94802
  • Ryanxx18
    #11882
    Ezt a szervert megint feltörték?[sztem igen]
    Lassu játék betöltés,
    lassu profil betöltés,
    chat ablak késve jelzi a beérkezett és írt üzeneteket,
    zsaruknak további üldözés nélkül neki lehet menni
    a multiplayer versenyekről nem is beszélve (térképről se lehet elindítani)

    szóval nincs értelme fennt lenni.....
    Megpróbáltam: kiléptem (nagy nehezen)
    beléptem....ugyanaz; nem mint ha sok értelme lett volna de 1 próbát megért.

    Saját véleményem szerint ez egy király játék de az utóbbi néhány napban problémák adódtak a szerverük biztonságos működésével, esetleges szerver feltörés, s hogy most mi van, én nem tudom.

    Ha valaki okosabb nálam, többet tud azt szívesen meghallgatnánk.
  • checcovt
    #11881
    Valakinek megy?? :D
  • checcovt
    #11880
    Egyfolytában kifagy ez a szar wáá
  • Aquir
    #11879
    Nekem vadiúj laptop, win 64 bit, napokkal ezelőtti telepítés után játssza azt naponta kétszer, hogy game közben kifagy hiba miatt.. lol
    Hogy csinálták meg ezt a játékot? :D
  • checcovt
    #11878
    Nektek is azt csinálja h belépek betölti és a driver választónal kifagysz? (valami: Attemp to change drivers failed..)
  • checcovt
    #11877
    Áhh f*sza... elb*szta a gamelős kedvemet.
  • Szabi1991
    #11876
    valaki bereggelt System néven azt kész.. :D
  • SylarHun
    #11875
    A chat ablakban a system üzenetet.
    A system mit is üzent?
    A system sosem üzen.
  • Alien69
    #11874
    Itt most mit is kell nézni?
  • SylarHun
    #11873
    Idézet a prohardver-ről. (noxwill)

    "Gyerekek sztem megint jól feltörték a szerókat. meg is mutatom mért:"




    "Újabb szerverleállásokat szimatolok....

    A vicc az hogy a 3as csatornán mások is látták....."
  • Alien69
    #11872
    A most kiadott Mitsubishi Lancer EVO X mennyire szar? Gondolom, van annyira, hogy ne érje megvenni. :-D
  • Ryanxx18
    #11871
    Mekkora hülye vagyok, rájöttem, köszönöm a segitséget. Kár hogy csak 1 plusz helyet ad.Láttátok már az uj Astont, gyönyörű!! lehet álmodozni:P
  • tutuhawer #11870
    1-et ad 500 boostért
  • Ryanxx18
    #11869
    Köszi, és az activate another slot ikon az?és menniy helyet ad, mert csak 3 mat jelez utána is.
  • tutuhawer #11868
    a car change ablakban van aktiváló gomb, meg a car dealerben is van
  • Ryanxx18
    #11866
    Helo, aki tudja mondja meg hogy hol kell garázs helyet venni? köszönöm
  • csiles
    #11865
    És itt a kontra: én is nissan gtr-el kezdtem mint t3 autó, de annyira szar volt, hogy az egész karakteremet elölről kezdtem... 36os karit töröltem az autó miatt... később (kb fél évvel utána) mikor már 2 50es nickem is lett, újra megvettem az autót, de újra megbántam, dobtam is ki a francba... hulladék egy autó... csak azért nem a legalja mert az EVO IX-nél nincs szarabb autó a játékban... illetve van: Dodge SuperBee, de az nem autó... csak négy kereke van annak is és autónak álcázzák, de nem autó....
  • tutuhawer #11864
    Értem. rendben is van a véleményed. Nyilván manapság sokan az ütős nagy T3 gépekre mennek rá, és ezzel semmi baj sincs. Most kicsit mesélek az én előéletemről: én vettem Nissan GT-R R35-öt 3 db-ot is, és nem a megvételt, hanem mindannyiszor az eladást bánom. A lóvéval és a szinttel egyébként nem vagy elkésve, én 36. szinten kezdtem új sofőrt novemberben, majd amikor visszatértem az igazi TUTUHAWERhez, nekem is 0 pénz, 0 alkatrész volt. Egy ingyen mazda volt a fény az alagút végén, onnan értem el idáig. Úgyhogy fenn a fej: még több jó döntés, előtte pedig fórumozás kell. Üdv
  • danifiu
    #11863
    Tutuhawer: Megvenném én szívesen pl. a Nissan GT-R-t, mert külsőre nagyon tetszik, és az adatai is csábítóak, az ára is kedvező. Ezzel csak az a baj, hogy ugyanígy voltam a Dodge Chargerrel is, ami borzasztóan nagy csalódás volt, amit még követett néhány hasonló. És természetesen az amatőrségem fényében a (szerintem) szarabbnál szarabb autók csak tovább segítették a győzelmi mutatóm gyengülését, ill. a pénz és a rep lassabb növekedését a jó tunigcuccoktól való eleséssel együtt. A rossz autóvételeimmel kvázi egy öngerjesztő folyamatot indítottam el, melynek hatására most level 30 vagyok kevés kessel, és egy darab ütőképes autó nélkül. :) A helyzetet javítandó, inkább uralkodok magamon, és megpróbálok nem autót venni. :D

