94802
  • audi s8
    #11601
    De pocsék napom van. Nem tudtam még egy futamot se nyerni,az elmúlt 2 órában. Ilyen, még nem volt..se t1,se t2 autóval. Gyári szar 2000 gt is elvert.
  • Frigyes54
    #11600
    tenyleg erdekes az autok fizikaja. de en mar semmin nem csodalkozok. mire vettem boostot elvettek a motor es valto vasarlasanak lehetoseget. vajon lesz meg ilyen?
  • tutuhawer #11599
    @werewolf: a többi skyline sajnos azért olyan gyenge a játékban - mindketten tudjuk jól - mert nem bószttal meghajtottak. Pedig de örülnék, ha javulnának, és hoppá!!! Ha valamikor érkezik a tier4 kategória, biztos lesz átrendezés, remélem trükköznek akkorát a többiekkel, hogy a gt-rr34 és gt-r r35 a helyére kerül.
  • SylarHun
    #11598
    Jelentősek a gondok a játék fizikájával!

  • SylarHun
    #11597
    Na megint elírtam!

    Nissan Skyline 2000 GT-S
  • SylarHun
    #11596
    Aki nem sajnál 2000ft-ot boostért kiadni az ne habozzon, ez a járgány nagyon jó! 1500 boost maga a kocsi és még marad 500 boost szabad felhasználásra.
    Pl:
    400sb: 2 szintü ültetés,
    az olcsóbbik ablak fólia,
    500sb: Garázshely

  • SylarHun
    #11595
    Azt kell mondanom Skyline 2000 GTR nem a T1-be való! El van túlozva nagyon. Azért az nonszensz, hogy erősen tuningolt M3-ak, alap tuningos LP640-ek, alap 911 GT3-akat kanyargósabb pályán könnyedén elverek.

    És még csak ennyi rajta a tuning. Mi lesz, ha minden pro lesz benne?




    Kérdésem a fejlesztők felé a következő. A többi Skyline ami a játékban megtalálható miért annyira gyenge? Ezzel az 1973-as modellel, röhögve agyonverhetőek azok a modellek.
  • tutuhawer #11594
    gratulálok a bmw-hez. Látom, sok alkatrész még nem került bele a stat szerint. De miért nem volt esélyed eddig? Ott a murcickó, azzal lehet hasítani.
  • Ryder159
    #11593
    Elértem a Level40-et, vettem BMW-t, és végre normális ellenfeleim vannak. Nem csak Level50-es pro kocsik. Most már van esélyem, nem is kevés.

    Tutuhaver: Jól emlékszel. Nekem akkor változott nagyot a Subaru hangja, amikor beletettem egy Race sport 4-3-6-os rugót. Szerintem a hang az Overalltól függ... Amúgy meg Race Sport turbóm van 6-4-0.
    Egyszer valaki mesélte, hogy neki meg a váltó csere után változott a hangja.
  • SylarHun
    #11592
    Valóban! Köszönöm a javítást mester. :)
  • tutuhawer #11591
    2. ránézésre már nekem is OK minden matrica.
    @ werewolf: sky r34 ? skyline 2000 GTR-t akartál írni, nem?
  • SylarHun
    #11590
    Sky R34 asszem mindent visz! Magasan a T1 legjobbja.
    Úgy mennek, hogy ilyen nincs.
  • illesgergely
    #11589
    Azt el is felejtettem megkérdezni
    Valentin napi matricákban nincsenek ilyesmi szöveges feliratok? Csak kérdezem mert nekem olyanok nincsenek.
  • tutuhawer #11588
    honnan vannak ilyen egyedi matricái? vagy csak én vagyok újonc
    @koocos: manapság senkinek sem esik sok cucc, de ha nekiállok, egy este alatt azért 3 összejöhet szerintem.
  • RoboKutya78
    #11587
    a matricák honnan vannak róla azt nem kérdezted??:)mondjuk a kinai felirat okés de a többi?
    Kíváncsi lennék mit tudnak ezek a csotrogányok:)
  • koocos
    #11586
    És hol esnek bele pro cuccok? mert én biza alig kapok cuccokat a kocsiba :/
  • illesgergely
    #11585
    Nekem a Sky R34 hangja változott meg amikor végre nyertem bele a bolti helyett egy race gumit.

