94802
  • SUNNY84HUN
    #11641
    létezik ez hogy így menjen , majd besz@rtam úgy jött utánam



  • tutuhawer #11640
    @ robokutya: az az audi elég gyenge, az a bérelhető. Az enyém saját:
  • RoboKutya78
    #11639
    Lool ez ez a csóka szerintem még járni se tud nem hogy autót vezetni:))
    Én nitró nélkül megyek 250 et kb. alap járgánnyal, és ráadásul 50 es!! Ez égés:)
    Na sajna nekem mennem kell egy hétig ismét nem leszek
    Bocs ha netán itt csetelne a kolléga.










    11638rg.
  • tutuhawer #11638
    Nem kommentálom.
  • RoboKutya78
    #11637
    Tutu nesze az audtoknak:)

  • audi s8
    #11636
    http://imageshare.web.id/images/b5uzvacjr0o72theykm2.jpg

    http://imageshare.web.id/images/h3xdwncaq554v07u5ejj.jpg

    Valamiért nem nyomatta be..marad így
  • audi s8
    #11635
    Találtam egy érdekességet a hídon.Nem bug, mert minden autónak más volt a sorszáma.

    LINK

  • RoboKutya78
    #11634
    Skacok Need for speed akció van a Steamen.
    Undercover (5 euro)
    Shift (5 euro)
    Shif 2 (25 euro)
    Hot Pursuit (7 euro)
  • Ryder159
    #11633
    Pedig ez nem is néz ki rosszul:


    Ez még talán én is megvenném...
  • audi s8
    #11632
    Istenítik a Porsche-t, mert a tulajdonukban van a licenc. Emlékszem, mikor megcsinálták az NFS Porsche játékot, agyonreklámozták, hogy minden jogot megvettek.
  • Ryder159
    #11631
    Én is megpróbálom elkapni őket, ha ébren tudok maradni... Amúgy tudja valaki mivel lesznek? 3 tippem van: Aston Martin, Bentley, Porsche Panamera Turbo. De az Aston a legvalószínűbb. A porsche meg azért, mert mostanában nagyon istenítik a Porsche-t.
  • RoboKutya78
    #11630
    Na de majd este virrasztok azt megpróbálom Dev-et elkapni egypár fotó ereiéig :) és Bízok a szervezőkben hogy észrevesznek ők is:)
  • RoboKutya78
    #11629
    Csúnya fiúk. Ha ezt nem csinálják nem veszek ma se levegőt:)
  • Alien69
    #11628
    Ma ismét +25% SB nap van!
  • SUNNY84HUN
    #11627
    szeva ,, ügyi vagy jól mentél a detroit -i döggel , sokkal jobban mint a raptor gyerek , de 1:48.25 el még az idő mellettem van
  • Ryder159
    #11626
    Akkor én tegnap egy kicsit szerencsésebb voltam, mint Te. A Waterfront Roadon összeszedtem 9db T3-as Improved motort. Ha én ott nyerek alkatrészt, akkor tuti azt. Csak sajnos semmire sem megyek vele. De legalább ad.
  • tutuhawer #11625
    Jó reggelt! 1:49 Ezt a számot küldeném sunny barátomnak és mindenkinek, aki szereti! ebből az időből lefaragok 4 másodpercet még az ütközésekkel és még több nitróval simán.
  • tutuhawer #11624
    ez balszerencse. Én viszont érzem, hogy ma nyerek valamit, habár nem sokat leszek online. Egyébiránt jó sok információt olvastam az alkatrészekről, amik ugyan némileg különbözik pár magyar nagyágyú véleméyétől, akikkel beszéltem, de mindenestre közzé teszem majd a hamarosan (újra)induló magyar oldalunkon, ahol a kézikönyv is helyet kap, frissítem azt is, ahol kell. A mai munkaidőm ennek jegyében telt, most volt rá időm szerencsére. Arra is gondoltam, hogy jó béna videókat is kéne csinálnom, de az xfire-t a gépem nem bírja, a fraps meg túl időigényes. Majd kiderül...
  • audi s8
    #11623
    Reggel 8-tol tolom a játékot.1 használhatatlan alkatrészt nyertem. Most,zárásként belecsapódtam egy átkozott rendőrbe. Harcoltam,felmentem 5. körözöttségi szintre.Sikerült meglépnem,kiirta,hogy sikerült,erre kaptam 154 repet,és levont vagy 400 lóvét..Über lol..ilyen egy pocsék 20 órát..Ma teljes szünet. Se privát,se multi,se TE nem adott semmit..fak a játéknak.
  • Ryder159
    #11622
  • tutuhawer #11621
    holnap megnézem, az én chargerem mit tud azon a pályán. Reggel azzal kezdek, az hétszentség....
  • tutuhawer #11620
    a skyline valamiért kicsit furcsa. Nem olyan, mint várnád, hanem kicsit gyenge. Legalábbis nekem. A tapadása jóval kevesebb, mint a subarunak, az tény. A számok meg becsapósak, az is tény. Nem könnyű összevetni két autót, mert a tuning sokat számít benne. Ez is egy tény. Ha a google-be beítod, hogy nfs world tuning calculator, akkor a team-ger.net oldalról töltsd le a calculátort, ott tudod összevetni a tuningokat, autóidat, mindent. Ami nagyon fontos még 1X: a számok nem valósak az autók neve mellett. Becsapós nagyon. Előbb kérdezz itt, igyekszik mindenki segíteni. A skyline-t egyébiránt csak a tapasztalt felhaználók veszik vagy a fanatikusok. Én inkább fanatkus vagyok, de az tuti, hogy nem túl ütős a gép, nem csoda, hogy kétkedve fogadod az adatait a pályán. Viszont! Azt is meg lehet tanulni, vezetni kell sokat, lehet vele 50%-os mutatót csinálni simán. Én még mindig hiszem, hogy hamarosan ütős géppé teszik, és akkor minden skyline tulajdonosa királykodhat. Több versenyt, és bizakodást, és meghozza az eredményt az a disznószar!
    ui: minden összefügg mindennel, és a handling meg az overall is növeli a végsebeséget.
  • tutuhawer #11619
    Hoppá, ez igen! Brutálisan jó munka. Én tudom, milyen nehéz felírni egy s betűt szépen, meg mellé a többit, meg mellé a szép festést. Óriási dolog, nagyon tetszik a festés. 10/10 Amit "szakértő" szemmel nézek, az az L betű szélessége. Én kb két ponttal keskenyebbre venném, amihez még sok munka társulna... A betűk közti távolság nagyon rendben van, arra sokan nem tudnak figyelni, de neked az is fasza. Középen van, amit egy ilyen sok darabos konstrukciónál szerintem nem könnyű eltalálni, ez külön ér egy piros pontot. Mindent egybevéve ez kurva szép munka.
  • SUNNY84HUN
    #11618
    kurv@ jól tolta a srác , kétségtelenül az egyik eddigi legjobb charger-es akivel multiban taliztam

