94802
  • danifiu
    #13486
    Tutu, ez a hogyan "ne rammolódjunk le" házi dolgozat engem nagyon érdekelne, ahogy a szinkronizációval kapcsolatos dolgok is. Várom nagyon.
  • tutuhawer #13485
    hú de király, elfelejtettem a fél órás leállást... pont matricáztam egy órája... A Tic Tac fog eltűnni a bmw-ről...
  • Joccika07
    #13484
    Na vajon mi jön ?, persze hogy a cél elött kell kidobni...
  • Blum
    #13483
    Köszönöm!
  • tutuhawer #13482
    nem istenítettem magam, vagy legalábbis nem gondoltam erre. Nem is az időket fogom okoskodásként leírni, nyilván aki jó időt akar menni, annak nem ez az írás kell majd. Viszont a kezdőknek, akik sokat panaszkodnak erre-arra, jól fog jönni, ez biztos. Ismerek pár sofőrt, akiket akár példaként is meg tudok említeni. Mindenféle karrierre tudok példákat, meg sokmindent láttam már. Az elmúlt 2 hétben egyébként főleg... Ami érdekes még, és ezért mondjuk Istenítem magamat, meg mindenkit, aki meg tudja csinálni: nem rammolnak le, akárhányan is megyünk. Minden futamon úgy megyek, hogy a szinkronizációra figyelek, de a szemét ellenfélre is. ha nem is próbál leütni, akkor ennyi, jó futam volt, de ha le akar, azt is kivédem. tegnap jópár ilyen ellen mentem. Nem könnyű mutatvány egyébként. A magyar Pro sofőrök tényleg pro sofőrök, nehéz leütni őket, ismerek párat, nem egyedi a trükköm. De tanulható.... majd szombat éjjel kombinálok erről....
  • Ryder159
    #13481
    Eu egzotikum az vagy a muci lessz, vagy az R8
  • chris1997
    #13480
    Az Audi TTRS Minek számít??
    Eu Egzotikum vagy EU Tuner?
  • Ryder159
    #13479
    A BMW talán IGC lessz...
  • bboyatty
    #13478
    Hát igen. Kár, hogy boostra lesznek. A BMW-ért duplán kár, mert az egyik kedvencem.
  • chris1997
    #13477
    A subu nem tetszik de a bömbi annál inkább
  • bboyatty
    #13476
    Hogy a fenébe csinálod?

    Szép mind a kettő.
  • Ryder159
    #13475


  • chris1997
    #13474
    De a kor számít!
    Hiszen Pegi +7-es besorolású!
  • barack1997
    #13473
    A kor nem számít, én 14 vagyokk és Épitek pár autót :D
  • Gam3r
    #13472
    Te tutu kicsit istenítetted magad:D

    Elhiszed hogy aki belefekszik és nem 5-15 éves kis gyerek az tud jó időket menni?:) (most a te időd körülre is gondoltam)
  • bboyatty
    #13471
    Gratula!
  • tutuhawer #13470
    szerk: eddig 1:24 és 1:32 volt a rekordom a két említett pályán (verona és bellezza)
  • tutuhawer #13469
    adottak a kérdések: mióta vagyok én jó sofőr? Mióta tudok én kreatívan festegetni? Röhejes, hogy miket csinálok, muszáj megosztani. Elkezdtem hetekkel ezelőtt intenzívebben multiplayerben versenyezni, mondván nem túl jó folyamatosan alkatrészekért privátokat nyomni. Toltam itt-ott, ahol a jó sofőrök jó autókkal is jönnek bőven, és nézegetm az időmet verona tunnelen... Hááát, nem túl acélos, 1:21-1:22-ket megyek 2 nitróval esetleg slingshottal. Erre nézem most a stat oldalt, hogy ez 189. időeredmény... Notth bellezzán (amit szeretek is) top 200 időm van: Szóval ha tudom, hogy én ilyen jó sofőr vagyok, előbb is elkezdhettem volna gyúrni a bmw-met. Innen üzenem annak, aki a fejlődésemet csalással magyarázza, hogy a játékban már több, mint egy éve TUTUHAWER vagyok, nem pedig "MITTUDOMÉNKICSODA". A lényeg majd szombaton este munkaidőben fog érkezni. Szigorúan munkaidőben írok egy hosszabb okoskodást, ami hogy hiteles legyen, jó sok versenyt kíván a jelen körülményeiben is: rajta vagyok a dolgon...
  • Joccika07
    #13468
    Hy!

