94802
  • VNORBIKA13
    #11521
    Ez a baj de ha lesz start pack om akkor mit vegyek????????
  • Ryder159
    #11520
    meg még valamit mondanák. amióta megvettem a murcielago-t, azóta más ellenfelet nem kapok mint level50-es Exige, 911 GT3, meg BMW M3. Szóval mindegy mit veszel, akkor is az nyer akinek több lóvéja van a játékra...
  • fodorpetii
    #11519
    +1
  • VNORBIKA13
    #11518
    A kezdőt azt magamon értem vagyis totál idiótát a játékhoz, am azért gondolkodok 30 as verdába mert lusta vok feljebb tolni a seggem :D
  • SUNNY84HUN
    #11517
    most olvasgatok vissza jobban , tiszta vicc ami itt megy , ne erről szóljon ez a fórum is már...
  • Ryder159
    #11516
    Kezdőnek minek? Nincsenek fejlesztve Skill-ek, úgy megy annyit érsz vele, mint egy Silviával. Menyire kezdő? Hányas szint?
  • SUNNY84HUN
    #11515
    felejtsd el .. , inkább m3 vagy 959 esetleg gallardo... ( persze ha ingyenes dögök között gondolkodsz )
  • VNORBIKA13
    #11514
    Na vissza térve nfs world-höz az audi R8 az szerintetek egy kezdőnek jóh autó????
  • VNORBIKA13
    #11513
    barátom én olyan paraszt vok hogy ahogy beszélek úgy írok XDDD
  • Szabi1991
    #11512
    beszédhibám van -> ezért írok rosszul.... wut ?

    amúgy a böngészőkbe alapból van már helyesírás ellenőrzős cucc, használd bátran :D
  • VNORBIKA13
    #11511
    tom hogy hívnak be jelölek facen és ott ki készítelek XD am nekem is alá húzza és mindig ki javítom szóval eszel nincs gond csak azt elmondom nekem beszédhibám van és azért is írok rosszul, na és ha ezzel nem tudtok mostantól együtt lenni akkor az már csak a ti bajotok :d
  • RoboKutya78
    #11510
    Hali szia!
    Nem tudom tanultál e már szövegszerkesztést az iskolában számítás technika órán.
    De anno nekünk nagyobbaknak úgy tanították a szerkesztést hogy írásjel után szóköz dukál, illetve ha leírsz két mondatot a szövegszerkesztőben akkor aláhúzza vörössel méghozzá ha jól emlékszem esztétikai hibaként van beprogramozva.
    Ha már nyelvórát tartunk
  • VNORBIKA13
    #11509
    Szerintetek kezdő embernek jóh az r8??? most kiszemeltem azt :D
  • koocos
    #11508
  • tutuhawer #11507
    A továbbiakban ne térjünk el a lényegtől: ma a "kis gray point" azaz route 55 pályára gurultam be audi r8-as gépemmel, és 6. helyről startoltam. Azonnal perfect start - visszaengedve tutira mentem, majd slingshot még a 6. helyen. Szinte rögtön 300-zal téptem, ezek meg ették a kefét. Az első kör felénél már a képernyőn nem volt senki, pedig a nagytérképet is használom versenyben. az időeredmény (3:05) miatt nitróztam is, hasítottam 350-nel, ami az audi r8 esetében szép dolog. nyerni lehet tehát mindennel, de nem 80%-ban, hanem mondjuk 45-50-ben. hamarosan a Nissan gt-r r35 is szerez aranyat, de arra még várni kell
  • VNORBIKA13
    #11506
    Barátom na én azt használom és nem mondhatjátok hogy amióta itt vagyok ugyan olyan az írásom mint mikor ide jöttem amúgy bocs ha nem irkálok veszőket azokba szar vagyok :P
  • Ryder159
    #11505
    Egyébként pedig egyetértek Attilával. Sajnos a mai fiatalok (nem mintha én olyan öreg lennék) egyszerűen nem tudnak írni. Vegyünk pár példát: vagyok = vok, nem tudom = nemtom, stb..
    Sokszor beszélgetek ilyen emberekkel akár MSN-en, akár máshol, és egyszerűen nem értem, mit akar mondani.
    Nem állítom, hogy én 100%-ban helyesen írok, de ott az a rohadt helyesírás-ellenőrző, tessék már bekapcsolni, s kijavítani a pirosan aláhúzott szöveget. 2 kattintás az egész, és még tanulhatsz is belőle...
  • audi s8
    #11504
    Tehát, én is tanultam ismét! Köszönöm a megkeresést. Szóval,elnézést kérek tudatlanságomért!
  • Ryder159
    #11503
    "...Az írás tagolásában fontos szerep jut a szóköznek is. Szóközt hagyunk a szavak, valamint az írásjellel lezárt mondatok és tagmondatok között, a zárójelek és az idézőjelek közé foglalt közlési egységek előtt és után, a gondolatjel előtt és után stb..."

