94802
  • VNORBIKA13
    #11481
    Na ilyet má ha magyaral megyek team vagy versenyt mind azt monjah e a vivis autó xDDD
  • Frigyes54
    #11480
    hello furcsa lett a forgalom. bar a lecserelt sem volt jo.
  • audi s8
    #11479
    Waterfront Road a pálya neve.Lvl:32.
  • tutuhawer #11478
    Szevasz! A forgalom meg se mozudl szinte, ha szembe mész vele. Kiváncsi vagyok tetszik-e az új rendszer. MINDENKINEK: Azt tudom, és a ph-n is írtam: meg kell szokni, meg lehet szokni, és a többieknek is szar, nehéz a dolog. Lehet nyerni így is, és bántani a civil autókat nem szabad, mert mostantól az ütközéseink 100%-a a mi hibánk.
  • VNORBIKA13
    #11477
    akkor az hacker am meik pályán mentél te 406 ot???? majd hivhac arra xD
  • audi s8
    #11476
    Hát..márpedig a GTO statja az alap volt.Nitró nélkül ment 353-at,én nitro nélkül 300,és lassan dupla akkora a statom.Utána toltunk még 1 futamot,kihoztam a GT3-at,Ő maradt a GTOval.Nekem 406km/h,neki maradt a 353km/h.
  • Ryder159
    #11475
    De ha a kasznit lecseréli, mondjuk a 911GT RS3-at a GTO-ra, attól Te még a Porshe-t látnád. Az csak a ő gépén cserélődik le. És csak a kaszni cserélődik, a tulajdonságok maradnak.
  • Szabi1991
    #11474
    volt egy csodás neon és ablaksötétítés akció, ami levonta a boostom de nem adta meg a cuccot..
  • SUNNY84HUN
    #11473
    jó nagyot mindenkinek .. szevasztok , haza érkeztem , minden baj nélkül .. , most már leszegetek ...

    valami extra dolog történt vagy lett valami új dolog.. ?
  • fodorpetii
    #11472
    Köszi szépen;) akkor beszerzem a régen várt Audit, és így oda is teszem majd magam :) de meg hagyom a z4-et is
  • RoboKutya78
    #11471
    ööö nem tudom, de lehet hogy köze van ennek az eseménynek a jungernautos autóknak??
    bár ez csak egy tipp
    ennyiszer lehetetlen elnyomni ezeket a kártyákat. Jelenteni kell.
    szerintem sok értelme nincs a jelentésnek.
    Legalább visszaírnának a mailodra, hogy jogos a bejelentés vagy se.

  • audi s8
    #11470
    Én tegnap találkoztam hasonlóval.53mp-es pályán,6 nitro,4 jugger
    Nameg,volt szerencsém egy románhoz is.Kis GTOval jött,mint nekem is van.Startnál elhúztam,majd lehagyott,mint a szél.Alap statos gto,353km/h..az én gtom,meg 300..írom neki,hogy nyamvadt sebességcsiter.Erre azt mondja,nem nem..kicserélte a kasztnit..a gto alatt egy Porsche gt3 lapul..mondom köszi..
  • SylarHun
    #11469
    Láttatok már ilyet?



    A csávó, szinte szünet nélkül szórta a powerup-okat. Marhára idegesítő volt.
    Meg aztán a kérdés az, hogyan tudta ilyen sűrűn szórni őket?
  • Herwis
    #11468
    uhh baze akk nálam valami gigszer van mert nekem dolárban írja:SS
  • SylarHun
    #11467
    Nálam okés.

