94802
  • tutuhawer #11841
    Bárkinek szinte mindegy, melyik ingyenes géppel hasít. A z4, rx7, lotus elise a nagyon jó. Alatta a mazada3 is OK. Feljebb meg tényleg "illik" egy nagy T3-as gépet beszerezni, ami manapság a porsche 959 és a BMW M3. Én nem keverem bele a bósztos tartalmat
  • csiles
    #11840
    nos, ha neked jól manőverezhető autó kell t3-ból, akkor felejts el azt a 3 autót amit felsoroltál, mert nagyot fogsz csalódni... gyakorlatilag a 3 legszarabb autót akarod magadnak...

    m3 és 959 ezek közül valamelyik, mind1 melyik.

    száraz tények:

    m3 - pro sport cuccokkal 361 a vége nitró nélkül, nitróval 401, nitrója nagyon jó, viszont a rajtjába belenyúltak nem egyszer belefullad és nem tud kigyorsulni, irányítását megcsinálták, szépen fordul.
    959 - race tuned cuccokkal 361 a vége nitró nélkül, nitróval 397, nitrója gyengébb az m3-nál, viszont minden másban sokkal jobb.

    sprintpályákon bárhol megyek 2-3 seccel jobbak az idejeim 959-el, mint m3-al ...

    ha tényleg az irányíthatóság a fontos nálad, akkor 959 vagy m3.
    a többi hatalmas csalódás...

    boosots autókról direkt nem nyilatkoztam...
  • tutika14
    #11839
    1000 boost :D REndes emberek ezek :)
  • illesgergely
    #11838
    Jó, oké, ez igaz. De most róla van szó, neki kellene kocsi, nem neked.
  • illesgergely
    #11837
    Az Evo IX haragszik rád, ezért nem jelenik meg megfelelően.

    Mondjuk ezért :D

  • tutuhawer #11836
    Ingyenesen is bármelyik autómmal megcsinálom a 40-50 % közötti győzelmi mutatót. Faszom... Audi r8, nis GT-R, subaru, bármelyik. 20 éve nyomom ezekkel a szarokkal, kisebb szinten is ezekkel nyomtam. Skyline-nal és Suprával is tudok menni, Sciroccóval is tudok. 240 sx is fasza nekem, tehát a mazda 3 is marha jól megy, eladni azt se kell.
  • Szabi1991
    #11835
    hmm, érdekes eddig úgy volt :D
  • chris1997
    #11834
    szabi!

    nem tod kiírni teljesen az MR-EDITION-t???
  • chris1997
    #11833
    nos R8 is egy nagyon jól összerakott gép DE! vezetni marhára tudni kell és alkatrész is kell bele!
    Gallardoról sok szépet hallottam de én nem vagyok annyira jártas gallardóban!
    GTR pedig vmi hihetetlen jól gyorsul csak akkor jön a gebasz a kanyarodni kell mert ugyebár azt nem tud!
    sztem is az a legjobb ha vársz LVL38 (Porsche 959) vagy 40 szintig(BMW M3 GTR) és veszel ott inkább T3 kocsit.
    az is jó ha veszel egy silvit és marhára kituningolod
    Elise is egy jó gép!
    Én még az RX-7-is ajánlom de sztem tuningold ki fullosan a Z4-et és jól jársz vele!
  • illesgergely
    #11832
    Igen, inkább játssz tovább, amíg a Porsche 959 vagy a Bmw M3 megvehetővé válik. Az R8-ról a matricák leszedhetőek. :)
    Nem tudom mennyi spéci alkatrészed van, de inkább add el a Mazda3-at és vegyél helyette Lotust, vagy egy Silviát. Azok a nyerő gépek ingyenes játékosoknak.
  • Alien69
    #11831
    Igaz, én spec lvl 34 vagyok, de tele vagyok autóval. Mégis azt javaslom, FELEJTSED EL a T3-s kategóriát lvl 30-s szintnél még! Nem lesz bele való tuningod, jó erős ráadásul, így esélyed se lesz nyerni, és olyan versenyekre rak majd be, ahol viszont komolyabb ellenfeleid lesznek, SB-s autók, komoly tuningal. Inkább menj vissza kisebb pályákra a Z4-l versenyezni, SOKKAL JOBBAN jársz! :-)
  • Alien69
    #11830
    Ja, kihagytam még egy T2-s autót, Lotus Exige Cup, ez is SB-s, de sokkal jobb, mint az alap Lotus.
  • danifiu
    #11829
    Sziasztok,

