94802
  • csiles
    #13526
    Nálam az első kettő megy, a harmadik nem de írja, hogy miért nem: "Sorry, no history entries"

    Viszont ilyen nekem is van, vereség nélküli profilhoz nem csinálnak statot, értelmetlen... nekem két profilom is olyan... Tehát Sunny, semmi gond nincs a statos oldaladdal...

    Tutunál, ezt sem írja, nálam semmilyen infó nincs... és ez felettébb érdekes számomra...
  • SUNNY84HUN
    #13525
    nem bántani a bf3 at hamarosan meglesz .. megrendeltem
  • tutuhawer #13524
    különben kibannolom a bolygóról a stat oldal készítőit BF3-astól, mindenestől...
  • Szabi1991
    #13523
    szerintem a BF3 miatt van egy kis kavarás.. valószínű ma, legkésőbb holnapra megoldják...

    [bár én nem tudom mi "szar" nálatok, én nem találtam semmi furcsaságot]
  • tutuhawer #13522
    többeknél is szar... de csabamagyar24-nél érthető... 1:38-at ment lyon hwy 201-en a mazda rx-7-tel (vagy csak én vagyok túl szigorú???)... Ami érdekes még, hogy engem is kivettek az oldalról, meg a union and hollison mindössze 2 oldalnyi eredmény van... be se tudok jelentkezni a stat oldalon... a fórumban is értetlenkednek többen
  • Gam3r
    #13521
    Én is elnézést kérek ha a hülyeségemmel valakit felidegesítettem csak még újonc vagyok
  • SUNNY84HUN
    #13520
    nálam is megbuzdúlt a statos oldal

    Sunny84hun ez halott

    Sunny84hun003 ez meg furcsa lett nem tudom hogy lett 119 a tegnap esti ezer valahányadik után..

    Sunny84hun002 ez is halott
  • Ryder159
    #13519
    A stat oldal nálam is beszarott...
  • Ryder159
    #13518
    Nyugi, erre van egy másik regisztrációm, ahol még egy versenyem sincs, és level1 vagyok. A Vferi profilom tiszta.
  • csizihungary
    #13517
    Ez tetszik !
  • bboyatty
    #13516
    Érdekes olvasnivaló. Szerintem Szabi ki is teheted banner alá mint érdekesség.
  • tutuhawer #13515
    kösz az elismerő szavakat! Küldök akkor egy kis ajándékot, csokit: kit kat:
  • csiles
    #13514
    Na multiztam egy kicsit... 5 meccsig bírtam...

    sorrendben: köztudott, hogy én alig kapok ellenfelet, ezért rányomtam a keresőre:

    1. multi: golffal bementem a 42-es sprintre (Bristol és Bayshore) 5 ellenfelet kaptam: mind t3-as volt... legerősebbnek tűnt az m3 de alap volt... elmentünk... m3 elhúzott, kötelet kellett nyomnom, mentem is vele, még az elején leelőztem és elhúztam, 10 secet kapott az m3as utána a többiek... jutalom: 1 nitró.

    2. multi: 911-re váltottam mert garden boulevard-ot dobott a kereső, oda a golf kevés... m3at és z4 gt3-at kaptam ellenfélnek. m3 nagyon jól ment vezetett is, 2. kör végefelé előztem meg, mert egy féktávot elnézett, de előtte a 3. plusz kört nyomott, mondom, okéé, a harmadik kört végigvédekeztem... 1 seccel nyertem... jutalom: 1 kör.

    3. multi: Eagle Drive szintén m3 az ellenfél. sima ügy volt, az ürge ismerkedett a pályával, én kocogtam... jutalom 1 mágnes.

    4. multi: Heritage & Heights: m3 az ellenfél ugyancsak de 50es. itt már mágnest kaptam, rögtön az elején... 2 mágnesig bírta, mert rájött, hogy csak szétbaszom a forgalmát... 20 secet kapott... jutalom 2 pajzs.

