94802
  • audi s8
    #11801
    Szabi 547-t ment? Az szép..no comment
  • tutuhawer #11800
    nyugi, inkább aludj egy jót, holnap meg frissen versenyzel, kész. Ennyi nekem egy leállás
  • audi s8
    #11799
    Nekem, eddig bírta a szerver! Ismét big lol
  • Aquir
    #11798
    Érted, mert ennyi erővel eladhatom az egy kocsim, helyére meg majd vehetnék újat, így meg akadályoznak :D
  • Aquir
    #11797
    Azért volt izé mert boostos árat kiírja, az igazit meg nem? Hátez milyen máár...
  • tutuhawer #11796
    Ha rámész a kocsi megvételére, kiírja, hogy hoppá nincs garázsod(garazsad ). Vagy kiíírja, hogy boostod vagy játékpénzed nincs.
  • Aquir
    #11795
    Írta bal lent hogy 1 car slot is available és alatta hogy boosttal vegyek, már azt hittem azt a 3. helynek mondja. Pénzben akkor fogja kiírni az árakat ha lesz mégegy garazsam? :)
  • tutuhawer #11794
    Ha jól emlékszem, 8. és 12. szinten van még egy garázsbeálló.
  • Aquir
    #11793
    Második autót mikor vehetek? Mert az elején csak boosttal tudnék autót venni, de pénzt nem is ír ki a car purchase résznél, csak naranccsárga boostot, pedig gondolom nem feltétlenül kell boostot venni hozzá, akkor meg miért nem írja ki az autók árát pénzben? (mint az elején!!)
  • Aquir
    #11792
    3.24? Nekem 2.8 giga az egész, maximum downloaddal. De hogy megnézzem, kitöröltem a játékot és amíg nem voltam itthon letöltötte a standard méretű játékot, az 1.80 giga :)
  • zoji
    #11791
    És most hány napos leállás jön?
  • tutuhawer #11790
    legalább újra működik és használható. Én most gyorsítok is az M3-as Bmw-vel kb 3-4 Km/h-t biztosan. Audi r8 megáll szerintem 393-nál, már most sikerült csökkenteni 392-re, aminek roppant módon örülök.
  • Ryder159
    #11789

    és is meglestem a top speed listát...
  • tutuhawer #11788
    Ja, és válaszolok is: én nem tudok semmilyen leendő grafikai változásról konkrétumot. Elhangzott valami biztosan valamelyik ASK MARC-epizódban, de hadd ne emlékezzek rá. Ha lesz valami új ezen a téren, úgyis megudjuk időben: előtte pár órával :)
  • tutuhawer #11787
    az csak egy elütés, azonal látni. ENTER előtt/közben becsúszott egy ú. Nekem ű is szokott néha. De az ssz hibás. Viszont ne kezdjünk bele ebbe megint, mert tele fogom szemetelni a fórumot a szar autós képeimmel...
  • SylarHun
    #11786
    leússz????????
    Ez mi???????
  • Pisty15
    #11785
    Üdv! Nem tudjátok mikor leússz grafikai változás a Worldben?
  • Ryder159
    #11784
    Ja és megint akciós az ültetés, meg még valami.... ki akar venni ezekután???
  • Ryder159
    #11783
    Az nem bug hanem az ablakmosó
  • SylarHun
    #11782
    Na neee! Megint egy újabb nyelvújító!
  • Ryanxx18
    #11781

    ugymond ingyenessé akkor vált, igen, de level 10-en felül elég nehéz volt a játék es unalmas.
    benézted:) de én is, valamikor juliusba kezdtem en is, asszem vagy mi...ugye persze mosta beta rol van szo
    mi történt sokak profiljával?én lemarattam.
    ijeenkor örülök hogy semmit nem vettem, csak ingyen játszom...bár ez nézőpont kérdése

    t4-es kocsi?:Pés még is mennyivel száguldanánk,...800-zal?;)
  • koocos
    #11780
    Kommentár nélkül... a fekete pötty a fülén csak bug