  • Herwis
    #11466
    ti tudtok sms-sel boostot venni? mer tén nem és kicsit felb@sz hogy csak amerikai számot fogad el..
  • tutuhawer #11465
    időeredményben akkor sem biztos, hogy eléred a Z4-es bmw-t, de lehet nyerni ezzel is, csak P3TEROLASZ is tegye magát oda a pályára. Sok sikert!
  • tutuhawer #11464
    Akkor szinte nincs is kérdés. Eleinte kicsit lomha az S5, de amint teszel bele átlagban race sport cuccokat, sokkal fürgébb lesz jobbra-balra. előre meg nagyon erős, minden fordulaton gyorsul szépen. Komoly végsebessége lesz, ha felépítem majd. A kanyarokban kicsit csúszni fogsz, de abszolút megoldható, A fék talán néha gyenge, de az nekem race sport kategória. Mindenesetre a kanyarban is jó a sebesssége, a tempós részeken erős lesz. Ha sok 100-150-es tempójú kanyar van, akkor van baj, mert a jól tapadó kocsik megeszik.
  • fodorpetii
    #11463
    Köszi szépen srácok, várok Tutu nem akarom el sietni...amúgy nagy Audi fan vagyok
  • tutuhawer #11462
    Nekem mindenkettő van. két különböző stílust igényelnek, de mindkettővel lehet menni. Multiba bemegyek adott pályára, ahol esélyem is van, és 90%-ban verhető ellenfeleket dob a gép nekem. az más kérdés, hhogy nem mindig jön össze a győzelem, de az esélyem mndegyikkel megvan. Ha vársz estig, részletesen leírom, melyik milyen, hogy érzem én, de most nem bajlódnék vele...
  • RoboKutya78
    #11461
    szerintem a skylineal nem jársz rosszul bár ha gyűjtesz még a lotuszt ajánlom.
  • RoboKutya78
    #11460
    ideiglenes lehetőség a csak motor és más alkatrész vásárlása lehet hogy berakják majd később bár ki tudja.
  • Frigyes54
    #11459
    hello ki tudja miertvettek el t2-es motor es valto vasarlasi lehetoseget? es vajon vissza adjak? valaszokat koszi
  • fodorpetii
    #11458
    Na srácok, segítsetek 500.000, t2 kocsit vennék még, Audi s5 vagy skyline..? vagy vmi egyéb javaslat? nyerő képes kocsit szeretnék..
  • RoboKutya78
    #11457
  • tutuhawer #11456
    köszönöm, frissítem majd az r8-at is, mert elég régi. Amúgy az s5 naná, hogy jól gyorsul, és kanyarodni is lehet vele, a beletett kb race sport átlagú tuninggal ide-oda teszem-veszem könnyen.
  • fodorpetii
    #11455
    Ezek az Audik, gyönyörűek
    am grat szép munka :)
  • tutuhawer #11454
    elb..tam, mint Robokutya szokta , úgyhogy sajnos muszáj még egyet benyomnom:
  • tutuhawer #11453
    Frankó lett Norbika. Ennek örömére én is mutatok egy kocsit. Elég régen mutattam be valami újat, most megmutatok egy újdonságot:
  • Ryder159
    #11452
    most már én is arra hajtok
  • VNORBIKA13
    #11451
    de van performance shopba az elég de még gyüjteni kel de ak má bömöst ak :D
  • Ryder159
    #11450
    Gallardo... De szerintem ne vegyél T3-ast, mert T3-as cuccokat inkább csak Level40 feletti pályákon ad. Én is megvettem, és nincs bele semmim...
  • VNORBIKA13
    #11449
    Am 30 ason meik a legjobb t3 mas autó ???
  • VNORBIKA13
    #11448
    kösz ak fel rakom facera is :D am majd szeb lesz ful pink és zöld betükel :D
  • RoboKutya78
    #11447
    két naagy pofonnal
  • VNORBIKA13
    #11446
    Szerintetek értékeli ezt a SZerelmetek???
  • Ryder159
    #11445
    Hát ez egyértelmű volt, mert szerintem ide nem szállítanak pizzát.
    Amugy tegnap volt egy YearOne-s Murcielago. ma meg nincs...
  • RoboKutya78
    #11444
    A múlt héten sikeresen végigrágtam magam az egyik kedvenc sci-fi sorozatom az X-akták felén
    Van egy jelenet a 3. évadban ami nagyon megfogott ha nem gond megosztanám veletek
  • audi s8
    #11443
    Kis kiegészítés a Z4-hez.Ha jól olvastam CSAK az Egyesült Államokban él ez a játék.
  • VNORBIKA13
    #11442
    nem kel akkor z4 minek van egy örökös xD