  • HUN BECSEHELY
    #11617
  • Ryder159
    #11616
    Az az alsó kép nagyon bejön. Szép gép, meg is tetszett.
  • Ryder159
    #11615
    Na hát ez az a játék, ahol egy szaros Porsche otthagy egy Murcielago-t. Itt semmi sem olyan mint a valóságban. Legközelebb, mielőtt kocsit veszel, kérdezz meg valakit akár itt, akár a játék chat-en, aki már tapasztaltabb...
    Különben a Skyline nem rossz kocsi, de sokat kell rajta dolgozni, és sokat kell vele menni, hogy kiismerd, és jól menjen.
  • RoboKutya78
    #11614
    Ez szép meló Tutunak is tuti tetszik majd
  • thomson002
    #11613
    Volt 1 kis időm festegetni :

    Ez meg a szokásos kép :D
  • Alien69
    #11612
    Ma reggel megváltozott a jelszavam, de nem én változtattam meg. Azaz, az EA-s accom, ráadásul mind a két EA-s jelszavával történt valami. Az e-mail fiókjaimba be tudtam lépni.
    Minden esetre, megoldottam, csináltam új jelszót, és az e-mail fiókjaimban is jelszót cseréltem. Franc belé.
  • FishNoRba
    #11611
    Üdv

    Segétségre, tanácsra szorulok! Egy hetes gyűjtögetés útán, a 27 -es szintet elérve, a meglévő félretett zsetonokat elhasználva, vettem egy Nissan Skyline-t, potom 480.000 ért. A számomra elérhető, leggjobb alkatrészeket belepakolva 505 lóerőt hoztam ki belölle. Nem, sok, de a régi subaru imprenza-m 437 -pacijával szemben, mégiscsak több, gondoltam. A túrót! 280 mk/h -nál, vége, és a nitróval is alig tudom kicsalogatni a mesés 300- at. Ez, nekem nagyon fura, hisz a subaru tudott 275 km/h-t, és nitróval kakaót adva rá, 295 felé kacsingatott. Én ezt nem értem, akkor a subarunál mustangokban, a nissannál meg pónilovakban számolnak? Nomeg, lehet, hogy a subaru tapadása kényeztetett el, de a tapadása se az igazi :/ Ha, feltornászom a lóerőt 530-40 környékére, nagyobb lessza végsebességem? Csakmert, most már nem tiszta...
  • Ryder159
    #11610
  • chris1997
    #11609
    csak 1 órás :P
  • Ryder159
    #11608
    Lehetett is vele hasítani, azzal nem volt gond. Lazán viszi a 320-350-et. De a Porsche 911GT RS3, és a BMW M3 Level 50-es a startnál úgy ott hagyott, mint a huzat. Pedig nem túl kanyargós pályán mentem, mert általában a Lion's Challange-n gurultam. Nitróval mentem 370-el, és ez sokkal nagyobb sebesség, mint amivel a többiek mentek, de akkor sem nyertem. Mindig csak 2-3mp-en múlott.
    De amióta BMW-m van, alig látok ilyen Level50-es PRO kocsikat.
  • RoboKutya78
    #11607
    Ismerős a dolog legalább 1,5 órás meló volt?
  • chris1997
    #11606
    .........
    Épp el akartam menteni az új festésemet erre mentés közben ez a kib****tt fatalerror köszönt be.
  • RoboKutya78
    #11605
    A testet a fejet illetve a hátsó keréknél a kezet nézve szerintem 26 matrica de az első keréknél a kezet 5 matricából össze lehet dobni kétlem .
  • RoboKutya78
    #11604
    És ha jól meglesed tuti hogy nem photoshopp ha igaz.
  • audi s8
    #11603
  • RoboKutya78
    #11602
    Ez már igen itt aztán tud valaki le a kalappal előtte:)