94802
  • smokes
    #13649
    hát ezt UNSTOPPABLEHUN kezdte ahogy látom és írta az előző srác, szal mintha tutuhawer is írta volna nem mindig a szint számít
  • Gam3r
    #13648
    Én már befejeztem ezt a témát és igazad is van tcmchris , hülye voltam hogy írtam kis szinten vannak a legnagyobb lowok.

    Bocs megint all

    Robokutya:Szerintem NEM fognak küldeni választ.De element , és nem dobta vissza a gmail sz'al szerintem csak jóra küldtem:Ð
  • chris1997
    #13647
    De csak 2es színtű vagy!
    Nameg Bétás se!
    na mind1 Mindent félretéve: A nagyképű parasztarcúak nem tom miért hiszik magukat többnek mint 1 kezdő! Akkor konkrétan aki a worldel játszik az NYOMI!
    Mivel mindenki volt/vagy kezdő!
    Ennyi erővel te is az vagy, Én is az vagyok, Unstoppable is az na meg mindenki más!


  • smokes
    #13646
    Ti tényleg nem lehettek itt régóta nem azt mondtam hogy utoljára a betaval játszottam. Játszottam azóta is kisebb nagyobb megszakításokkal, itt voltam! Úgy látszik már minden fórum tele van nagyképű kis pöcsökkel. Az meg a másik hogy ti néztek le mert még csak 16-os vagyok ti szóltatok le, azt hiszitek most kezdtem a játékot és több tapasztalatotok van mint nekem. Mert még csak 16os vagyok

    Osztom tutuhawer és spank309 véleményét mert nem az számít hanyas szintű, hanem az hogy mit tud
  • RoboKutya78
    #13645
    Olvasss
    7 nap extra rep és lóvé egy plusz garázs ha az oldalon keresztül veszed ott van fehéren feketén.
  • Ryder159
    #13644
    Miféle extrát? Erről még nem is hallottam.
  • RoboKutya78
    #13643
    kb 500 pont szokott a különbség lenni
  • RoboKutya78
    #13642
    A honlap árak tartalmaznak extrát azért drágábbak mint a játékon belül megjelent árak
  • Ryder159
    #13641
    Te honnan veszed ezeket az autó árakat? nálam a subaru 2700, a bentley meg 5500...
  • RoboKutya78
    #13640
    Kaptál is rá visszaválaszt??
    Mert én még nem:(
  • Gam3r
    #13639
    Én is beneveztem az elvetemült "tökömmel"
  • Gam3r
    #13638
    Köszi hogy figyelmeztettél minket az akcióra robokutya!
  • audi s8
    #13637
    Mint az oviban..kb, olyan szinten nyomjátok!
  • Gam3r
    #13636
    Erre én is gondoltam a skillekre.:)

    Spank: Majd írj rám ha azonos szinten leszünk
  • Big Boss Hu
    #13635
    Online starter pack-al kaptam 8k boostot, 1ingyé mazdát és úgy ennyi. (ja meg 1.nél a priority logint). A többit elvileg csak új acc indításánál kapod, de ezt ki se próbáltam.
  • Ryder159
    #13634
    Járnia kel régi profilba is, Jackbauer sem kezdett újat...(ha jól emlékszek ő vett ilyet két hete)
  • RoboKutya78
    #13633
    Én ezzel neveztem:)
  • RoboKutya78
    #13632
    Haloveen Akció
  • RoboKutya78
    #13631
    Srácok Akcó!!!
    Aki szeretne haloween matricát illetve v12 aston cop verziós járgányt az vegye elő kreatív fantáziáját és készítsen haloween es témájú kocsifestést és küldje el Lingnek.
    okt 31 ig.
  • tutuhawer #13630
    Az egész vita azzal kezdődött,, hogy Angel309 alias Spank309 Vferi online starter packos információira vonatkozóan kérdezte, hogy a régi profilhoz is jó-e. Nyilván jó, de az autókat is megkapjuk-e ugyanúgy, mert ezek kicsit limitált autók ám, meg akárhányszor leérhetőek, szóval legalábbis homályos az online starter pack mindenkinek... Ezért Angelt kioktatni, hogy te hülye, hát nem tudtad...??? legalábbis hibás dolog... Ki az, akinek full információi vannak róla...? Vferi is összeguglizta az infókat nekünk, jár is neki a piros pont. Utána meg jön a vita, hogy ki kicsoda, mióta nyomja, ki a nyomi meg minden... Én se ugatok le senkit, még ha újonc egyértelmű kérdést tesz fel, akkor se. Csak ha nagyon balfasz a kérdés... De Angel kérdése szerintem OK volt. Kész
  • spank309
    #13629
    Ti tényleg nem lehettek itt régóta nem azt mondtam hogy utoljára a betaval játszottam. Játszottam azóta is kisebb nagyobb megszakításokkal, itt voltam! Úgy látszik már minden fórum tele van nagyképű kis pöcsökkel. Az meg a másik hogy ti néztek le mert még csak 16-os vagyok ti szóltatok le, azt hiszitek most kezdtem a játékot és több tapasztalatotok van mint nekem. Mert még csak 16os vagyok
  • FishNoRba
    #13628
    Oké, oké! Önbecsülés mindenek felett, de jó lenne, ha a csipkelődést, privátban intéznétek el.