    5. multi: ugyanaz a pálya... policés 911 az ellefél ugyancsak 50es... 5 mágnest baszott rám, egyszer megelőzött, mert mindent én sem tudok kikerülni, de elrontotta, én meg visszavágtam, kihasználtam a szinkronizációs bugot, és falhoz vágtam... (sosem mágnesezek, megoldom anélkül is), 2. körben azt a luxust is megtehettem, mikor az 5. mágnesnél fejre álltam és kb 5 secet fejtetőn töltöttem, reset aztán újraindulás... így is 10 secet kapott... most jön a poén: erősebb volt az autója, 5 mágnes, 4 csúzli, 3 jugger elnyomásával sem tudott legyűrni... én semmit nem nyomtam.... és ....LECSALÓZOTT!!!!

    Na itt fejeztem be a multit... én megtanultam powerek nélkül versenyezni, kiismertem a játék fizikáját, és ezért lecsalóznak... sosem mondták nekem hogy ez illegális... ennyit erről...
  • csiles
    #13513
    Jah, és még valami, aki a Most Wanted-el, meg a Carbon-al jön, az felejtse el a World-öt... Mert ez más világ, 0-ról kell indulni, a pálya vonalvezetését egy dolog ha ismeri az ember, de újra kell tanulni, mert a vonalvezetése nagyon más... és gyorsabb is... Én személy szerint a Carbont végig se vittem, de a Most Wantedet 3szor is végigtoltam, de baszhatom... Én is a nulláról kezdtem annó, én is magamtól tanultam, és akiket megismertem és a listámban vannak régi emberek, őket multiban ismertem meg...

    Van egy nagyon jó haverom, akivel jelenleg is privátozok... egy szinten voltunk, fej-fej mellett haladtunk, kis különbséggel valamelyikünk győzött... igen, én is verhető vagyok, most is... egy karaktert 36os szinten azért töröltem annó, mert kihagytam 3 hetet, és nagyon megváltozott a játék addigra... elölről kezdtem...

    50es vagyok, nagyon sok tapasztalattal, és nem véletlenül ragaszkodok olyan emberekhez, akiket akkor, több mint egy éve ismertem meg, mert ők ismerik már a játékot, minden jó és rossz mozzanatát, tudnak kérdezni, de akár nekem is tudnak segíteni, ha kell... Én az újakkal nem tudok mit kezdeni, Tisztelet a kivételnek, mert azért felveszek párat, de sokszor előfordult hogy pár hét után repültek, ilyen-olyan okból...

    Tehát nem azzal kell kezdeni, hogy 50eseket jelölgetünk, aztán faggatjuk őket... hanem kiismerni a játékot, mindenki a saját bőrén tanul, érezni kell, tapasztalni, és a szinthez mérten haverkodni, aztán később lehet nagyágyúkat keresni... De előtte tapasztalatot kell szerezni, hogy vége ne az legyen, hogy túl jó vagy hozzám képest, tuti csalsz...

    Van pár ismerősöm, akik engem is elkapnak, ha odateszik magukat... sőt... olyan ismerősöm is van (igen Tutu, te is köztük vagy), aki engem nagyon meglepett a vezetési tudása, hisz rengeteget fejlődött azóta... Aki akar, az elér valamit... Neveket nem írok, mert hozzájárulásuk nélkül névtelenül maradnak... Minden Tiszteletem az övék, a Hölgyeket külön Üdvözlöm, legnagyobb Tisztelettel feléjük is. Ámen.
  • csiles
    #13512
    A statos rész és a kedvencek rész kivételével egyetértek, a szinkronizációs problémát nagyon jól leírtad, gyakorlatilag én is úgy közlekedek egy ellenfél mögött.

    Én nem rammolok magamtól, megvárom, míg az ellenfél elkezdi, aztán kamatostul visszakapja. A hibákat nagyon megérzem, erre nagyon érzékeny vagyok, kívülről tudom mi merre hány méter, tudom mi hol van, sőt a civilek helyezkedése is kiszámítható ergo, kell egy második számú ív a pályára, amin közel ugyanolyan tempót tudsz menni, mint az eredetin. A mostani forgalom katasztrofális, én visszasírom az előzőt, mert az mégiscsak élethűbb... újra meg kellett tanulnom vezetni gyakorlatilag.... Nem nitrózok, powereket nem használok, csak ha nagyon muszáj... néha előfordul...

