94802
  • Gam3r
    #13326
    De könyörgöm minek ha nekem nem kell hobbi autó, csakis a legjobb autók?

    4 garázs helyem igy is van az rx7et szerintem eladom és veszek helyébe egy m3at , meg a fenlévő 1 ghelyből 1 porsche 959-et.
  • illesgergely
    #13325
    Ültetés is jó ötlet, de én a helyedben plusz garázst vennék rajta.
  • illesgergely
    #13324
    Akkor nem csak nálam szórakozik. Péntek este kifagyott kétszer egymás után, visszamentem, épp írtam volna chatbe hogy megint kifagytam a jó ***** ****** ****, de nem bírtam befejezni a mondatot, mert ismét kidobott.
  • Gam3r
    #13323
    Vagy úgy is megkérdezem 1000 boostomat mire legérdemesebb elkölteni? (Én személy szerint elise-re gondolam majd ha kicsit jobb lesz az irányíthatósága)
  • Gam3r
    #13322
    Ja az első variációba még belefér egy 200boostos gumi:) (elise-re lenne)
  • Gam3r
    #13321
    Ismerős helyzet

    Állandóan kidob a versenytöltésnél vagy a verseny közben az az érdekes ha találok olyat ha nem dob ki...


    Visszatérve a kérdésemre:Szerintetek melyiket vegyem meg : 1. 3as leültetés 2. 2es leültetés + vmi gumi ami kifér 600 boostból.
  • ALCARTAZHUN
    #13320
    5 perc alatt 4x dobott le ez a geci!
    jáccon vele az aki csinálta így ezt a faszom játékot már teljesen felbasz hogy hétről hétre szarabb lesz
  • spank309
    #13319
    szeva szabi megcsinálod a fejlécemet? elöre is köszi. Egy kérdés Boss 302 mustang az melyik tierben van?
  • illesgergely
    #13318
    Nem megy ez nekem, hagyjuk...
  • illesgergely
    #13317
    Nagyon komoly Pedig ott van a tükrözés, a bal felső résznél látszik, csak nincs bekapcsolva.



  • Slipknot14
    #13316
    még mindig olyan bugos ez a játék, hogy ha neki mész véletlenül valakinek verseny közbe lepattansz a 2 gép közötti késések miatt? :) :/
  • Gam3r
    #13315
    Látom öltél bele pár boost pontot...
  • SylarHun
    #13314
    Egy kis finomítás.


  • SUNNY84HUN
    #13313
    kidobtam a másik 50es nickkből az rx7 et és megvettem a bm es rx7 et , fasza a body rajta és a 3 as ültetés is zsír .. bejön. , kicsivel gyengébb mint a régi rx7em , de kárpótol a sok egyedi cucca




  • bboyatty
    #13312
    Szebb mint az eredeti.
  • SylarHun
    #13311
    RX7 Battle machine kicsit másképp.


  • RoboKutya78
    #13310
    Na de mi legalább tudunk tükrözni a játékban a srác szabad kézzel rajzolja mind a két oldalt csoda hogy egy vonalban van minden:) csak ezért nem veszem meg a játékot:)
  • chris1997
    #13309
    régi szép idők :)
  • Ryder159
    #13308

    kár, hogy mink nem festhetünk így
  • Gam3r
    #13307
    Mondd hogy most is lesz?
  • Szabi1991
    #13306
    télen havas volt a golfpálya, sőt még volt három hókupac is amin jó nagyokat lehetett ugrani :)
  • FishNoRba
    #13305
    "MrJeksan töltötte fel ezen a napon: 2010.12.12. "

    Karácsonyi meglepi :)








    (gondolom..)
  • Ryder159
    #13304
    http://www.youtube.com/watch?v=MG3myHTiyHw&feature=related
    ez mi???
  • illesgergely
    #13303
    Elqrtam.

