94802
  • tutuhawer #13366
    2 db 2-es ültetés.... De állítólag az m3 nem fullad le a 3-as ültetéssel. Az is jü, ha csak az kap 3-ast, a lótusz meg semmit. Én az imént 80 km/h-ig gyorsultam a perfect starttal, M3-mal... Lefulladt a gép, szarban hagyott nagyon. Nem érdekel a csaló, meg a bug, meg a sok szarság, de a kocsi menjen, ne szarjon be az is alattam...
  • Gam3r
    #13365
    Lááátom , szóval 3as és m3ra 2es leültetést:)

    Vettem főnök!:D
  • Gam3r
    #13364
    Leírnád hanyas sorrendű komment mert nem tudom , de szerintem te nem a ghelyet pártoltad?:)
  • tutuhawer #13363
    ahogy feri írja, csapat igazából nincsen,de van pár ilyen kinevezett formáció, ahova páran belépnek a nemzetköziek közül... Mi is tudnánk csinálni csapatot, de a magyarok nincsenek annyian, minek szétdarabolni a társaságot?
  • tutuhawer #13362
    emlékeim szerint válaszoltam, bizony bizony
  • Gam3r
    #13361
    Akkor úgy kérdezem a kérek javít annyit a teljesítményen hogy 200 boostos kerék helyett vegyek 600ast és a 600ashoz 2es leültetés?(200ashoz értelemszerűen 3as)
  • Szabi1991
    #13360
    de bazki mit írjunk ha egyszer amit válaszolnék az nem érdekel ? -.-

    vegyél belőle neont, az + 20 lóerő >.<
  • Gam3r
    #13359
    Azért jó hogy szartok válaszolni szerintetek melyik lenne a legjobb megoldás 1000 boostból (kivéve a ghelyes-en)
  • smokegabi89
    #13358
    pl belépek 1 versenybe van olyan a listába akinek a kocsija alatt ott van a csapat név is
  • Ryder159
    #13357
    nem értem, milyen csapathoz akarsz belépni. De ha belépéskor beírod: /join 3 akkor belépsz a 3-as csatornára, és ott vannak a a magyarok.
  • smokegabi89
    #13356
    hali...valaki tudna segíteni h lehet belépni a játékba csapathoz?
  • spank309
    #13355
    az oldal sem müködik a játékba meg nem lehet belépni, szabi megcsinálod a fejlécem elöre is köszi =)
  • Ryder159
    #13354
    Na összeokádta magát az XP-m, de sikerült kibogoznom, de a játék nem indul úgyhogy....
  • zritya
    #13353
    Ez a kis kép nem frissül?
    Szintem sem ennyi ,s az autóm sem ez.
  • zritya
    #13352
    De bírsz csak nézz szét
  • Blum
    #13351
    Üdv!