    A statos részt nem kommentálom...

    A kedvencekről részemről annyit, hogy nekem is van kedvenceim: RX7,Subaru,Nissan GTR... Az utóbbit kétszer adtam el, harmadjára is megfogom venni, ha behozzák az erősebbik verziót...
    Na de ami a lényeg: én versenyezni szeretnék, de nem csalók ellen, hanem tiszta versenyt, és lehetőleg power nélkül... nem szeretem a csicsásítást, a matricázást (némelyik autóm még mindig úgy néz ki, ahogy megvettem...), mert a játéknak nem az a lényege... Többségében privátozok a partok miatt, néha ad, néha nem, de olyan emberekkel megyek, akik az én szintemen vannak, és nem gurulunk, hanem nyomjuk kőkeményen... power nélkül természetesen... ha ütközünk? groupban vagyunk, megbeszéljük, én így láttam, ő úgy látta... aztán röhögünk.... mert kérem ez a szinkronizációs bug.... és ebből tanulunk...

    De még nem tértem ki a lényegre: én - kedvencek ide, vagy oda - olyan autót veszek magamnak ami megy is, mert én nem sétakocsikázásra regeltem be a játékba... Tehát, ha lenne Trabant a játékban, és jobb a Porsche 911-nél, akkor persze hogy megveszem, mert én a sebességet szeretem, és magasról teszek a kinézetre..., s amit sokan elfelejtenek: ez nem a realitás játéka... ez egy álomvilág, Ha lesz ebben a játékban Ferrari, mibe fogadunk, hogy a Supra le fogja gyorsulni? miért ne? az EA megteheti... Tapasztalat kell, mégpedig jó sok... 0 km-es gyerek ne villogjon a kérdésekkel, járjon utána, egyedül... mert az első kérdésre a válasz után jön egy újabb kérdés, mert a válaszban valamire fingja sincs hogy mit akart az takarni... Tehát előre tapasztalatot szerezni, úgy ahogy Tutu írta!

    Itt a gyémántgyűjtéses dolog... van akinek fél óra összeszedni, nekem 3 perc... Golf GTI-vel... Mivel nincs sok variáció, kisujjamban van a térkép, megmondom én neked nagyon gyorsan, hogy hol nem jártál még...

    És Tutu, amiről nem szóltál, de én fontosnak tartok: a szerver kapcsolat...

    Vannak emberek akik 10 percenként repülnek, ez nem mindig az EA hibája... én ma pl nem repültem 12 órát játszottam egyhuzamban... és amúgy sem szoktam repkedni... Akkor most én kivétel lennék? azért meg boostos vagyok? jó vicc... nem boostos emailomat is olyan vígan felengedi akár fél napra egyhuzamban, hogy öröm nézni...

    S ami még fontos: vannak periódusok, mikor nagyon fut alattad a szerver, s vannak olyan periódusok, mikor ha törik, ha szakad, akkor is 10 seccel mész lassabban, pedig egy hibát sem vétettél... na ekkor kell újraindítani a játékot, főleg ha multizáskor kapja el az embert... Mivel én privátozok nagyrészt, nem nagyon foglalkozok vele, de azonnal megérzem, mikor vagyok lassú, vagy gyors a szervernek köszönhetően... ma is volt ilyen... gyakorlatilag hullámvasutaztam... s mikor újra begyorsulok, a végén lecsalóznak... erre írtam azt, hogy fingjuk sincs a játékhoz, és annak működéséhez.... pedig 50es... multijátéka talán a 150-et ha eléri.... nekem kb 2500 van... és kb fél éves adat, mert nem multizok.... addig nem, míg csalót látok a játékban.... és ilyen mer lecsalózni... ki érti ezt?

    Amit írtam, nem csak Tutunak szól, csak neki kezdtem el... biztos van benne olyan infó, ami a hasznotokra válik, de aki nagyon amatőr, annak Tutu írását javaslom elolvasni, s ha feljebb szeretne lépni, akkor olvassa el ezt is...

