94802
  • bency
    #13609
    Hello :) Most ujra elkezdtem játszani,de kicsit kiestem a formából,azt szeretném kérdezni hogy Boostot csak pénzért lehet szerezni? Nincsenek akciók vagy bármi amikor lehet szerezni ügyességért vagy bármiért,facebookon van néha 1 1 kód,de az elég ritka :)
  • Szabi1991
    #13608
    Lehetne valami jó kis bf3 edition autó azoknak akik megvették a bf3at... pl egy rejtőszínes Mustang :D
  • bboyatty
    #13607
    Nem ígérem, hogy 100%, de ha megyek akkor felveszlek és írok neked.
  • Ryder159
    #13606
    Igen a starter pack-ot veszel akkor a 60.000$-t és az amplifiereket csak akkor kapod meg, hogy ha új profilt kezdesz. De a boost és az autók járnak a régi profilba is.
  • jamaica83
    #13605
    szisztok


    tudom vicces lessz de keresnék valakit aki 6 körül patozna t2 re :) aki nem unj meg -2 verseny alatt :)
  • spank309
    #13604
    Volt korszak amikor újra kellett kezdeni haver, hogy betegye az autókat vagy nemtudom a lényeg ha nem kezdted újra akkor nem kaptál valamit. =) Lehet h kezdőnek tünök de hidd el én már a béta ota itt vagyok kisebb nagyobb megszakításokkal csak nézd meg a statom szerintem nem egy szar. Volt hogy ellopták a profilom (Angel309) azóta se kaptam vissza, szóval ja
  • Gam3r
    #13603
    Ha raksz bele elég tuningot, és van is türelmed bele partolni és hosszú órákat 1 versenyen mennei ami ad jó partokat , akkor mindenképpen az elise.

    De ha csak team escape agyba-főbe + olyan versenyeken mész ami nem is ad akkor mindenképpen rx7 BM. (itt tudod megnézni melyik mit ad katt a "Tuning lista"-ra)

    "Azt nemtudjátok hogy ha megveszem akkor újat kell kezdeni?"

    Ez milyen hülyeség már?xD Miért kéne újat kezdened? Ugyan úgy megveszed mint az összes többi autót.
    Uuuuh ez fájt
  • spank309
    #13602
    Még valami ez hogy müködik kapok emailban egy kódot? vagy máshogy? mert ez mind külfőldi oldal. A fizetéssel nincs problémám...
  • spank309
    #13601
    Azt nemtudjátok hogy ha megveszem akkor újat kell kezdeni?
  • Blum
    #13600
    Én az 1. acc.-omban az RX-7-et választottam,szerintem az is baromi jó gép. Én is ajánlom!