    Azt ugy tudod feltenni h. bemész a garázsba ott a constumization majd a performance shop és ott fent van egy nyil arra rákatt és ott mutatja a nyerteket elméletileg :D amugy a segítségbe is benne van
  • Blum
    #13467
    Üdv!

    Ami alkatrészeket szoktam nyerni versenyek után,azokat hol tudom rátenni ténylegesen az autóra? Vagy ha automatikusan ráteszi,akkor miért nem látszik az autó statjain,hogy rákerült valami jobb cucc?
  • bboyatty
    #13466
    Az ára kéne, akkor lehet én is vennék vagy 8000 boostot...:P
  • Ryder159
    #13465
    OFF:
    http://www.automotor.hu/hirek/gyari-uj-porsche-959-est-talaltak-407403
  • RoboKutya78
    #13464
    A haloveen matrica csak és kizárólag utalásos vásárlás esetén kapod meg tehát SMS-sel ne is próbálkozz.
    Az utalásnál a legkisebb csomagban is benne van. De vásárlás nélkül is meg tudod lesni mit kapsz a pénzedért.
    Bár eben a pillanatban nálam valami összekuszálta a vásárlási oldalt.:)
  • Ryder159
    #13463
    Sőt, most minden kedden esély van nyerni 25 kódot a twitteren. csak meg kell osztani valamit.
  • Ryder159
    #13462
    Pontosabban 10 kód DEVELLIS twitterén, és 25 kód a hivatalos NFSWORLD Twitteren.
    A matricák pedig állítólag a legkisebb csomaghoz is járnak.
  • Gam3r
    #13461
    Ezt a halloween-i vinyl packot mennyibe lehet venni vagy ez a legnagyobb és a második legnagyobb csomagokhoz jár?
  • charusso
    #13460
    valóban meg se éri költeni már... okt 15.-én pl legalább 10 Mustang RTR-X kódot adtak ki twitteren...
    ~bár lehet valaki ezt írtaxD~ de szerintem elég durca ,hogy csak úgy kiraktak 10kódot
  • tutuhawer #13459
    néha azért lefullad....
  • tutuhawer #13458
    láttam élőben, szép lett a nissan, egyedi ötlet. volt pár kevésbé jó munkád manapság, de ez tetszik. Egy 3 napos porsche caymant megér szerintem. Flash

    ui: ugye nem gond, hogy ezen viccelődök még mindig? Nem bírom ki
  • tutuhawer #13457
    Főleg, hogy m3 meg mittudomén. csatlakozom a dologhoz, mert érdekesség van. A patch előtt volt olyan, hogy a bmw-vel rááltam a gázra, és a visszaengedős módszerrel perfect startoltam. Lefulladozott... Aztán felhoztam a fordulatot, és úgy meg picit a zöld tetején kaptam el, és 80 Km/h-ig vitt a perfect start... Szerda este óta szerintem nincs lefulladásom a bmw-vel... érdekes. Így amolyan műfogsorrögzítős-reklámosan: eddig nem mertem multizni a diamond and unionon, de most bátran mosolygok a cléban. BMW M3
  • birkuszd600e
    #13456
    jó lett :)
  • RoboKutya78
    #13455
    Háát nem nagy durranás de megvan :) Egy éve várok rá:)

  • Ryder159
    #13454
    ez már nem újdonsád: http://www.youtube.com/watch?v=IyuFIM_n7bM
    Asszem 2005-ös játék
    most meg tettel bele új map-ot, aztán megcsinálták PS3-ra???
  • speedboy71
    #13453
    Ezt Tetszeni fog meg !





    http://www.youtube.com/watch?v=y59g-uLkrhk
  • Gam3r
    #13452
    Ti komolyan ilyenekre kidobnátok pénzt?:D

    Én egyáltalán nem tartom hasznosnak a boost vevést főleg így hogy látom mit tud az m3 még nem is felhúzva!
  • crackyS
    #13451
    kamerát hogy lehet forgatni?
  • Ryder159
    #13450
    Csak sajnos nincs bankkártyám, és nálunk SMS boost sincs úgyhogy megint szívtam
  • Szabi1991
    #13449
    viszont kapsz matricákat :D
  • Ryder159
    #13448
    Most aztán még a hülyének is megéri Boost-ot venni. 8 Boost mindössze 20€-ért.

  • Ryder159
    #13447
    Na ha veszel Boost-ot, akkor kapsz matricákat