    Én is ismételten kérem a tapasztalt veteránok véleményét....
    Szituáció: Level 29 vagyok, pár versenyre a level 30-tól. Van egy fos Mazdám (Mazdaspeed 3), meg a BMW Z4 M, ami már kezd lassan jó is lenni. Továbbá 700.000 pengőm, illetve a mai free 1000-el együtt összesen 1100 boostom. Ill. tudni érdemes még talán, hogy teljesen ingyen játszom, szóval boostra nem költöttem, és nem is áll szándékomban.
    Elsősorban egy t3-as autóra fáj a fogam, mert az még nem volt sosem, de bármire nyitott vagyok a meglévő erőforrásaim optimális felhasználásának tekintetében.
    Ami t3-as autók érdekelnek (elsősorban): Audi R8, abból is a Royal Purple; Lamborghini Gallardo; Nissan GTR (R-35). A választás szempontjából nálam a legfontosabb a jó manőverezhetőség, pl. hogy minél szűkebben kanyarodjon, lehetőleg nagy sebességnél is, illetve gyorsan reagáljon. Lehet, hogy hülyeség, de az Audihoz még kérdezném, hogy a Royal Purple festés ugye lecserélhető? :D

    Na szóval mit tennétek a helyemben?

    Előre is köszi a segítséget.
  • Alien69
    #11828
    Két fontos dolog van mindössze. Az első, a MEGFELELŐ autó (azaz nem mindegy, milyen alapokra építkezel pl dodge felejtős). A második, a bele való tuning cucc. MINDEN MÁS LUXUS! Nem kell 5-10-xxx autó, elég pár, de az legyen JÓL feltupírozva! Bár vannak olyan SB-ért vehető autók, melyek gyárilag nagyon jó tuningal vannak felszerelve, ezeket érdemes lehet eleve így venni, ha valaki áldoz kest rá. De, alap helyzetben egy új autó NEM segít eredményesebbnek lenni. Ez alól van pár kivétel, de MIND SB-ért vehető autó, azaz INGYENESEKNEK szopka. Viszont, ha okosan fekteted be az SB-det, eredményes lehetsz. Pl lvl1-10 szint közé tuti nyerő ez a Nissan skyline. 10-s szint főlé a Mazda RX7 BE, és Audi A1 a megfelelő. Innen egészen a 40-s szintig nem KELL venni T3-s autót. Bár az is tény, hogy szerintem olyan lvl30 szint felett szar lesz a helyzet, de ez már más kérdés. Természetesen, ezek az autók SB-s autók. Ha valaki játék pénzért vesz autót, azzal semmi esélye (kivéve indulásnál a Silvia). Utána már komoly tuningra van szükség.
    Szigorúan szerintem (szvsz)!
  • Aquir
    #11827
    Egyébként mi a legfőbb prioritás a játékban? Mondták hogy garazsat nehéz szerezni, utána mi jön? egy jó autót, vagy speciális alkatrészeket nem lehet simán megkeresni, vagyis mik a legfontosabb cuccok, és ezeket mikor van esély megszerezni (boosttal illetve anélkül)?
  • thomson002
    #11826
    Magát az autót én se kedvelem, de a festés nem rossz !
  • csiles
    #11825
    Először is köszönöm hogy kiraktátok, ide virítani pirossal.

    Másodszor, Nissan skyline 2000GT-R: Muszáj volt megvennem ha már összegyűlt rá az ingyen boost... és brutális autó, nagyon el van túlozva... 15-20 secet verek a saját silviámra TE-ben... 50 embereket vertem 25ös szinttel.... és alapon van minden...
  • Alien69
    #11824
    Ha van 1500 SB-d, vegyed meg a Nissan skyline 2000GT-R! AZ egy csúcs verda T1-ben, és garázsbeállót is kapsz mellé, azaz nem kell eladni semmit se. Viszont, szét nyered az agyadat vele. Kivéve, ha rosszul választasz ellenfelet, és mondjuk lvl 30-40-s ellenfél ellen mész (bár ha Te is akkora vagy, akkor mindegy). :-DDD Jelenleg lvl 10-s vagyok, és nincs nagyon ellenfelem vele, max ha ugyan ilyennel jön valaki. Szerencsére csúcs Silviák ellen nem dob be. kb 20 versenyből 1-t veszítek, azt is azé, mert pl átváltok Porche Cayman-re. :-D Az meg szar, sajna. Tegnap pl felülről előztem egy csávót vele. Érdekes volt, mert meg tudott előzni rövid ideig a növelők miatt, de ugye akkor meg én is használhattam őket. Ja, és úgy lehet vele nyerni, hogy semmi turbót nem nyomok be közbe. :-)
  • Ryanxx18
    #11823
    spec. én nem
    Nem rég kérdeztem körbe world be, tud e valaki vmit ingyen...és most van nagyon jól jött
    Nekem az ezer az ezer boost. Tom is mire költöm
    Garázs helyet a garázsban lehet venni, és hány plusz helyet kapok?az activate another slot cím szó alatt? köszönöm
    Akkor én is felteszem a csodámat most elősször.