    Ja,amúgy játékbeli nevem: RAZR1866
  • zetor proxima
    #13599
    WOW... 300k-ért meglehet venni az rx7 battlemachine-t?
  • zetor proxima
    #13598
    hmm... 400k a lotus elise :PP és 25. szintől... szóval mire felmegyek 25-re a pénz tuti meg lesz rá... egye fene szerintem lótusra gyüjtök..h meg már nem bírom akkor akkor vagy egy "bömbi-t" vagy egy nissan 370z? :PP
  • zetor proxima
    #13597
    rendben most fel lépek körbenézem a kínálatot :) mert a tapasztalataim szerint a t2-s evo úgy megy mint pl egy silvia :SS de nem tom miért van akkor ilyennek kiírva a kocsinak hogy 160 gyorsulás vagy 280 :S ha teljesen ugyanazok :S eddig van 40k-m szóval elleszek egy darabig :PP
  • chris1997
    #13596
    a bömbi is jó de ajánlom a Mazda RX-7-et, Lotus Elise, nagyából ennyi de sztem vmit kihagytam :D
  • zetor proxima
    #13595
    Hmm ujjabban nézegetem a T2-s kocsikat... előző felhasználómon egy evo lX volt... nem jött be annyira :P azt kérdezném hogy melyik t2-s kocsira érdemes gyüjteni? (nem boost-os hanem játékbeli pénz) én most a bmw-n fontolgatok :P
  • chris1997
    #13594
    jah értem :D
    Meghülyült az egész cuccos...
  • tutuhawer #13593
    de örülök... :D:D köszönöm az infót
  • Szabi1991
    #13592
    megjelent a bf3 és elindult a battlelogja :D
  • tutuhawer #13591
    na, tök beszart a statos oldal... a szerver túlterhelt...
  • Ryder159
    #13590
    Ezt még hozzátenném:
    "Akik a Need for Speed: World hivatalos weboldaláról kívánják letölteni a Starter Pack-ot, azok egy exkluzív, SpeedHunters logokkal ellátott Toyota Corolla AE86-al lesznek gazdagabbak, akik a GameStop-ról akarják beszerezni a Pack-ot egy Volkswagen Scirocco-t kapnak ajándékba. Az Impluse, a Best Buy és a Direct2Drive weboldalairól is lerántható a cucc, előbbi kettő egy Mazda 3-at, utóbbi egy Nissan Silvia S15-öt tartalmaz."
  • Ryder159
    #13589
    Itt is berakom a linket a silviás starter pack-hoz ha már a googlet nem tudjátok használni: http://www.direct2drive.co.uk/9489/product/Buy-Need-for-Speed-World-Download
    Ára 14,99£ szóval drágább, mit a hagyományos dobozos
  • bboyatty
    #13588
    Pedig bíztam benne, hogy nem csak boost-ra jön majd. Mind1 egyszer csak megszerzem, vagy így vagy úgy.
  • tutuhawer #13587
    elmondták, hogy az új autók mindig boostért jönnek előbb, ami érthető is. Én is imádom az E30-at, de ha érkezik is csak messziről figyelhetem sajnos.
  • chris1997
    #13586
    ne aggódj!
    Az is boostos lesz Tuti
  • bboyatty
    #13585
    Gondolom mind a kettő boost-ra, azt nem is bánom csak az e30 legyen igc-re.
  • Ryder159
    #13584
    én is úgy hallottam, a másik meg a GT-R Spec-V lesz
  • chris1997
    #13583
    Holnap Bentley Continental SuperSport jön(asszem :S )
    http://www.youtube.com/watch?v=FWUYKCnDDDM&feature=mfu_in_order&list=UL
    Ennek a videónak a végén láttam hogy" a worldben egy új ANGOL kocsi érkezik"
  • RoboKutya78
    #13582
    Srácok megbízható mailcímet nem tudtok amiről vissza is válaszolnak a feltett kérdéseimre?
  • chris1997
    #13581
    Valentin, Hot Pursuit!
    A többit pedig sztem egymaga csinálta! Profi a gyerek!
  • RoboKutya78
    #13580
    Privben fel tudod vele venni a kapcsolatot a játékban és meg tudod kérdezni tőle.Nem fogja leharapni a fejed jó fej:)
  • RoboKutya78
    #13579
    Skacok ezen az oldalon ki milyen matrica csomagot ismer fel?
    http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/5583034.page
  • spank309
    #13578
    Aha és tudnál vele beszélni vagy megadni a címét vagy valami elérhetőséget? mindent megadnék azért a silviáért :D
  • Gam3r
    #13577
    Engem ott a fotós stadiumoknál a ruszkik mindig neked jöttek bár csak 2x voltam én olyanban benne.
  • Gam3r
    #13576
    Robokutya: Az igen
  • csiles
    #13575
    nem az EA-nek kell bizonygatni, hanem a statos adminoknak, az EA-vel más dolgom volt, amiből leszűrhetik, hogy eszem ágában sincs csalni...
  • RoboKutya78
    #13574
    Egy kis buli!!
    Ezt esetleg többen is megjátszhatnánk bulissan nézne ki
  • tutuhawer #13573
    jackbauer87 barátom vett ilyet, és a következőképpen néz ki: starter packot vett, méghozzá interneten. Akárhány db ilyen silviát tud aktiválni ültetéssel, vynilekkel, spoiler nélkül. Azt nem tudom, ma is megy-e a dolog, hol lehet venni ilyet, stb.
  • illesgergely
    #13572
    Ezzel a csalással sajnos én is találkoztam, nekem is lett régen egy durva időm. Rx7-el mentem anno 1.51.-et Silk Roadon, ami akkor 7. idő volt. Látszik még a profilomban, de meg van csillagozva. Viszont én semmi büntetést nem kaptam, nem is üzentek EA-tól hogy bizonygatnom kellene mi történt. Lehet, hogy szerencsém volt, lehet hogy rájöttek már akkor, hogy nem én voltam a bűnös, nem tudom. A lényeg, hogy megúsztam szerencsére.

    OFF:
    RIP Simoncelli
  • zetor proxima
    #13571



    http://noob.hu/2011/10/23/nfsw046.jpg6.jpg[/IMG]
    tetszetősek szerintem :)
  • spank309
    #13570
    valaki tud erről valamit?? Kép van lentebb..