94802
  • RoboKutya78
    #13689
    Lenne egy nagyon kezdő kérdésem a stat oldalhoz:)
    Mentségem legyen, hogy eddig nagyon nem izgatott a lista.
    A pályákhoz tartozó top időt miből állapítja meg?
    Mindegy hogy hol futom a topp eredményt?
    Gondolom a privát meccsek eredmények nem számítanak?
  • Ryder159
    #13688
    Na most már látom a képet :D
  • Szabi1991
    #13687
    az autót akarom, nem a festést >,<
  • Ryder159
    #13686
    Ilyen békát rajzolsz rá 2 perc alatt
  • Szabi1991
    #13685
    egy Nikki féle Ford GT 2millát simán megérne nekem :D
  • Ryder159
    #13684
    Ígértek még egy T3 izomautót is, ami a FordGT lenne szerintem, Mustang-ot még biztos nem adják...
  • csizihungary
    #13683
    Ha nem hiszel a 2000 versenytapasztalatomnak akkor sajnálom.
  • Gam3r
    #13682
    Ha ez a blintux az "elvelejtett" accountod akkor szerintem olyan nagyon sok értelme nincsen ezt folytatnod.
    2 kocsi , azok is kevés tuningal lehetnek + a statod se valami jó.
  • RoboKutya78
    #13681
    Ha céges mail és esetleg jóban vagy a rendszermanussal lehet meg tudja oldani hogy visszaállítja neked egy mail ereiéig :)
  • Blint
    #13680
    Hát egy megoldást tudok csak, de az nem EA specifikus.
    A legfőbb gond az, hogy az email cím volt céges mail cím volt, ami azóta már megszűnt. Így a jelszó resetes mailt nem kapom meg ugye. Konzultálok a volt rendszergazdával, talán meg tudja oldani még a címem újraélesztését :)
  • Blint
    #13679
    Sajnos tényleg nem tudom mi volt a jelszó, pedig nem szoktam hülyeségeket, meg ezerféle jelszót megadni, hogy pár próba után se tudjam kitalálni.
    Mindenesetre ezzel a mail címmel volt steam accountom is, viszont ott a valve megoldotta a gondot, miután kitöltöttem a support oldalukon a megfelelő űrlapot. Sajnos ilyen jóságot az EA-nél nem látok :(
  • tutuhawer #13678
    azt mondták, hogy havonta 1 vagy 2 játékpénzes autó érkezik. Volt egy T2 tuner októberben, azon filóztunk egyik sofőrkollégával, hogy még egy t2 nem valószínű, inkább a t3 exotikum érkezhet, ha nem a jövő hónapban érkezik. Este 11 körül megtudjuk, addig szerintem ne is rágódjunk rajta
  • RoboKutya78
    #13677
    Lesz ma valami új autó ?
  • RoboKutya78
    #13676
    Ha nincs meg a mailcím akkor barátom sajna buktad az akkodat. Esetleg az Ea nak írsz talán meg tudják oldani a problémádat. Vagy megerőlteted a fantáziádat és kitalálod a régi jelszavadat.
  • bboyatty
    #13675
    Reggeli unaloműzőként megpróbálkoztam egy MOMO logóval, ez lett belőle. Sajnos a másik oldalra csak tükrözve tudtam felnyomni, mert nem volt elég a 31 layer.

  • bboyatty
    #13674
    Hasonló eset mint nálam. Ha sikerül megoldani szólj, mert engem is érdekelne...
  • tutuhawer #13673
    van: forum.ea.com és a jelszó mellett az EA számla e-mailjét is lehet változtatni. Ha megkérdezed, hogyan, nem fogok válaszolni, és jár a fekete pont is. De én hiszek benned, sikerülni fog.
  • Blint
    #13672
    Üdv!
    Már több hónapja, hogy utoljára játszottam ezzel a játékkal és most ismét elővenném.
    Viszont van egy kis gond az accountomal. Fogalmam sincs mi a jelszavam! :)
    A játék weboldalán ha Facebookal jelentkezek be, akkor ott van minden statisztikám, hányas szintű vagyok, avatarom... És fent az email címem ami az account usernevem ugye. Viszont ez a mail cím már nem létezik. Tehát hiába kérek rá password resetet, nem tudnám megnézni a mailt.
    Szóval nem tudom mit csináljak, mert FB-al a weben be tudok ugyan lépni, de a játék bejelentkező ablakán nincs FB login és password nélkül is nehéz lenne belépni.
    Van valami ötletetek?
  • Pepyfreeman
    #13671
    Köszi!!!
  • Ryder159
    #13670
    Igen. Megveszed kb 4000Ft-ért. Kapsz 3 autót(BMW Z4, Porsche Cayman, Toyota supra), és 8000 boost-ot.
    A három autót eladhatod, így lesz 230.000$-ot és 3 ingyen garázshelyed.
    Aztán utána ha új profilt kezdesz ugyanabban a reg-ben, akko ott lesz +60.000$-od, és 7 napos pénz és REP duplázó.Utóbbi kettő sajnos régi profilhoz nem aktiválható.
  • Gam3r
    #13669
    Jó lenne ha a csávó az ellenségei statját is mutatná...
    A második porshe amire azt mondja pro tuned azt kétlem mivel lassabban rajtol és az előőben az a pro tuned-es jobban rajtol.
    Na meg vagy 3x rá is nitrózott.(első)
    És a másodikban is elég szépen nitrózgat a gyerek,pontosan 9 nitró....:) (+ rontott a porshes, nem csak 1x)
    Bár kb felhúzva a két kocsi egy szinten lehet ha vki tudja vezetni valamelyiket lehet verni a másik sofőrt és autót szerintem:)
  • csizihungary
    #13668
    Én sok versenyt megyek multiban kb csak RTR X-ektől kapok ki, pedig nem egy gyenge a Porschém.


