94802
  • SylarHun
    #13569
    Használd egészséggel.
  • Ryder159
    #13568
    Loptam a képed háttérnek, remélem nem baj...
  • zetor proxima
    #13567

    bocsi a dupla postért :S véletlenül ugyan azt linkeltem be 2x :P
  • zetor proxima
    #13566

  • Ryder159
    #13565
    Nagyon szép, grat.
  • SylarHun
    #13564
    Murci átfestve.





  • chris1997
    #13563
    nos az exe. hibákat b*****k kijavítani -.-"
  • chris1997
    #13562
    Játékbeli nicknevet Megadni és Szépen megkérni Szabit hogy csináljon neked is egy fejlécet!
  • Blum
    #13561
    Mit kell tennem ahhoz,hogy legyen nekem is ilyen fain fejlécem a topikban?
  • chris1997
    #13560
    Íme az 1. dolog amit meg kell tenned(vagy ha meg akarsz):
    Magyarok csatornájára lépni. Vagyis írd be ezt a chatbe: /join 3
  • zetor proxima
    #13559
    ha valaki keresne a játékban vagy segítene, megtalál SIPISASI néven :)
  • tutuhawer #13558
    szevasztok, most értem haza, nem reagálok semmire, majd 22:00 után de érdekes, hogy a délután folyamán előreléptem a stat oldalon 355-re... Hova tűntek előlem az emberek??? Remélem oda... ahova valók. Illetve olvasom, hogy a stat oldalon a szerverek áramellátásával volt gondjuk...
  • chris1997
    #13557
    A gépigény fasza de annak semmi köze a rammoláshoz!
    akkor még1szer: Játékhiba lehetett hogy veszítesz(már pedig sok van), vagy rammolás, vagy gyenge a tuning a silviába!
    Picturepush.com noob.hu kepfeltoltes.hu
    Ezek a képfeltöltőhelyek amiket mi használunk
  • zetor proxima
    #13556
    Csiles ha TutuHawer-t nekem mondod utánanézek :) azt hzzátennémTCMCHRIS-nek hogy 512-s ati-m van duós 2.13-s proci 2gb rammal... sose akad a játék.. csak nagoyn idegesít hogy ilyen dolgok miatt vesztek.. azt hozzátenném hogy 2 megásnetem van. (asszem) 280 körül tölti le a cuccokat.. és kérdeznék webolddalt ahova fellehet tölteni a képeket úgy hogy ide is belehessen szúrni :P (nagyon szerelmes lettem a sylviámba :AA)
  • csiles
    #13555
    Ajánlom figyelmedbe TutuHawer irományát, am azt nevezik szinkronizációs bugnak.... olvass vissza, nem kell sokat...
  • csiles
    #13554
    2 versenyen volt két különböző pályán, hogy miért nem bannoltak, azt nem tudom, de jelentettem annó mindkét embert, és volt pár ügyem akkoriban a supporttal, amire én adtam megoldást és megoldották az alapján, jah és ellenőrzik a bejelentett felhasználókat, s gondolom látták ők is hogy mi a szitu, mert azt a csalási lehetőséget kiütötték... ekkor modernizálódtak a hackerek, amivel jelenleg sem tud mit kezdeni az EA...
  • chris1997
    #13553
    1. a képfeltöltést felejtsd el!
    Kép Beszúrás-t kell választani és a megfelelő feltöltőhonlapot!
    2. Ez már csak a ram, vagy a játék hiba lehet!
  • zetor proxima
    #13552
    áh képet akartam feltölteni de 20 kb miatt nem fogok tudni :S jah még azt nem értem mitől van az..hogy valaki hozzámér szinte letaszít az útrol neki a falnak és amikor én akarok más emberkét leszorítani akkor megint én repülök ennek annak xD a másik... hogy egy kocsi nekihajt egy versenyben lévő kocsinak(ami csak úgy megy az úton) elrepül az a kocsi aminek neki ment és nem lassul le az a kocsi ami nekiment xdd ez mitől van ? ez a 2 dolog borít ki az egész játékba xd.. meg a hangok xd
  • Gam3r
    #13551
    Hát ez eléggé rossz lehetett.

    És csak 1 versenyen ért ilyen téged?

