94802
  • chris1997
    #9155
    hát jah én már nem is játszok annyit world-el!
    max 4 óra de nem egész nap!
  • Frigyes54
    #9154
    mintha kezdene elmenni a kedvem az egesztol
  • LeWyTy
    #9153
    Jó játék ez!!
    Így nagyon adja


    Am mi van itt?
  • LeWyTy
    #9152
    Háhh! úgy érzem nem én leszek a legbénább.... am a nevem lewyty
  • LeWyTy
    #9151
    Francba! első versenyem mocskos előnnyel nyertem volna csak az utolsó kanyart elbénáztam :D
  • LeWyTy
    #9150
    Jáááá értem. akkor minyá le is töltöm :D

    Anno Ijji Drift Cityben már egész menö arc voltam... ideje ezt is kipróbálnom :D
  • tutuhawer #9149
    Az r8-cal nem tudok olyan pályát mondani, amin abszolút favorit lehetek: végsebességes pályákra a t3 két nagyágyúját kapom, ha kanyargósra megyek, akkor lófasz elise, a1, z4, rx7 és silvia jön. ha választanom kell, akkor inkább a lassabb pályát kérném, mert hiába van csak 5 fokozatom(285-nél váltom a 6.-at), esélyesebb vagyok. beachfronton pl skoat megyek, lotusokat is megfingatok, ha hibázik az ellen, amiben szívesen segítek nekik, mert a start az enyém, ha nem a1 ellen startolok. A silviát meg hátbavágom 200 Km/h felett. Köszönöm a tippeket...
  • csizihungary
    #9148
    A játék ingyenes, csak van ilyen Speedboost, amit ha veszel igazi pénzért, a játékban olyan dolgokat vehetsz amit ingyen nem lehet megkapni, pl neon szebb felnik, ültetés. CD Galaxisban lehet kapni dobozos Worldöt ami tartalmaz 8000 Speedboostot.
  • LeWyTy
    #9147
    Hogyhogy fizetös lett a game? Vagy én még a betaval játszottam ingyen?
  • Alien69
    #9146
    Me 15 gyémánt kell. Két dolog. Az egyik a zöld kör. Ezen belül kell keresni a gyémántokat. A kis térképen, mint ahogyan a rendőröket szokta, jelzi. A rendőröket pirossal, a gyémántok irányát ZÖLD színnel, jelzi. Ha össze jön, dől a TP, és a píz. Minden nap egy ilyet lehet csinálni.
  • Lupous
    #9145
    Ehh pár napja nem toltam ...most benéztem mizu. Mi ez a dayli quest téma? mire jó? 13 gyémánt összegyűjtése után eeltűnt a számláló ...szal nemtoom mizu ez :P
  • Alien69
    #9144
    Szerintem erre SOHA se fogsz reális választ kapni, kivéve, ha egy fejlesztő elárulja a TUTIT.
    De, máskor is írtam, valszeg rosszul csináljuk. Ki kell választani EGY autót, mondjuk BMW Z4, és abból legalább KETTŐT tuningolni. Természetesen, az utcsó 3 alkatrésznek meg kellene egyeznie, hogy reálisabb képet lehessen kapni. Ráadásul, ezek a dolgok qrvára pálya függőek, mert van olyan, ahol esélyed sincsen a végsebesség közelébe jutni. Ergo, kellene egy kocsi kanyargós pályákra, gyorsulás+kanyarodásra fejleszteni. Ezzel a kocsival szerintem amúgy nagyobb sikert lehet elérni, mert kanyar MINDEN pályán van. A másikat meg gyorsulás+végsebességre. Ezzel is CSAK azokon a pályákon menni, ahol ezzel van értelme.
    Ergo, szerezz be még egy R8-t, és tuningold azt is fel. Amúgy, jelenleg én is hasonlóképp vagyok, csak Audi TT-vel. Viszont sajna, nem tudtam akkorát javítani a kanyarodáson, amennyit kellene, és valszeg a peccsel még rontottak is a TT-n, sajnos. Már érzésem szerint.
    A másik, a kézifékes kanyarodás. Két féle autóval találkozok. Az egyikkel nem lehet kézifékkel kanyarodni, mert nagyon megcsúszik az autó. De van pár olyan is, ami tök tuti. Az Audi A1-l pl gázos kézifékezni, a BMW Z4 GT3 viszont egy álom kocsi.