    Jah, és örüljetek kedves újoncok, hogy van egy TutuHawer-otok, akit én Tisztelek és Becsülök, ingyenes (aki már ugye nem tisztán ingyenes) játékosként hatalmas akaratereje van, és az összeszedett tapasztalatok 95%-ában saját magának köszönheti.... ergo utánajár a dolgoknak, és TANUL méghozzá MAGÁTÓL! és ez itt a lényeg... Amit már tényleg nem ért, na ott az az 5%, amit megkérdez, de úgy hogy tudja is hogy mit kérdez... Tanuljatok tőle, jó példakép nektek Kedves Újoncok, de ez alatt nem azt értem, hogy bármit kérdezhettek tőle.... nézzetek utána az alapvető dolgoknak, hisz ő is úgy kezdte, magyarul: FELFEDEZTE A JÁTÉKOT!!

    Jah, amit nagyon utálok, de elég sokan amúgy: "Miért csak a Boostos autókat látom, hol vannak az IGC-s (In Game Cash) autók?" na az ilyen embereknek a játékhoz való viszonyulása egyenlő a nullával... Még szétnézni sem tud...
  • tutuhawer #13511
    de már tegnap se volt jó, pedig pont megnézném, hogy az elmúlt 1 hónapban mennyit léptem előre... na mindegy, most nekiállok dolgozni :(:(:(
  • csiles
    #13510
    Az eredetid nálam is halott, a másik 2 működik. Lövésem sincs mi a gond, most látok olyat először...
  • tutuhawer #13509
    valamiért a tutuhawer profilom visszatekintése, történelme nem működik a stat oldalon... de mindegyik másik profil jó.... túl gyakran frissítettem, és tönkretettem??? valakinek volt ilyen hiba
  • SylarHun
    #13508
    Módosítottam a kocsik festésén. Szerintem jók lettek.