    Vferi: Ahogy olvasom a véleményeket, ebből már M3, vagy 959 lesz. Bár M3 nem tudom hogyan, mert ahogy ma délután néztem csak boost-ért volt megvehető, ezen meg is lepődtem, mert emlékeim szerint volt kessért is eddig..... A Compromised-en meg annyit megyek, hogy kb. már csukott szemmel is simán megcsinálom minden powerup nélkül, ugyanis ha elmegy a kedvem a versenyektől amikor lealáznak, vagy szart se kapok a kártyapakkokból - mindkettő gyakori :D - akkor a Compromised-en lazítok. :) VISZONT soha az életben semilyen tuning cuccot nem kaptam ott, és ez 100%, pedig ha valahol, akkor ott tényleg jó vagyok és sokat megyek. :)

    Mégegyszer köszi mindenkinek a segítséget, hasznos volt.
  • audi s8
    #11862
    Kaptunk 2 új autót, ha valaki még nem látta volna! T2 és T3.
  • Aquir
    #11861
    de hogy a faq-ban sincs a képe az röhej. És levinni nem lehet? :)
  • thomson002
    #11860
    Ez a körözési szintedet jelenti. Ha felfut a kél csík akkor vált 1-et (5-ös a legnagyobb). Lényegiben minél nagyobb a körözési szinted, annál nehezebb dolgod lesz sünökkel.
  • Aquir
    #11859
    Mi ez és mi van ha betelik (az hányadik számnál lesz)?

  • Aquir
    #11858
    én már kaptam is tier 3-as alkatrészt belőle:)
  • illesgergely
    #11857


    A mákos...
  • Ryder159
    #11856
    Level 30-on NE VEGYÉL T3-AS VERDÁT!!! Én is rácsesztem, mert 30-on megvettem a Gallardo-t. Amúgy ha mégis veszel, akkor szerintem Gallardo-t vegyél (az R8-at nem ismerem). Jól kanyarodik, jó a nitrója.
    De ha megveszed akkor a BMW-k ellen nem sokra mész vele. Márpedig ilyen ellenfeleket fogsz kapni.
    Azt javaslom, hogy ha eléred a level40-et, akkor Vegyél egy BMW M3-at, és nyomasd a versenyeket, hogy legyenek bele cuccaid. Már akár most is elkezdhetsz rá gyűjteni. Ha szereted a Team Escapet, és gyorsan akarsz fejlődni, akkor ajánlom a T2-es Compromised-et. A TE jól ad repet, és ez pálya adhat T3-as cuccot. És ha ad akkor már nem alkatrész nélkül fogsz futkosni a BMW-vel. És ha tényleg gyorsan akarod elérni a Level40-et akkor küldj egy SMS-t 500SB-ért, és vegyél 10 napos REP amplifiert. Duplán ad REP-et. Én megvettem Level35-ön és két nap alatt Level 40 lettem, igaz, egész nap TE-n mentem.
    Remélem érthetően beszéltem, és megfogadod a tanácsom. Legalább az elsőt.
  • Aquir
    #11855
    love vagon?
  • Darkspell
    #11854


