94802
  • SylarHun
    #11721
  • Alien69
    #11720
    Pech. Azt hittem, pl heroes or BF4free. :-D Bár lehet, megent beugrok BC2-be egy kicsit. Rég bénázgattam.
  • ALCARTAZHUN
    #11719
    bad company 2
  • tutuhawer #11718
    MINDENKI NÉZZE ÁT ITT FENN A LINKEKET A BANNER ALATT, FŐLEG TIBEOHUN.
    Továbbá nagy sebesség lehet hátulról lökésből is. Továbbá jók a csoportképek, lesz külön helyük az oldalon majd.
    Továbbá az egész facebook a leállástól hangos, nem látni semmi hivatalos magyarázatot
    Továbbá Sunny! Jó pihenést ismételten!
  • Alien69
    #11717
    Melyik BF-t nyomod?
  • ALCARTAZHUN
    #11716
    Pedig az rx7 festését nem másoltam senkiéről:D

    most figyelem hogy szar a world megint:(

    akkor marad a battlefield multija:D
  • tutika14
    #11715
    Valaki be tudná nekem linkelni azt az oldalt amin levan írkálva hogy melyik pálya milyen partokat droppol? hallottam róla és érdekelne :)
  • tutika14
    #11714
    Gallardót de rossz festeni :( mindig el torzítja a matricákat az idomjai :(
  • tutika14
    #11713
    az az rx7 az tiszta olyan mint a volt 350Z-m xDD még a kerekei is xD
  • tutika14
    #11712
    nekem nem szóltatok meredjetek le :P XD
  • ALCARTAZHUN
    #11711
    Cukorbogárral:D





    garázsban a skyline



    és egy kis nyalánkság a top speed statisztikából:P

  • Aquir
    #11710
    ezek a leállások mennyire gyakoriak?
  • thomson002
    #11709
    Lemerem fogadni, hogy csak boost-ért lesz.
  • ALCARTAZHUN
    #11708
    pár kép Pityesszel és barátaival:D













  • VNORBIKA13
    #11707
    Nem biztos mert pl a 959 az röktön pénzért jöt be :D de remélem nem boostos lesz :D
  • ALCARTAZHUN
    #11706
    VNORBI - az astonra szerintem még várni kell egy cseppet:D de úgyis boostos lesz úgyhogy nekem tök min1 hogy belerakják vany nem
  • Aquir
    #11705
    Az éjjel töltöttem a játékot de mikor félbemaradt a download és újraindítom a launchert, hibaüzenet hogy valamiért nem megy a dolog, lépjek kapcsolatba a szolgáltatóval vagy mi, aztán megfigyeltem hogy 10 indításból 9 hibaüzenet, 1-szer pedig elindul, de ugye nem login-ol mert írja hogy a szerverek are down.

    Előtte mondtam hogy wtf és próbáltam a legelső install fájllal újrakezdeni, és ott is ez a hiba üzenet fogadott anyway.
    Most ez a készítők nagy ötlete, hogy szerver leálláskor hibaüzenet fogad (mert már azt hittem már rossz a program), vagy mi a tököm, mert ez abban az esetben nagyon igénytelen és megtévesztő. :P
  • VNORBIKA13
    #11704
    Szerintem valamit kijavítanak meg beraknak vmit remélem az astont :D de remélem hamar vége lesz :D
  • birkuszd600e
    #11703
    Nem tudjátok véletlenül, hogy milyen hosszú szerverleállásra számíthatunk?
  • SUNNY84HUN
    #11702
    kicsit még lehet felnézek a worldba ma ... 30 perc -1órára
  • SUNNY84HUN
    #11701
    nagy fiúk ,lányok .. 1 hétre eltűnök , most nyaraltunk ,éppen hogy dolgoztam valamennyit , megint bejátszik 1 hét szabi és go honda meet , mulatás .., hagy égjen a gumi fogyjon a benzin , sípoljon a turbo , süljön a henger.. üdv
  • HUN BECSEHELY
    #11700
    Sajnos.
  • koocos
    #11699
    "We are currently experiencing technical difficulties. Thank you for your patience."

  • koocos
    #11698
    Porsche, Underground 2, Carbon, ProStreet :))
  • audi s8
    #11697
    Zöldnek zöld, de nem tud bejelentkezni.
  • tutuhawer #11696
    az enyémet elmentette, wp and lyons pályán kaptam 6-9-0 motort, lehet, hogy beépítem a skyline-ba a 12-6-0 helyett. Most megálmodom, Viszlát!
  • audi s8
    #11695
    Én,éppen nyertem egy Pro Improved cuccot..,hogy elmentette-e,az majd kiderül.Ha nem,mérges leszek.
  • tutuhawer #11694
    most zöld, de én már nem lépek be...
  • tutuhawer #11693
    nyugi, majd jó lesz hollnap...:D azért a kocsim kész, annak örülök. Mindegyik Nissanon NISMO lesz majd, ha minden jól megy. egyre jobban megy, most már fejből, 30 perc alatt felteszem
  • audi s8
    #11692
    Megdöglött a szerver, a honlapjuk..remélem az egész EA társaság is megdöglött, górétól az utolsó takarítóig..
    Minden nap sikerül felhúzniuk az agyam.
  • tutuhawer #11691
    server down hibaüzenet mindenkinek... Szerencsére Épp elkészültem a NISMO Skyline GTR R34-gyel. Már csak a motorteljesítményt kell optimalizálnom, lehetőleg gyorsulásra, rajta is leszek a projekten hétfőtől...
  • Szabi1991
    #11690
    anno PS-en haverokkal rongyosra játszottuk a lemezt :DD
    sőt az egyetlen videojáték amit még apám is nagyon élvezett :D
  • Aquir
    #11689
    bazz, én már tegnap a vrally 2 videóját néztem (de csak azt), és eldöntöttem hogy letöltöm :)) na akkor még egy pont a nosztalgiás játékoknak :D
  • Szabi1991
    #11688
    ingyenes, csak a különlegesebb cuccokért kell fizetni, de azok nélkül is élvezhető a játék
    vrally 2 :D
  • Aquir
    #11687
    hm, ez a játék ingyenes?
    by the way, melyik az eddigi legjobb NFS szerintetek amivel játszottatok, ami jó elég élményt nyújtott így visszaemlékezve?
  • VNORBIKA13
    #11686
    Jóh oldal már nem tom mikor likeoltam :D am nem tudjátok hogy menyi a cd galaxisba a kiszálitásidij vagyis az nfs world az 3590 ft (aszhem) ösz visz 4000ft lenne?????
  • SylarHun
    #11685
    Aki akar csatlakozzon!

    Már majdnem 1 éve létrehoztam ezt a facebook oldalt.

    [URLhttps://www.facebook.com/mmohome[/URL]

  • VNORBIKA13
    #11684
    ilyen nekem is volt sokszor :P de ez van ezt kel szeretni amíg ki nem javítják :D
  • Alien69
    #11683
    Lásd #11676 HSZ!
  • chris1997
    #11682
    te jó ég!!!
    mentem egy kiváló 5 perces üldözést és baszki pénzt vont le ahelyett hogy hozzáadott volna -_-