  • tutuhawer #13507
    Na, minden fórumban felmerültek problémák az új játékosok körében, és a 3-as chatben (/join 3 a parancsa) is megy a vita a panaszokról, és gondoltam, most ráérek, benyomok pár okosságot, amit gondolok. Nyilván lehet elfogadni, vitetkozni vele, de az biztos, hogy pár régi játékos tapasztalatait ha ez kapcsán megosztja, mind tanulatunk. Sorra veszem végig az újoc-problémákat, amik minden nap előjönnek szinte:
    -"játszottam a carbonnal meg a most wanteddel sokat, úgyhogy ismerem a pályákat, a térképet": ez a szöveg a nfs worldben az utolsó helyezésre jogosítja fel a játékost. A fizika se ugyanaz, de az ellenfelek sem. Aki ezzel a dumával jön, még sehol se tart...
    -"50-es vagyok, végigjátszottam, nincs cél": a játék szerintem 50-es szinten kezdődik igazán, amikor eltűnik az ebből eredő különbség. A single player játékokban ez a vég, de itt mindig van egy következő főőellenség, akit le lehet győzni. Aki legyőzött már mindenkit, annak tényleg vége... de nincs ilyen játékos :D
    -"gyorsan szinteket akarok lépni, sok team escape-et nyomok": Nem az a fejlődés, ha valaki szupergyorsan lép szinteket, mert akkor mire az 50.-re ér, nem lesz elég versenytpasztalata, és óriási, megsemmisítő vereségek jönnek. A versenykilométert a team escape nem adja meg.
    -"kell a lóvé új kocsira, azért megyek TE-t": majd egyszer pontosan utánaszámolok, hogy a saját szintemen való 8 sofőrös verseny jobban fizet, mint a team escape, akár a 3 és fél perces All-in pálya. Csak az a biztos, nulla kihívás, jó ott menni. Persze jó móka is a TE, de akkor nem szabad azt mondani, hogy a pénzért nyomjuk, hanem akkor azt mondjuk, ökörködünk, bohóckodunk.
    -"nem tudok menni multiba, mert szar a kocsim, és a tuning is gyenge benne": Ebben elismerem, lehet egy kis igazság, nem könnyű manapság az újoncoknak. DE! Aki a szíve gépét veszi meg, annak nem tökmindegy, ha nem is olyan ütős a játékban? Aki meg a jó kocsit akarja megvenni, az kérdezhet itt, és azonnal megtudja, mi a tuti. Akár előtuningolt gépet is lehet venni... Több ilyen is van.
    -"Szar a kocsi, nem lehet vele nyerni egyszerűen" Audi r8-cal is meg tudom csinálni a jó futamokat, de elismerem, szinte bűvészmutatvány a kocsi irányítása. Az 50%-os mutatót elérni bármivel lehet esély, a kocsi eddig se nyerte a futamot, és ez után se fogja... Egyre inkább biztos vagyok ebben, a porschék mellett is ott tudok lenni jópárszor.
    "nincs boostos kocsim, nem lehet boost nélkül játszani": de igen, lehet, jópár kiváló sofőr nyomja ingyenesen. Én magam bő egy évig ingyenesen nyomtam, majd 1-1 1250 Ft-os sms-t küldtem be az utóbbi 3 hónapban, hogy legyen garage, ültetés és esetleg felni a maradékból.
    "persze, hogy tud ingyenesen menni, itt van már régóta": ajha, legyen már ennyi előnye a régi motorosnak... Ajha, legyen már június előtti bodykit és ültetés meg egyedi felni az autóján. Ajha, legyen már több hónap alatt egy felépített autója... Ajha, legyen már pár ezres multiplayer versenytapasztalata a régi sofőrnek... Aki új, az is érkezzen meg 0 km-rel, ingyenesen, és építse fel magát, ma mondom, nem könnyű, sok a boostos ellenfél, de régen se volt olyan jó, higgye el mindenki. A lényeg, hogy nincs rövidítés a sikerhez, a boost se garancia rá mindig, sőt! Végig kell járni a szamárlétrát! Nézegetem a boostos társak statját, amit nem kommentálok, a panaszaik néha meg már-már szánalmasak
    "sok a csaló, elbasszák a statisztikámat": nem vagyunk statisztikusok úgyse, nem? Kinek akarunk villogni vele? Kinek mutogatjuk? A stat szerintem röhej, nem mutat reaálitást én pl nevetségesen esélytelen futamokon is elindulok és a csalók ellen se lépek ki alt+f4-gyel. Sajnos a csalók ellen annyit tudok mondani, hogy mindenki máshogy oldja meg: én leszarom, előzzön meg, legyőzni úgyse tud a sok gyökér. Valaki abbahagyja, nem tudja elviselni az ügyet. Itt nincs jó válaszom