    Most csatlakoztam nemrég én is a játékosok körébe és olyan kérdésem lenne,hogy befizetés nélkül nem is tudok venni soha másik autót? Meg erősebb tuning cuccokat..stb. Egyébként lvl7-es vagyok most.
  • ALCARTAZHUN
    #13350
    most olévastam el eztt a cikket az NFS World jövőjéről és nem vagyok lenyűgözve egyáltalán.
    semmi újat nem mondott ez a Marc megint ezeket már vagy 4 hónapja hallom a videóiban is
    mindig ugyan azt hajtogatja hogy fejlesztés alatt van ez-fejlesztés alatt van az meg mindent fejlesztenek csak éppen tegnap már engem 2 percenként ledobált,inkább javítanának rajta minthogy ígérgetnének ilyen sok szarságot.
    IGC kocsik havonta 1-2 meg hogy minden régebbi boostos kocsit IGC kocsivá tesznek majd.........pfö én meg még hiszek a télapóban.
    t4 átcsúszik 2012-re nem is gondoltam én hogy még az éven lesz benne de nekem nem is nagyon hiányzik.
    ez a Marc megint dobott egy csontot és sajnos sokan be is kajálják amit mond(csak megjegyzem hogy 3-hete ígérte azt hogy ki lesz javítva egy héten belül a bug ami miatt az 50. szinten lévők repet kapnak...de még mindig semmi változás)no meg mi értelme a t4-nek ha egy szaros kis golf gti mk1 legyorsulja a gallardomat meg szinte minden kocsimat (kivéva a bmw-t meg a mustangot)
    olyankor szokott elmenni a kedvem a játéktól.
    hamarosan úgyis kijön a battlefield 3 a multija állat lesz.ott lesz még az Assassin's Creed Revelations is az is leköt majd na meg jövőre a kedvencem Mass Effect 3
    ezek mellet ez a bugos hackerekkel teli befagyós tákolmány lazán elmehet melegebb éghajlatra
    majd néha figyelgetni fogom itt a fórumot hogy mi a helyzet a játékkal és ha nem csak szidalmazás lesz itt a kommentek között majd visszatérek a worldhöz,inkább nektek hiszek mint annak a Marc-nak.
  • bboyatty
    #13349
    Na hát kíváncsian várom a fejleményeket. Nekem most hirtelen az is elég lenne ha a kártyából nyert cash-t is hozzáadná a cash-emhez, mert mióta van ez a bug egy 50ezer elment a levesbe. Mióta nem adja hozzá kb vagy 4-5x húztam ki 2100 cash-t és 1000 meg kisebb összegeket nem is tudom hányszor.
  • tutuhawer #13348
    Éppen az új oldalunkat a saját kezembe vettem, mert az ígért szuper oldal egy ideje nem készül. N0xw1ll barátom a segítségemre sietett az ügyben... Bizakodjunk, és akkor a nagy játékosok, akikkel nap mint nap egyezetetek minden témában, majd megmondják a tutit alkatrészekről, autókról, pályákról, mifaszról, mindenről, szétszedve. És a kézikönyvet is hamarosan újra fel lehet tenni ide a bannerbe is... rajta vagyok az ügyön, de most a tanulás ügyön is kell dolgoznom, meg meló is van, a szabadidő is korlátolt, de az éjszakai műszakban igyekszem tolni minden függő projektet. Most egyébként az nfs world fórumai miatt nem nézek NFL-meccset online...
  • danifiu
    #13347
    Nekem is jól esett olvasni a TCM-es írást, de sajnos nem vagyok túl bizakodó az "ígéretek" megvalósításával kapcsolatban, kb. Vferi ott leírt gondolatait érzem közel a véleményemhez.

    Viszont mikor Tutu ilyeneket ír, és emlegeti az olyan nagy pléjereket akikre ő is felnéz, akkor kicsit mindig lelkes leszek, és látok egy halovány reménysugárt amibe kapaszkodhatok, hogy érdemes folytatni. :) Úgyhogy köszi neked is Tutu, meg a többi nagy, és kevésbé nagy magyar söfőrnek is, hogy vagytok. Szerintem már abbahagytam volna a játékot a sok szarság miatt - amit nem sorolok, mert nyilván tudjátok mire gondolok - ha ti nem lennétek. :)
  • tutuhawer #13346
    pedig akkor kezdődik a játék. 50. szinten. Persze, van most egy sofőrkolléga, aki már 40 alatt is maradandót alkotott, de ő már 2-szer is volt 50-es. Szupergyors pilóta, ha összefutnék vele multiban, szétnitróznám az agyamat, ő meg mezítláb versenyezve is letépné a pofám. Szóval komoly sofőr, motorháztető nézetből...
  • Gam3r
    #13345
    Én mondjuk most kezdtem és élvezem a játékot és célom jó időket menni , ami nem is lesz valami könnyű


