94802
  • Ryder159
    #13406
    Ezen már én is sokat törtem az agyamat, de sajna nem tudok angolul...
  • RoboKutya78
    #13405
    Vajon mit kel tennünk nekünk magyaroknak hogy kapjunk liszensz rendszámot? Csődbe kel vinnünk az országunkat? :)
  • Ryder159
    #13404
    Gondolom mind a 2 veri a murcit is
  • Szabi1991
    #13403
    New Features:
    - Brazilian Portuguese (Português Brasileiro) localization support has been added to the game as well as the website
    - The all-new Nissan Fairlady 240ZG has been added to the game and is available for purchase from the Car Dealer
    - The Renault Sport Mégane R.S. has been added to the game and is available for purchase from the Car Dealer
  • spank309
    #13402
    ez igen tuti sosem gondoltam hogy valaki olyan ember lesz a worldben mint én és ezeket a sorokat írja amit kb. én is írtam volna és írtam is 1 éve kb.
  • LeWyTy
    #13401
    evoX 4ever
  • Gam3r
    #13400
    Most van az a leállás mivel most server fatal error-al kidobott:)
  • SUNNY84HUN
    #13399
    mindenki azzal megy amivel akar , azt vesz amit akar ..kinek mi tetszik .. sokak által szarozott autóval is lehet nyerni , csak szokni kell a dögöket , egyéb nfs tapasztalatok nem sok szart érnek a worldban ... a t-e is olyan rutint ad ha sokat nyomja valaki hogy a multi raceban nem sokra való tapasztalata lesz
  • barack1997
    #13398
    A legjobb world-ös barátom sose törölném :D
  • ALCARTAZHUN
    #13397
    lesz egy újabb szerverleállás még hozzá 3 órás.....vajon most mit rontanak el?
  • tutuhawer #13396
    leléptem, este jövök, szevasztok
  • tutuhawer #13395
    A corvette-et 2X vettem, hogy tudjam, milyen, a nissan 350 Z is tetszik, de eladtam, mert kellett a hely másik autóhoz is, hogy tudjam, milyen. De sosem panaszkodtamm hogy ez szar, az szar. Azért vettem, mert meg akartam venni. A subarut többen szidták már, az audi r8-at köpködték páran, miután megvették, meg hadd ne soroljam... A lényeg, hogy azt kell venni, amit szeretünk, ezt akarom kihozni a dologból. Minek vezs a játékos audit, ha eladja, mert gyenge? Minek vette meg? Mert szereeti... Ja, nem is, mert rögtön elpasszolja, hisz szar. Akkor gyorsan kell venni egy autót, ami jó. De ha magamnak azt hazudom, hogy fasza az autóm, szeretem, jó, az kinek jó? A lotusszal én is csak 1 hétig mentem pár kört. Jó,jó, de kinek jó? Így vegyen autót miindenki. Kocka is így vegyen autót! Ne a toyotát, hanem a 350Z-t kell megevnned.
    Aki meg azt mondja, hogy úgy nem lehet menni, meg mittudomén, annak egy link: TUTUHAWER003
    Aki azzal jön, hogy versenytapasztaltom is van, meg minden stb, annak is üzenem, hogy "2-szer végigvittem a carbont, meg a most wantedet is" típusú sofőrök a 8. helyre jók a worldben. Bármilyen autóval megcsinálom a közel 50%-ot 1000 versenyből, meg bárki más is, ha azt veszem, hogy mennyire szarul megyek...
  • tutuhawer #13394
    nem általánosságban vagyok gonosz, meg nem Kockával vagyok gonosz, meg nem éppen most vagyok gonosz, hanem az autóvásárlókkal vagyok gonosz. Én meg tudmo indokolni, miért vertem el egy hét alatt több, mint 1 milliót autókra... Én megmondom, miért vertem el 3 milliót a Nissan GT-R projektre... Azt vettem, amit akartam, nem, amit más mondott. OK így?