    Vagy hogy lehet hogy nem bannoltak amúgy?
  • csiles
    #13550
    Hosszú és bonyolult... régen másképp csaltak az emberek, és én annak lettem az áldozata kétszer is... tehát van két "csaló" időm, amit a csíternek köszönhettem... Régen a csalás úgy működött, hogy ha valamit aktivál, akkor az aktiválódik mindenkin, tehát felgyorsul a játék... magyarul hiába csalt, nem ért vele semmit, mert ha valaki jobb sofőr, akkor nem ijed meg a gyorsítótól sem... én meg megvertem... vagyis befutottam... amit nem kellett volna... Ezt kellene nekem bizonyítani, hogy hogyan született az az idő, de több mint fél éve történt.... nekem azóta új rendszerem van... tehát bukta... azóta nem foglalkozok az időkkel meg a stattal sem, s kb azóta nem is multizok, csak elvétve... Az én játékomat már tönkretették, pedig nem is csináltam semmit... mind1 leszarom, úgyse leszek már sokáig...
  • Gam3r
    #13549
    Úgy értem az időkben menrt ha profilodra nézek legrosszabb helyezésed 99 és a többi meg mint 15 alatt van.

    Szóval te is bőven benne lennél a top 100ban.

    Pontosan miért zártak ki?
  • csiles
    #13548
    Milyen top listákban? Engem a statos oldalról kizártak, egy olyan dologért, amiért pár embernek visszaadták, csak velem köcsögösködnek, van egy magyar haverom, aki benne van a top100-van...
  • Gam3r
    #13547
    De te csiles a te toplistádon miért látom mindig ezt?

    Score: 0 #0 (<- ez a rang lenne)
  • Gam3r
    #13546
    Csiles: Butaság szerintem ha lenne még pár olyan mint te akkor több magyart látnánk a top listákban.
  • chris1997
    #13545
    Ajajaj(sóhaj)
    Hát az a silvia még közelről sincs kituningolva. Alkatrésznyerés e az alapja a jó kocsinak :P
  • Blum
    #13544
    Majd ahogy egyre magasabb szintű leszel,úgy lesz lehetőséged megvenni a komolyabb tuningokat is.
  • zetor proxima
    #13543
    Sziasztok.. Az most hogy működik hogy tegyük fel van 9.s szinteen egy Sylviám... teljesen kituningolva és pl lyen a motor benne h 2 végsebesség 4 gyorsulás meg ilyenek és összességébe a kocsim (nemtudom pontosan) 190 végsebesség 168 gyorsulás és 210 fordulékonyság.. láttam videókat ahol 250+-300 köztt vannak a sylvia adatai és a motr is pl 9%-t ad gyorsuláshoz stb... és az a kérdésem honnan lehet olyan cuccokat szerezni? :S
  • spank309
    #13542
    egyébként valakinél láttam és eszembejutott, valami jackbauer87 vagy valami ilyesmi volt a neve azt írta chaten hogy 1 hete vette de nem írt vissza hogy hol, de biztos hogy mostanában vettem mert nem az első kocsija volt, mármint a listában ha megnézted. hol lehet ilyet venni pls? kell az a silvia, kár hogy már nem lehet ilyen bodyt tenni rá ez volt a legjobb.
  • spank309
    #13541
    elsö starter packal lehetett megvásárolni és most ilyet keresek
  • csiles
    #13540
    Kösz, de vannak még ilyenek bőven... és magyarok...
  • Alien69
    #13539
    Az EA GAMES módositása:
    .
    .
    .
    .Extrém pro
    .
    all cheaters
    .
    GOD
    .
    .
    .
    .
    Csiles
  • Gam3r
    #13538
    Te kocsid?

    Mert nagyon pofás , van rá boostos body vagy sima fizetős? (a leültetést látom)
  • spank309
    #13537
    na még1x
  • Gam3r
    #13535
    Csiles te már a pro szintjét kb 2szer uppoltad:D
    Mivel a statod is olyan brutális hogy olyan senki másnak nincs szerintem ( nyerési arány 99%)


    Így haladna a sor:

    1perces újonc
    Újonc
    Haladó
    Döcögő
    Pro
    Extrém pro
    Csiles
  • spank309
    #13534
    srácok lehet még valahol olyan starter packot venni amibe a speedhunterses silvia van benne? ha igen hol? és új karriert kell kezdenem hozzá? elöre is köszi a válaszokat.
  • Ryder159
    #13533
    Nekem már jó...
  • spank309
    #13531
    így van nekem se jelenik meg az Rx7 Rz
  • Szabi1991
    #13530
    mert ha megnézed fent az autó statok részt, akkor látnád hogy az új autók neveit nem írja ki :D
  • chris1997
    #13529
    én úgy tom hogy a Mclaren SLR-ek nem jelennek meg a statos oldalon
  • Alien69
    #13528
    Az miért van/lehet, hogy a mercim nem szerepel az adatbázisomban?