  • Pepyfreeman
    #13667
    Sziasztok!
    Lehet noob a kérdésem, de remélem kapok választ.
    Regisztráltam ingyenesen, megtetszett!
    (Már az összeset végigtoltam, csak ez maradt ki az életemből)
    Ha mondjuk online megveszem (pl az 576-os verziót). Megkapom a 3 plusz verdát meg a 8000boostot?
  • Gam3r
    #13666
    Nem fényezem magam mivel még így is szar sofőr vagyok de.
    Tudom kezelni az elisem és akkor ha más ugyanolyan kocsival ment volna max 2mp-vel jobb időt tudott volna menni ha poweruppol , mivel az nekem perfect kör volt:)
  • smokes
    #13665
    na még a végén kiderül hogy a mustang is olyan autó lesz mint a többi hogy kisebb kategóriájú autó is ott hagyja ,vagy most hogy is van ez a dolog?:
  • rav3n319
    #13664
    mutass már egy pályát ahol a top10ben benne van az rtr-x, megkockáztatom a top50et is
  • spank309
    #13663
    Én mentem RTR-X-el és nem mondanám a legjobb kocsinak =) Az új skyline és az 5.2 R8 100x jobb lesz.
  • Gam3r
    #13662
    Ez biztos?
    Mert kanyarodni nem tudhat valami jól mivel én elise-el levertem egy olyat rosewood and lyons-ön (mielőtt bárki azt mondaná hát igen 10 versenyből 1x csak leveri az ember , elmondom elsőre találkoztam azzal a kocsival).
  • csizihungary
    #13661
    A jelenlegi legjobb kocsi a Musntang RTR-X, utána az Evora.
  • Balint969
    #13660
    Sziasztok!
    Még csak tegnap tudtam meg hogy van magyar forum.
    Ma az volt az első dolgom hogy beregejek.
    Valaki elmondaná hogy melyik a jobb:
    Lotus evora - Porsche 911 gt3 rs?
  • danifiu
    #13659
    Még véletlenül sem akarok feleslegesen hozzászólni, de muszáj.... :D "Biglájk" Werewolf. :D
  • SylarHun
    #13658
    Bevallom ezt az eszmefuttatásod nem nagyon tudom kihámozni. :)
    Pedig próbálkoztam többször is.
  • smokes
    #13657
    először is:-) , nem lehet minden csítert vagy kisebb haladó hackert le bannolni mert ezt tudom, de viszont annyit lehet tenni a megfelelő emberkének írni erröl és az accountjokat leadni nekik és ők bannolják.
    De amúgy csíterek vagy hackerek lesznek is mindenhol de azok közt is van normális ,mert aki az az itt nem fog szórakozni annyit nemér neki.
    de amúgy ukránoktol mit vár az ember , az is csak a vodkához meg a whiskyhez ért
    de viszont mikúlásra vagy karácsonyra mindegy jó szilveszterre is csak egy T3 boostos autót ingyen adhatna
  • Big Boss Hu
    #13656
    Azér van egy másik véglet is, azok akik mindenkit csalónak titulálnak, a minap is egy csávó szidott engem és csalózott mert gyorsabb voltam az újonnan vett fairladyjénél a fulltuningos szilviámmal. Reportolt mer "tankhackot meg speedhackot csináltam" 292 a topspeedje és benyomtam egy juggernautot, gondolom ez neki a tankhack :D Na ebből minden nep találkozom párral ha mulizok, ebbe mi a jó?
  • Pisty15
    #13655
    Üdv!Én is sokat találkozok csalókkal a játékban.
    A csalók veszik el a játékból az élményt.
    Csak azt nem értem,hogy mi értelme van csalni....Ha valaki csal akkor úgy is mindenkit le fog győzni.De mi értelme van úgy játszani,hogy folyamatosan első vagy és egy kicsit sem kell izgulnod,hogy mi lesz egy-egy verseny végkimenetele.Jó lenne az ilyen felhasználókat bannolni a szerverről!
  • chris1997
    #13654
    Tuti Egyiptomi nem??? ;)
    Egyébként nekem is rohadtul elegem van a ruszkikból!
    tegnap becsúsztam 1 TE-re! bejött a ruszki egy Sciroccoval, és úgy otthagyott minkat(Én Sky2000-el a másik ember is sky2000 és volt 1 Silviás, nem gyenge tuningal)
    Mi ebben a jó??? Mi az Izgalmas??? az 500KM/h Feletti sebesség???? Akkor menjen Repülőszimulátorral játszani!
  • SylarHun
    #13653
    Én ma összefutottam ismét egy csalóval. Feltettem neki a kérdést: Mi a jó neked abban hogy csalással nyersz?
    Erre ő: A jó idő elérése.

    És még csak nem is próbálta tagadni szépíteni a dolgot. Felvállalta.

    Jaaa és persze sosem fogjátok kitalálni a nemzetiségét!
  • tutuhawer #13652
    mi az anyjáért hackel, ha ott van neki egy nyerő kocsi??? Mekkora gyökér... Sose tudom felfogni, ez hogy nézhet ki... Most királykodik, hogy haha, megint nyertem, vagy mi? Majd megkérdezek erről egy csalót... az a legtisztább
  • illesgergely
    #13651


    Még ide is adná ha szépen kérném. Tök rendes nem?
  • tutuhawer #13650
    így van 13630-as hozzászólásban írtam. Unstoppable leoltotta, "hogy te állat, hát nem tudtad?" Pedig az online vételről kevesebb a tapsztalat, én se tudtam, a franc tudta... Én se tudtam, tehát nagy szinten is vannak nagy lowok.
    (mi az a low?)