek közötti piac, adok-veszek-cserebere, kocsikkal, alkatrészekkel, powerupokkal lehessen kereskedni, ez kb még 200%-ot dobna a játékélményen, de neeeeem, nekik fontosabb egy hülye boost-os lambo miatt lelőni a szervereket 2 órára....hozzáértés = zéró...
  • barack1997
    #8705
    2 óra megint egy boostos murcira. Gratulálok EA baszd el még jobban, mintha kizsírozott szakadékba mennénk ezzel a fos játékkal
  • Frigyes54
    #8704
    szepek az autok . gratula mindenkinek
  • csizihungary
    #8703
    Corvette Z06

  • Lupous
    #8702
    Be kell jelentkezned... utána meglesz. Nekem is kb ez volt a problémám hirtelen.
  • Alien69
    #8701
    Valahogy nem találom a TCM-s verseny képeket.
  • Lupous
    #8700
    Nah hát én végig stíröltem minden egyes jelentkezőt, lehetőleg emberségesen írtam a kritikát. Kíváncsi leszek mi lesz a vége.
  • Bullitt
    #8699
    Megvan már egyébként az orvosság erre, egyrészt nem tudom miért csinálják, mert mi látjuk, ki, hogy szavaz, a legnagyobb hülyeség meg a kamuregek. Vannak, akik nem tudnak veszteni, ennyi... sajnos várható az ilyen egy nyereményes versenyen.
  • Szabi1991
    #8698
    bár úgylátom mások nem így gondolják.. :D
  • Lupous
    #8697
    Én is nagynehezen megtaláltam a szavazásos részt meg a galériát... de majd délután végigszavazok mindent most csekkolom a tegnapi F1et :D (Indoklást is írok mert úgy korrekt.)
  • Szabi1991
    #8696
    az ötlet jópofa, kivitelezés jó, összkép nem bejövős, 7 pont :-/
    (TCM-es autód)
    [ami tetszik nekem az 8pont, ami nagyon tetszik az 9, ha 7alatti, akkor inkább nem adok pontot.. :-]
  • Alien69
    #8695
  • Alien69
    #8694
    Az enyim is aránylag le van szavazva. Pedig, nagy része fantáziatlan, vagy színharmónia az nuku. Ha majd vége lesz, berakom ide is, hogy hátha kapok KORREKT véleményt is, mert eddig nem írtak rá semmit se. Bezzeg...

    Mondjuk eredetileg EZT küldtem be, de módosítottam másra:
    Transformers próbálkozás
  • Szabi1991
    #8693
    nem hittem volna hogy az én autóm a leggagyibb TCM-en :DD
  • Alien69
    #8692
    Amúgy, ugye a TCM is szervezi a saját szépség versenyét, de itt a nagy testvér versenye is!
    TCM HÍR!!!
  • highdrift
    #8691
    :D azjó
    Mondjuk én az A1et utálom... xD
    Kis hiperaktív kaka.. még a Silviámat is ott hagyta 1x -.-' pedig az jó autó :D
    Tegnap beléptem és nyertem bele megint jó alkatrész az 1. versennyel xD :D
  • Alien69
    #8690
    Nekem most az Audi A1 nyeri a versenyeimet. Persze, megválogatom, kik ellen megyek, azaz LVL50-40 szóba se jöhet, illetve, fullosabb Lotus, és Z4 se, de a közepeseket lazán veri.
  • highdrift
    #8689
    Én pedig meg vételeztem a Subaru-mat :D
    És szerintem nagyon jó kis kocsi :) !
    Nyertem vele már versenyt RX7 és Z4 ellen is !
    Feltudja venni a harcot.. nem olyan könnyen kezelhető mint az RX7 de akkor is nagyon jó :) Ha pedig majd nyerek hozzá cuccokat akkor röpülni fog mint a Sz.R :D

    H.H.C. World Team
  • tutuhawer #8688
    "Próbizd" Én közben sikeresen építem a z4-esemet, tegnap 30-cal toldottama a kezelhetőséget egy gumival, ami a multiban, sokszor ilyesztő az ellenfeleknek, kivéve ha brazil, chilei, indonéz vagy majonéz a sofőr, mert ők rányomnak mindenre Ezenkívül sunyiban építem a nissan gtr-t is, meg van félretéve pár t2 pro cucc is, ami jó lesz, ha majd piros hó fog esni - ekkor lesz felesleges 4000 forintom egy starter packre, előbb nem. én alkatrészeket nyeregetek, na meg persze megyegetek, de aki a chatben dumál, gruppenben tépi a száját, az nem játszik és nem is nyer. Ez a nyerés formulája.
  • Frigyes54
    #8687
    szerencses ember csak 2 napja nem kap alkatreszt. ha ad is csak szemetrt
  • Lupous
    #8686
    Hát...kipróbizom lehet majd :D
  • illesgergely
    #8685
    Tuningokat változó hogy dobálja, nekem 2 napja nem ad semmit, előtte meg adott néhány használhatót. Szóval inkább fukar. Szerintem.
  • illesgergely
    #8684
    Előbb történt:
    X elkiáltja magát chatben, hogy: Megint nem akar senki se partozni? Fél percre rá írtam neki, hogy én mennek. Erre jön vissza a válasz, hogy már más megelőzött. Oké, semmi baj. De X fogta magát, 2 perc múlva kilépett, vissza se jött utána.
    Akkor miért nem mondta azt, hogy kicsi vagyok hozzá a 15-ös profilommal? Vittem volna a 47-est. Na mindegy...
  • Lupous
    #8683
    Nyeremény lvl up - csak egy komment facen! (Nehogymár csak ennyi embernek kéne az a fincsi napszemcsi :D)
  • Lupous
    #8682
    Bakker megjött a kedvem egy kis racingeléshez :D "sajnos" fesztiválozás lesz ma is meg holnap is...de utána azt hiszem lassan be kéne fogni a lvl 50et :D
    A tuningokat mennyire bőkezűen dobálja a dolog? :P (Régen nagyon bőkezű volt utána meg nagyon fukar :S...ott untam el egy picit :S)
  • tutuhawer #8681
    nuku meló? ünnep? szabadnap? Mekkora luxus... nem bánom, így legalább végig tudom nézni majd az összes nevezett autó éjszaka magamban, kényelmesen,de főleg munkaidőben.
  • Frigyes54
    #8680
    mindenki nyaral?
  • SUNNY84HUN
    #8679
    szevasztok , sajnos mostanában kevés az időm játszani , de ma este felnézek , remélem a régi harcos társaimmal összefutunk ( ugyebár holnap nuku meló , lehet racingelni )
  • Szabi1991
    #8678
    corollámmal nevezzek ? :DD
  • Bullitt
    #8677
    Bezony, kitoltuk egy nappal, mert nagy az érdeklődés, aminek nagyon örülünk! :)
  • Alien69
    #8676
    "vasárnap éjfélig lehet (június 12.)"
    Ez van oda írva. Csak én se néztem meg pontosan.
  • tutuhawer #8675
    vasárnap 24 óra, javítva
  • tutuhawer #8674
    Vasárnap 14 óráig, így helyes. Direkt rákérdeztem, nehogy lemaradjak
  • Alien69
    #8673
    Ma ÉJFÉLIG lehet leadni az autókat a szépség versenyre!
    Ha még nem tetted meg, itt az idő!
  • Hompy
    #8672
    igen az az én profilom