    Kártyapakkból arany háromkulcsos motor meg felfüggesztés :)
  • Aquir
    #11853
    jah
  • Alien69
    #11852
    De Neked itt van EZ a fórum, ahol tájékozódhatsz. Meghallgatsz több véleményt, és leszűröd. Ha szerencséd van, nem mondunk nagy hülyeséget.
  • Aquir
    #11851
       :P       Rohattjó mert más adatuk nincsen a kocsiknak.
  • Alien69
    #11850
    A 3 adatot NE hasonlítsad másik kocsihoz! Azaz, más alapról indul egy M3-s is, meg egy porche is, de HIBA, ha az alapján akarsz autót választani, hogy látszólag melyiknek több valamelyik értéke, mert ezek VISZONY számok. Arra szolgál, hogy ha tudod, hogy mi az alapja az adott kocsinak, el tudod dönteni versenynél, hogy kb mire számíthatsz, van-e esélyed a saját kocsiddal ellene.
  • chris1997
    #11849
    dodó=Mission impossible (vagy csak számomra! XD)
    nekem jöhet is 1 piros pont mivel.....
    Vettem 1 M3-at, Vipert, 959-et
    ez nagyából 3 M+-nak az ára és mind SB vagy starter besegítése nélkül! XD
  • Frigyes54
    #11848
    hat az 1000 boots az nem sok de azert valami. miota vissza allt a szerver azota kissebb az osszes ikon a terkep a jatekban. vajon mitol? ha valaki tudja segitsen koszonom
  • tutuhawer #11847
    *mielőtt megvettem
  • tutuhawer #11846
    ha régóta folyik a nyálad valamelyik autó miatt, arra is megvan a recept. Meg kell venni. Én 2 BMW M3 árát vertem el, miután megvettem. Aki ezt utánam megcsinálja, adok neki egy piros pontot. Aki utána is lelkes tud maradni, kap még egyet is. Aki a győzelmi mutatóját így felhúzza utána 45% köré, az a 3. piros pontért is harcba szállhat. Aki még tuningolja közben faszán a gépeit is, az nem kevesebb, mint 4 piros pontot kaphat. Az 5. piros pont a kisötös, amit az kap, aki felteszi a kocsijára Dodó kacsa arcát.
  • danifiu
    #11845
    Köszi a válaszokat mindenkinek.
    Amúgy sejtettem, hogy hasonlót fogtok mondani, vettem már pár autót a statjaikat nézve, minddel befürödtem..... De olyan messze van még az M3 és a 959, nekem meg már nagyon folyik a nyálam. Régóta hajtom már ezt a Z4-et, és kezd unalmas lenni. :)
    Spéci alkatrészem kb. semmi. Sajnos nem vagyok én olyan pró, hogy állandóan gold pack-ből kelljen válogatnom. :)
    Úgyhogy marad a Z4 nyúzása amíg eljő az M3, vagy a 959 ideje.... Már ha kibírom addig. :)
    Most, hogy észrevettem a "Tuning lista" link alatti sok okosságot, szerintem annak szellemében megyek neki a versenyeknek jobb cuccok reményében.
  • chris1997
    #11844
  • tutuhawer #11843
    Na, megállj, 2-es ültetést vettem a Nissan GT-R R35-höz. Majd megmutatom, nem olyan egetrengetően rossz az. Nyilván a nagy t3-as gépeket nem üti, de azért nagyon is használható lesz.
  • Aquir
    #11842
    Kösz. De magyarul a jó kocsi az csak a 3 adaton (spd., acc., hndl.) múlik, onnantól kezdve mindegy a neve, igaz? :)