  • illesgergely
    #9143
    Szerencsére nekem még nem kellett ilyeneken törni az agyam, örülök ha nagy ritkán olyan alkatrészt dob a játék ami jobb, mint a már meglévő. Így nem gondolkozok sokat, hogy berakjam-e a gépbe vagy ne. :) A legtöbb autómnál én is a gyorsulásra szeretnék gyúrni, de ha jön egy olyan alkatrész ami a verda összpontszámát növeli akkor beleteszem akkor is, ha pont a gyorsulást csökkentené, mert érzésre mégis jobb szokott lenni a verda tőle.
  • tutuhawer #9142
    A tapasztalat szerint is gyorsulás kéne, mert nem egyszerű a nitrós végsebességet elérnem, ami immáron 380 Km/h. Én nem bánom, ha lejjebb megy, de 320 fölött gyorsuljon jobban a gépem. így néz ki a kocsi tunigja jelenleg:
  • tutuhawer #9141
    Szasztok, munkaidőben éppen gondolkodtam, bármilyen hihetetlen is. Veszélyes vizekre eveztem, amikor pálcát törtem az audi r8 mellett, mert kicsit zsákbamacska, nem volt róla túl sok info a bérelt verzió óta, főleg nem a tuningolásáról. Ezért vágom be ide is, min filózok éppen:
    A gondolatmenetem a következő: az ismert autóink döntő többségénél a gyorsulási adat kicsit kisebb, a végseb. mindig nagyobb. Ennek megfelelően, meg érzésre, tapasztlatra is a gyorsulást erőltetjük, mondjuk z4 vagy elise esetében is. Az izomautóknál nagyobb a gyorsulási adat, és hogy az overall optimálisan nagy legyen, gyorsulás helyett végsebességre nagyobbat adó alkatrészt tesz a program az autóba. A kérdés, hogy tényleg az a tuti ezeknél az autóknál? A silviánál tudjuk, hogy istenien gyorsul érzésre, és volt, aki feltett mindent a végsebességre, mindhiába, mert egy idő után nem volt fejlődés. SZINA volt a játékos, és ő is kezdi visszavenni a mutatót emberi számra. Az audinál is ez a gondom: az overall megkívánja a csupa zöld cuccot a calc. szerint, de a SZINA-féle tapasztalat és az érzés azt mondatja, hogy habár alapban a gyorsuása jobb az autónak, mégis azt maximalizáljam. Van-e értelme arra gyúrni? Van-e egy pont, ami után nem gyorsul jobban a gép? Maradjak-e a megszokottnak, bevett szokásnak mondható kék motor, kék turbo, zöld váltó felállásnál, habár érzésre mindent a gyorsulásra tennék. Gondokodjon ezen, aki sokat filózik még az autója tuningolásán
  • Alien69
    #9140
    Jelenleg 22 autó áll a garázsomban. Ennek jelentős része CSAK azért, mert tetszik, de versenyezni felesleges is vele.
  • SaphireDraco
    #9139
    És amit nyerek alkatrészt amugy hol találom?
  • SaphireDraco
    #9138
    Jólvan én nem akarok tomplistás autókat de legalább jól néznek ki ;) amugy most játszttam 2 őt a silkroad on és egy régi evot meg egy bmw copet legyűrtem :D
  • Alien69
    #9137
    Na, pont van 2 tragacsod. Kiállítási tárgyak, kb.
    Ha T1, Nissan Silvia S15.
  • SaphireDraco
    #9136
    Nissan 240sx, de már azt eladtam hogy legyen helyem a GTO nak ... :) van még egy dodge chargerem, de azt azért vettem mert tetszett :)
    De ha leírod hogy mit vegyek tier 1 ben akkor arra majd ggyüjtök egy kicsit :)
  • Alien69
    #9135
    A GTO az SZAR, ennyi. Még team escape-ra is, mert a többiek NEM azzal mennek, és ezért tuti lemaradsz mögöttük. Azt nem írtad, milyen autód van (amivel jól tudtál menni), mert nem mindegy.
  • SaphireDraco
    #9134
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni tőletek. Anno kb 1 évvel ezelött de nem tudom mikor pontosan abba hagytam a játékot mert nem annyira jött be, aztán tegnap unalmasabb perceimbe letöltöttem felraktam. Mentem 3-4 versenyt aztán láttam hogy a régi kocsim amivel tényleg egész gyakran nyertem tulajdonképpen köszönő viszonyba se volt az ellenség autóival, aztán a pénzemből megvettem a legjobb statokkal rendelkező GTO-t. Mentem pár csapatos rendőr üldözést és ugyanugy otthagytak rettenetesen pedig nem megyek annyira rösszul hogy ez így legyen... Tudnátok segíteni hogy van valami amiről én nem tudok ? 1 szer kaptam kártyába egy alkatrészde azt meg nem találom hogy hol kaptam meg.