    nincs teli boost os cuccokkal de nekem igy jó:Dha nem jó a beszúrás én is bocs)

  • Alien69
    #11822
    Hagyjad má, az a legszarabb BMW a játékban! Annál még egy egykerekű talicska rükvercben is gyorsabb, wazze! És még szépnek s mondhatnám, a többihez képest legalábbis.
    :-D
  • zoji
    #11821
    Akkor én is bemutatnám az egyik kedvencemet.



    remélem jól csináltam a kép beszúrását :)
  • thomson002
    #11820
    Remélem nem unjátok :D
    RX7 :

  • Ryder159
    #11819
    A Fa****m. Volt 2000 SB-m. A 135i-t szerettem volna megvenni, de nem volt elég. Gondoltam úgyse kapunk semmit, ezért elköltöttem. most meg dobnak egy ezrest. De ha nem költöm el akkor nem adnak soha többet, az tuti....
  • illesgergely
    #11818
    De jól jön ez az ezer boost, szeretnék ismét egy amerikai pacit. De most meg is hagynám örökre, nem csak kipróbálnám. Szóval melyik legyen, a Charger, a Challenger, vagy a GTO? Ha régi Mustang is lenne, nem lenne kérdés.
  • Lupous
    #11817
    Ez az ezer boost nem ezer boost...vettem egy 400as ablakfóliát...gondoltam mellé még befér egy 3as ültetés...hát nem...van 250 boostom, úgy h még előzőleg volt 150 :S
  • tutuhawer #11816
    Még nem publikáltam, nem láthattátok, ezért most betolom ide az 1 milliós skyline-omat:
  • tutuhawer #11815
    nekem fasza volt, a vásárlásaim is mind OK volt. Ennek örömére szinte ingyenes játékosként skyline-nal, M3-mal, sciroccoval bementem magas pályákra ide-oda versenyezni és 10-et nyertem zsinórban. Mert nekem NINCS bósztos kocsim, se alkatrészem. Jó érzés így nyerni a régi skyline meg a "mittudomémmik" ellen.
  • Szabi1991
    #11814
    ez csak 660boost hogy bszodjanak meg.... >,<

    így viszont legalább újra belépek naponta legalább a gyémántokat összeszedni..
  • mijki
    #11813
    Köszi.
  • Szabi1991
    #11812
  • mijki
    #11811
    Hol lehet aktiválni a boostot?
  • tutuhawer #11810
    Akciós ültetés OK...
  • tutuhawer #11809
    Amint lejár a munkaidőm ma 5-kor, indulok haza, gyalogolok 5,5km-t, ami kb szűk egy óra, majd belépek csak annnyira, hogy benyomjam a bósztos dolgokat, aztán alszom egyet...
  • tutuhawer #11808
    az ültetés elvileg a rugózás feszesebbre állítása lenne - ha jól tudom... Itt a felfüggesztéstől tök független vizuális tuning, de! az autó teljesítményére, stabilitására is kedvező hatással van. A Nissan GTR R-35 kap is egy akciós 2-est, meg a Skyline egy fasza felnit, és még marad is 500 bószt, amiből egy garázst veszek.
  • tutuhawer #11807
    neeeeeeeeeeeeeem, nem ám 1000 bósztért veszel kocsit! Aki ingyenes, annak a garázsbeálló a legnagyobb érték, azt nem tudod elérni egyedül, mint ingyenes játékos. A helyedben arra költenék, ha ingyenes játékos lennék jó sokáig...
  • Aquir
    #11806
    Egyébként pont 1000 boostért van egy tier 2-es autó, ha kitörlöm az egyetlen autóm akkor ez a vásárlás a legjobb választás most nekem?
    Magyarul a másik üres helyére meg tudom venni?
  • Aquir
    #11805
    és ezt mindenki használhatja? az egyéni boost kódokat meg gondolom meg nem lehet újrahasználni, szóval ez ilyen különleges kód?
    egyébként még jó hogy ma kezdtem a játékot :D
  • Aquir
    #11804
    mi az ültetés? :)
  • tutuhawer #11803
    Az NFL meccs közben olvasom én is a bósztot... Hát, nem TutuHawer lennék, ha egy ültetést nem próbálnék ki akciós áron. Remélem, nem kapom meg, hanem elbukom a bósztot :D
  • csiles
    #11802
    +1000 boost ingyen a kellemetlenségekért: GJUY-JAEJ-9MV7-TL5J

    Jövő hét hétfőig, azaz 2011.09.19. éjfélig.