94802
  • chris1997
    #11681
    őőő.......
    Mi az a Traffic Cheat?????
  • SylarHun
    #11680
    Nagyon jó a NOS felirat! Gratula.
  • thomson002
    #11679
    Újra festettem a Silvia-t.

  • audi s8
    #11678
    Több autó, néhány összkerekesnek jobb lett az irányíthatósága, van gyémántkeresés, amivel lehet repet és lóvét gyűjteni, nem a bmw m3 a t3 királya, más az al forgalom (fix pályán mozognak többnyire ), sok a csaló, bugos sokszor az akciós boostos vásárlás , napi legalább 1x szerver hiba. A hangulat változatlan, több a magyar, kevesebb a pro tuned alkatrész nyerési esélye. Nagyjából ennyi jutott eszembe.
  • szabii98
    #11677
    hú mióta nem voltam itt. Jobb a játék mint régebben? Nemtudom mikor játszottam utoljára, talán a téli ugratós eventnél. Valami változás van? Érdemes újra neki kezdeni?
  • Alien69
    #11676
    Én meg megint BUGba futottam! FAKK EA! Rendőrözök, és MINDIG elkap! De igaziból NEM! Lerázom őket, megy a csík, sehol egy rendőr, letellik az idő, és kiírja, hogy evaded! ANYÁD, EA GAMES!
  • SylarHun
    #11675
    Asszem ma néhány embernél, de lehet inkább állatnál, kivertem a bisztit.

    Többek között ezért nem 1xű valakiről megmondani, hogy csaló vagy nem csaló.

    Ma már ketten is lecsalóztak.


  • audi s8
    #11674
    Ismét rátaláltam ma a Lotusos bandára. Nem csak Lotus, hanem 911 GT3 is megvan nekik csinálva.
  • Alien69
    #11673
    Adok én Neked, mennyi kell? Elég 3?
    Hely Hely Hely
  • VNORBIKA13
    #11672
    Szerintetek eladjam azokat a kocsijaimat amik nem kellenenek mert kéne hely:D
  • Alien69
    #11671
    Ööö, hát elvileg. De ha rá szán valaki 4000 HUF-t az alap csomira, vagy olyankor vesz SB-t, amikor +25%-ot adnak, akkor viszont már érdemesebb megvenni az RX7 Battle Editiont, mert olyan tuning van benne, amit qrva nehéz össze hozni.
    Mondjuk ezt nem értem. Ha annyira pariban vannak a Porche-val, mé nem azt futtatják. Ha egy kezdő megveszi az alap csomagot, a Cayman porsét nem tudja tuningolni a store-ból csak valahol 25-s szint környékén (tuning nélkül meg egy autóval sem érdemes elindulni). Ráadásul nincs belőle olyan, mint pl az RX7 BE, azaz valami jobb tuningal. A BMW Z4-t is 15-s szinttől vehető meg, igaz, store tuning egyes részei már elérhetőek lvl10-től, de mint tudjuk, lószart sem ér a store tuning. Márpedig, egy jó ideje jelentősen csökkentették a partsok nyerési esélyét, így rá kényszerítve az embereket az alkatrészek kártyából való ,megszerzésére. De ugye SOKKAL olcsóbb eleve TUNINGOS autót venni, lást pl: Mazda RX7 BE. A Lotus meg lvl 25-s.
  • penge96
    #11670
    Köszönöm a választ! :)
  • audi s8
    #11669
    Ezt írtam én is. Ha megvan a szint, vehet autót.
  • barack1997
    #11668
    lvl 10 és 60k-ért már van az egyik legjobb t2 es az rx7
  • audi s8
    #11667
    Igen, játék pénzért is vehetsz majd autókat. T1 kategória 20.000-től, T2 kategóriában azt hiszem level 5-től és 60.000 játékpénzért. Aztán szintekhez van kötve a kocsivásárlás. Hiába van rengeteg pénzed, ha a lvl nincs meg, nem vehetsz autót
  • penge96
    #11666
    Csősztök, új vagyok a játékban, szóval lenne egy láma kérdésem. Szóval ha fejlődök, akkor játék pénzért is vehetek autókat, vagy csak Turbo pontért, vagy miért?
  • Alien69
    #11665
    Igazad van, benéztem.
    De ettől még jól megy, sőt, akkor meg pláne jól megy.
  • barack1997
    #11664
    1 kulcsos amerikon tuned cuccok vannak benne
  • audi s8
    #11663
    Nekem gond nélkül berakta az ültetést az R35-be. Igaz, múltkor 2 fólia árát is lenyúlta a rendszer.
  • Alien69
    #11662
    Basszus, a Nissan 2000GT-R tényleg WINNER kocsi! Igaz, alapban BIZTOS, hogy jobb egy Silvia, csakhogy, ebbe gyári tuningot is raknak, amit ugye qrva nehéz össze hozni, még ha van egy rakat SB-d is. Igaz, a szokásos két kulcsos tuned van benne, de így is sorra nyerem vele a versenyeket. Eddig 1 ezüst van vele, amit egy lvl19-s Silvia-s versenyző vert rám alig-alig megelőzve, csakhogy én meg lvl 6-s voltam. Megéri azt a 1500-2000 SB-t lazán.
  • SUNNY84HUN
    #11661
    így már igen f@sza multizni , megvan a hangulata főleg a film után

