94802
  • tutuhawer #13446
    egészen komoly eredményeket lehet elérni ingyenes játékosként is!!! Aki ezt megcáfolja, az írja le ide egészen nyugodtan, és akkor buta leszek... Addig is jó játékot mindenkinek! Most belépek...
  • crackyS
    #13445
    csini
  • crackyS
    #13444
    nah most lettem 4-es :D elég fasza kis game
  • bboyatty
    #13443
    Na az E30-nak nagyon örülök egyik nagy kedvencem, de egyhamar tuti nem lehet az enyém, mert gondolom boostra lesz az is mint a többi. Egyik szemem sír másik kacag efektus.
  • Gam3r
    #13442
    crackyS:Igen el lehet érni én pl a nem fel tunolt bmw m3al a boostos autók mögött tombolok és ha hibáznak én kihasználom
  • Ryder159
    #13441
    Az egy dolog, hogy bent van a mappa, másik, hogy mikor kapjuk meg. A Megane mappája is megvolt a kezdetek kezdetétől...
  • ALCARTAZHUN
    #13440
    jobb ha felkészül mindenki mert megkaptuk a bmw m3 e30-at is,már megvan a mappája.
    ford focus rs 10 szintúgy.
    2009 subaru impreza kipipálva.
    audi r8 v10(vajon jobb lesz?)

  • crackyS
    #13439
    valós pénz nélkül is lehett elérni vmit ebben a játékban? ha nem, hozzá se kezdek
  • ALCARTAZHUN
    #13438
    Fixed an issue that sometimes caused level 50 players to receive a Rep card from Lucky Draw

    most ez ugye csak egy vicc?
    rengeteg 50-es szintű ismerősöm kapott egymás után legalább 5-10 kártyát reppel és ezek kimerik írni azt hogy "néha".agyam eldobom mekkora egy suttyó genyág ezek az EA-s arcok
  • bboyatty
    #13437
    Woow...nem szép de én ilyet még nem láttam.
  • Gam3r
    #13436
    Ez hack amúgy hogy más kocsijait ráteszi a kocsidra ingyen (asszem).

    Ez szerintem a bmw z4 gt3 bodykit-je lehet , de nem biztos.
  • spank309
    #13435
    Olyan csávót találtam minden autója boostos volt és mindegyiken neon meg atom felni volt, most vagy millás a kölök vagy akkora csaló mint állat. EGy kép Rx-7 RZ-ről ami nekem is van és én nem láttam olyan body kittet amire ekkora spoilert lehetett volna tenni, meg amugyse egy kocsin sem láttam.
  • Gam3r
    #13434
  • Gam3r
    #13433
    Valaki letudná írni hogy hogy kell ide beilleszteni képet úgy hogy egyből megjelenjen mint pl a legutóbbi (hsz-e)képe vferi-nek.
  • RoboKutya78
    #13432
    Nem onnan van. http://www.facebook.com/DumaRagu?sk=wall
  • norby9201
    #13431
    csak nem napiszar.hu-t néztél? :D
  • RoboKutya78
    #13430
    LOOOOL!!!!! Népszámlálás:)
  • RoboKutya78
    #13429
  • RoboKutya78
    #13428
  • RoboKutya78
    #13427
    Haloween képek
    itt van néhány kép a haloweenes efffektekről
  • Ryder159
    #13426

    szellemek járkálnak a vidámparkban
  • RoboKutya78
    #13425
    A haloweeni dolgokat most aktiválták Tutu.
    Nem tudjátok lesz e matrica vagy egyéb akció?
  • Szabi1991
    #13424
    az utoljára vásárolt autót írja ki mindenkinél automatikusan
  • jamaica83
    #13423
    ezek az adatok amiket kiraktam a mazda-é ha kérhetném kiraknád inkább azt?
  • illesgergely
    #13422
    De most nem hagytak kint 2010-es feliratokat, mint oktoberfestnél.
  • jamaica83
    #13421
    jamaica83 a nick-em


    és köszönöm

    kié a legjobb mazda? kiváncsilennék mik vannak :)
  • Szabi1991
    #13420
    hali, a nicked kéne beírd ide, a többit én állítgatom :D
  • jamaica83
    #13419
    sziasztok

    Én még csak most regisztráltam bár már több mint 2000 verseny van mögöttem .

    Kéne egy kis segítség

    1 a leültetés dob e valamit az irányíthatóságon?

    2 lassan két hónapja nem kaptam pro partot ez miért lehet?


    MAZDA RX7 424 466 421 LEVEL47

    HOGY LEHET FEJLÉCET KAPNI?? MEGKÖSZÖNNÉM :)
  • Szabi1991
    #13418
    remek munkát végeztek, sikerült a tavalyiakat visszakapcsolni :D
  • Gam3r
    #13417
    Jó hogy szólsz majd megnézem őket.
    Merre felé találhatóak?:)
  • tutuhawer #13416
    a hallloween kellékei eddig is kinn voltak az utcákon??? Nem tűnt fel,csak most. Lámpások, tökök itt-ott...
  • tutuhawer #13415
    na... az igazi jó sofőrök azonnal megérzik, ha "fut a szerver" meg hasonlók, a játék legapróbb változásait is látják. Én ilyeneket nem tudok, de a Skyline r34-es gépembe a több, mint 7 hónap alatt tettem 1 millió kilométert és szerintem a kanyarsebesége jobb. legyen így, és ne tévesszen meg engem a szerver. Teszteljétek ti is a skyline-t...
  • tutuhawer #13414
    elfogadgató mennyiség nekem is. Nem tudom, számít-e, de minden nap eszembe jut szegény skyline-om minden bodykitje, ami eltűnős volt a mai napig. Ez egy ritka undorító dolog, hogy a skyline több, mint 7 hónapja tűnik el folyamatosan. Előtte boostos volt, úgyhogy jóval több,mint 7 hónapja kértük ezt a javítást. Én már sajnos nem vezethetem a régi bodykites fényében, ez igen bántó. De ha most letesztelem, és jobb, akkor már jobb a kedvem... Mindent letesztelek most
  • Gam3r
    #13413
    Jé de jó , látom egy csomó újítás érkezett:)
  • Ryder159
    #13412
    nálam ugyan ez a baj a subaruval is. pár méter távolságban eltűnik és csak az árnyékát látom
  • illesgergely
    #13411
    Fixed an issue which caused the Nissan Skyline GT-R V-Spec [R34] to appear invisible on other player’s screen after a certain distance

    Erre miért kellett ennyit várni, nem értem. A hátsó spoilerét is megjavíthatnák már...
  • RoboKutya78
    #13410
    sietnek a srácok ez jó jel
  • illesgergely
    #13409
    Na ez szép volt, kiírták, hogy 15 perc múlva lekapcsolják a szervert. 2 perc se telt el és levágott mindenkit.
  • Ryder159
    #13408
    - Fixed an issue that sometimes caused level 50 players to receive a Rep card from Lucky Draw

    Na mondjuk ennek örülök
  • RoboKutya78
    #13407
    Google segít én is azzal tanulok:)