  • csiles
    #11779
    ha észreveszik, akkor automata, ha nem akkor írj nekik supporton keresztül, mert csak akkor foglalkoznak vele, sima email nem elég téma indítására...
  • Alien69
    #11778
    Csak az a kérdés, ez automatán történik, tehát nem kell reklamálnom, és várjak, vagy menjek valami fórumot vadászni?
  • Alien69
    #11777
    Mért is vesztették el profiljukat? Köztudott? Itt senki se írta. Igaz, mondjuk az enyémmel is próbálkoztak szerintem, de mázlim volt eddig.
    Én inkább amondó vagyok, hogy a sok SB lopás, amit az EA elkövetett, azt próbálták megbosszulni. Engem is lenyúltak két "kedvezményes" leültetéssel. Ergo, kapja be az EA.
  • csiles
    #11776
    még egy új infó: aki akciós cuccokat vett: neon, ültetés, ablakfesték, folyamatosan utalják vissza a boostot, van, aki már most visszakapta...
  • fodorpetii
    #11775
    NFSW is back live. Servers are back online and users are now entering NFSW. Thanks you for your patience.

    /Facebook/
  • csiles
    #11774
    Új infó: metával közösen következtettünk: súlyos probléma, feltörhették az adatbázist, mert ugye köztudott hogy a napokban nagyon sokan elvesztették a profiljukat válogatás nélkül. Fokozott biztonságot mindenkitől...
  • VNORBIKA13
    #11773
    Lehet van csak már letöltöte nem kellet beraknijah :PD:D
  • csiles
    #11772
    tehát új dolgokra ne számítsatok...
  • csiles
    #11771
    nem töltött le semmit, tehát semmilyen változás nincs szabad szemmel elsőre
  • Aquir
    #11770
    nekem is tölti már
  • csiles
    #11769
    megy a szerver, én bent vagyok...
  • Alien69
    #11768
    T4 & drift? Majd egy másik játékban, egy másik dimenzióban, de az EA gamestől??? SOHA! Inkább adják ki a NFS Wold 5-t!
  • audi s8
    #11767
    Nyilván, csak poénnak írtam, hogy oldjam a saját feszültségem, nameg, nem ártott már ide sem egy kis vidámság!
    T4 és drift?Majd egyszer!Addig, még sok 0-1-0-s turbót fogunk nyerni... :D
  • koocos
    #11766
    T4et és a driftet akkor nem is?
  • csiles
    #11765
    álmodozni jó, de ebből egyik sem fog megvalósulni... de nekem nem is hiányzik... a csalókat irtsák ki, meg droppoljon rendesen a játék, nekem ennyi is elég lenne... de ez is túl nagy kérés... a tied meg már emberfeletti, az teljesíthetetlen...
  • audi s8
    #11764
    Most optimalizálják a pályákra a top tuned alkatrészeket! 10-ből 9x top alkatrész lesz :D Belerakják a Kanyon driftet és a manuális váltót a gyorsulás versenyhez! Fenébe, hozzáért a hátam a hideg falhoz, és felébredtem.
  • SylarHun
    #11763
    Idézet, Facebook:

    Quick Update everyone: NFS World is down due to technical difficulties.Thanks for your patience. No ETA at the moment when we will be back up...but as soon as we are Live, we will let you know. md
  • csiles
    #11762
    Azóta van már hivatalos infó, hajnali 5kor tették közzé, hogy technikai problémájuk van... akkor a háttérben csak csinálhattak valamit, de tuti nem szerverbővítést, mert ahhoz hétvége van nekik is... Én sztem lesz valami újdonság, ha sikerül belőniük azt... több, mint 36 órája állnak, lövésem sincs, mit akarnak ezzel elérni... de azt tudom, hogy tavaly szeptember 8.-án mikor elérték az 1 millió felhasználót, akkor tették úgymond ingyenessé a játékot, vagyis lvl 10-es korlátozást feloldották lvl 50-re... Tehát a játék második első szülinapja, szeptember 8...

    Közben rájöttem, hogy nem szombaton lettem a játékban 1 éves, hanem még július 28-án... bakker, ha a saját szülinapomat benézem ennyire, akkor.... na mind1.

    Egy a lényeg, a játék még mindig halott...