    "leütköznek, lerammolnak mindig" Ez a legkedveltebb marhaság. Engem miért nem ütnek le? mert nem kerülök ilyen pozícióba, vagy csak nagyon ritkán. Persze, könnyen megyek, mert tudom, mi merre hány lépés... Magamtól jöttem rá, hogy hogyan is néz ki a játék, miután 100 futamból elbuktam kb 90-et régen a fal miatt. Megjegyezném, hogy régen olyan brutálisan szar volt a verseny mód, hogy alig lehetett előzni, ide-oda ugrált mindenki, nem egyszerre indultunk, nem volt 3-2-1 start, a számláló a végén szar volt... Hadd ne soroljam... A szinkronizációs problémák 100X akkorák voltak, mint ma. Ezért van most sok ütközés, de meg is mondom, mi a megoldás ellene, de a versenykilométert mindenkinek magának kell megoldania...
    "hogy kerüljem el, hogy leütközzenek? Hogyan ütközzek én? Könnyű a kocsim, nincs is eslyem leütni, meg elnyomnak mindig." Indulóra annyi, hogy a súly nem tényező. A szinkronizációval ütjük le a sofőrt és kapjuk az ütést. Nincs valós kontakt a az akciót indító fél képerrnyőjén. Amikor fordulok balra, az autó balra szinte megnyúlik kicsit egy autónyi hellyel, és ha ezt tudom, nem kell hozzáérnem a belső íven érkező kollégához. Aki ha már belső íven próbál előzni, jó nagy hibát követ el, főleg multiban én azt odaverem a falhoz, éppen a régi szar hibák és futamok miatt. Belső íven a legritkább esetben van előzés ütközés nélkül. Ehhez tudni kell a pályát, a kocsimat, az ellenfél kocsiját és lehetőségeit. Azaz versenykilométer kell sok. Erőből elmenni egyenesben nem lehet, mert számítani kell rá, hogy odaütnek. Mindenki kapott már a pofájára, és a játékosok 90%a szeretné visszaadni, de inkább ne nekünk. :D Autózzunk szorosan az ellenfél nyakán, de ne pont mögötte, mert belaggol egyet előre-hátra és akkor lelassulunk miatta. Kicsit oldalra legyünk, másik íven menjünk, már amennyire az autónk engedi. Nem könnyű pl egy nissan skyline-nal valaki mögött menni, és reagálni minden mozdulatára, mert elfogy a tapadásunk, traffic jön stb...és vége a versenynek. Mindenki próbál a maximumom autóni, ha mögötte megyünk, és hibázhat simán, és ha ez megvan, kigyorsításon a nitróval megelőzhetjük és akkor jók lehetünk.
    "szemét vagyok, ha direkt ütközöm?": sokak szerint igen, és szerintem is kicsit igen. Erre az én íratlan szabályaimat(most már lerírt) tudom mondani: ha a boostos kocsi sofőrjét utolérem, leütöm a picsába, mert amikor a ready gombot megnyomom, a kezébe adom az aranykártyát, amit ha nem kér, elveszem tőle, mégohzzá csúnyán, ha lehet. Vegyen több boostot - szoktam írni. Vagy azt írja noob vagyok(kezdő - newbie), erre azt írom, az vagyok és kész, te meg PRO, ahogy láttuk. A boostos kocsi ha hibázik, ne akarjon már második esélyt, még nitróval se, mert rsebb, jobb agépe, mint az enyém, nem kaphat több esélyt, a készítők odaadták neki. Sajnálom. Aztán ütközöm, ha belső íven próbál jönni a sofőr, pici fék és magabiztosan bezárom a belső ívet, de nyilván lotusom nincs, a többivel nehezebb ezt megcsinálni... Egyenesben elég, ha rángatom a kocsit jobbra-balra, ami szemétség, tudom, de azt is tudom, hogy aki utolér az egyenesben, az még nem érdemli meg, hogy megelőzzön. Tessék domborítani a kanyarban is majd... nitrózni mindenki tud a murcinak, tán még nekem is menne. :D Szóval egyenesben erőből csak a csalók mennek el :( Ha felmerül az, hogy véletlenül én kerülhetek szar helyzetbe, akkor eszembe jutnak a régi futamok és vagy elveszem a gázt, beállok a versenyző mögé, vagy eldöntöm, ki álljon fejre inkább. Ha sokan rajtolunk, nincs mindig bevált koreográfia, mit kell tenni.
    "a kedvenc autóm szar nagyon, nem lehet vele menni,eladom": hát akkor nem is kedvenc... a 003-as profilomban nincs ütőképes trendi autóm, és ott is rányomtam már elise, exige, porsche meg minden más ellen is... És mégis ott a közel 50%-os győzelmi mutató. Bármivel lehet menni, de azért illik szeretni is a kocsit, különben mi értelme...? Azt vegyük meg, ami jó és szeretjük is. Előtte kérdezzünk mondjuk, abból baj nem lehet.
    "mit vegyek a boostomból, van 8000...?" ami akarsz... sose a jó autót venném meg, hanem amit szeretnék... bmw m3 E92 és majdan az E30 ha érkezik... bmw 135i. Nem porsche meg lambó, meg mittudoménmi... Bodykit, ültetések, felnik, ezeket venném, sose kártyákat. Én így gondolkodom, boost nélkül szinte...