    Forrás 4. bekezdés
  • tutuhawer #11502
    Én helyesíró versenyken is voltam általános iskolában, kb 10 éve, fenn is akadok néha pár hozzászóláson. hibázni mindenki tud, de amin a vita megy, az nem elütés vagy tévedés. Röhej, már-már inkább kínomban nevetek rajta. A szabályzat itt van, ha minden igaz, még mindig ez az aktuális:
    http://mek.oszk.hu/01500/01547/01547.pdf
  • audi s8
    #11501
    Ha,akartok pro tuned autókat látni,nézzétek meg Needforhot garázsát!Hihetetlen egy pali.Nem tudom,hogy csinálja,de adhatna leckéket
  • audi s8
    #11500
    Tudod mit?! Neked sehol!Inkább hanyagolom az oldalt,mert csak felhúznak az írástudatlan fórumozók(nem csak itt,kamionszim stb.) .Ha én itt admin lennék,rég nem írnál ide,ez viszont biztos!
    Off:Nem vág a témába az elmúlt jó 10 mondat,úgyhogy Szabi,Rád bízom,hogy törlöd vagy sem(ha teheted) .
  • VNORBIKA13
    #11499
    És hol az a szabályzat mert én még nem láttam olyat az is biztos XD
  • audi s8
    #11498
    Rend[ben!Akkor elnézésed kérem!
  • audi s8
    #11497
    Lényegtelen,hogy takarító vagyok,vagy miniszter!A lényeg az,hogy van egy "szabályzatunk". Lassan,semmit sem ér,mert a 30 év alattiak 85%-a,nem tud helyesen írni.
  • csizihungary
    #11496
    #11493
  • csizihungary
    #11495
    Mi a bajod? Nem neked szántam hanem a tanicsonra. Sok nyelvújító...
  • VNORBIKA13
    #11494
    Mi vagy te magyar tanár???? am most kijelentem kritizálhatjátok az írásom attól még nem fogok jobban írni XD, sőt ha pofázol akkor még roszabodni fog :DXD
  • audi s8
    #11493
    Ha ennyit tudsz írni,inkább ne írtál volna semmit!
  • csizihungary
    #11492
    lol
  • audi s8
    #11491
    Ha megkeresed nekem,hogy hol van ez leírva,vessző után kell egy szóköz..hivatalosan elnézést kérek!
    Ha megnézed az írásom,láthatod,minden értelmes mondatom után van írásjel.a lol után nincs,de semmi után,ott a pont.

    Az,hogy mindenki kritizálta az írásod,nem jelenti azt,hogy meg is tanultál írni..sőt..inkább elővehetnél egy nyamvadt könyvet,és megnézhetnéd,hogy írnak ott le mondatokat!
  • VNORBIKA13
    #11490
    Elnézést de ez már régi szöveg xD már mindenki kritizálta az írásomat szóval ez már régi duma :P xD
  • Ryder159
    #11489
    Ha már itt tartunk, akkor megjegyezném, hogy a mondat végi írásjelek és a "," után egy szóközt kell hagyni. De sebaj...
  • audi s8
    #11488
    Inkább,nem írok erre semmit.tanicson big lol
  • tutika14
    #11487
    Ne fikázd a másikat, elég baj az ő neki ;)
  • audi s8
    #11486
    Nem lehet igaz,hogy Te elmúltál 7 éves!Hogy a f*ba lehet így írni?!Ráadásul,olvassa vagy 50 ember!Húzd le Magad..
  • tutika14
    #11485
    te nagyon ismerős vagy nekem valahonnan.... Escapeltünk biztosan ... én vagyok az a hülye aki feszt rizsálja a marhaságokat a mikrofonba... rémlik? szürke fekete zöld Mazda 3-as és egy kék fekete subaru.. na rémlik valami? :D
  • VNORBIKA13
    #11484
    Szerintem viszont most ahogy van azért van igy meg volt hogy tanicson minket vezetni :D pl engem tanit sokal jobban manőverezek mint régen meg minden :D
  • tutika14
    #11483
    Sztem is jobb ha nem kacsázik a forgalom nekem már nagyon tele volt vele a tököm!! De most azzal van tele hogy team escapen mit keresnek? szval hogy nem értem. Levan zárva az út és ott furakodik át a civil kocsi ahol neked kéne át libbenni és bumm bele felborulsz elkapnak és majd el pattan az ér az agyadban....
  • SUNNY84HUN
    #11482
    elsőre fura volt mikor tegnap mentem 2 kört ( a régi megszokott tulajdonságuk miatt ) , de viszont hogy nem ugrálnak össze vissza így jobbról balról könnyebben ki lehet manőverezni őket .. szóval bejön..