  • SUNNY84HUN
    #11660
    szevasztok , milyen újítás lett , vagy mi frissült ?
  • Szabi1991
    #11659
  • Ryder159
    #11658
    Én meg délután vettem 800-ért. De ahogy látom jobban jártam...
  • Alien69
    #11657
    Ja, KÖSZ! Hol is kell bejelenteni a bugot? ME, hogy degeljenek meg, EZ is bugos! Levonta, de kiírta, hogy ERROR, Levonni levonta. FAKK EA.
  • audi s8
    #11656
    Akit érdekel, féláron van az ültetőrugó a Worldben!
  • birkuszd600e
    #11655
    Miért nem írják ki soha sárgával az ilyen spontán szerverleállást? Én meg mint a süketgyerek hahóztam a mikrofonba vagy 2 percig, mire ledobott :)

    Ui: Szabi, megcsinálod nekem is a fejlécet? Nick: BEEERKA
  • tutuhawer #11654
    én éppen nyertem, majd pedig azt hitttem, meg hekkelt az ezüstérmes :D Váltottam is jelszót azonnal, miután ledobott
  • audi s8
    #11653
    Szerintem, mindenkit hazavágott a szerver.
  • audi s8
    #11652
    A spécit arra értettem,hogy már van a kocsiba 13as motor,váltó stb
  • illesgergely
    #11651
    Én meg pont el akartam köszönni, azt hittem csak engem vágott ki.
  • Ryder159
    #11650
    Óóóó, hogy ba**** meg. Első vagyok, 10 méterre a cél, és Server error. Pedig pont most nyertem volna valami használhatót... :D
  • Alien69
    #11649
    Az ALAP A1-s is megy ugyan ennyit, ha ugyan azt a tuningot rakod rá!
  • Alien69
    #11648
    Ez DIREKTE ilyen! Elvi síkon az SG-sek is tudnának ilyet csinálni. Ki kell választani egy autót, és azt mindenkinek egyformára KELLENE festenie. Természetesen szavazni, meg ilyenek, és egyéb, tehát akár olyan is, hogy össze jönni egy helyre, belépni saját adatokkal, az illető megcsinálja a kocsikat, és csá, MIND azonos, egyforma. Találkoztam már Mazda M3-s csapattal is. Azzal szórakoztak, hogy beléptek egy versenyre multiba, és a többi játékost szívatták, mert pl szembe mentek a forgalommal, vagy lezártak egy sikátort, olyat, amit MINDENKI használt. Természetesen, ITT pl Lotus-okat rajzoltak át, az jó autó, bár, nehéz jó mintát rá rakni.
  • tutuhawer #11647
    az oldalra én csak a rajtszám cuccát tükrözöm, az nálam mindig ilyen ratyi. Más egyebet nem tükrözök én sem, mert nem középpontos tükrözés ez...
  • audi s8
    #11646
    Ennyit megy egy spéci A1? Megvan, hogy mi a következő verdám..
  • chris1997
    #11645
    jajah én murcikat zabáltam fel az A1-emmel!
    nekem csak 360Km/H Nitróval
    anélkül csak 330
  • Szabi1991
    #11644
    a Drift autókon is tükrözni szokták
  • Lupous
    #11643
    Bazz jók a festéseid..de a tükrözött oldal nagyon ratyi...több embernél látom ezt a bakit...de igazából nem is az ő hibájuk, a blackbox ezt igazán kiküszöbölhetné :S...
  • VNORBIKA13
    #11642
    Az szép mivel voltál??? am az lenne a jóh ha az a1-et is meg lehetne venni cash ért:D