    Így hirtelen ennyi jutott eszembe. ütközés, boost, versenyek, autók, minden megvolt, ami baj szokott lenni. Lehet okoskodni, hadd tanuljunk mind.. Én is minden nap tanulok valamit...
  • tutuhawer #13506
    írd meg, ki volt az, privátban itt sg-n. Az indokolatlan csalózást nagyon utálom, elszenvedtem már én is 2 és félszer... Azóta se tudok aludni. De most itt a segítség!!!! Lehet kommentálni pro és kontra a butaságaimat mindenkinek
  • SylarHun
    #13505
    Szellemekkel suttogó!



  • csiles
    #13504
    Na itt és most: Engem kikészítettek agyilag, tehát főként az ismerőseimhez szólok: tegye fel a kezét aki az mondja hogy csalok! Aki megteszi, azonnal bannolom!! Privát TE-ben csalóztak le, mert nem bírnak elvezetni t3as autót 10 (!!!) nitróval se t1-es team escape-ben, aztán meg csodálkozik, hogy agyonverem a Golffal... Tudom irreális egy autó, de a stílusomhoz pont passzol, ezért vettem meg! és nem dísznek...

    Na ezért nem veszem fel a júzereket, mert fingjuk sincs a játékhoz, aki előtte van az máris csaló, ráadásul egy 50es mondta, egy olyan 50es akit egy 32es megelőz.... és ő sem nyomott semmit... akkor most ki a hülye???

    Holnap takarítás lesz a listámban, csak a régi emberek maradnak, s akik ismernek is, engem ne csalózzon le senki, inkább tanuljon meg vezetni... Ezek után remélem megérti az a pár ember, aki nem rég kezdett, és bejelölt, miért nem igazoltam vissza... hát ezért... mert nem tudok velük mit kezdeni...
  • High end PC #13503
    de az ilyenért nem bannolhatnak?
  • SUNNY84HUN
    #13502
    tudod te arra ami ezt tudja , de remélem nem ebbe a driverbe teszteled
  • Ryder159
    #13501
    nem nincs ilyen válaszható kocsi, és nem is mondom meg hogy csináltam. Sunny, nem tudom mire gondolsz...
  • SUNNY84HUN
    #13500
    ez az amire gondolok ?
  • High end PC #13499
    Ezt hogy csináltad? Van ilyen választható kocsi?
  • Ryder159
    #13498
    Nesztek, villogós autó:

  • SUNNY84HUN
    #13497




    szép 1 hely
  • SUNNY84HUN
    #13496
    komolyak a mumusok taliztam velük ott , be is borultam a mazdával
  • High end PC #13495
    Murciélago cop-ra és R8 cop-ra próbáltam, nem műkszik... csak ennél.
  • RoboKutya78
    #13494
    Ez hihetetlen nem tudom figyeltétek e már de a zsaruk eszméletlenek megint:)
    Ha neki mész valamelyiknek és megtolod előfordul hogy a távolban lévőre ráragad a dili és ö is ugyanazt az effektet levágja neked mutatóba:) Esküszöm levideózom:)
  • RoboKutya78
    #13493
    Jah Tegnap szórtam el:((
  • Ryder159
    #13492
    Kell venned 17500 vagy 8000 Bosstot, és ahhoz kapod...
  • RoboKutya78
    #13491
    Srácok ez a coopos v12 csak a most vásárolandó autókra lesz alkalmazható vajh vagy az is megkapja aki régebben megvette?
    Mert nálam semmi nem történik az "L" megnyomására.
  • Ryder159
    #13490
    Lehetséges, de nem biztos, hogy jövő héten jön a Nissan GT-R SpecV(R35) és a Bentley Continental Supersports Coupe ...
  • High end PC #13489
    Hát az :D Én megvettem, jóformán elöl a karosszéria villog, mert lámpatest az nincs... igénytelen, ahogy az egész játék. :D
  • Szabi1991
    #13488
    pfúú de gagyi >,<
  • tutuhawer #13487
    érdekes lesz, érthető lesz, és kivitelezhető kell legyen mindenkinek. Nem minden autóval lehet, nem minden ellenfél ellen lehet. Tudni kell, hogy van rá esély, hogy pro sofőr van a másik oldalon is. Mindenesetre arra jó lesz a cikk, hogy megvitassa mindenki az ügyet, mert sokan állnak fejre.
    közben romlott tic tac csak erős idegzetűeknek:
    romlott tic tac