94802
  • audi s8
    #11561
    Na,ilyet még nem láttam. Állok a hídon, ott egy 2000GT, mondom megsasolom profilba. Lvl 50 a figura, nézegetem a kocsikat,eltelt két perc, még mindig van..Megszámoltam, hogy 44 féle autó van a birtokában, összesen 74 darab. Bemegyek a garázsba, megszámolom, hányféle autó kapható..kitalálhatjátok..bingo. Kicsit durva,létezik ilyen garázs :D
  • Szabi1991
    #11560
    a Darius R8 viszont játékpénzért van, hihetetlen :DD
    [mondjuk emiatt még nem kezdek el újra játszani...]


    az egyik emberkének állítólag több mint 9ezer booosot szívott le a neon bug..
  • tutuhawer #11559
    a régi skyline benne van most, 1500 bósztért
  • VNORBIKA13
    #11558
    Tes letisztult forma :D
  • RoboKutya78
    #11557
    Valszínű most fogják aktiválni ezt a járgányt ha igaz.
    Már bent van a könyvtárban 8.28 as frissítéssel

  • tutika14
    #11556
    úúú de oda lógatnám nekik a kolbászt XDDDD
  • RoboKutya78
    #11555
    Itt a letisztult forma nektek:)
  • VNORBIKA13
    #11554
    Tutu láttad már a silviámat ugye??? na az letisztult forma xDDD
  • tutuhawer #11553
    Hoppá, na ez igen. A kocsi teteje és a löhárító igen tetszik. Ez 10/10, mert még jól is megy a gép.
  • SUNNY84HUN
    #11552
    mazda 3 kép 1


    mazda 3 kép 2

    nesze neked letisztult forma

    -------------------------------------------------------------------

    werewolf : én még mindig azt mondom rohadjon meg az összes csaló g..i , ha magyar ha más nemzetiségű akkor is
  • VNORBIKA13
    #11551
    Egy kicsit hackelt xD 509km/h xD nekem is már volt ilyen egy Mazda speed 3-mas ellen én 230 skyline-al ő Mazdával 358km/h O.o
  • SylarHun
    #11550
    1-re több az arcátlan csaló!

  • VNORBIKA13
    #11549
    Lesz boostom igy fog ki nézni :D
  • tutuhawer #11548
    és épp ez a jó, hogy neked ez, nekem az, a másiknak amaz. És kész.
  • VNORBIKA13
    #11547
    De ez legalább nem utánzat :DDDDDDDD (bocs ezt nem birtam ki )
  • VNORBIKA13
    #11546
    Köcccc a dicsérő szavakat de nekem ezek a tulcsicsázot verseny kocsik a kedvenceim :D
  • tutuhawer #11545
    ÉN továbbra is a letisztult, egyszerű dizájnt szeretem, valaki le is szólta pár hete a Z-Tune Skyline-omat. Szóval Norbi, a felni nekem is tetszik, ha lehetne, egy olyan 20-as méretűt tennék én is, a festés nekem csicsás, mint mondtam, a neon szerintem egyik kocsimra se menne, azt nem is szeretem. A bodykit is jó, pont ilyet pusztítottam le kb 2 hónapja a skyline-ról. Ami vicc, hogy a most kapható limitált kocsi is eltűnik.
    Aztán Robokutya autóira se tudok pontot adni én, mert túl csicsás mindegyik: tudsz ennél ügyesebb munkát is. A porsche caymant meg nem értem, miért kapod. Hát nem szociális alapon, az biztos....
  • VNORBIKA13
    #11544
    Na mien lett????


  • RoboKutya78
    #11543
    az egy kicsit kilóg a sorból majd ötletelek rá valami mást:)
  • RoboKutya78
    #11542
    Srácok ez számomra felfoghatatlan már megint kaptam egy Giftet Porsche Cayman S-el ez hihetetlen.
    most járt le az előző valakinek ötlete?