  • illesgergely
    #13302
    Nagyon régen még működött a buszmegállós trükk, amivel a pályán kívülre lehetett kerülni. De sajnos így már nem lehet.



    Régi szép idők.
  • audi s8
    #13301
    Valaki megmondaná, hogy merre van az a hely, ahonnan kimehetek az utakról a "légtérbe" ? Repülni a repülőgép mellett..erre vágyom :D Köszi a választ, előre is.
  • RoboKutya78
    #13300
  • RoboKutya78
    #13299
    Nem veszítettél nagyon sokat nekem van nem nagy szám talán pár napig volt az:)
  • FishNoRba
    #13298
    Sziasztok!

    Ma, egy level 18 -as subarus, kihívott a silviámmal, s minden gond nélkűl belementem. A rajtnál, hihetetlenül fogtam el a rajtot, a gond az volt, hogy ős is. Aztán, szinte ugrásszerűen, besorolt mögém, s elég bénácskán követett. Mint mondtam, semmi rosszra nem számítottam. A sztrádára érve, szinte teljesen eltűnt mögöttem, s szinte a cél elött tűnt csak fel. De, olyan sebességgel, hogy lehetetlen volt, nem észrevenni. A butája, mellettem jött el, s így még szembetűnőbb volt, hogy egy alap tuningos subaru, miért hajt 450 körűl.
    Nos, csináltam pár fotót, amit nem áll szándékomban sokáig őrizgetni. A játékban fellelhető "jelentés" szerintem, hasznavehetetlen, így szeretnék közvetlenűl jelenteni (spicliskedni).

    A kérdésem, hogy hól lehet, közvetlenűl, a supportnak levelet írni? A válaszokat előrre is köszönöm, s bár nem akarok senkit képekkel undorítani, ezt a bizonyos "MERTKRL" -t kerűljétek!
  • SUNNY84HUN
    #13297
    azért eléggé viccesnek tartom hogy a mustang rtr x és a lotus evora alap statja ugyan az : 646 -625- 588

  • Gam3r
    #13296
    Ja most nézem "lett" és mikorra volt a beküldő határidő?
    Mert ha már lejárt küld el légyszíves hogy nézett ki hátulról:D
  • Gam3r
    #13295
    Küld el légyszíves azt a videótxD
  • Ryder159
    #13294
    Az az RTR-X megy, mint az állat.DEVELLIS-t kergettem murci-val, de csak a hátulját láttam az autónak. Kb olyan lehet, mint a 911GT3 RS.Egyébként szép cruise volt, követtük kb 50-en, érdemes lett volna vidózni
  • High end PC #13293
    Minden kocsi megvan a játékban, kivéve az MX-5, egyszer volt max speedboost vásárlási ajándék, a játékba azóta se került bele se speedboostos kocsiként, se ingame chash-ért megvehetőként.... Pedig kéne.
  • krisz8ball
    #13292
    Eredeti kép lemaradt ....
  • krisz8ball
    #13291
    Porsche 959 Dakar :P

    http://noob.hu/2011/10/15/Porsche_959_Dakar.JPG
  • SylarHun
    #13290
    Most már rengeteg a játékban szereplő autó, csak az a baj, hogy ezekből 2% a használható!

    Ha én lennék egy fejlesztő, tuti úgy csinálnám, hogy a kocsik nagy része ugyan olyan tulajdonságú lenne.
    így sokkal jobb lenne, mert mindenki a saját kedvencét használhatná. Nem minden versenyen ugyan azok a kocsik lennének, változatosabb lenne a rajtrács.
    Szerintem.
  • krisz8ball
    #13289
    Volt alkalmam lefotózni :P
  • RoboKutya78
    #13288
    Nesztek megint drift Car típusú autó.Mi a francnak ha nincs drift verseny. Kíváncsi lennék milyen ez az új autó, ez is keresztbe fordul?
  • Gam3r
    #13287
    Mi ez az autó?Ez volt éjfélkor?
    Ki találta meg?:)