    Előre is köszönöm a segítséget.
  • Frigyes54
    #9133
    en csak szenvedek, csak veszitek. alkatreszt hetek ota csak a hirekben lattam. persze azt mind mas nyerte.
  • tutuhawer #9132
    A köszönömöt ott a vendégkönyvben is láthatom majd? Allien69 is megköszönte 06.24-én este, amit köszönök. Köszönöm. És most beköszönök egy kicsit a játékba is... Addig is elköszönök, szevasztok!
    (milyen hülye leszek, ha kinyitom a vörösbort?)
  • Alien69
    #9131
    Kérni mért ne lehetne? Pontosabban véleményezni, mit szólnának az adminok hozzá. Ha rá bólintanak, akkor onnan kezdve no para.
  • jannyka98
    #9130
    KÖSZÖNÖM :D
  • tutuhawer #9129
    Én nem mertem kérni, mert reklámnak minősítenétek talán. www.needforspeedworld.qwqw.hu
  • Alien69
    #9128
    Lehet, kellene egy közvetlen link mondjuk a TCM mellé. Akár GYIK felirattal is.
  • tutuhawer #9127
    Persze azért válaszolok haragosan, mert a kézikönyvben is lehet benne valami segítség, amit lefordítottam, LANDA81 pedig faszán beletette pdf dokumentumba, és ingyenesen, regisztráció nélkül is letölthető, megnézhető, megköszönhető is egyben. Köszönöm a vendégkönyvbe az oldalon és jóban vagyunk
  • tutuhawer #9126
    Szevasz, kicsit most haragosan válaszolok, mert épp van egy percem rá: a car dealer/purchase car menüben lehet, és a színeket váltva jönnek a játékpénzes árak, egyes gépeket szintektől engedi a játék, 3 garázsbeállód lehet ingyenesként amúgy. kivéve, aki annak idején az ingyen boostot garázsra kölötte el, mint én, nekem az egyik profilban 5 autó van. OK így?
  • jannyka98
    #9125
    Sziasztok azt akarom kérdezni mikor és hogy vehetek kocsit ?
  • RoboKutya78
    #9124
    Tutu 376.70 a te végsebed jelenleg az enyém csak sajna 376.11 majdnem megvagy:) még mindig a murcim a nyerő sajna:( Audi A1 el 345 kisebb bakikkal BMW Z4 kb 350 körül tapadok le.
    Na mindegy Oxvid legalább letudva
    Így ismét a 28. helyen vagyok.
    Lesz egy kis pihi 3-4 napig nem leszek net közelben sajna.
    Addig is hajrá..
  • RoboKutya78
    #9123
    akkor nem kísérletezek vele kösz.
  • highdrift
    #9122
    xD ennyi
  • RYO21
    #9121
    Matt lesz az is.
  • RoboKutya78
    #9120
    Martica guruk figyelem!! Kérdés nem egyszerű:)
    Mondjuk van egy matt festésű autóm felteszek rá egy több színből álló matricát megfestem az első színt, majd átfestem a járgányt metál színűre és ismét megfestek egy színt a matricán majd újból átfestem a járgányt matt színűre.. mi történik a metál szín alatt megfestett matrica színével?
    Huhh remélem érthető a kérdés:))
  • tutuhawer #9119
    nem csak neked szúrok oda ilyen tüskét, hanem haamrosan a TCM egyik nagyágyújának, GERBAZSnak is, ő van előttem, már korábban jeleeztem is neki, hogy igyekszem megelőzni powerupokat nem kímélve
  • RoboKutya78
    #9118
    csak egy klasszikus Gusztis beszólást tudok erre mondani ....
    A fene ... és megint csak vagy hogy is mondja:)

    Holnap vakarhatom buksimat emiatt:)
  • tutuhawer #9117
    Szerintem az ursa név garantálja az a pluszot. Érdekességképpen beírom, hogy habár nem kicsit privát üzenet jellegű, de sokakat érdekelhet, hogy a hosszabb nitrót most tanultam meg, és 375,6 Km/h-ra gyorsultam az audi r8-assal. Megkérem ROBOKUTYÁT, hogy gyorsítson legyen szíves, mert ez így nem állapot, hogy megelőztem :D Ha nem gyorsítasz, megint átváltok németre, hogy legyen kihívás.
  • Big Boss Hu
    #9116
    Gondolom a számok lefele vannak kerekítve, viszont az autó értékénél figyelembe veszi amit nem látunk