  • SUNNY84HUN
    #11541
    z4 , dodge nem rossz , de a gallardo nekem nem jön be
  • VNORBIKA13
    #11540
    Szépek like :D
  • RoboKutya78
    #11539
    Alkotó lázban égtem :)
  • crosspapo
    #11538
    Sziasztok! Van valami újdonság? az elmúlt 1 hétben? mert az iskola miatt csak hétvégén tudok lenni igazán :S. Köszönöm a válaszokat előre is!
  • SUNNY84HUN
    #11537
    de viszont van olyan turbo cucc amit a game 4-6 osnak ír és valójában 5-6 os.. beleteszel egy hasonló turbo partot aminek 4 es az előtagja és le is veszi a végsebességet pár értékkel .. vannak ilyen furcsaságok
  • tutuhawer #11536
    +
    Azért kicsit szar, hogy versenyzem a haverral 2 és fél órát, tök véletlenszerűen nyerünk-vesztünk, és a 003-as profilba T3-ba szarokat szinte alig kapok, csak jókat, erre a TUTUHAWER alig kap valami ütőset, bármelyik kategóriába.
  • tutuhawer #11535
    Bizony az, már nézem is, hogy megy a nis gt-r a kedvenc pályákon. Lássuk...
  • chris1997
    #11534
    az a Medion Pro Tuned motornak a kerekítése: A tuning kalkulátor azt 10-10-0-nak írja mert felkerekítette!
    mert alapból 9-9-et ír ki
  • Frigyes54
    #11533
    10-10-es motort meg nem is lattam. hogy mik vannak
  • tutuhawer #11532
    kiváncsi vagyok nagyon. Közben éppen t3-as cuccokat nyertem a nissan gt-r r35-be: 10-10-0 motor és 4-4-12 kerék. zsíííír
  • Ryder159
    #11531
    "nem kapok vagy csak alig speedboostos autót ellenfélnek."

    Akkor örülj neki. Az hiszed csak mondom, de holnap megpróbálok a Te kedvedért felvételt készíteni egy pár perces játékról és meglátod, hogy tényleg nem kapok mást LV50 911-en és BMW- kívül.
  • tutuhawer #11530
    én épp azt próbálom mondani, hogy nem kapok vagy csak alig speedboostos autót ellenfélnek. A1 ellen nem is emlékszem, mikor mentem. Bármivel megy az ember multiba, a versenyek nagyján lesz esélye. Nyilván kifoghatunk valami erőset, azzal nem lehet mit tenni,de az esély megvan. Az marhaság, hogy csak a fizetősök nyerhetnek. Ezzel engem leszóltok. A bósztomat, amit sms-ben küldtem, garázsra meg 1-1 felnire költöttem, 0 packot vettem, mégis hébe-hóba nyerek.
    Megbántva érzem magam, maradjunk ennyiben
  • Ryder159
    #11529
    ááááá kizárt dolog. Hihetsz mindent, a 911gt3 rs-t soha nem vered meg egy s15-el. Ha a Porsche perfekt indul, azonnal eltűnne a térképről....
  • VNORBIKA13
    #11528
    3 ha ugy veszed hogy pl 911 gt3 rs vs silvia s15 te vagy a silviával ha ot eldöntöd hogy nem nyerhetc akkor nem is fogsz de ha hiszel benne akkor nyerhetc :D
  • VNORBIKA13
    #11527
    Erre csak egyet tok mondani pontosan 2-őt 1 vagyok olyan idióta paraszt hogy nem tartom be 2 szeretem a kihívásokat :D
  • Ryder159
    #11526
    pont ezt próbáljuk mondani hogy ne! Én is beleestem ebbe a hibába. Ott kezdődött, amikor Level30-on megvettem a Gallardo-t. Azóta szenvedek. Nyerni nem nagyon tudok, így alkatrész se nagyon esik, Rep se gyűlik. TE-ből meg már nagyon elegem van. Szóval most Level 40-45-igy lesz egy-két hónap szenvedés.
    És hiába cserélek kisebb autóra, mint pl. Silvia, Akkor is jön valami nagyon komoly gép, teát megint csak esélytelen...
  • VNORBIKA13
    #11525
    Én alapból 8000 boostbol lenne vennék egy 30 as autót vagy egy bömöst ak a többit meg t3 mas kártyára költeném :D
  • Alien69
    #11524
    AEANY->ARANY, sorry.
  • Ryder159
    #11523
    Hát akkor én ha most vennék egyet, akkor Szerintem M3-at vennék, mert a Porsche nem tetszik. De inkább semmit ne vegyél. Inkább költsd kártyákra, abból jöhet egy két jó cucc...
  • Alien69
    #11522
    Persze hogy. Még jó hogy aki pénzt ad, esélyesebb! De NEM tuti nyertes! Sokan el vannak révedve. A lényeg, hogy a LEVEL szinthez kell autót választani! A T3-s autóhoz, mint pl BMW M3-s MINIMUM lvl40 KELL!!! Level 1-s is vehet pl Audi A1-t, és onnan kezdve esélye sincsen nyerni. SB-t KIZÁRÓLAG AEANY kártyára érdemes költeni, meg esetleg a szinthez képest autót venni, de kategóriát FELESLEGES ugrálni, mert jönnek a LVL50-s ellenfelek, akik ellen SEMMI esélyed sincs, szinte.