    Bár én abbahagytam volna a játékot ha már minden kocsim meg lenne fullosan:)
  • tutuhawer #13344
    nem ma kezdte. Sokan hiszik, hiszitek, hogy jöttök, és kész lesz a kocsi, és még kiszarjátok a spanyolviaszt is. Hát nem: IQI megküzdött ezért, és élvezi a játékot, vegyétek példának, ha nincs más, akit vegyetek. Jó sofőr, jó arc, édesapa, és lehet róla példát venni
  • Gam3r
    #13343
    Ja igen őt ismerem , bár nem nagyon tudom hogy vezet:)
  • tutuhawer #13342
    persze nem ő az, vannak sokkal gyorsabb pilóták is,de őket nem reklámozom itt. Inkább kiemel a szintén brutálisan elképesztő, Mr Lamborghini Gallardo: Szarmatrac barátomat, kiváló pilóta, boostos és jó sokat ment ő is
  • Gam3r
    #13341
    Jó de neki teljesen fel van húzva az elise-e:)
  • Gam3r
    #13340
    Az igen:D

    Szép , talán ő az egyik legjobb magyar world-ös:)
  • tutuhawer #13339
    ingyen.
  • Ryder159
    #13338
    Azt a teliberakott... Több mint 7000 verseny a másik profilja még csak 45-ös de ott is több, mint 3000 verseny...
  • tutuhawer #13337
    jaja, pár százmillió variáció futkosna egy időben az utcán akkor. Jó ez így, szabinak igaza van, nem kell. Még a tükröt se merik/tudják betenni, autosculpt főleg nem kell, meg is ölné a gépemet... Ha már Szabi kiemelte a maga dolgait, én is megteszem: nagyon is üdvözölném az achivement(eredmény) vagy reward(díjazás) rendszerét a játékban. Hozzám dobhatnának pár boostot a multiplayer futamszáma miatt. Akkor IQI barátom jó sokat kaszálna, meg is érdemelné annyi futam után. Aki most kezdi a játékot, ajánlom megnézésre IQI profilját. Ingyenes. A karrierje is...
  • Gam3r
    #13336
    Jaaaaj az pedig szerintem nem lenne rossz dolog mivel akkor jobb légterelőket is tehetnénk rá, fejleszthetnénk az eddigi hosszát,dőlését,magasságát , stb:)
  • tutuhawer #13335
    egyedi autóskalpolás. A google-ben a 2. eredmény egy youtube-videó...
  • Ryder159
    #13334
    Itt is megkérdezem: mi az az Autosculpt?
  • tutuhawer #13333
    2 db 2-es ültetés a szükséges autókra. A lotusra persze a 3-as a tuti, beszéltem a szakértővel, de ha nincs több forrásod, akkor jó lesz a 2-es. És még egy 2-es nagyon kell a T3-as kocsira is. De nagyon ám, azokra még jobban is szerintem...
  • Gam3r
    #13332
    Kaphatnék a kérdésemre választ???



    Szerintetek melyiket vegyem meg :
    1. 3as leültetés+200 boostos gumi
    2. 2es leültetés + vmi gumi ami kifér 600 boostból.
    3. Vmi más cucc az elise-re vagy más kocsira legyen szerintetek?(pl bmw m3)

  • Szabi1991
    #13331
    - Treasure Hunt 2.0
    így már lehet tényleg mindennap rászánok 5percet..

    - Több gyári autót is elérhetővé tesznek IGC-ért.
    ideje lenne már... sok autó már egy éve bentvan csak bérelhetőként..

    - Nemsoká lesz chat csatorna minden nyelv számára.
    nemtudom eddig miért nem volt....

    - Autosclupt nem várható belátható időn belül.
    ne is legyen, teljesen fölösleges volt az Autosculpt az eddigi játékokban is
  • RYO21
    #13330
    NFS World Q&A: Mi lesz a jövőben?
  • Gam3r
    #13329
    Le a kalappal a rondát megcsináltad tűrhető-pofás szintjére:D
  • Hyperoner
    #13328
  • SylarHun
    #13327
    Az biztos hogy valami van, mert engem is már vagy 4x ledobott.