    Mellesleg, elhiszem, hogy lennél már lv50 -es, el hiszem, hogy sokat őrtél a játékba, sajnálom, hogy feltörték a profilod, de jelen esetben, 16 -os vagy, és hidd el, eleget változott azóta a játék, mióta a bétaban nyomtad...

    UI.: A versenynek, kettőtök között, pedig semmi értelme. Untopphable, tud vezetni, és mivelt messze nem vagyok azonos szinte skillek terén, oda fog verni...
  • spank309
    #13627
    Na ne mond ismerem itt a neveket csak te nem ismersz engem meg egy pár új srác mint pl gamer azt hiszitek kezdő vagyok... de rohadtul nem... már 3x mondtam hogy rég 50en lennék játszottam a betaban is...
  • norby9201
    #13626
    Mi nyomatéka van a benley-nek o.O
  • Hyperoner
    #13625
    Köszi^^
    A kérdésedre, pedig a tökéletes választ TCMCHRIS megadta :D
  • Ryder159
    #13624
    Megint egy rakás IGC autó...
  • Szabi1991
    #13623
    6000sb
    3500sb
  • Gam3r
    #13622
    Spank:Mivel ugyanolyan kocsink van állok elébe de az a kikötés van hogy nincs powerup használat:)
  • chris1997
    #13621
    azok a chichane kategóriából a Need For Speed sorok tükrözve és összetolva!
  • Ryder159
    #13620
    És ez még nem is Spec-V
    Nekünk mikor lesz már ilyen a GT-R????
  • SylarHun
    #13619
    Nissan GT-R Vs Bentley Continental Supe

  • danifiu
    #13618
    Spankika, igazán nem akarlak megsérteni, de szerintem nem ez a megfelelő hely a keménykedésre, ugyanis vannak itt olyanok akik 1 kör alatt kettőt vernek rád bármekkora istennek hiszed magad. :) Persze ez nem én vagyok, csak a tisztánlátás végett tájékoztatlak puszta jóindulatból. :)
  • Ryder159
    #13617
    Űberfasza....... A tetején azok a foltok mik? Valami különleges matrica???

    BBATTY: Igen elméletileg ma.
  • bboyatty
    #13616
    Ma éjszaka érkezik két új csoda?
  • Hyperoner
    #13615


  • chris1997
    #13614
    a Számból vetted ki a szót
  • bboyatty
    #13613
    ---__---"
  • spank309
    #13612
    Már rég 50-es lennék ha nem törték volna fel a profilom meg az email címem meg mindenem. 20x odaverlek bármikor versenyezhetünk haver!
  • Blum
    #13611
    Srácok,az miért van,hogy nem kapok se pénzt,sem pedig rep-et a team escape-ek végén? Egymás után 2X értem be elsőként és nem adott semmit. Murva idegesítő.
  • Gam3r
    #13610
    Spank: Kis szinten vannak a legnagyobb nyomik:)