    Ezt a szépséget meg előbb találtam:



    Kurvára tetszik, meg is dicsértem a tulajt. :)
  • RoboKutya78
    #11584
    végre az x-fire video hangja se csúszik:)

  • tutuhawer #11583
    atyavilág... Ez eszembe se jutna... Inkább hagyom és leszarom, bemegyek west park and lyonsra és szerválok egy második helyezést audi s5-tel, tuninghátrányban. Szerintem nem kutyafasza...
  • RoboKutya78
    #11582
    Rá kellene jönni mivel lehetne meglesni a sound mappában levő kiterjesztéseket :)
  • tutuhawer #11581
    Nekem van egy 240 sx-em (a CATERPILLAR racing), amiben race turbótól változott a hang annak idején
  • RoboKutya78
    #11580
    Na akkor jól sejtettem nekem az rx7 hangja eszméletlenül bejött:)
  • csiles
    #11579
    Az autók hangja a pro turbótól változik meg, mástól nem! próbáljátok ki, minden pro de a turbó nem, a hang marad a régi, de ha semmi nincs benne, de a turbó már pro, már más a hangja... ezért van az rx7-nek pl porszívós vonyítós hangja...
  • RoboKutya78
    #11578
    Skacok Buli lesz a hétvégén!!
    [szin=red]Spot The Devs Is Back![/szin=red]
  • tutika14
    #11577
    ja oda vág :D ahogy ilyen lett a hangja olyan mintha fürgébb is lenne jóval már csak a hang miatt :D
  • tutuhawer #11576
    Az autók nagy részénél bizony változik a hang, de ha jól emlékszem, vferi subaruja a felfüggesztéstől váltott hangot. De jó hangja van, mi? Én igen szeretem...
  • tutika14
    #11575
    A minap beraktam egy jobb turbót a subarumba és azt vettem észre hogy változott a kocsim hangja. ilyen más kocsiknál is van? :)
  • chris1997
    #11574
    Akkor tuningold ki rendesen pro cuccokkal és meglátod hogy tépni fog mint a gép...
  • SUNNY84HUN
    #11573
    tiszta boldog vagyok vettem 98as 70liter benyót , literjéért 250et fizettem ,, sumák shelles kutasoktól ... ilyen benzin árak mellett világi kincs ez

  • tutuhawer #11572
    lehet látni ilyet???? Én nem láttam ilyen képet...
  • VNORBIKA13
    #11571
    És kaptam érte 3k rep-et XD :D
  • VNORBIKA13
    #11570
    Látatok már ilyet ???O.o
  • koocos
    #11569
    Bárki ajánlotta a z4et, tehet egy szivességet Nem elég, hogy rx7ek, de még a silviák is otthagynak...
  • RoboKutya78
    #11568
    Kicsit nagyon kezd elegem lenni a játék support rendszeréből.Lassan egy hete próbálom kicsikarni a múltkori boost hibájukat semmi haszonnal
    Na de majd most. Itt a levél amit írogatok nekik egyszer csak elolvassák.
    -------------------------------------------------
    Hi Ling!
    Managed to patch some results about the problem?
    Next time, think about it points to help boost the game.
    Take longer to realize that I was beaten Please correct the error and give credit for window painting.
    Thank you.
    robokutya.



    Sent: Thursday, September 01, 2011 11:09 AM
    To: '[email protected]'
    Subject: NFSWO_COMMUNICATION_LOG (boost piont problem)windows paint.
    Importance: High

    I hope you will send a good file to resolve the problem point boost
    sorry I can not really English.
    Thanks for your help
    Robokutya.
  • audi s8
    #11567
    Megdicsérte egy olasz játékos a lambom,pedig, nincs is kész. Technikai problémám akadt néhány matrica felrakásával, úgyhogy jóideig nem is lesz kész :( Olyan hülye a lambo oldalkasztnija..
  • audi s8
    #11566
    Nem néztem a statot, elég volt a kocsikat. Minden autón ott volt a béta matrica
  • RoboKutya78
    #11565
    hajráá
  • Ryder159
    #11564
    Gratulálok!!!
    Még pár hét, vagy pár hónap és én is fogok látni ilyet :D
  • RoboKutya78
    #11563
    Tadaaaaammmmm:)
  • RoboKutya78
    #11562
    Legközelebb lesd meg a statját és az első regisztrációs idejét is és ha legalább van neki egy éve akkor lehetséges tegyük mellé hogy megszállott is a csávó és minden megjelenő autót megvett a játék indítása óta:) Baromi sokat érne a karaktere ha esetleg eladná ebay-en:)
    Én 30 nál tartok:) kb és nem vagyok megszállott vagy gazdag ficsúr.