    ui: kocka, alig látlak online, ugye nem töröltél?
  • tutuhawer #13393
    most kötekedésnek hangzik, talán az is. Ha mi mondjuk meg, mit vegyél, az a vég. Nekem soha senki nem mondta, mit vegyek meg, ne is merje, nem is kell. Magam is eldöntöm, mit akarok venni. ha meg nem akarok venni semmit, akkor nem veszek. Ha csak azért veszed, mert azt mondjuk mi, akkor a fene megette. Gonosz leszek, és azt mondom, a Toyotát vedd, azzal úgyse mész majd sokat, ha meg mész, akkor csak free roamban, de a traffic is le fog hagyni, és 1 hét után eladod, mint a Murciélagot, meg a 350 Z-t. Elég gonosz voltam?
  • barack1997
    #13392
    Ezek közül egyikse :D
  • SylarHun
    #13391
    Ez valami fantasztikusan szép lett!
    Gratulációm!
  • Joccika07
    #13390
    mid nem volt ? :O :D
  • barack1997
    #13389
    Akadt 3,5k boost. Mite vegyek ? RX7 RZ, Chevelle SS, Skyline R34, Supra Shift2? A versenyképesség nem számít
  • krisz8ball
    #13388
    Hölgyek, Urak ime a Mitsubishi Lancer Evolution X

  • Gam3r
    #13387
    Most vettem éppen az m3at meg , és tökéletes szerintem=)
  • barack1997
    #13386
    Én most akarok felmenni :D
  • krisz8ball
    #13385
    Akkora DC volt nekem min a villám, másnak is ?
  • Gam3r
    #13384
    Miért számít az annyira mikor ültetem le (elise-nél)???

    Ha elöbb leültetem utóbb tunolom ugyanolyan lesz mint egy ugyanolyan szintre felhozott elöbb tunolt utána leültetett elise , nem?

    Max csak addig nem lesz olyan használható az elise.
  • tutuhawer #13383
    Szép napot, Frigyes!

    @Exact6: hogy tettél kriksz-krakszokat meg kisbetűket a másik profiljaid nevébe?
  • Ryder159
    #13382
    Nem, mára halasztották a frissítést...
  • SylarHun
    #13381
    Érkezett a bugokon kívül bármi a játékba?
  • SylarHun
    #13380
    Neked is!
  • Frigyes54
    #13379
    jooooooo reggelt
  • exact6
    #13378
    Csak xbox-ra meg ps3-ra adták ki a demót :/
  • RoboKutya78
    #13377
    Vagy csak xbox?
  • RoboKutya78
    #13376
    Skacok hol lehet a Run Demot letölteni?
    Ha jól tudom mától elérhető?
  • Gibor
    #13375
    Sziasztok újra... RiseFm es kocsim elkészítése után egyből leléptem külföldre :) De mostmár van nálam laptop és szerintem néha belecsúszik még egykét kocsi festés is :)
  • Szabi1991
    #13374
    advan yokohama..
  • FishNoRba
    #13373
    Hmm.. A motorháztetőn, az egy YoYo tech logó?
  • tutuhawer #13372
    szerintem nem, de meglátjuk... valaki az akció keretében egy ford shelby gt-s videót küldött be nekik, a jutalma az eheti autóhoz egy kód. azt nem olvasom, hogy ez mi lenne. Te hol olvasod?
  • Ryder159
    #13371
    Mustang Shelby GT az eheti autó...
  • tutuhawer #13370
    ez meg nem áll jól minden kocsin azért...
  • tutuhawer #13369
    ezen pl 3-as ültetés van, de persze nem az az egyedi benne. aki megmondja, kap egy piros pontot:
  • tutuhawer #13368
    1000 boost=
    2 db 2-es ültetés = 800 boost
    1 db 3-as ültetés = 800 boost
    Bármelyiket választod, jó.
  • Gam3r
    #13367
    Miért befolyásolja egyik kocsik a másiktól ha egyiken 3as leültetés van másikon 2es vagy mi ez a 2db 2es?
    Vagy miért kéne 2db 2es ültetés?


    Most nem mindegy ha egyik kocsin van ültetés másikon nincs a másikon (amelyiken nincs) ezzel nem fogom befolyásolni szerintem:)